500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Fiyatına Göre Alınır Mı?
500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Şimdiki Fiyatı Ile 659.9 Tl'den Satılmaktadır.

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yaklaşık 207 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürünün Detayları

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace 500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası ürününü 659.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası En Son Yapılan Yorumlar
659.9 Tl ye satışta olan 500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
207 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Oğluma aldım ilkokul 1 e gidiyor boyut ideal ve çok memnunum asla akıtmıyor ve koku yapmıyor. Ben de 1 litreliğimi kullanıyorum çok memnunum.
İsim: G** E**
Tarih: 19 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Toyaş Oyuncak

Yorum: cok guzel bir urun okul icin almistim ogluma
İsim: s** c**
Tarih: 08 Şubat 2024
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: Çok güzel bir ürün. Paketi çok iyi yapılmıştı. Hediyeniz için teşekkür ederiz.
İsim: Ayça G.
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Bir yıldır kullanıyordum öok memnundum oğlum için aldım.sıfır koku.kolay taşıma
İsim: K** Ç** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Temmuz 2023
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: Daha önceden kendim için aldım kullandım 1 ay kadar ogluma istediği için küçüğünğ aldım gayet güzel agız kısmı büyükler aynı merak edenler için küçük olunca küçük yapılmamış ama su içimi cok keyifli 👍Hediye için teşekkür ederim
İsim: T** G**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Ürün harika çok beğendim satıcı hemen kargoladı ve paketleme de çok sağlamdı 👏👏👏Bu satıcı kesinlikle yıldızların hepsini hakediyor ⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: S** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün daha önce de diğer modellerinden kullanmıştık. Çok memnunuz. Oğluma okulda kullanması için aldım.
İsim: Z** A** M**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Satıcı: Çelikler Kırtasiye

Yorum: Ürünü beğendim kaliteli duruyor paketleme olarak fena değil sadece pat pata sarılmış kutulu olsa daha güvenli olurdu
İsim: m** b** c**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Kapağı akıtmaya başladı daha önce bu markayı kullandım hiç böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2024
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: cocuklar icin ideal boyut.cok begendim rengini de
İsim: f** y**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: sorunsuz bi şekilde ulaştı teşekkürler
İsim: H** A**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: mükemmel kaliteli ikili aldım fiyatda uygun bunuda kız torunuma aldım bunuda erkek torunuma aldım
İsim: M** T**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Çocuğum için aldım. Daha önce 350 ml.’leri vardı. Yetmemeye başladığı için 500’ünü aldım. Yine harika ve süper kullanışlı.
İsim: D** C** B**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Ürünü anaokuluna giden oğluma aldım. Bundan önce de başka bir markanın tritan suluğunu almıştım fakat çok erkenden deforme oldu. Bu ürünün dış yüzeyi yumuşacık iç yüzeyi de bir a kadar sert görünüyor. kapak kısmında çift emniyet sistemi var. Her hangi bir su sızıntısı falan olmadı. Almak isteyenlere tavsiye edilir.
İsim: Kaşif D.
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Çok memnun kaldık kaliteli ve tasarımı gerçekten mükemmell!
İsim: İ** E**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: Mukemmwl urun oglum ıcın aldım makında yıkanıyor herhengı bır sorun yasamdık
İsim: B** A**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Harika yıllardır kullandığımız bir ürün farklı renklerini de almıştım çok memnunum
İsim: **** ****
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok iyi koku yapmıyor oğlum severek kullanıyor satıcıya teşekkür ederim 👍
İsim: E** B**
Tarih: 11 Ekim 2022
Satıcı: Sema Kırtasiye Dış Ticaret

Yorum: Çok şık ve kaliteli bir ürün. oğlum çok severek kullanıyor.
İsim: N** B**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: çok güzel ama benim gibi ilkokul çocuğuna alacaksanız elden cok kayıyor
İsim: F** İ** G**
Beden: 13 Mayıs 2023

Yorum: oğlum için aldım okul için bu markadan şaşmam
İsim: S** E**
Beden: 08 Şubat 2024
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: Harika çok kullanışlı 350ml olanı senelerce kullandık
İsim: Çağıl Ş.
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Çocukların vazgeçilmezi
İsim: Ö** G**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Sağlam ürün
İsim: G** Ç**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: çok kaliteli geldi oglum severek kullaniyor
İsim: M** Y**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Ürün sorunsuz ulaştı ve çok güzel bir rengi var.
İsim: R** E**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim hemen 2.siparis veriyorum...
İsim: B** A**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Satıcı: Kampüs Kitap Kırtasiye

Yorum: Çok memnunum. Hızlı teslimat ve ürün kullanımı çok iyi hiç koku yapmadı.
İsim: K** Ö**
Tarih: 12 Ocak 2023
Satıcı: KİTAP AÇ

Yorum: Hem oğluma hem kendime takım aldım .çok güzel içimi çok rahat . kesinlikle koku yapmıyor😊
İsim: Sevinç Ö. S.
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Harika ürün tavsiye
İsim: B** B**
Tarih: 07 Şubat 2023

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: pipetli mi
Cevap: Merhabalar, ürün pipetli değildir. Sağlıklı günler dileriz..

Soru: makinede yıkanabilir mi
Cevap: MAALESEF ELDE YIKANMALI

Soru: Tamamdır teşekkürler
Cevap: Bizler teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Soru: Süzgeçi varmı
Cevap: merhaba evet süzgeçi bulunmaktadır

Soru: merhaba bu ürün hafif mi ?
Cevap: tritan plastil hafiftir.

Soru: 500 ml piipetlisi varmi
Cevap: Merhaba çift renkte bulunmamaktadır.

Soru: orijinal mi
Cevap: Merhaba tüm ürünlerimiz lisanslı ve orijinaldir.

Soru: Merhaba seçtiğimiz rengi gönderiyorsunuz değilim farklı renk gelmez elimize
Cevap: Merhaba endişe etmeyiniz FiftyFifty mağazımızdan alınan ürünler birebir aynı renk gönderilmektedir.sağlıklı günlerde kullanılsın..

Soru: merhaba koku yaparmi
Cevap: MERHABALAR. ŞİMDİYE KADAR KOKU ŞİKAYETİ DUYMADIK. İYİ GÜNLER

Soru: Temizleme işleminde ne kullanmalıyız asıl sorum buydu?Suluğu hangi ürünlerle ve nasıl temizlemeliyiz?
Cevap: bulaşık deterjanı yumuşak bir sünger ve sıcak su kullanarak temizleyebilirsiniz efendim

Soru: Bu ürün altında sizden ürün almış kişilerin yorumları kötü olduğu için sorma gereksinimi duyuyorum. Ürünü aldığım zaman çift renkli olan 500 ml uzspace ürünü gelecek diymi ?
Cevap: Hangi yorum efendim ? 4 adet yorum yapilmis firmamiza 4'üde 5 yildiz.

Soru: Merhabalar suluğun ilk kullanımdaki temizliği nasıl yapılır?
Cevap: elde yıkamanız öneriliyor efendim.

Soru: Akıtma yapar mı içeriği çocuk için temiz mi
Cevap: Merhaba akıtma yapmaz kullanmadan önce yıkama yapınız

Soru: plastik numarası kaçtır ?
Cevap: Merhaba plastik numarası 7 dir.7 numara uluslarası standartlarda diğer (other) grubundadır.Bpa içermeyen tritan plastiklerde sonradan çıktığı için bu gruba dahil edilmiştir.TÜM ÜRÜNLERİN İTHALATI T.K.İ.B TESTLERİNDEN POZİTİF ONAY ALARAK GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle..

Soru: soğuk veya sıcak tutma özelliği varmı?
Cevap: termos özelliği yok efendim malesef

Soru: Mrb.aldığım ürünü kutusuyla yollarsanız memnun olurum
Cevap: Merhabalar bu ürünler bize 30 adetlik kolilerde geliyor.tek tek paketli olarak gelmediği için kendimiz kartonu sarıp gönderip sağlıyoruz.3024-26-37-38-53 modelleri kutuda gelmiyor.

Soru: Merhaba bu ürünün 650 ml olanı var mı?
Cevap: stokda çeşitleri mevcut efendim.

Soru: Merhaba bu renk(iki renkli mavi)800 ml almak istiyorum stoklara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba şu anda stoklarımızda kalmamıştır

Soru: Mrb Ürün 500 mi yoksa 1 litre mi. Renklerine göre deisiyor mu hacim lütfen cewap werin Alican.
Cevap: Merhaba efendim, ürün 500 ml dir.

Soru: Merhaba. Ürünü alalı 1 ay kadar oldu. Kapağını basıp da açtığımız yuvarlak tuşu düşmüş. Yedek parçayla ilgili yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba endişe etmeyiniz FiftyFifty mağazımızdan alınan ürünler birebir aynı renk gönderilmektedir.sağlıklı günlerde kullanılsın..

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Detay Resimler

500ml Mavi-turkuaz Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü