600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Satın Alır Mısınız ?

Ayfer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
912
0
0
600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Tavsiye Eder Misiniz?
600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Güncel Fiyatı 295.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Kaç Kişi Memnun?

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Hakkında yaklaşık 51 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Ürün Bilgisi

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Ürününün Satıcısı, Bienly 600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası ürününü 295.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Yorum Ve Değerlendirmeler
295.0 Tl ye satışta olan 600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
51 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: sağlam bir şekilde elime ulasdı ürün güzel kaliteli hediye olarak paketlenmesini istedim notda yazdılar təşəkür ederim
İsim: A** E**
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BİENLY

Yorum: oğlum için aldım gayet kullanışlı akıtma yapmıyor koku çok az oluyor zaten günlük yikiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: ürünü çok beğendik çok teşekkür ederiz
İsim: H** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: birinci sınıftaki oğluma aldım hafif fena değil fiyatına göre , güzel kullanımını sevdi
İsim: L** K**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Sızdırmıyor . 600ml olması da çok işimize yaradı. Gayet memnun kaldık .
İsim: İ** D** S**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: çok hızlı ve sağlam geldi
İsim: G** U**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Resimdekinden koyu renk geldi ama çok beğendik teşekkürler 🤩
İsim: A** U**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: 5 Aydır kullaniyoruz memnunuz
İsim: N** B**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: severek kullanıyoruz koku yapmıyor
İsim: M** G**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Çok güzel kaliteli bir ürün.
İsim: Sevinç İ.
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: görseldekinden daha da güzel rengi akitmada yapmadı çok şık 🤩
İsim: H** T** K**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: gerçekten çok güzel
İsim: A** T**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Rengi daha koyu ama bayıldım rengine güzel bir ürün
İsim: n** t**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi bir ürün
İsim: İ** D**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Çok beğenerek kullaniyoruz! Teşekkürler
İsim: D** K**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: İlk defa dedim farklı bir marka deneyelim kendi üretimimiz daha kaliteli iyi ama iki ayda hemen ürün kullanılmaz, hale geldi. Tamam bir ürün çökme yapar üstünde ama ciddi bir darbe ile olmalı ya da ağız kısmının iyi oturması için daha düzgün lastik kısmı üretilmeli arada hep su akıtma yaptı.
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Görselinden çok daha güzel , elinize aldığınız anda kaliteli olduğunu anlıyorsunuz
İsim: S** A**
Tarih: 24 Aralık 2023

Yorum: Tek yıldızlı bir yorum vardı, bakınca tereddüt etmiştim Bende oğluma mavi matara arıyordum. Fakat urunler arasında mavi renk olmadigini gorunce lacivert istedim.Umduğumdan daha iyi çıktı.Rengi parlakligi cok güzel. Su sızdırmıyor. Başarılı bir ürün.Ayrica olmayan bir urun rengini nasıl siparis verdiniz onu anlamadım.Yorum yaparken İnsanlarin burdaDevamını Oku
İsim: A** B**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: Resimdeki gibi güzel beğendik
İsim: M** B**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli ürün hızlı teslimat
İsim: f** s**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Birincisi çok gecikti PTT kargoyla 2 haftada geldi
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: siyah kısmın plastik kalitesi biraz düşük duruyor
İsim: E** E**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Ürün kapagı kırılmıştı satıcı çok ilgili hemen yenisini gönderdiler çok teşekkürler Oğlum çok sevindi
İsim: F** T**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Gayet güzel. Koku falan yok. Sızdırma yok. Fiyatı çok uygun. Tavsiye ediyorum.
İsim: D** V** B**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Daha alalı 3 gün oldu oğlum elinden düşürdü kapağı kırıldı kapanmıyor çöp oldu
İsim: S** b**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: kapağı birkaç kullanmaya kırıldı pipet dışarda kaldı 😏
İsim: Y** Ö**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Sakın almayın ürünün içinde petrol kokusu çok ağır, sağlam değil bizim ikinci günü kilidi düştü. Su akıtıyor çöp
İsim: B** Ö** Ö**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Boyası çabuk kalkıyor düşünce ama yine de iyi fena değil
İsim: f** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Aralık 2023

Yorum: Ürün güzel koku yapmadı.. Bir süre sonra çizilmeler oldu tabiki.
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Kesinlikle görülmesi için yazıyorum. Sakın almayın akıtıyor. Birde yanılıp 2 tane aldım ikisi de felaket akıtıyor. Kapağınh sıkmamıza rağmen yinede
İsim: D** D**
Tarih: 28 Şubat 2024

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Çelik numarası nedir?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelik 304 kalite 18/10 CR Ni Paslanmaz Çelik dir.

Soru: merhaba soğ
Cevap: Merhaba.bu ürünümüzde yalıtım özelliği malesef yok.Bu sebeple sadece soğuk kullanım içindir.İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Cocuklara uygunmu Pipetlimi
Cevap: Evet ürün pipetlidir.

Soru: İçi çelik mi
Cevap: Evet, ürünümüz 304 kalite paslanmaz çeliktir.

Soru: Merhaba lacivert var mı elinizde
Cevap: Merhaba evet var

Soru: merhaba soğuk ve sıcak tutma özelleği var mı?
Cevap: Merhaba.bu ürünümüzde yalıtım özelliği malesef yok.Bu sebeple sadece soğuk kullanım içindir.İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Pipetsiz kullanılabiliyor mu acaba
Cevap: Merhabalar,ilgilendiğiniz ürünümüz pipetsiz kullanım için uygun değildir.

Soru: Ustundeki renkli soyuluyor mu
Cevap: Merhaba, Ürün üzerindeki boya yaş boyadir. Ve oldukça yüksek dayanıma sahiptir. Fakat kullanım esnasında sert zemine.carpma ,sürtme , Aşındırıcı kimyasallarla temas etmedikce. boya ile ilgili bir sorun yaşamazsınız. İyi günler dileriz.

Soru: Pipetli hali ypkmu
Cevap: Merhaba, Kapakların açık hallerini birazdan yükleme yapacağız. Teşekkürler.

Soru: Ürün su sızdırıyor mu akıtma oluyor mu
Cevap: Merhaba, ürünlerimizde sızdırma, akıtma gibi sorunlara karşı garantilidir.

Soru: sıcak kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz tek katmanlı olduğundan dolayı sıcak içecekler için uygun değildir.

Soru: merhaba çocuk kullanabilir mi çantaya koyunca akıtır mı yani
Cevap: Merhaba ürünümüz akıtmaya karşı garantilidir ve kilit mekanizması vardır. Bazen temizlik esnasında conta çıkarılıp ya takılmıyor ya da ters takılıyor dikkat ederseniz Akın ile bir sorun yaşamazsınız

Soru: Merhaba sulugun pipet kısmımın önünde siyah bi delik var su akıtıyor ordan napmam lazım
Cevap: Merhaba ürün pipetli model olduğundan pipetin altında hava deliği mevcuttur. Ürünün doğru kullanımı için dik tutarak pipet kısmından içeceğinizi tüketebilirsiniz.

Soru: akıtma yaparmı içinde dubkakinca koku olurmu
Cevap: Merhaba,Sızdırma konusunda garantilidir. Temizliğine dikkat ettiğiniz taktirde koku yapmayacaktır.

Soru: merhaba ağzı icme acisindan pipetle anlaşılıyor ama içindeki su pipetle mi ağız bölümüne geliyor yoksa agizlikli Pet şişe sular gibi mi içiliyor
Cevap: Merhaba, ürünümüzde ki pipet sisteminde içeceğinizi pipetinden içinize çekerek içebilirsiniz. İçerken ürünü yukarı kaldırmanız gerekmiyor.

Soru: ürünün içinde pipeti var mı ve yedek başlık pipetli mi gönderiliyor
Cevap: Merhabalar,ilgilendiğiniz ürünümüz pipetli ve tek başlıklıdır.

Soru: outdoor ne demek oluyor
Cevap: Merhab a, Doğa yürüyüşü, dağcılık, kaya tırmanışı ve yamaç paraşütü gibi doğa sporlarında giyilen bütün kıyafetler ve bu sporlar yapılırken kullanılan tüm ekipmanlar outdoor kategorisine girmektedir. Aşağıdaki linkten daha detaylı bilgi edinebilirsiniz . https://www.trendyol.com/s/outdoor-ne-demek-blog?ysclid=lp5531x0np764789724

Soru: Merhabalar hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz acaba ?
Cevap: Yurtiçi ve PTT ile çalışıyoruz.

Soru: merhaba pipet kısmı plastik mi silikon mu
Cevap: Merhaba. Pipet kısmı silikondur.

Soru: Kulpu, sapı, tutacak bir yeri var mı ? Neden fotoğrafını her açıdan çekmiyorsunuz ki ürünü suya atıp çekene kadar keşke diğer yönünü çekseydiniz 🙄
Cevap: Merhaba, Bu kapak modelinde harici bir kulp tutacak yer bulunmuyor. Fakat ürün tek elle tutulabilecek bir formdadır. Kulp spor kapak ve pipetli kapak modellerimizde var. (Düşüncenizi dikkate alacağız teşekkürler)

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası Ürün Görselleri

600 ml 304 Kalite Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Çelik Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü