500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Alanlar Memnun Mu ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Fiyatına Göre Alınır Mı?
500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Şu Anki Değeri 659.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Kullanıcılar Memnun Mu?

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yaklaşık 378 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürün Bilgisi

** siz değerli müşterilerimiz için çok sevdiğiniz Uzspace ailesinin Uzspace 500ml Çift Renk Softtouch FF Collection Tritan Su Mataralarını satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.****ÜRÜN ÖLÇÜLERİ DİKKAT: Boy:22cm En:6cm Kapasite:500ML**AYNI SERİNİN Büyük Boy 1000 ML SIVI KAPASİTELİ ürünlerini mağazamızdaki ilanlardan inceleyebilirsiniz.**YEPYENİ RENKLER Matara çift renktir...Lacivert-Kırmızı Turuncu-Mor Siyah-Beyaz Pembe Yeşil.**Mataranın arkasında ne kadar sıvı tükettiğinize dair eğlenceli ölçü skalası bulunmaktadır.**CAM DEĞİLDİR...Bpa içermeyen tritan plastiktir.** magazamızdan aldıgınız ürünler birebir aynı renk gönderilmektedir ve mesai günleri içinde siparişleriniz 24 saatte içinde size ulaştırılmak üzere kargolanmaktadır**İlk görsellerdeki renkler ürünün rengini belirtmektedir..Tüm renkler için ilan altındaki varyasyonları inceleyebilirsiniz.**Matara Uzspace kutusuyla gönderilmektedir.**LÜTFEN DİKKAT: TRİTAN MATARALARI ASLA KAYNATMAYINIZ STRELİZASYON CİHAZINA KOYMAYINIZ**Bulaşık makinasında yıkanması üründe çiziklere sebebiyet verebilmektedir ÜRÜN ELDE YIKANMAYA UYGUNDUR...*Her kullanımdan sonra mataranın elde yıkanması ve kullanılmadığı zamanlarda kapağın açık olarak saklanması önerilir.**Süzgeci bulunmaktadır.ürünün arkasında sıvı tüketimini gösteren ölçü skalası bulunmaktadır.PİPETSİZ MODELDİR.**Koku Yok Sızdırma Yok Bpa Yok.**Bpa içermez.**Koku yapmayan tritan hammaddeden üretilmiştir.**TRITAN Doğada cama en yakın hijyenik, sağlıklı ve darbelere dayanıklı malzemedir.**Taşıma askısı bulunmaktadır.**Kilitli kapak ve kapak içerisinde ki conta(sızdırmazlık silikonları) sayesinde sızdırmaz özelliği vardır.**Ürünün kapağında bulunan sızdırmazlık silikonlarını lütfen sökmeyiniz!!**Bu sayede çantanızda,araç içerisinde,okulda,sporda,doğa yürüyüşlerinde ve birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.**Tüm ürünler T.K.I.B nın testlerinden pozitif onay olarak ithalatı yapılmıştır.**Ürün içerisine sıcak ve soğuk sıvılar koyabilirsiniz.(-10 +90 derece) (yalıtım özelliği bulunmamaktadır sadece çelik ürünlerde vardır)**Ürünü satın aldıktan sonra içerisinde bulunan silika jeli(nem alıcı paket)imha ediniz.>

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace 500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası ürününü 659.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Yorumlar Hakkında Bilgi
659.9 Tl ye satışta olan 500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
378 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Güzel paketlenmiş sorunsuz geldi teşekkür ederim
İsim: V** A**
Tarih: 05 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: guzel kullanisli kızıma aldim cok beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 31 Aralık 2022
Satıcı: Neptün Life

Yorum: kızım için aldım rahat şık en önemlisi kolay temizleniyor
İsim: b** k**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: yeğenime doğum günü hediyesi olarak aldım. ilkokula giden bir öğrenci için tam istenilen ve o yaşta çocuğun taşıyabileceği boyutta 🌼
İsim: s** u**
Tarih: 06 Mart 2023
Satıcı: Toyaş Oyuncak

Yorum: Fazla söze gerek yok. Tereddütsüz alın aldırın. Hediye almıştım. Yeğenim bayıldı.
İsim: Z** G**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Kızıma aldım memnunuz
İsim: Z** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel oğlum için aldım zaten öncedenfe farklı rengini kullanıyoduk yedeklemek istedim
İsim: Z** Ö**
Beden: 15 Nisan 2023
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: Kızım için aldım. Kullanımı rahat içeriği temiz
İsim: S** D** t**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Satıcı: KİTAP AÇ

Yorum: sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı teşekkürler
İsim: Ş** d**
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: çok özenli geldi çok teşekkür ederim. 350 ml 3 sene anaokulunda kullandı kızım şimdi artık 350 ml yetmiyor ilkokula başladı o yüzden bu bize yeterli gerçekten çok kaliteli biz çok severek kullanıyoruz.
İsim: m** c**
Beden: 02 Mayıs 2023

Yorum: Kızım çok beğendi teşekkür ederim çok kullanışlı, çok tatlı rengi, yanındaki hediye için teşekkür ederim 😊
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel paketleme ile elime ulaştı 5 gündür kullanıyoruz koku hiç yok memnunum
İsim: Z** U**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Kızıma aldım rengini çok beğendi çok hoş görünüyor ama koku yapıp yapmadığı konusunda henüz bir şey söyleyemeyeceğim
İsim: Elvan P.
Tarih: 10 Ağustos 2022

Yorum: Harika çok beyfendim
İsim: V** T**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Çok seviyoruz markanın ürünlerini çocuklara da kendime de kullanıyorum koku yapmıyor
İsim: E** E**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Uzun süredir kullanıyoruz. Bu ikinci suluğumuz. Suda tat koku değişikliği yapmıyor. Bi çok kez düşmesine rağmen gayet sağlam. Sızdırma yapmıyor.
İsim: P** P**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Kızım için almıştım beğendi hoşumuza da gitti plastiği kaliteli gibi şimdilik yorumlarımız olumlu peketlemesi de kargoda zarar görmeyecek şekildeydi
İsim: s** h**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: Çok şeker daha önce de almıştım oğluma 👍
İsim: Ş** A**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Göründüğü gibi geldi ve çok güzel renkleri, anaokulu İçin kızıma aldım, teşekkürler
İsim: C** A**
Tarih: 20 Eylül 2022
Satıcı: Toyaş Oyuncak

Yorum: Salı sipariş verdim çarşamba elime ulaştı özenli paketleme için teşekkürler
Tarih: 10 Ağustos 2022

Yorum: Çok sevdim. Kesinlikle kokmuyor ve çok kaliteli. Artık daha fazla su içiyorum 👍🏻 diğer renklerinden de aileme alacağım
İsim: M** Y**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Hediye aldım kalitesi tartışılmaz
İsim: Hatice Ç.
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: ilk defa aldım ama çok beğendim. marka zaten kendisini belli ediyor, boyutu da anaokuluna gidecek kızım için tam oldu. boyut konusunda çok kararsız kalmıştım içime sindi
İsim: B** Ş**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: kızıma aldım, güzel paketlenmiş , renkleri göründüğü gibi , teslimat oldukça hizli
İsim: Ç** ö**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: 6/7 yas icin ideal bir matara. Bu markanin urunleri kalite olarak cok guzel. En guzeli de koku asla yapmiyor
İsim: I** B**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Çokk beğendik iyi ki almışım. akıtma yapmıyor kullanımı da basit 4 yaşındaki kızıma aldım bayıldı ☺
İsim: S** D**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: kesinlik almanızı tavsıye edecgım bı urın rengı modelı çık güzel karoglamda çok ıyıdı ayrıca hedıye için de teşekkürler🙏 🥰
İsim: k** k**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Oldukça kaliteli bir matara. Akıtmıyor, ağır değil, görünüşü de güzel. Kızım için aldım, biz memnun kaldık
İsim: A** A**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün kızım çok beğendi. Satıcı firmaya ve Aras kargoya teşekkür ederim.
İsim: S** K**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Çok kullanışlı. Asla koku yapmıyor. Tavsiye ediyorum
İsim: E** Ç**
Tarih: 08 Nisan 2023

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Merak Edilenler Neler?

Soru: merhabalar, sıcak yalıtımı var mıdır? kahve çay vb içecekler konulabilir mi?
Cevap: Merhaba hayır yalıtım özelliği sadece çelik ürünlerde bulunmaktadır

Soru: Merhaba bu ürünün 500ml’den büyük şişesi var mı acaba?
Cevap: Merhaba , Ürünün 500 , 800 ve 1000 ML i Mevcuttur. Fiftyfifty mağazamızdan kontrol edebilirsiniz.

Soru: sicak tutuyormu?
Cevap: Merhaba Hayır sıcak soğuk tutma özelliği yoktur. Çelik değildir. Tritan malzemeden üretilmiştir

Soru: Ürün kutusuz geldi! Neden acaba? Diğer müşterilere kutulu gitmiş..?
Cevap: Merhaba uzspace yeni yıldan itibaren her modele kutu desteği maalesef vermemektedir.Üünler kolili gelmekte korunaklı patpat ile müşterilerimize ulaştırmaktayız..

Soru: ürünü pembe-mavi diye aldım ama siz pembe-yeşil gönderdiniz
Cevap: Merhaba ürün pembe-yeşil (turkuazdır) zaten..Ürünün pembe mavi renk seçeneği yoktur.

Soru: Merhabalar pembe turkuaz 2 renklı olan suluğun 1 lt olanını almak istiyorum ama sayfada bulamadım
Cevap: merhaba şu 500 ve 1500 ml i stoklardadır 10 gün sora 1000 ml i stoklarda olacaktır.

Soru: Orjinal karton kutusunun içinde mi gelecek sizden alan bir kişi kartonsuz hediye paketiyle fotograf atmış da
Cevap: Merhaba Ürünün orijinal bir kutusu yoktur. Bizede koli içersinde kutusuz gelmektedir.

Soru: Merhaba pembe turkuaz gönderiyorsunuz dimi
Cevap: Merhaba Görseldeki ürünü gönderiyoruz

Soru: ibana ödeme var mi
Cevap: Merhaba Trendyol asistan ile iletişime geçebilirsiniz

Soru: merhaba cift renkli olanlarda 650 ml yok mu acaba ben mi göremedim?
Cevap: merhaba, çift renk olan modellerimiz 500-800 ve 1000 ml olarak stoklarımızda mevcuttur.

Soru: ürün ilk geldiğinde temizliğini nasıl yapabiliriz
Cevap: Merhaba ılık su ile elde yıkayabilirsiniz...

Soru: Merhaba ürün koku yapar mı
Cevap: tritandır koku yapmaz

Soru: merhaba sulugun ağız kısmı pipet gibi çekmeli mi
Cevap: Merhabalar, hayır pipetsizdir. Ürünün 2. görselinde kapak kısmını görebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Normal su şişeleriyle ölçüleri eşdeğer midir 0,5l olanlarla
Cevap: Merhaba kapasite olarak eşdeğerdir.Ebat olarakta hemen hemen yakındır.

Soru: merhaba suluğun bu rengi yakında güncellenir mi? Kızım özellikle bu rengi çok beğendi.
Cevap: merhaba şuan için stokta mevcut

Soru: Merhaba ürünü aldım paslanmaz çelik termos diyor ama plastik gelen ürün
Cevap: merhaba ürün bpa içermeyen tritan plastiktir.Son yarım saattir trenyolda tüm ilanalrımızda ki başlıklarda TRENDYOL KAYNAKLI problem bulunmaktadır.

Soru: Merhaba hangi kargo?
Cevap: Merhabalar, Yurtiçi ve Trendyol Express ile gönderim sağlamaktayız. Sağlıklı günler...

Soru: renk nail sececeğim
Cevap: Merhabalar stoğu olan ürün satışta efemdim almak istrediğiniz ürünün ilanını seçmelisiniz

Soru: Merhaba sizden su matarası almıştım kızım kapağın iç kısmındaki plastik aparatı çıkartı su dökülüyor nasıl alabilirim
Cevap: Merhaba magazada ara butonuna tıpa yazarak yedek tıpa ilanına ulaşabilirsiniz.

Soru: Cevap için teşekkür ederim
Cevap: Biz tşk ederiz

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Detay Resimler

500ml Pembe-yeşil Çift Renk Motivasyon Matarası Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü