561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Alanlar Memnun Mu?
561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Şuanki Fiyatı Ne Kadar 340.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Memnuniyet Oranı Nedir?

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Hakkında yaklaşık 5790 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Ürün Bilgisi

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Ürününün Satıcısı, Bargello 561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh ürününü 340.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Yorumlar Hakkında Bilgi
340.0 Tl ye satışta olan 561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5790 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: eşim için aldım çok güzel kokuyor aşırı tavsiye ediyorum indirime girdikçe aliyorum
İsim: B** P**
Tarih: 28 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bargello

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım kokusuna bayıldımm
İsim: Z** A**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: eşim için aldım çok güzel kokusu var bitirmek üzere ama tekrar indiremez girmesi lazım
İsim: C** ü**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: eşimin kullandığı indirimdeyken stokladığım parfüm
İsim: S** K**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Fiyat uygundu. Indırımden aldım kokusu muhteşem. Keşke fazla alıp stok yapsaydım
İsim: R** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: İlk başta tereddütlüydüm çünkü ilk defa bir parfümü internetten alcaktım takip ettiğim fenomenin önerisiyle aldım ve cidden böyle bir koku yok muhteşem bayıldım eşimde çok beğendi tavsiye edilir 👏👏👏
İsim: **** ****
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Kardeşime aldım indirime giirnce stokladım satıcıya teşekür ederim lütfen bayan parfümdede böyle indirimler yapın
İsim: Sevda P.
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: zaten daha önce de kullandığı bir kokuydu eşimin indirimde yakalayınca iki şişe stokladik
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: eşim için aldım paketleme çok iyiydi memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: Z** a**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: eşim çok beğendi lütfen sık sık indirim yapın
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: @arzualpensar önerisiyle aldım müthiş.
İsim: A** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: indirimdeyken almıştım iyi ki stok yaptım
İsim: M** k**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: eşim için aldım bayıldım kokusuna
İsim: S** Ş**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel indirimden ikili aldim
İsim: S** Y**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Kokusu harika çok memnun oldum bargello ailesine çok teşekkür ederim
İsim: U** S**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: erkek kardeşime aldım kokusunu çok beğendim aynı zamanda kendisi de memnun
İsim: E** B**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Yakışıklı sevgilime aldımmmm. Çok beğendi. Canım aşkım her şeyin en güzelini hak ediyor 💗
İsim: N** D**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: yorumlara bakarak eşime hediye aldım iyiki almışım kokusunu çok beğendik
İsim: s** ç**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Bende eşimde bargello dan şaşmayız sürekli stok yapıyoruz o kadar mükemmel bir kokusu var ki beğenerek kullanıyoruz. Herkese tavsiye ederiz👍👍
İsim: S** D** E**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Elime hızlı ulaştı. Paketleme çok iyiydi . Tavsiye ederim . Çok beğendim
İsim: Pınar K.
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: annelerin_gunlugu1 tavsiyesi üzerine aldım çok beğendim alıcak olanlara fikir olsun
İsim: E** Ö**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Efsane bir koku erkek arkadaşım için aldım.
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım kokusunu çok beğendi indirime girdiği gibi stok yapıyor
İsim: Z** T**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Zaten mübtelası olduğum bir koku indirim oldukça stokluyorum
İsim: E** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Hızlı ve özenli kargolama için teşekkürler. Eşime devamlı aldığım ve indirimlerini yakaladığımda stokladığım bir ürün.
İsim: Kadriye D.
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: bargello kalitesi
İsim: T** P**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel bir koku gerçekten harika eşime sevgililer günü için aldım bayıldık bundan sonra da kesin olarak sipariş vereceğim bir ürün oldu ❤🔥
İsim: İ** S**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: hem kendime hem eşime aldım. parodianneden görüp de aldık gerçekten çok güzel kokuları var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: g** ç**
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Eşime aldım efsane güzle kokusu hiç düşünmeden alın
İsim: s** ö**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: 709 ve 561 i aldım muazzam tonlar. Satıcıya notu için teşekkür ederim kalıcılığı 5 6 saat sürüyor
Tarih: 26 Aralık 2022

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: slm Chanel Chance hangi kod
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 134 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: merhabalar Cacharel NOA kodu nedir acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 266 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. :)

Soru: Merhaba . Armani My way hansi numarada? bide Chanel Change (pembe)
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 153-134 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: En çekici erkek parfümü hangisi hangisi ni önerirsiniz
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 669-709-575 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: Merhaba calvin klein erkek kodu nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 705 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: kalıcılığı nasıl???
Cevap: Değerli müşterimiz , tüm ürünlerimiz gün boyu kalıcılıklarını koruyacak şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak gün içinde kokunun tazelenmesi ile daha yoğun hissedilmesini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: merhabalar blue chanel muadili koku var mı
Cevap: Merhaba, bahsettiğiniz parfüm için 711 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. :)

Soru: bu hangi parfum
Cevap: Değerli müşterimiz, Yasal prosedür gereği farklı marka isimleri telaffuz edememekteyiz. Bilgilerinize sunar, Mis kokulu günler dileriz.

Soru: Merhaba erkek için one million parfümün kodu nedr ??
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 606 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: penhaligon's the tragedy of lord George edp kodu nedir acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz ürün için önerebileceğimiz bir kodumuz bulunmuyor ancak talebinizi ilgili birimimizle paylaşıyoruz. Saygılarımızla.

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Saygılarımızla.

Soru: Bu ürün one million lucky diye mi geçiyor
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz ürün için önerebileceğimiz bir kodumuz bulunmuyor ancak talebinizi ilgili birimimizle paylaşıyoruz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba joop erkek kokusunun kodu var mı
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 604 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: erkek için biryere girince oraya kokuyu saracak kalıcı bi parfüm kodu söylermisiniz?
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 298-299-661 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. :)

Soru: en kalıcı ve güzel koku olarak önerebileceginiz bir koku var mı
Cevap: Merhaba, bahsettiğiniz parfüm için 661-298-709-575kodlu ürünümüzü önermekteyiz. :)

Soru: ERKEK PARFÜM RHT KISALTMASI OLAN PARFÜM HANGİSİ
Cevap: Merhaba, bahsettiğiniz ürün için önerebileceğimiz bir kodumuz bulunmuyor ancak talebinizi ilgili birimimizle paylaşıyoruz. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar versace eros muadili mevcut mu elinizde kodunu soyleyebilir misiniz?
Cevap: Merhabalar efendim 685 kodlu parfüm efes kozmetik olarak iyi alışverişler dileriz :)

Soru: Hugo Boss Bottled...kodu kaç acaba
Cevap: Merhabalar Bargello efes olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerler 585 kodlu parfüm efendim :)

Soru: kokuları kalıcı mı
Cevap: Değerli müşterimiz , tüm ürünlerimiz gün boyu kalıcılıklarını koruyacak şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak gün içinde kokunun tazelenmesi ile daha yoğun hissedilmesini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: merhaba erkek icin frederic patric mutation premium parfüm kodunuz var mi

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh Ürünün Detaylı Resimleri

561 Erkek 50 ml Parfüm Edp Fresh En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü