561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Alınmaya Değer Mi ?

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Tavsiye Eder Misiniz?
561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Şu Anki Fiyat Aralığı 520.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Memnuniyet Durumu Nedir?

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Hakkında yaklaşık 1519 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Detaylı Açıklama

_x000D_
BARGELLO PARFÜM KATEGORİSİNİN POPÜLER KOKULARI SİZLER İLE!!!_x000D_
KUTU İÇERİĞİ: Bargello Parfüm 561x2(2ADET) 50 ML EDP 2adet Ürün Bulunmaktadır _x000D_
561 FRESH ÜRÜN İÇERİĞİ:Erkek Fresh aile gurubumuzun ve firmamızın en gözde en çok tercih edilen ürünüdür. Ürünlerin İçerikleri sizlerin daha iyi anlaşılması için sadeleştirilmiştir .İçeriğinde: Üst Notası: Greyfurt, Okyanus Notaları Kalp Notası: Defne Yaprağı, Yasemin Alt Notası: Gri Amber, Guaiac Ağacı, Meşe Yosunu, Laden Reçinesi.Fresh, baharatlı ve derimsi, üst nota; mandalina, nane, orta nota; saf gül, tarçın, alt nota; derimsi notalar ve amber. Orta nota ; Saf gül , tarçın Alt nota ; derimsi notalar ve amber.FİRMAMIZIN SEMBOL KOKUSUDUR,KADIN PARFÜMÜNDE ÜRÜNÜMÜZDÜR. Hem spor hem de Casual kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilir. Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Ürünlerimizi sağlıklı mutlu günlerde kullanmanızı dileriz. _x000D_
_x000D_
Bargello Parfüm, dünya genelinde kalitesi ve eşsiz kokularıyla tanınan öncü bir parfüm markasıdır. Erkekler ve kadınlar için tasarlanmış geniş bir koleksiyon sunarak, koku deneyiminin ötesine geçer ve güzelliği ve estetiği bir araya getirir.Kadınlar ve Erkekler için Bargello parfüm koleksiyonu, özgüven ve çekiciliğin simgesidir. Bargello 122 ve Bargello 384 gibi kadın parfümleri, güçlü ve sofistike bir izlenim bırakmanız için tasarlanmıştır. Bu parfümler, benzersiz kokuları ve uzun süre kalıcılıkları ile öne çıkar.Kadınlar için Bargello, güzellik ve zarafetin yansımasıdır. Bargello 122 ve Bargello 228, kadınların özgünlüğünü vurgulamak ve kendi güzelliklerini kutlamak için ideal seçeneklerdir. Taze ve büyüleyici kokuları, her anınıza zarif bir dokunuş katar.Pudramsı ve Çiçeksi Kokuları ile eşsiz bir parfüm markası.Bargello, sadece parfüm değil, aynı zamanda kozmetik dünyasının en yeni trend ürünlerini de sunar. Kadın kozmetik ürünleri, güzellik rutininizi tamamlamanız için özel olarak tasarlanmıştır.Parfüm koleksiyonları ile özgün olarak sunulan Bargello ürünleri, dikkat çekici ve çarpıcı kokularıyla öne çıkar. Bargello 171, Bargello 324, Bargello 561 ve Bargello 709 gibi parfümler, size etkileyici ve çekici afrodizyak etkili olmanız için tasarlanmıştır.Bargello Parfüm, kokularınızın uzun süre kalıcı olmasını sağlama konusunda uzmandır. Bargello 134, Bargello 226 ve Bargello 193 gibi parfümler, gün boyu tazelik ve güzellik sunar, kokunuzu unutulmaz kılar.Bargello, parfüm ve deodorantları bir araya getirerek eksiksiz bir güzellik deneyimi sunar. Ürünlerimizdeki benzersiz kombinasyonlar, sizi koku dünyasının zirvesine taşır.Sonuç olarak, Bargello Parfüm, zarafet, benzersizlik ve kalitenin bir araya geldiği bir markadır. Her bir ürün, özel bir hikaye anlatır ve sizin benzersizliğinizi vurgular. Bargello'nun büyüleyici dünyasını keşfedin ve kokuyla sanatın birleştiği bu benzersiz deneyime katılın. Sizi koku dünyasının zirvesine taşıyacak Bargello Parfüm ile tanışın. _x000D_
Bargello Parfüm, en iyi kalite ve en iyi parfüm ve eşsiz kokuları bir araya getiren parfüm dünyasının önde gelen bir ismidir. Kadınlar ve erkekler için tasarlanmış geniş ürün yelpazesi, herkesin özel bir koku deneyimi yaşamasını sağlar. Kalite, zarafet ve uzun ömürlülük, Bargello Parfüm'ün temel ilkeleridir.Herkesin kişisel tercihlerine uygun seçenekler sunmak amacıyla Bargello, kadın ve erkek parfümleri konusunda geniş bir çeşitlilik sunar. Bargello 122 Parfüm, feminen ve sofistike kadınlar için ideal bir seçenektir. Kalıcılığı yüksektir ve her gününüzü özel kılar.Bargello Erkek Parfüm, güçlü ve özgün bir etki yaratmayı hedefler. Maskülen ve çekici bir koku sunar. Bu parfümler, uzun süre kalıcılıklarını korurlar ve erkeklerin benzersiz tarzlarını tamamlar.Bargello'nun kalıcı kadın ve erkek parfümleri, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Bargello 384 Parfüm, hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir tercihtir. Kalıcı ve etkileyici kokusu, size unutulmaz bir deneyim sunar.Sadece kalıcı parfümler sunmakla kalmayan Bargello, aynı zamanda parfüm şişesi tasarımlarına da özen gösterir. Şık ve zarif şişeler, parfüm koleksiyonunuzun bir parçası olarak bile gösterişli birer obje olabilir.Bargello, parfüm dünyasında parfümler arasında da kendine bir yer bulur. Bargello 122, bu koleksiyonun öne çıkanlarından biridir ve özgün kokusuyla sizi etkileyecektir.EDP Erkek Parfüm koleksiyonu, Bargello'nun uzun süre kalıcı ve büyüleyici kokularını sunar. Bu parfümler, maskülenliği ve zarafeti bir araya getirir.Bargello Parfüm, her anınıza zarafet, kalite ve unutulmaz bir koku katmayı amaçlar. En yüksek kalitede parfüm ve deodorant ürünleri sunar.Eğer kalıcılığı yüksek ve etkileyici parfümler arıyorsanız, Bargello'nun zengin seçeneklerini keşfetmelisiniz. Parfüm dünyasında Bargello farkını yaşayın. _x000D_
#fyp #keşfet #bargello #trendyol #iyikialmışım _x000D_
_x000D_
_x000D_

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Ürününün Satıcısı, Bargello 561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp ürününü 520.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp En Son Yapılan Yorumlar
520.0 Tl ye satışta olan 561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1519 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İlk denemek için almıştım çok beğendim favori parfümlerimin arasına girdi tekrar aldım almaya devam 👏🏻
İsim: E** G**
Tarih: 05 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bargello Parfüm Center

Yorum: Kokusu muhteşem nişanlıma aldım o da çok beğendim ben en çok bu kokuyu yakıştırıyorum ona 😊
İsim: Elif B.
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Eşime ve oğluma aldım çok güzel bir koku teşekkürler minik hediye için de teşekkürler
İsim: Meral Y.
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: hediye için ayrı teşekkür ederim. her zaman aldığım ürün.
İsim: R** Ö**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: kokusu hoş geliyor kalıcılığıda 6 8 saat olsa yeterli benim için zaten öneriyorum ayrıca hızlı kargo için teşekkürler 24 saatte kapımda oldu. 2 tane şekerde geldi sabah sabah ağzımız tatlandı :D başarılar iyi satışlar
İsim: **** ****
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: Eşim için aldım güzel kokusu var ayrıca yanındaki hediyeler ıcınde tesekkur ederim özellikle balon kızımı cok mutlu ettı
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: çok hoş bir koku beğendim teşekkür ederim...Oğluma hediye almıştım o da çok beğendi alın aldırın tavsiye ediyorum
İsim: zeynep y.
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: hadiye icin teşekkür ederim cok güzel bi ürün paketlemesi cok iyidyi
İsim: A** A** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Ürünü çok beğendim paketlemede çok iyiydi hediye içinde teşekkür ederim
İsim: M** k**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Sürekli nişanlım için alıyorum asla vazgeçemediğim koku alın aldırın
İsim: A** M**
Tarih: 15 Kasım 2022
Satıcı: PARFÜM SEPETİ

Yorum: peketleme guzel ve hemen kargoya verilde, surekli kullandigim urun
İsim: y** k**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: eşime aldım kokusu güzel
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mart 2023

Yorum: guvenerek alabilirsiniz koku olarak cok guzel bir koku abime aldim severek begenerek kullaniyor hediye icin tesekkurler😊
İsim: s** k**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: siparişi verdim 1 gün sonra elime ulaştı paketleme muazzamdi hediye duş jeli ve şekerler için teşekkür ederim
İsim: E** Y**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: parfümler cidden güzel.Kargo ve paketleme de cidden çok hızlı ve iyiydi.Tesekkurler abime ve dayima hediye olarak aldım beğendiler
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: güvenilir firma kardeşime aldım çok beğendi güzel dilekleriniz ve minik hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: h** e**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: muazzam bir koku çok iyi çok beğendim
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: İl defa aldim ama değdi. gerçekten mükemmel bir koku tek kelimeyle baayilllldimmmm.hediye için teşekkür ediyorum. kargo jet zatenn.
İsim: t** k**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: eşime aldım çok.begendi
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: elime çok çabuk geçti çok teşekkür ederim harika bir paketleme olmuş hediyeler için teşekkür ederim hayırlı işler bol kazançlar dilerim 🖤
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: paketlenmesi güzeldi ufak hediye için teşekkür ederim kokusunu daha önceden de kullandığım için biliyorum benim zevkime göre çok güzel ve başarılı kalıcı olması da bir diğer güzel özelliği
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Çok hızlı geldi hediye not için teşekkür ederim
İsim: Hüseyin D.
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Paketleme güzeldi elime ulaştı. Teşekkür ederim :)
Tarih: 17 Temmuz 2022

Yorum: parfümler geldi küçük hediyeniz için teşekkürler
İsim: N** k**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: paketleme çok iyi ilginizden dolayı minik hediyeler için teşekkür ederim
İsim: t** k**
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Ürün çok iyi zaten bu kosu kullanıyorum tavsiye ederim herkes beğeniyor
İsim: A** A**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Tatlı bi kokusu var güzel memnun kaldım küçük hediyeniz içinde teşekkürler emeğinize sağlık ☺
İsim: m** a** s**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: ürün elime kısa zamanda ulaştı paketleme güzeldi ürünün birini kendime diğerini hediye aldım kokusu kalıcı ve çok ağır değil tavsiye ederim.👏👍👍
İsim: R** Ö**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: kokusu çok güzel beğendim. tavsiye ederim herkese kargo hızlı geldi.
İsim: S** Z**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: satıcı firmaya teşekkür ederim küçük hediyesi icin trentyol icinde kargoda hızlı saolsunlar
İsim: İ** A**
Tarih: 25 Nisan 2023

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Merak Edilenler Neler?

Soru: Teşekkür ederim acaba ürünü yurt içi ile tekrardan gönderme şansınız varmıydı o firma hızlı ve sorunsuz getiriyorda
Cevap: efendim iade sürecinde ama para hesabnıza gerı yatırlacak

Soru: Bvlgari man rain essence bargello da var mı. Kodu nedir.
Cevap: O modelleri malesef mevcut değil Efendim

Soru: Küçükçekmece atakentte
Cevap: gelir efendim

Soru: Merhaba Hermes terre DHermes kodu nedir acaba
Cevap: 611 kodlu ürünümüz efendim

Soru: merhaba ürünün notaları nedir
Cevap: Üst notalar: Ferah greyfurt, akuatik notalar. Orta notalar: Aromatik defne yaprağı, yasemin. Alt notalar: Gri amber, guaiac ağacı, meşe yosunu, laden reçinesi.

Soru: Merhabalar. Givenchy İnsense Ultramrine kokusu sizde bulunuyor mu? Varsa kodu nedir?
Cevap: merhaba efendim 593 numaralı ürünümüzdür

Soru: Kalıcılığı nedir
Cevap: tende min 1 kıyafette 2 gün şeklindedir efendım

Soru: Mont blanc explorer erkek parfümü var mı , kodu nedir?
Cevap: Malesef mevcut değil Efendim

Soru: Ben bargello561 istiyorum ikiside 561 olarak gelecek demi
Cevap: Merhabalar 😊 evet efendim

Soru: bargello 561 yani bu parfüm erkekler için yoksa bayanlar icinmi
Cevap: erkek parfüm efendım

Soru: Merhaba. xerjoff italica kodu nedir? Teşekkürler 🙏
Cevap: O modeli mevcut değil Efendim

Soru: Vanilya notalı parfüm kodlarınız hangileri
Cevap: 575 ve 513 & 585

Soru: kokuları ağır mı
Cevap: fresh kokular efendim ve kalıcı

Soru: fotoğraflı yorumlarda 2 ml lik hediye yolladığınız yazıyor. öğretmenler günü için alacağım hediye tester yolluyor musunuz
Cevap: Efendim şu an da Tester kalmadı elimizde ama koku tuşu gönderebiliriz efendim isterseniz posetlere sıkılmış şekilde

Soru: Hediye olarak düşünüyorum kutuda gönderilme şansı warmidir
Cevap: Tabiki efendim kutuda geliyor

Soru: Merhaba mancera roses vanille varmıdır acaba
Cevap: merhaba malesef yok

Soru: 561 kokusu fresh mi ?
Cevap: Evet efendim

Soru: kaç kalıcılığı var
Cevap: Tende min 1 kıyafette 2 gün şeklindedır Efendim

Soru: bu parfümler orjinal mi ?
Cevap: Evet efendim %100 orjinal bargello ürünleridir Yetkili Bayisiyiz

Soru: hangi kargo
Cevap: trendyol expres efendım

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp Ürün Resimleri

561x2(2ADET) Erkek Parfüm Fresh 50 ml Edp En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü