500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Satın Alır Mısınız ?

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
0
0
500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Bu Ürünü Almalı Mı?
500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Şu Anki Satış Fiyatı 539.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Kullanıcılar Memnun Mu?

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Teknik Detaylar

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace 500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası ürününü 539.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Ürünü Kullananların Görüşleri
539.9 Tl ye satışta olan 500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: oğlumun kresi için aldım inşallah bunu da kırmaz😁🙏
İsim: G** M**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Şehir Online Mağazacılık

Yorum: Çok güzel. Kaliteli de görünüyor. Hemen koku yapmadı. Biz memnun kaldık
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Uzspace suluk daha önce de kullandığımız için kalitesi çok iyi güvenerek aldım. Satıcı paketlemeyi mükemmel yapmış açarken zorlandık :) hızlıca da kargoladı. Teşekkürler.
İsim: K** B**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: sureklı suluk alıyorum zaten bu sulukta akıtma yapıyr hala akıtma yapmayan suluk bulamadım
İsim: PINAR D.
Tarih: 05 Mart 2024

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Marka uzpace mi
Cevap: evet efendım

Soru: Hem pipetli hem pipetsiz kullanılıyormu
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba urunun 1500ml mevcut mudur
Cevap: merhaba maalesef mevcut değildir

Soru: Ürünün üst kısmında bir delik var ters çevirdiğimizde çeşme gibi bütün su olduğu gibi akıyor,yorumlara bakıyorum şimdi herkes bundan şikayetçi olmuş,o delik olmasaydı güzel bir sulukmuş aslında ama ben bu şekilde kullanamam malesef
Cevap: havalandırma delıgınden mı bahsedıyoruz efendım . görsel gönderme sansınız var mı ??? üründekı pıpetın ust kısmındakı delıkten bahsediyor iseniz burası havalandırma deliğidir.Mataranın içindeki sıvının hava ile temasını saglayarak koku yapmamasını saglamak ıcındır ve butun mataralarımızda vardır. Çocugunuz kaç yaşında efendım ?

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası Detay Resimler

500ml Yeni Koleksiyon Askılı Kulplu Pipetli Tritan Çocuk Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü