5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Tavsiye Edilen Yer Neresi

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Şu Anki Fiyat Aralığı 4999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Kullanıcılar Memnun Mu?

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Ürün Özellikleri

_x000D_

HEM ISITMA HEM SOĞUTMA >_x000D_
_x000D_

Enerji Sınıfı:A+ hem ısıtma hem desoğutma modlarında yüksek enerji verimliliği >_x000D_
_x000D_

Garanti Süresi:2 Yıl ResmiDistribütör Garantili >_x000D_
_x000D_

Kurulum Gerekli mi:Hayır, kullanımahazır hale getirilmiş kolay kurulum >_x000D_
_x000D_

Ücretsiz Kurulum/Montaj:Yok, portatifyapısı sayesinde herhangi bir montaj gerektirmez >_x000D_
_x000D_

Teknik Özellikler: Isıtma:Etkiliısıtma kapasitesi ile soğuk günlerde ideal sıcaklık sağlar. >_x000D_
_x000D_

Soğutma:Buz kristali teknolojisiile soğutma, sıcak yaz günlerinde serinlik sunar. >_x000D_
_x000D_

Nemlendirme:püskürtme yöntemiylehava nemlendirme, ortamın nem dengesini sağlar. >_x000D_
_x000D_

Sterilizasyon:UV ışını kullanarakhava içerisindeki bakterileri öldürür. >_x000D_
_x000D_

Ayarlanabilir Zamanlayıcı:12saatlik zaman ayarı ile enerji tasarrufu sağlar. >_x000D_
_x000D_

Geniş Açılı Üfleme:140-160 derecesağlı sollu geniş açılı üfleme özelliği ile homojen hava dağılımı yapar. >_x000D_
_x000D_

Voltaj:220V fan motoru ile güçlü veverimli çalışma. >_x000D_
_x000D_

END 5A, herhangi bir dış üniteyeihtiyaç duymadan, kullanımı ve taşınması kolay portatif bir klima çözümüdür.Yüksek enerji verimliliği ve güçlü performansı ile eviniz veya ofisiniz içinyıl boyunca konfor sağlar. Kullanışlı tasarımı, modern teknoloji özellikleri veekonomik çalışma prensipleriyle mükemmel bir iklimlendirme deneyimi sunar. >_x000D_
_x000D_

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Ürününün Satıcısı, End 5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ ürününü 4999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Son Yorumlar
4999.0 Tl ye satışta olan 5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Serinliği iyi fiyata göre sadece ses fazla
İsim: M** G**
Tarih: 22 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Easy Shopping

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ürün 12000 btu diyorda zaten sogutmayacagi belli ama 40 mt2 alani serineltirmi
Cevap: 2 adet ürün yeterli olur

Soru: ürün sogutma 12000 atu mu
Cevap: Merhabalar efendim ürün klima değildir serinletme yapar

Soru: kac metre kare odayi isitiyor yda sogutabiliyor ?
Cevap: Merhabalar ortalama 20-25 m2 için idealdir

Soru: merhaba ürün özelliklerinde bu yazılmış (Soğutma:Buz kristali teknolojisiile soğutma, sıcak yaz günlerinde serinlik sunar) buz kristali teknolojisi ile soğutma tam olarak nasıl oluyor bu ürün vantilatör mu yoksa içine su buz falan koyup öylemi serinletiyor yoksa klima gibimidir
Cevap: Merhaba klima değil efendim soğuk su ile daha iyi soğutucu özelliği var efendim

Soru: ürün saatlik kaç kW harcama yapıyor
Cevap: Merhaba yaz modu 1 kW dır

Soru: ISİTMA ÖZELİĞİ VARMİ
Cevap: evet efendim vardır 30m2 ye kadar rahat ısıtır

Soru: merhabalar su ile mi ısıtma sağlıyor yoksa susuz normal klima gibi mi ısıtıcı mod ile mi
Cevap: Merhabalar su ve buz ile soğutma sağlar ısıtma için herhangi bir şeye gerek yoktur içerisinde rezistans vardır

Soru: Ürün nerenin malı. kaç waat gücünde soğutma yapıyor.
Cevap: Merhabalar efendim ürün 2000w ısıtma 50w soğutma sağlamakta Çin malı 2 yıl kendi markamız olan End garantilidir

Soru: Isıtma özelligi varmı
Cevap: Evet efendim vardır

Soru: boyutları ne acaba
Cevap: Merhabalar 110 cm dir efendim

Soru: Merhaba ürün ortalama bir odayı soğutur mu ?
Cevap: Serinletir efendim

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ Ürünün Fotoğrafları

5A İLERİ TEKNOLOJİ ISITMA VE SOĞUTMA ÜNİTESİ KUMANDALI NEMLENDİCİLİ En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü