61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Alınır Mı?
61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Şu Anki Fiyatı 1349.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Memnuniyet Durumu Nedir?

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Hakkında yaklaşık 34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Ürün Detayları

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Forelli 61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı ürününü 1349.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
1349.0 Tl ye satışta olan 61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Annem için aldım çok beğendi
İsim: E** A**
Tarih: 06 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BUFIST

Yorum: Anneme anneler günü hediyesi almıştım numarası küçük geldiği için iade etmek zorunda kaldık. Çok rahat bir ayakkabı modeli
İsim: B** Y**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: hızlı kargo ayakkabı çok rahat
İsim: o** b**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:41
Satıcı: Z&M Company

Yorum: gayet rahat bir ayakkabı
İsim: M** K**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Gayet kaliteli vee rahat anneme aldik begendi
İsim: F** N** b**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: süper çok rahat
İsim: f** ö**
Tarih: 19 Ekim 2021
Satıcı: Ustalar Ayakkabı & Çanta

Yorum: çok güzel rahat ayakkabı
İsim: d** t**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Ürün çok güzeldi paketleme de iyiydi
İsim: Z** G**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Tabanı biraz sert
İsim: A** H** P**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: ustalarayakkabı

Yorum: Süper yıllardır aradığım ayakkabı. Alacaklar tereddütsüz alabilirsiniz. Bu rahatlık hiçbir ayakkabıda yok.
İsim: S** L** B**
Tarih: 15 Mart 2022
Satıcı: Ustalar Ayakkabı & Çanta

Yorum: Forelli gerçekten çok güzel rahat ve şık günlük kullanmak için düşünmeden alın çok teşekkür ediyorum
İsim: H** A**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: anneme topuk dikeni olduğu için rahat ayakkabı almak istedim, çok beğendi çok rahat ediyor
İsim: B** G**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel beğendim
İsim: Ş** Y**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Çok rahat sanarak aldım ön taraf gerçekten çok iyi ama yarım saat giyebildim arkası çok fena vurdu çokda pahalı üzdü beni bu durum
İsim: H** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat forelli
İsim: O** P**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Teşekkürler
İsim: R** S** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2023
Satıcı: TREND AYAK

Yorum: güzel bir ürün
İsim: S** Ç**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: ürünün kalitesi mükemmel ikinci defa aynı ayakkabıyı sipariş ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: forelli kalitesini beğendğim için almıştım ama bu modeli hiç beğenmedim ayrıca ayağınıza giydiğiniz çoraba boya veriyor
İsim: E** y**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Kalitesi iyi değil.Çok sert yürürken konforu yok.Daha önce forelli kullandım.Bu ayakkabı forelli kalitesinde değil.Tavsiye etmiyorum.Bir gün giydim .O yüzden iade edemiyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Göz göre göre farklı ayakkabı gönderilmiş,hem görselde gözükenin aynısı değil hem de iç tabanı farklı,kullanılmış.Dalga mı geçiyorsunuz!!!
İsim: A** T**
Tarih: 26 Temmuz 2024

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Ürüne Dair Sorular

Soru: İç tabandan bahsediyorum
Cevap: Çıkar efendim

Soru: lacivert varmı
Cevap: 36 37 41 Kalmış efendim

Soru: taraklı ayaklar için uygun mudur renk tamamen siyah mi
Cevap: Evet efendim

Soru: İç kısmı çıkıyor mu?
Cevap: Nasıl yani efendim?

Soru: Merhaba, görseldeki ürün gönderilmedi. Neden?
Cevap: Merhabalar; Yeni sezonda üründe ufak detaylar değişmiştir. Fotoğraf güncellendi. Lakin güncellenmeden önce sipariş oluşturulduysa bu sistemden kaynaklı bir problemdir. Teşekkürler.

Soru: iyi akşamlar Bana bu ürünün içi pembe tabanlı sini yollaya bilir misiniz
Cevap: Olur efendim

Soru: sizin bu 61014 modeli ile Lisa g anatomik tekstil yazıyor bide farklı aynılarmi acaba ikiside
Cevap: Aynısı efendim

Soru: 38 numara ne zaman gelir ?
Cevap: Merhaba efendim. 😊 Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Stoklarımızda 38 numara mevcut değildir. Stoklarımızdan haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz. 😊

Soru: Merhaba 37 numaranın taban ölçüsü nedir öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim. 😊 Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 37 cm ölçüsü 24,5 cm’dir. Sağlıklı günler dileriz. 😊

Soru: çok uzun yillardir Forellı markayi kullanıyorum aldığım her türlü ayakkabı ve terlik beni hiç üzmedi kalite çok iyi özellikler çok iyi, uygun teseklurler Forelli herkese oneririm
Cevap: Merhaba efendim. 😊 Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz. 😊

Soru: 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba efendim. 😊 Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünümüzün üretimi durdurulmuştur. Sağlıklı günler dileriz. 😊

Soru: 39 .5 olanı var mi numarası
Cevap: Bu modellerde buçuk yok efendim mağazadaki satıştan biliyorum eğer ayağınız genişçe 40 alınız kalıbı dar dir

Soru: bu ürün gerçek forelli ayakkabı değilmi..Çakma falan değil.orjinal değil mi
Cevap: Merhabalar; Ürünlerimizin orijinalliği, Trendyol tarafına belgeler yolu ile ispatlanmıştır. Siparişleriniz, orijinal kutusunda ve adınıza faturalı olarak gönderilir. Herhangi bir sorun dahilinde 15 gün içinde ücretsiz iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Ürünlerimiz 6 ay garanti kapsamındadır. Teşekkürler.

Soru: ürün forelli marka orjinal mi
Cevap: Merhabalar; Ürünlerimizin orijinalliği, Trendyol tarafına belgeler yolu ile ispatlanmıştır. Siparişleriniz, orijinal kutusunda ve adınıza faturalı olarak gönderilir. Herhangi bir sorun dahilinde 15 gün içinde ücretsiz iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Ürünlerimiz 6 ay garanti kapsamındadır. Teşekkürler.

Soru: Bu ürün ortopedik mi?Bi de taraklı ayak için uygun mudur?
Cevap: Merhaba efendim. 😊 Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünümüz ortopedik bir üründür fakat taraklı ayaklar için mağazamızdaki Forelli markalı olan taraklı ayaklar için özel üretilmiş modelleri incelemenizi tavsiye ederiz. Size yardımcı olabileceğimiz başka bir konu olursa memnuniyet duyarız. İyi günler dileriz. 😊

Soru: Aynı renk aynı ürün gelir değilmi pembe çizgili filan istemiyorum
Cevap: Merhabalar; Ürün fotoğrafta gözüktüğü gibi sizlere ulaşacaktır. Herhangi bir sorun dahilinde 15 gün içerisinde ücretsiz iade hakkınız mevcuttur. Teşekkürler.

Soru: merhaba ürün topuk dikeni için mi acaba topuk dikeni için hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba efendim. 😊 Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünümüz ayak sağlığı için üretilmiş, ortopedik bir modeldir. İyi günler dileriz. 😊

Soru: merhaba sipariş vereceğim paketleme hediye paketi ve güzel özenli olabilir mi
Cevap: Merhaba , tabi hediye paketi yayarız, iyi akşamlar

Soru: Merhaba taban yüksekliği kaç cm
Cevap: Merhabalar; Taban yüksekliği 3 cm. Teşekkürler.

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı Resim Galerisi

61014-g Siyah Kadın Spor Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü