5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set En Ucuzu Nerede Bulunur

Serpil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
608
0
0
5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Ürün Alınmaya Değer Mi?
5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Güncel Fiyatı 79.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Hakkında yaklaşık 7842 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Ürünün Detayları

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Ürününün Satıcısı, Claderm 5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set ürününü 79.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set En Son Yapılan Yorumlar
79.9 Tl ye satışta olan 5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7842 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Anlık indirimde 2 paket aldım cildimin derinlemesine temizlendiğini hissediyorum bitmeden stokladıklarmdan
İsim: Ö** B**
Tarih: 04 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Aphrodite

Yorum: 2. Kez alıyorum stok yaptım harika ötesi cildimin nefes aldığını hissettim haftada iki kez uyguluyorum sonrasında mutlaka nemlendirici sürün bu fiyata bu ürünler kaçmaz 👍🏻Hediye için teşekkürler
İsim: N** C**
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: indirimden aldım indirime girdikçe stokliycam :)
İsim: h** k**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: severek kullandığım maskeyi indirimle aldım indirime düştükçe stoklayacagim
İsim: C** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Sürekli kullanıp memnun kaldığım maskeler indirimi yakalamışken stokladım
İsim: M** K**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: 3 senedir hiç şaşmaz claderm markasının tüm maskelerini kullandım iki set aldım bu settende baya da bereketli böyle kampanyalı bulmuşken kaçırmayın derim siyah nokta sivilce derdim bitti diyebilirim artı cildi de bebek yapıyor ve parlatıyor hediyeniz için çok teşekkür ederim çok tatlısınız😊
İsim: H** n** T**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: İndirimden aldım indirime girdikçe stok yapıcağım
İsim: S** B**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Stok yapın
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mart 2023

Yorum: claderm kil maskelerini bayılarak kullanıyorum şimdi indirimde görünce de alıp stok yaptım gerçekten cildimi arındırdığını toparladığını net olarak hissedebiliyorum
İsim: İ** A** K**
Beden: 23 Eylül 2023

Yorum: Bence alınması gereken ideal kil maskesi hem küçük kullan at tarzında hem de bence oldukça faydalı maskeyi sürdükten sonra cildimin rahatladigini hissediyorum.Cildim kuru oldugu için de hemen sonrasında nemlendirici sürüyorum. Bitince tekrar alacağım bi ürün
İsim: Z** A**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum sürekli stok yaptığım bir ürün
İsim: S** A**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: claderm Coffee ile bi kaç ay önce tanıştım ve ilk kez cildim için kullandığım bir üründen bu kadar memnun kaldım ve 5 li seti bu kadar uygun fiyattayken kaçırmazdım. şu ana kadar kullandığım en iyi cilt bakım ürünü kargo çok hızlıydı sorunsuz bir şekilde elime ulaştı paketleme oldukça özenliydi ve satıcıya hediyesi için ayrıca teşekkür ederim herhDevamını Oku
İsim: G** G**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: harika ,bayıldım hediye içinde teşekkürler indirime girdikçe stoklayacağım ürünlerden
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: indirimdeyken stokladim yine indirime gelirse alınacak bir ürün cildi germiyor temizlendiğini hissediyorum
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: Ürünü daha önce kullanmıştım siyah noktalarımda çok etkili oldu 5 tanesini bu fiyata bulunca hemen aldım. 1 gün içinde geldi kargo çok hızlıydı. Hediye için teşekkür ederim.
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: Urun zaten surekli tercih ettigim bur urun paketleme özenliydi ve yanina gonderilen hediye icin tesekkur ederim
İsim: G** S**
Beden: 12 Mayıs 2022

Yorum: kesinlikle stok yapılabilir hediyeniz için de çok teşekkür ederim cildim çok hassas olmasına rağmen düzenli kullanımda fark edilebiliyor
İsim: H** Ç**
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum. Diğer maskeler dünyalar parası vermeye gerek yok. Cildimi çok güzel yumuşatıyor ve parlatıyor
İsim: Merve Y.
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Bayılıyorum daha önce de kullandım stokladım hediye için de teşekkür ederim.Alınnnnn Aldırın💃🏻🪬🫶🏻💦
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Bu maskelere bayılıyorum indirimden stok yaptım
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Beklediğimde daha iyi sonuç aldım Cilt sorununuza bağlı istediğinizi dönemsel kullanabilirsiniz çok başarılı
İsim: E** K**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Bu fiyata alınabilecek en iyi maske bence cildi çok kurutmadan güzel temizliyor bittikçe stokluyorum
İsim: N** Ş** H**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: siyah noktalarımı o kadae gzğel temziledi kii bayıldım bebek gibi oldu cildim
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Hediye için teşekkür ederim bu fiyata bunlar bedava tam stok yapmalık
İsim: S** A** k**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: ındirimdeyken stok yaptım çok iyi
İsim: E** G**
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: severek kullandigim indirime düştükçe stolkluyorum özellikle narlı olan çok iyi
İsim: E** T**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Sürekli kullandiğım ürünler, indirme girince stoklıyorum .. hediye için teşekkür ederim 🫶🏼
İsim: D** G**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: kullandığım bir üründü indirmideyken stokladim gayet iyi
İsim: Gülnaz A.
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Çok çabuk elime ulaştı.İlk olarak Collagen olanı açtım.Haftada bir kez kullanıyorum.Ardından da nemlendirici .Yüzüm tertemiz oluyor.Yanında da hediye göndermişler.Teşekkürler:)
İsim: A** S** G**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Cildiniz tertemiz gıcır gıcır olsun istiyorsanız deneyiniz. Stokladığım ürünlerden
İsim: İ** Ş**
Tarih: 26 Mayıs 2023

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba ürünlerimi doğru ürün olarak ve düzgün paketleyin lütfen size zahmet teşekkürler
Cevap: Merhaba, siparişinizin tamamlanması ve ürünün size en iyi şekilde ulaşması için elimizden geleni yapacağız. Siparişinizde herhangi bir problem görünmemekle birlikte siparişinizi belirtilen süre içinde size ulaştırmak için özen göstereceğiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Salam. ürünün paketlenmiş halda ağırlı ne kadar?
Cevap: Merhabalar, tek bir ürün ağırlığı 50gr civarıdır. 5'li set için 250-300gr gibi bir paketleme ağırlığı oluşur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ben de almak istiyorum ne gibi faydası var bir de hediyeniz devam ediyor mu teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Claderm kil maskelerimizin ortak kullanım faydaları şunlardır; Siyah nokta ve derin cilt temizliğinde etkilidir ayrıca cilde vitamin ve mineral desteği sağlar. Maskelerimizin ortak kullanım faydaları yanında ürün çeşitlerimizin cilt üzerinde görülen ilave olumlu etkileri ise şunlardır; Pomegranate: Cildin sıkılaşıp forma girmesine yardımcıdır Propolis: Cilde canlı ve parlak görünüm sağlar Olive: Sorunlu ciltlere hassas bakımda yardımcıdır. Tea Tree: Akneli ve sorunlu cilt tiplerinin iyileşmesinde yardımcıdır. Aloe Vera: Hasar gören cilt tiplerinin sakinleşip, tazelenmesine yardımcıdır. Pure: Derin cilt temizliği ve cilt tazelenmesine yardımcıdır. Maskelerin kullanamı; temiz cilde nazikçe uygulandıktan sonra 5-10 dk. bekletilip ılık su ile yıkanması gerekmektedir. Maske uygulamasından sonra nemlendirici krem kullanmanız tavsiye edilir.

Soru: Oncelikle guzel paketlemeniz ve de hediye olarak gonderdiginiz urun icin cok tesekkur ederim. Guzel kazanclar diliyorum. Maskelerde cok basarili🌸
Cevap: Merhabalar, iyi dilekleriniz için biz de teşekkür ederiz. Güzel günlerde kullanın.

Soru: merhaba hangi cilt tipine uygundur acaba efendim?
Cevap: Merhaba, markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Claderm kil maskelerimizin ortak kullanım faydaları şunlardır; Siyah nokta ve derin cilt temizliğinde etkilidir ayrıca cilde vitamin ve mineral desteği sağlar. Maskelerimizin ortak kullanım faydaları yanında ürün çeşitlerimizin cilt üzerinde görülen ilave olumlu etkileri ise şunlardır; Pomegranate: Cildin sıkılaşıp forma girmesine yardımcıdır Propolis: Cilde canlı ve parlak görünüm sağlar Collagen: Kırışıklık karşıtı bakıma destek olur. Tea Tree: Akneli ve sorunlu cilt tiplerinin iyileşmesinde yardımcıdır. Aloe Vera: Hasar gören cilt tiplerinin sakinleşip, tazelenmesine yardımcıdır. Pure: Derin cilt temizliği ve cilt tazelenmesine yardımcıdır. Maskelerin kullanımı; temiz cilde nazikçe uygulandıktan sonra 5-10 dk. bekletilip ılık su ile yıkanması gerekmektedir. Maske uygulamasından sonra nemlendirici krem kullanmanız tavsiye edilir.

Soru: maskelirin özelliği nedir
Cevap: Merhaba, markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Claderm kil maskelerimizin ortak kullanım faydaları şunlardır; Siyah nokta ve derin cilt temizliğinde etkilidir ayrıca cilde vitamin ve mineral desteği sağlar. Maskelerimizin ortak kullanım faydaları yanında ürün çeşitlerimizin cilt üzerinde görülen ilave olumlu etkileri ise şunlardır; Pomegranate: Cildin sıkılaşıp forma girmesine yardımcıdır Propolis: Cilde canlı ve parlak görünüm sağlar Collagen: Kırışıklık karşıtı bakıma destek olur. Tea Tree: Akneli ve sorunlu cilt tiplerinin iyileşmesinde yardımcıdır. Aloe Vera: Hasar gören cilt tiplerinin sakinleşip, tazelenmesine yardımcıdır. Pure: Derin cilt temizliği ve cilt tazelenmesine yardımcıdır. Maskelerin kullanımı; temiz cilde nazikçe uygulandıktan sonra 5-10 dk. bekletilip ılık su ile yıkanması gerekmektedir. Maske uygulamasından sonra nemlendirici krem kullanmanız tavsiye edilir.

Soru: elimde bir markanın çay ağaçlı temizleyicisi toniği ve yağı var sivilce karşıtı olmasını istiyorum çay ağaçlıyı mı almalıyım yoksa başka birini mi

Soru: 16 Yaş için uygun mudur
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Ürün 16 yaş için kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba,ben üründen 3 adet sipariş verdim 3 farklı kişiye ait o yüzden kutu içerisinde ayrı ayrı paketleme şansınız var mı?
Cevap: Merhaba, siparişlerimizin gönderimini sağladığımız kutulama sistemimiz aynı gönderi barkodu ile 3 farklı kutu gönderebilmeye uygun değildir. Talebinizi üzülerek yerine getiremeyeceğiz. Anlayışınız için tşk.ederiz.

Soru: Tüp şeklindemi geliyor bazı arkadaşlar 20 ml lık poşette geliyor yazmışlar?
Cevap: Merhaba, her biri 50 ml tüp şeklindedir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba.Kutu gramı ne kadar olacak?yani paketleme boyutu ölçüsü ne kadar?
Cevap: Merhaba, ürün setimizdeki her bir ürün 50 ml.dir. Set içerisinde 5 adet 50 ml.farklı içerikte kil maskesi bulunmaktadır. Markamıza olan ilginize teşekkür ederiz.

Soru: 5 tane geliyor değil mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza ilginize teşekkür ederiz. Ürünümüz 5'li set halinde satılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: çok güzel bence
Cevap: Merhabalar, ilginize teşekkür ederiz.

Soru: Duştan sonra mı kullanır? Kullanım bilgisi lütfen..
Cevap: Merhaba temiz cilde uygulamanız önerilir. Maksimum 5 dk bekletip durulamanızı öneririz ardından rutin cilt bakımınızı uygulayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba cilt nemliyken mi yoksa kuruyken mi uygulanmalı
Cevap: Merhaba, kuru cildinize temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: hediye gönderimi yapıyor musunuz?
Cevap: Merhaba, stoklar dahilinde deneme boyu urunlerimizden gonderim yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba bu set içinde sıyah nokta temizleyen hangısı acaba

Soru: benim cildim yağlı değil sivilce de yok . kuru bir cilt genel olarak t bölgesi hariç . işe yarar mı bende
Cevap: Merhaba, markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Claderm kil maskelerimizin ortak kullanım faydaları şunlardır; Siyah nokta ve derin cilt temizliğinde etkilidir ayrıca cilde vitamin ve mineral desteği sağlar. Maskelerimizin ortak kullanım faydaları yanında ürün çeşitlerimizin cilt üzerinde görülen ilave olumlu etkileri ise şunlardır; Pomegranate: Cildin sıkılaşıp forma girmesine yardımcıdır Propolis: Cilde canlı ve parlak görünüm sağlar Olive: Sorunlu ciltlere hassas bakımda yardımcıdır. Tea Tree: Akneli ve sorunlu cilt tiplerinin iyileşmesinde yardımcıdır. Aloe Vera: Hasar gören cilt tiplerinin sakinleşip, tazelenmesine yardımcıdır. Pure: Derin cilt temizliği ve cilt tazelenmesine yardımcıdır. Maskelerin kullanamı; temiz cilde nazikçe uygulandıktan sonra 5-10 dk. bekletilip ılık su ile yıkanması gerekmektedir. Maske uygulamasından sonra nemlendirici krem kullanmanız tavsiye edilir.

Soru: nerden gönderiliyor
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimiz İstanbul’dan sevk edilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Bu üründen aldım, paketlerden biri patlamış. Ne yapmam lazım?
Cevap: Merhaba hasarlı urun bildiriminde bulunabilir misiniz?

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set Görseller

5'li 50ml. (Aloe,Tea Tree,Nar,Propolis,Collagen) Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü