4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Bu Ürünü Almalı Mı?
4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Şu Anki Fiyat Aralığı 599.99 Tl'den Satılmaktadır.

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Hakkında yaklaşık 541 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Teknik Detaylar

Not: Gümüş, zamanla havadaki kükürt ve nemlereaksiyona girerek kararabilir. Bu doğal oksidasyon süreci, gümüşün yüzeyindeince bir tabaka oluşturur ve genellikle soluk gri veya sarımsı bir renkalmasına neden olur. Bu durum, gümüşün kalitesiz olduğu anlamınagelmez. Aksine, gümüşün doğal özelliklerindendir. Temizlik ve bakım ile gümüşünorijinal parlaklığına geri döndürülebilir. Unutmayın " KARARMAYAN GÜMÜŞ,GÜMÜŞ DEĞİLDİR ! " ; Gurmet Zincir Bileklik zarafetin ve şıklığın mükemmel uyumunu sunan minimalist bir tasarıma sahip. Modern ve özenle işlenmiş detaylarıyla dikkat çeken bu bileklik, gündelik stilinizi hafif ve sofistike bir dokunuşla tamamlar. Özel anlarınıza özel bir şıklık katar. ; Üretildiği Maden: 925 Ayar Has Gümüştür. (Garanti Sertifikalıdır) ; Gümüş Bileklik Uzunluk: 20 cm ; Zincir Genişlik: 4 mm ; Hazırlanma Süresi: 24 saat içerisinde kargoya teslimedilmektedir. (Pazar günleri hariç) ; Paketleme: Tüm ürünler özel Ventino Silver Kutu veHediye Paketiyle beraber Ventino Silver poşetinde gelmektedir. ; İade Metni : İade edilmesi istenen ürünlerle beraber o ürüne ait GarantiSertifikasıyla gönderilmelidir. Garanti sertifikası beraberinde gönderilmeyenürünlerin iadesi yapılamamaktadır. ; _x000D_
_x000D_

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Ürününün Satıcısı, Ventino Silver 4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 ürününü 599.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Ürünü Kullananların Görüşleri
599.99 Tl ye satışta olan 4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
541 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kaliteli ve çok şık hediye olarak aldım gönderim şekli kutusu dahil 5 yıldız ve üzerini hak ediyor erkek bayan kullanabilicek bir bileklik
İsim: berrak y.
Tarih: 16 Şubat 2022
Beden: Beden:20 cm
Satıcı: Ventino Silver

Yorum: Erkek arkadaşıma yıl dönümü hediyesi aldım kutusuyla birlikte geldi çok kaliteli görünüyor istediğim not da eklenmiş teşekkür ederim ama yazı biraz silikti bende kalemle üzerinden geçtim ama bunun için puan kırmıycam ben memnun kaldım umarım kararma yapmaz
İsim: **** ****
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: Sevgilime aldım güzel gözüküyor umarım kararmaz
İsim: H** Ö**
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: eşime aldim çok beğendi ince zarif abartı sevmeyen için çok iyi
İsim: t** t**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: coook beğendim, aşırı güzel parlıyor, sipariş notu eklemiştim hediye olacak diye sagolsunlar not kartina kadar göndermişler ürün sonuna kadar hakediyor parasını kendime de almayı düşünüyorum hemen tereddüt etmeden alabilirsiniz 20 cm buyuk gelir diye dusunuyordum ama tam ideal oldu erkek arkadaşıma da çok yakıştı ben yeni yil hediyesi olarak aldımDevamını Oku
İsim: B** S**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: Paketlenişi özenliydi kaliteli bir ürün
İsim: İ** D**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye aldım. Çok beğendik. Bir aydır kullanıyor kararma vs yapmadı. Cool duruyor.
İsim: B** N** A**
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Gerçekten aşırı güzel geldi çok şık duruyor, acaba sevgilime vermesem de kendim mi kullansam diye düşünmüyor değilim :) veee istediğim gibi hediye kutusunda gelmiş notu da eklenmiş çok teşekkür ederim emeğinize sağlık 🫶🏻🥹
İsim: Ayşe B.
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Mukemmel harika paketleme. Cok havali bir acilim yaptik cok guzel
İsim: Songül G. k.
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma almıştım çok büyük geldi bileğine :(
İsim: N** B**
Tarih: 10 Eylül 2021

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok güzel duruyor
Tarih: 04 Aralık 2021

Yorum: erkek arkadasima aldim hicbir sekilde kararma olmadi cok guzel bir urun
İsim: T** K**
Tarih: 20 Eylül 2021

Yorum: Sevgilime aldım aşırı güzel duruyor beğendim
İsim: B** B**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: erkek arkadaşıma aldım. çok yakıştı. ona her şey yakışır çünkü. ama ürün de güzel
İsim: K** A**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Erkek arkadasıma aldım. Cuma siparisi verdim salı günü elimdeydi. Gayet zarif bir bileklik ben cok beğendim. Kaliteli duruyor. Baya parlaktı sadece biraz uzun gibi geldi gözüme.
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: erkek arkadasima aldim cok beğendi
İsim: İ** G**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi ben indirimdeyken almıştım
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: Oğlum için almıştı çok beğendi
İsim: e** k**
Tarih: 05 Mayıs 2024
Beden: Beden:19 cm

Yorum: Erkek arkadaşıma çok beğenerek aldım o da çok beğendi
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: erkek arkadaşım için almıştım çok beğendi
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: dogum günü için erkek arkadaşıma almıştım ama veremeden ayrıldığı için ben kullanıyorum gayet güzel bana daha çok takıştı
İsim: b** n**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: erkek arkadaşım için aldım biraz fazla uzun yaptırmak gerekiyor ürün gümüş rahatlıkla alınır
Tarih: 15 Temmuz 2021

Yorum: çok güzel ve kaliteli bir ürün , paketlemesi satıcının özenle hazırlaması da ayrıca çok güzel. tekrardan alışveriş yapacağım bir yer oldu , kesinlikle tavsiye ederim
İsim: B** A**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: sevgilim için aldım biz çok beğendik
İsim: g** s**
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak aldım tam istediğim gibi çok güzel kesin alın:)
İsim: s** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Temmuz 2022

Yorum: Ürün gayet güzel geldi, paketleme de güzeldi. Gönül rahatlığı ile alınabilecek bir hediye.
İsim: S** D**
Tarih: 03 Mayıs 2022

Yorum: sevgilime aldım çok yakıştı sizin sevgilinize yakışır mı bilemem
İsim: E** Y**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: yegenime hediye aldim cok begendi tesekkur ederim 🥰
İsim: a** K**
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma almıştım sevgililer gününde hala takıyo hiç kararma yapmadı çok memnun kaldık teşekkürler
İsim: E** N** K**
Tarih: 24 Nisan 2022

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba hediye olacak çok özenli bir kaç şekilde paketlenir mi kart notu da varmı
Cevap: Merhaba, not eklemek istiyorsanız trendyol asistanla görüşebilirsiniz. İyi günler..

Soru: 22 cm varmı
Cevap: Merhabalar efendim maalesef bulunmamaktadır. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar bu bilekliklerde ideal kalınlık hangisidir acaba 5mm ve 4mm arasında kararsız kaldım yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba, kendi zevklerinize göre tercih edebilirsiniz. Sevgiler..

Soru: uzunluk ayarlanabiliyomu
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin boyutları ortalama olarak 20 cm şeklindedir. Ayarlanabilir özellikte değildir efendim

Soru: Erkek arkadaşımın bileği 18cm ben 19 olandan spariş ettim bileğine uygun olur mu
Cevap: Merhaba olur efendim

Soru: kolyesi varmı
Cevap: Merhabalar efendim evet mevcuttur mağazamız da 3020 koduyla arama yapabilirsiniz. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün kaç gram acaba
Cevap: Merhaba, 6 gramdır. Sevgiler..

Soru: Hediye paketleme gözükmüyor nerde tam olarak
Cevap: Merhaba, trendyol asistandan destek alabilirsiniz efendim. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba bilek ölçüsü nasıl alıcam? Hangisinin bileğine olucagını nerden bilicem anlatabilir misiniz🙏🏻
Cevap: Merhaba, bileğinizi bir Mezura yardımıyla ölçüp, 1 cm büyüğünü almalısınız efendim. 

Soru: merhaba benim bileğim boşluksuz 18 cm kaç cm almamı önerirsiniz 19 cm alsam büyükmü olur yoksa uygunmu
Cevap: Merhaba, 19 cm uygundur efendim. Teşekkür ederiz.

Soru: hediye edeceğim güsel paketlenmiş geliyor dimi
Cevap: Merhabalar, görseldeki kutularımızla gönderim yapmaktayız.

Soru: hediye olarak paketleme yapıyormusunuz
Cevap: Merhaba, evet efendim Hediye paketi olarak gönderim yapıyoruz.

Soru: Hangi sehirden geliyor
Cevap: Merhaba, İstanbul'dan gönderilmektedir. Sevgiler..

Soru: selam kac gr?
Cevap: Merhaba, 6 gramdır. Sevgiler...

Soru: Merhabalar az önce ürünü satın aldım. Hediye edeceğim paketlemeye özen gösterirseniz çok memnun olurum 🙏
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünleirmizi özenli bir şekilde gönderim yapmaktayız efendim🙏

Soru: 19 cm 20 cm ne farkı oluyor
Cevap: Merhaba, 1 cm uzunluk farkı oluyor efendim.

Soru: Ürünü aldım elime ulaşmadı lakin kargo ile sorun yaşıyorum özellikle belirttim ayın 9unda il dışına çıkacam diye en geç o zaman elimize ulaşır rahat olun falan gibisinden ayın 9u benim otobüsüm öğleden sonra 2 de ve ulaşmadı ürünü bilmem ama bu olaylar hevesimi kırdı.
Cevap: Merhabalar, Bu olumsuz durum için üzgünüz. Bizler siparişinizi hemen kargoya verdik. Olağan şartlarda sizlere teslim edilmesi gerekmekteydi. Kargolarda bayram sonrası yoğunluk olabilmekte. Siparişiniz tahmini olarak bugün sizlere teslim edilecektir. Teşekkür ederiz.

Soru: kaç mm acaba
Cevap: Merhaba, Efendim ürünümüz 4 mm dir. Teşekkür ederiz.

Soru: 17 cm ayarlama şansınız var mi
Cevap: Merhaba, maalesef hayır efendim. Teşekkür ederiz.

Soru: Hangi şehirden gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, İstanbul'dan gönderim yapmaktayız efendim. Teşekkür ederiz

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 Görsel Galerisi

4mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5018 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü