600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Alanlar Memnun Mu ?

Sumeyye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
917
0
0
600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Tavsiye Eder Misiniz?
600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Şuanki Fiyatı Ne Kadar 297.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Açıklama Ve Özellikler

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Ürününün Satıcısı, Bienly 600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası ürününü 297.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Kullanıcı Geri Bildirimleri
297.0 Tl ye satışta olan 600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Kızım için almıştım. Suyu buz gibi tutuyor. çok beğendi.
İsim: T** B**
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BİENLY

Yorum: severek kullanıyorum.
İsim: T** T**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: begendik kullanisli
İsim: N** I** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Şubat 2024

Yorum: kokusuz kaliteli, hızlı kargolama, satıcı ilgili teşekkürler tek tuşla açılıyor pipet yeri kullanışlı çocuklar için
İsim: **** ****
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Guzel saglam
İsim: B** D**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Kardeşime aldım, memnun kaldı. Göründüğü gibi.
İsim: Ş** T**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Biraz hafif tam emin olamadım çelik mi diye ☺
İsim: A** T**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel ve koku yapmıyor 👌
İsim: r** m**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Üç aydır oğluma dayanan tek matara oldu 🤗
İsim: N** K**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: koku yapmadığı için güzel bir ürün ama çok ince. yere düştüğü gibi deforme oluyor ama çatlama yapmadı. fiyata göre idare eder bir matara.
İsim: Y** Z** D**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Ürün tam bir hayal kırıklığı. Çelik olsun sağlam olsun diye aradım taradım ve bunda karar kıldım. Ama daha bir gün kullanmada su akıttı iade kabul edilmedi ve verdiğim paraya yazık oldu. Kullanılmıyor çantada şu akıtıyor ve gördükçe sinirlerimi bozuyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum .
İsim: **** ****
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: güzel ama hemen kapağını kırdık
İsim: R** u**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Ürün aslında celik olarak cok güzel koku yapmiyor fakat kilit yeri çok dandik plastik ilk düşmede kırıldı. o yuzden bu kilitli olandan degil de diğer ağızlar tercih edilebilir.
İsim: N** Ş**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: hicc memnun kalmadım su akıtıyor pipetin önündeki kısımda bı delik War orda cokmsu akıtıyor çok geç geldi kargo 6 gün snra anca geldi
İsim: E** B** K**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Plastik kısmı hemen kırıldı. 10 gün ancak kullanabilir. Kızım sıraya düşürmüş hemen kırıldı. Bu kadar zayıf bir plastik koyulur mu?
İsim: H** R** B**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Çelik diye satılıyor fakat asla Çelik değil çok az miktar içerisinde mevcut. bir kere düştü hemen altı çatladı yaptırmak için götürdüğümde usta Çelik olmadığını teyit etti. kullanamadık çöpe attık yazık oldu
İsim: Y** S**
Tarih: 06 Ağustos 2024

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, şu an PTT ile çalışıyoruz

Soru: 1 litre olanı varmı
Cevap: Merhaba, maalesef 1 litre kapasiteli mataramız bulunmamaktadır. Dilerseniz alternatif olarak 750 ml, 600 ml ve 500 ml seçeneklerimiz mevcuttur.

Soru: pipet silikon mu?
Cevap: Merhaba, evet ürünümüzde silikon pipet kullanılmaktadır.

Soru: Merhaba, çapı kaç cm? Teşekkürler.
Cevap: Merhaba, dış çap 7 cm'dir.

Soru: 750 ml.likler nerede acaba.Ben bulamadım da.
Cevap: Trimotion ismi ile bulabilirsiniz

Soru: Ağız kısmı nasıl acaba pipetli mi
Cevap: Diğer modellerimizde kapak görseli mevcuttu kontrol edebilirsiniz. Bu sayfaya da yükleyeceğiz bakabilirsiniz.

Soru: merhaba garantilimi ürün.paslanma olursa.
Cevap: 💯 de 💯 garantilidir

Soru: Kaplamasiz mi acaba? Bulasik makinesinde yikamak icin kaplamasiz urun almak istiyorum
Cevap: İnox yüzey kaplamasızdır bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.

Soru: Merhabalar malzemesi gerçek Çelik mi yoksa alüminyum mu ?
Cevap: Merhaba,Gerçek çeliktir. 304 kalite dir. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Soru: üründen iki kapak mı çıkıyor? sanırım spor kapak ve pipetli kapak doğru muyum?
Cevap: Merhaba.Bu modelimiz pipetli kapak ile satılıyor.

Soru: spor kapakta uyumlu olur mu bu pipetli modele.Yedek kapak var mı ürün içeriğinde. yoksa ekstra almamız mi gerekiyor?
Cevap: Kapaklarımız tüm gövdelerimizde kullanılabilir. Bu üründe ikinci kapak yok malesef

Soru: Soğuk su koyunca kaç saate ısınır
Cevap: Merhabalar,mataralarımızda termos özelliği olmadığından sıcak veya soğuk tutma gibi bir özelliği bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba, ürünün çap ve uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhabalar, ilgilendiğiniz ürünümüzün yükseklik kapak kısmı dahil 20,55 cm,taban çapı 7,1 cm'dir.

Soru: İyi günler. Görselde ürünün dışı kaplamasız çelik gri, fakat açıklamalar da bordo yazıyor. Acaba hangisi geçerli , açıklama mı yoksa görsel mi?
Cevap: Merhaba, Öncelike uyarınız için teşekkür ederiz. Sanırım sistemsel bir problem. Talepte bulunduk düzelilmesi ile ilgili. Rengimiz İnox dur.

Soru: İçine ılık su koyabilir miyiz
Cevap: El yakmayacak seviyede ılık konulabilir.ürün tek katlı olduğundan suyun sıcaklığını direk dışarıya verecektir.

Soru: sadece bordo rengi mi var görseldeki renkten istiyorum?
Cevap: Merhaba ürünümüz inox yüzeydir.sorun sistemsel bir hata. Bordo değil.

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Ürüne Ait Fotoğraflar

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü