50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi En Düşük Fiyat Nerede ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Tavsiye Eder Misiniz?
50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Güncel Fiyatı 75.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Hakkında yaklaşık 98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Ürün Hakkında Bilgi

50cm X 50cm 13mm Çimen Yeşili Tatami Minderi _x000D_
Sarı / Turuncu / Kırmızı / Pembe / Mavi / Yeşil / Mor/ Turkuaz / Gri / Siyah / Beyaz renk seçenekleri_x000D_
_x000D_
Yerli Üretim, Tatami zemin kaplama minderi, özellikle çocuk odaları ve anaokulu kreş avm oyun parkları için uygundur. Spor ve oyun yer minderleri toksik madde içermeyen EVA (etilen vinil asetat) köpükten yap-boz kareler şeklinde çok amaçlı üretilmektedir._x000D_
EVA hammaddenin doğası gereği ilk üretildiğinde alkol benzeri bir koku olabilir, 2 gün havalandırıldığında koku kalmayacaktır. Mümkün olduğunca ürünleri havalandırılmış ve kokusuz şekilde göndermeye çalışıyoruz._x000D_
Yap-boz dizaynı minderlerin birbirlerine geçerek sıkıca birleşmelerini ve gerektiğinde rahatça sökülüp bir salondan diğerine taşınmalarını sağlar._x000D_
Köpük kauçuğun yoğunluğu düşme ve çarpmalarda oluşan darbeleri ve şokları absorbe edebilecek özelliktedir._x000D_
Aşınmaya karşı dayanıklıdır._x000D_
Yumuşaklığına rağmen kaygan değildir._x000D_
Suyu emmez ve koku barındırmaz._x000D_
Kolayca temizlenir, su ve sabunla yıkanabilir._x000D_
Isı izolasyonu sağlar._x000D_
Elektrik geçirmez._x000D_
Ses yalıtımı sağlar._x000D_
KULLANIM ALANLARI_x000D_
Çocuk oyun odalarında, iç mekan oyun odaları ve spor salonları, Anaokulları, çocuk yuvaları ve kreşlerde, AVM ve Restaurant çocuk oyun alanları, Uzakdoğu sporları merkezlerinde, Taekwondo müsabaka minderi, Karate müsabaka minderi, Judo müsabaka minderi, Kapalı spor salonlarında, Fiziksel rehabilitasyon merkezleri, Fitness ve sağlık kulüplerinde, (Step, Aerobik, Jimnastik, Vücut Geliştirme Salonları) Balkon ve teraslarda, Fuar Standlarında ve esneklik istenen tüm iç mekanlarda kullanılmaktadır._x000D_
Hangi Tatami Minderi Seçilmeli?_x000D_
50cm x 50cm x 13mm_x000D_
Bu ürün evde, oyun odalarında, küçük alanlarda daha renkli bir zemin isteyenler tarafından tercih edilmektedir, m2ye 4 farklı renk kullanabilirsiniz._x000D_
50cm x 50cm x 26mm_x000D_
Bu ürün evde, oyun odalarında, küçük alanlarda daha renkli bir zemin isteyenler tarafından tercih edilmektedir, m2ye 4 farklı renk kullanabilirsiniz. (daha fazla ses ve ısı yalıtımı isteniliyorsa bu ürün tercih edilmeli)_x000D_
100cm x 100cm x 13mm_x000D_
Bu ürün daha çok anaokulu, kreş, oyun alanları, kuran kursları, avm oyun parkları gibi geniş alanlarda tercih edilmektedir, 50cmlik versiyonuna göre daha ekonomiktir._x000D_
100cm x 100cm x 26mm_x000D_
Maximum ses, ısı ve darbe yalıtımı olan tatami minderidir, taekwondo, karate, kickboks salonlarında, özel eğitim kurumlarında daha çok kullanılır.Evde koşu bandınızın ses yalıtımı için tercih etmeniz gereken üründür._x000D_
_x000D_
_x000D_

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Ürününün Satıcısı, TATAMI 50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi ürününü 75.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Kullanıcı Yorumları Nasıl?
75.0 Tl ye satışta olan 50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Daha öncede almıştım güzel
İsim: E** T** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Eylül 2024
Satıcı: Tatami Sanal Mağaza

Yorum: paranız sonuna kadar helal.olsun
İsim: D** Y**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kalite ve kalınlık süper ♥
İsim: D** g**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel ama lütfen aras kargo ile çalışmayın!
İsim: A** G**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: sınıfım için aldım çok güzel ✨
İsim: Y** Y**
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: Maket bıçağı ile odama uygun kestim, gerçekten ısı geçirmiyor güzel bir oyun alanı oldu, satıcıya teşekkür ederim
İsim: B** Ç** S**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel ürün kalınlığı boyutu süper sadece ilk geldiğinde ağır bir koku vardı ztn üstündede yazıyordu havalandırılınca koku gitti denemek için 1 tane almıştım şimdi devamınıda alacağım hızlı ve sorunsuz kargo teşekkürler
İsim: b** ç** ş**
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: Ürünü çocuk odası için aldım. Çok memnun kaldım. Hem ısı yalıtımı sağladı hem de yumuşak bir zemin elde ettik. Özellikle halıları ince olan çocuklu ailelere tavsiye ederim. Koku problemi yaşamadım.
İsim: **** ****
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: çitin altına almıştım kalın olmayan oyun halısı gayet kalın oldu düşmelere karşıda önlem almış olduk
İsim: M** Ü**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Beyaz guzeldi ozenli paketlenmisti
İsim: E** O**
Tarih: 02 Mayıs 2022

Yorum: Gayet güzel hatta eksik oldu tekrar sipariş verdim bu gidişte bütün odaya alacağım sanırım 🤭
İsim: Derya Y.
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: kaliteli ürün
İsim: M** A** B**
Beden: 04 Mayıs 2023
Satıcı: AFFECTİONE TATAMİ

Yorum: Güzel ürün
İsim: Ş** M**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Gayet güzel beğendik
İsim: H** İ** A**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: kaliteli güvenilir
İsim: **** ****
Tarih: 22 Kasım 2021

Yorum: mukemmel gercekten bayildik
İsim: m** b**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: kaliteli ve başarılı bir ürün. teşekkürler.
İsim: Emre E.
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: yalıtım sağlıyor dayanıklı kullanisli çok kalın değil ama fiyatı uygun rahatlıkla alınır
İsim: O** K**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: kaliteli güzel
İsim: celil d.
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Hareket kabiliyetini arttırdığını düşünüyorum
İsim: T** S**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Spor odası için sipariş ettik hoş güzel
İsim: U** B**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel kaliteli
İsim: B** Z**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: Evet ürünü bebeğim için aldım üzerinde oyun oynuyor ve kendisini vurduğunda acımıyor, ürünler güzeldi kenarlık da göndermişler. ama çok çok ağır bir kokusu vardı Ben sürekli sirke ile ıslak mendille temizledim bir hafta kadar balkonda havalandırdım yine de kokusu geçmedi yaz ayı olduğu için camlar açık olduğu için buram buram vurmuyor ama kışın teDevamını Oku
İsim: y** e**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Çekim gücü çok iyi kaliteli bir ürün
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Hizli kargolandi urun guzel kalinligi iyi saticida cok ilgili . geldiginde deterjanla yikadim zaten eva malzeme oldugu icin sorun olmadi kokuda 2 gunde tamamen gecti
İsim: Y** A**
Beden: 04 Şubat 2022

Yorum: her rengini aldık ve seve seve kullanıyoruz hemde herseyde tünel yapıyoruz hali olarak kullanıyoruz renkleri öğreniyoruz bizim için çok amaçlı oldu
İsim: g** ü**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Ürünler çok kaliteli değil .Ölçüyü iyi almanız lazım. eğer yanlış ölçü alıp sonradan sipariş vermeniz gerekirse maalesef renk tonları tutmuyor. İlk aldığım ürünler renk olarak çok isli isli geldi ve alt kısımları çok aşınmıştı. sorun etmedim. ölçü olarak eksik geldiği için tekrar sipariş geçtiğimde, bembeyaz bir ürün geldi. Aynı olmadığı için, birlDevamını Oku
İsim: B** E**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: 1 puanı ilk haftaki kokusundan kırıyorum. 2 gün dışarıda kaldı yine de 1 hafta geçmeden kokusu gitmedi. onun dışında güzel ürün.
İsim: L** K**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Ucuz ve kullanışlı
İsim: ş** A**
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: Kaliteli uygun ürün hızlı kargolama
İsim: G** D** B**
Tarih: 12 Şubat 2024

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba uzunluk 300 genişlik 130 kaç adet almam gerekiyor acaba
Cevap: Merhabalar 16 adet almanız yeterlidir 50 × 50 ürünlerden

Soru: Merhaba krem rengi var mı
Cevap: malesef, beyaz olarak var resimdeki gibi

Soru: Merhaba paket içinde 1 adetmi vardır ?
Cevap: 50*50 ölçülerinde 1 adet efendim.

Soru: 2.50 2.60cm ne kadar almam gerekiyor
Cevap: Bu ilandan 28 adet yeterli olacaktır

Soru: Merhaba 100x100 26mm beyaz renk üründen 50 adet alsam stok var mı ve fiyat ne olur
Cevap: Merhabalar, 2-3 gün içinde hazırlanır bu platformdan sindirim yapamıyoruz firma isminden ulaşırsanız yardımcı oluruz

Soru: Cerceveli mi gonderim yapiyorsunuz?
Cevap: 20 adet üstü alımlarda, özellikle istenirse çerçeveli yolluyoruz, daha düşük adetlerde, ürün formundan dolayı kargo için paketlemek zor oluyor, çerçevesiz yolluyoruz

Soru: Merhaba 8 adet almak istiyorum kenarlıklı mı geliyor
Cevap: Merhaba, kenarlı gönderiyoruz

Soru: evde spor için almak istiyorum 100×100 cm lik yok mu 26 mm kalınlık
Cevap: 26 mm olan ürünlerimiz 100*100 dur.

Soru: ürün ölçülerini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba 50cm50 cm dir kalınlığı 13 mm dir 4 tanesi 1m2 yer kaplar

Soru: 24 cm karelik oda icin kac adet almam gerekiyor
Cevap: merhabalar, 24 m2 içiin 96 adet almalısınız

Soru: Merhaba 492×272 metre oda ölçüsü için kaç adet almam gerekir
Cevap: merhaba 56 adet almanız gerekir

Soru: İyi günler iki farklı renk alırsam birbirleriyle birleşirler mi ? Alanım 3.6 m x 3.6 m kaç adet almam gerekir ??
Cevap: merhaba, birleşir, 49 adet gerekir

Soru: Merhaba. 10 adet almıştım 2 adet için kenarlık gönderilmedi. Gönderebilir misiniz?
Cevap: merhaba, tabii göndeririz. bugün kargoya verilir

Soru: Zaten ben 10 adeti farklı 2 sini farklı aldım bu durumdan dolayı. Tamamdır farklı renk ekliyorum size iletiyorum
Cevap: İstediğiniz gibi gönderilecek

Soru: 5 metre uzunluk 3.5 metre genişlik için kaç tane almam lazım acaba
Cevap: Merhaba efendim. Öncelikle 100*100 lük tatamileri tercih etmeniz menfaatinizedir. Yinede cevap vermek gerekirse 70 adet

Soru: merhaba 10-15 adet arası satın alacağım ama kenarları ile gönderirseniz… mümkğn müdür?
Cevap: gönderirim hocam, aynı renkten en fazla 10 alım limiti oluyor genelde, öyle olursa, 10dan fazla olan kısmı başka renk sipariş edip bana mesaj atarsanız hepsini beyaz gönderirim

Soru: En 320 boy 4m için kaç adet almamız gerekiyor
Cevap: 52 adet gerekir

Soru: 26mm beyaz var mı acaba? Özel olarak isteyebiliyormuyuz?
Cevap: üretiyoruz fakat hazırda yok firma isminden bize ulaşabilirsiniz yardımcı oluruz e ticaret üzerinden beyaz 50x50 26 mm satmıyoruz

Soru: bu fiyat 1 adet için mi geçerli?
Cevap: evet 1 adet fiyatıdır

Soru: Merhaba. Bana tek parçanın tam ağırlığını söyleyebilir misin? Başka bir ülkeye gönderilmesini istiyorum, tam ağırlığını öğrenmek istiyorum. Genellikle diğer satıcıların 100 gramı 50/50 boyutundadır. Tek parçanın ağırlığının 300 gram olduğunu söylemiştiniz, bu doğru mu?
Cevap: Merhaba.. evet 300gram civariinda

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi Ürünün Detaylı Resimleri

50cmx50cmx13mm Beyaz Tatami Minderi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü