4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel En Düşük Fiyat Nerede ?

Ayfer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
912
0
0
4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Ürün Alınmaya Değer Mi?
4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Güncel Satış Fiyatı 435.99 Tl'den Satılmaktadır.

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Hakkında yaklaşık 59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Ürün Açıklaması

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Ürününün Satıcısı, DUBU BUTİK 4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel ürününü 435.99 Tl'den Satılmaktadır.

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Kullanıcı Yorumları
435.99 Tl ye satışta olan 4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: yırtık geldi bir tanesi ve belirtilen cep sadece iki tanesinde vardı
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: DUBU BUTİK

Yorum: kardeşime aldım kalıpları küçük sadece onun dışında hoş
İsim: C** Y**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: 4 dene xl salvar sifaris etdim.3 denesi xl. biri balacaydi ustelik razmeride kesilmisdi.
İsim: A** A**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: VBSVİBES

Yorum: çok güzel rahat ve geniş
İsim: A** N**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: çok rahat ve sıcak tutuyor teşekkürler beğendim
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: saticiya tsk ederim cok guzel geldi
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: çok iyi fiyaat performans
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Qiymetine gore cox yaxsidir tesekkurkrr
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: f.p. ürünü
İsim: H** Y**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: ilk yıkama çok çekti
İsim: M** Y**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Kısa süre içinde geldi ve çok sıcak tutuyor,kaliteli
İsim: D** T**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: güzel kaliteli
İsim: C** D**
Tarih: 23 Ocak 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: kullandim. çok güzel.
İsim: N** A**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Lacivert rengi aynı değildi siyah gibiydi doğerlerinden memnunum
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ürünlerin boyları küçük ve çok ince bir kumaşı var
İsim: m** k**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: gri olan daha inceydi diğerleride ona göre daha iyi idare eder
İsim: A** Ü**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Kalitesiz
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Görselde ki renkler aynıaı değil ama güzel kullanışlı ürün
İsim: A** B**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel hepsi tek ebatda geldi,memnun kaldım
İsim: hemidova s.
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Kahverengisi dede pijaması gibi diğerleri güzel fena değil ama çok tok Bi kumaş beklemeyin
İsim: T** E**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: aklı olan almasın sakın yorumlara aldanmayın sakın aldım hepsi şalvar gibi duruyor sakın fiyatına kanıp almayın
İsim: B** Ü**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: Baya küçükmüş hepsi aynı değil boşa gitti para
İsim: c** s**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: renk yanlış geldi 2 siyah yollamışlar ve bazısında cep var diğerinde yok iplikleri hala üzerinde kargo hızlı geldi
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Ürün defolu geldi bir cebi var bir cebi yok ve paça kısmında yırtık var sadece bir ürünü öyle yani diğer üç tanesi güzel iade edicem
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: benim aldığım ürün renkleri farklı bana gelen renkleri farklı şimdi bir de iade ile uğraş fotoğraftaki gibi de durmuyor ayrıca
İsim: M** B**
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: Gelen ile ürünlerin alakası yok kalitesi hiç güzel değil mavi ile gelen mavi alakası hiç yok hiç beğenmedim
İsim: M** E**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: hep yırtık ve görseldeki ile alakası yok iade ettim
İsim: Arzu P.
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Ürünleri hiç beğenmedim istediğiniz renkler gelmiyor hemde hepsi yırtık geldi almanızı tavsiye etmiyorum
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Ürün nemli geldi ve lekeli geldi, keşke satarken 2.el olduğunu belirtseydiniz. veya göndermeden önce inceleseydiniz...
İsim: D** Z**
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: Sakın almayın yazık verdiğiniz paraya hemen tiftk atıyo cepleri çok aşağıda o yüzden İADE!
İsim: l** y**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Boy:157cm

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Ürüne İlişkin Sorular

Soru: ürün yazlikmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Orta kalınlıktadır efendim

Soru: 9yada 10yas
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Malesef

Soru: kumaşı kalinmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.evet

Soru: yazlıkmı kışlıkmı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kışlık efendim.

Soru: erkeklerde kullanabilirmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet

Soru: erkek icinmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Unisextir

Soru: Merhaba kac gramdır
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.adeti 500 gr efendim

Soru: cepli mıdır ürün
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet

Soru: mrb 23 yaş uygun mu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: renkleri istediğimiz gibi secebilirmiyiz
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satışa açık renklerden seçebilirsiniz

Soru: eşofman ipli mi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.değil efendim.

Soru: belleri iplimi acaba
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İpsizdir

Soru: selam dar kalıp yoksa genişmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.OVERSİZE KALIP EFENDİM.

Soru: yıkanınca tüylenme yaparmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yapmaz

Soru: urun kac iplikli ?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2 iplik

Soru: gorseldekl renkler geliyor değil mi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim.

Soru: 13 14 yaş için s beden uygunmudur
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: kalıpları dar mı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Böldür

Soru: Boyu kaç eşofmanın

Soru: merhabalar içi pamuklu mu?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. şardonludur

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel Ürün Resimleri

4'lü Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Lacivert Kahverengi Gri Lastik Paça Yüksek Bel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü