618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Alanlar Memnun Mu ?

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Mevcut Fiyatı 340.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Kullanıcılar Memnun Mu?

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Hakkında yaklaşık 757 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Ürün Hakkında Bilgi

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Ürününün Satıcısı, Bargello 618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental ürününü 340.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Hakkında Yapılan Yorumlar
340.0 Tl ye satışta olan 618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
757 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Eşime aldım çok beğendi kokuyu satıcıya da hediyesi için teşekkür ederim
İsim: S** B**
Tarih: 19 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ONLİNE PARFUM

Yorum: İndirimde buldukça alıyorum
İsim: B** K**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: Bargello

Yorum: hep bu satıcıdan alırım sağlam ve çok hızlı elime ulaştırıyor. harika koku, eşim için aldım çok beğendik. 619 u da aldık bu daha hoş
İsim: M** D**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: eşime aldım çok beğendim süperr
İsim: F** e** G**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: Eşim için aldım çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 15 Aralık 2022
Satıcı: Bargello Perfume Pendik Şubesi

Yorum: Erkek arkadaşımın kokusuydu. O yanımda olmadığında kokusu yanımda olsun diye aldım bayıldım efsane bir kokusu var
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 19 Mart 2023
Satıcı: PARFÜM SEPETİ

Yorum: harika bir koku eşim için aldik diğer parfümleri kullanmıyor bile artik
İsim: S** D**
Tarih: 01 Aralık 2022
Satıcı: ARNEVA KOZMETİK

Yorum: Eşime aldım parfümü kokusu çok güzel kalıcılığı orta.
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: çok güzel bir koku taksim bargello mağazasında çalışanın tavsiyesiyle keşfettik eşime bittikçe alıyoruz
İsim: Beyza İ.
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: Kokusu çok güzel nişanlıma hediye almıştım oda çok beğendi
İsim: S** I**
Tarih: 17 Şubat 2023
Satıcı: ARNEVA KOZMETİK

Yorum: eşim için aldım kokusu gayet güzel beğendim umarım eşim de sever kokuyu . teşekkürler hediye için
İsim: Z** y**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Kokusu çok güzel, küçük hediye için teşekkür ederim
İsim: G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel kokusu harika küçük hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: G** G**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: kardeşime aldım çok beğendi
İsim: Z** K**
Tarih: 14 Mart 2023
Satıcı: Bargello Parfüm Center

Yorum: etkisini gördüm alın bence
İsim: T** a**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Kokusuna bayıldım teşekkür ederim
İsim: B** N** T**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: bayıldım.çok güzel , akşama kadar kalıcı koku.
İsim: B** u**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel ürün
İsim: İ** G**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: Paketleme İyidi kokusu zaten favorim
İsim: H** Ç**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: kokusu cok guzel ben ve esim cok begendi.paketleme mukemmeldi tesekkurler
İsim: F** Ö**
Tarih: 23 Mart 2023
Satıcı: Menemosa Parfümeri (Kağıthane Bargello)

Yorum: eşime aldım çok beğendi
İsim: L** A**
Tarih: 13 Ocak 2023
Satıcı: Bargello

Yorum: çok iyi paketlenmisti
İsim: E** k**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Kokusunu hiç bilmeden yorumlardan bakarak aldım ve gerçekten çok güzel ağır olmayan ama kalıcı bir koku bayıldımm hediye içinde teşekkürler <3
İsim: M** K**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Gerçekten çok hoş güzel bi kokusu var indirimdeyken almıştım çok beğenildi
İsim: N** M**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: ürün sağlam ve güzel bir şekilde geldi küçük hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: P** E** k**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: harika kokusu var. hediye olarak almıştık.
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Eşime aldık kokusunu beğendik
İsim: Gamze E.
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Eşim için aldım çok teşekkür ederim
İsim: N** D**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: çok güzel alabilirsiniz
İsim: m** Ç**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Bayıldık çok güzel kokuyor
İsim: M** Ö**
Tarih: 26 Nisan 2023

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Merak Edilenler Neler?

Soru: Muadili nedir bunun
Cevap: Merhaba 😊 Coralina herrera 212 VIP dir. PARFÜM SEPETİ olarak güzel günler dileriz.

Soru: Kolay gelsin bu koku hangi parfüm muadili acaba birde notaları neler acaba ağır bir koku mudur?
Cevap: Değerli müşterimiz, Yasal prosedür gereği farklı marka isimleri telaffuz edememekteyiz. Bilgilerinize sunar, Mis kokulu günler dileriz. Oriental notalardan oluşmaktadır.

Soru: muadili nedir bu parfümün
Cevap: Merhaba 212vıp muadili efendim . Bargello ürünlerini satan bir kaç satıcı mevcut .Satıcı olarak mağazamızın adı ONLINE PARFÜM bizi tercih ederseniz seviniriz ☺ 50 Ml Tek ürün 100 TL iki aynı yada farklı ürün sepete eklerseniz 40 TL indirim uygulanır ve toplamda 200 TL yerine 160 TL ödersiniz. Şimdiden sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ...

Soru: kenzo erkek parfümün muadili var mı?
Cevap: https://www.trendyol.com/sr?q=615&qt=615&st=615&mid=291938&os=1 Ürün linkini gönderdim efendim

Soru: TOMFORD BLACKORCHİD TOMFORD NOİR EXTREME TOMFORD OMBRE LEATHER TOMFORD OUD WOOD TOMFORD TOBACCO VANİLYA kodları nelerdir
Cevap: Merhaba Black orchid kodu 298 tabacco vanilya kodu 299 oud wood kodu 672 noir olarak var kodu 677 diğerleri yok efendim . Bargello ürünlerini satan bir kaç satıcı mevcut .Satıcı olarak mağazamızın adı ONLINE PARFÜM bizi seçerseniz seviniriz ☺ 50 Ml Tek ürün 85 TL iki aynı yada farklı ürün sepete eklerseniz 35 TL indirim uygulanır ve toplamda 135 TL ödersiniz. Şimdiden sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ...

Soru: merhaba hugo boss classic - one million esasnslı ürününüz kaç numara acaba
Cevap: Merhabalar 😊 one million 606 numaralı ürünümüzdür efendim

Soru: Shiseido Zen erkek muadili nedir sizde?
Cevap: Maalesef ürün çeşitlerimiz içerisinde bulunmuyor efendim çok önceden bizden kaldırıldı efendim

Soru: Merhabalar , burberry hero erkek parfüm kodunuz nedir acaba ?
Cevap: Merhaba ürünün linki aşağıda yer almaktadır. Mağaza olarak ONLINE PARFÜM mağazasını tercih ederseniz seviniriz. 50 ml parfüm tek 130 TL çift kampanyalı 210 TL . Gönderdiğim linki ( sadece linki kopyalayın “ ********................ “ gibi ) WEB arama çubuğuna kopyalarsanız ürünü görebilirsiniz. Şimdiden sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle... LİNK : https://ty.gl/noxep0w2sy

Soru: Merhaba yayılımı yüksek afrodizyak içeren bir erkek parfüm önerir misiniz
Cevap: Merhaba😊709,476 kodlu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. PARFÜM SEPETİ olarak güzel günler dileriz.

Soru: Calvin klein muadili nedir acaba
Cevap: Merhaba 705 euphorıa 706 euphoria ıntence efendim . Bargello ürünlerini satan bir kaç satıcı mevcut .Satıcı olarak mağazamızın adı ONLINE PARFÜM bizi tercih ederseniz seviniriz ☺ 50 Ml Tek ürün 100 TL iki aynı yada farklı ürün sepete eklerseniz 40 TL indirim uygulanır ve toplamda 200 TL yerine 160 TL ödersiniz. Şimdiden sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ...

Soru: MERHABA 618 VE 554 SEPETE EKLEDİM AMA İKİNCİ ÜRÜN İNDİRİMİ GELMEDİ
Cevap: Merhaba, ürünü ikili olarak sipariş verebilir sipariş soruları bölümünden ikinci ürünü farklı istediğinizi belirterek ikisini farklı alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: hangi markanın aynısıdır
Cevap: Merhabalar 212 vıp parfumudur efendim

Soru: leau dissey pour homme muadili var mıdır acaba?
Cevap: 592 efendım kodu

Soru: merhaba Yves Saint Laurent L'Homme erkek parfümü nün muadili var mı markanizda
Cevap: Merhaba var efendim ürünün linki aşağıda yer almaktadır. Mağaza olarak ONLINE PARFÜM mağazasını tercih ederseniz seviniriz. 50 ml parfüm tek 160 TL çift kampanyalı fiyatı 260 TL . Gönderdiğim linki ( sadece linki kopyalayın “ ********................ “ gibi ) WEB arama çubuğuna kopyalarsanız ürünü görebilirsiniz. Şimdiden sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle... LİNK : https://ty.gl/8fgacs7aeg

Soru: 212 men muadili sizde hangisi
Cevap: Merhaba ürünün linki aşağıda yer almaktadır. Mağaza olarak ONLINE PARFÜM mağazasını tercih ederseniz seviniriz. 50 ml parfüm tek 85 TL çift kampanyalı 135 TL . Gönderdiğim linki ( sadece linki kopyalayın “ ********................ “ gibi ) WEB arama çubuğuna kopyalarsanız ürünü görebilirsiniz. Şimdiden sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle... LİNK : https://ty.gl/udb8oeherx

Soru: trendyol express ile gönderim yapiyormusunuz
Cevap: Merhaba 😊 Sürat kargo ve Trendyol Express ile gönderim yapıyoruz efendim. PARFÜM SEPETİ olarak siparişinizi bekliyor olacağız. Güzel günler dileriz.

Soru: Tam olarak nası bir kokusu var? ve ben karamel kokusuna yakın bir şey alma istiyorum hangisi uygundur ?
Cevap: Hafif baharatlı ve ferah bir kokusu var. Karamel kokusuna yakın olarak 598 numarayı tercih edebilirsiniz efendim.

Soru: La jador kadın parfümü karşılığı kodu nedir
Cevap: Merhaba Jadore kodu 215 efendim . Bargello ürünlerini satan bir kaç satıcı mevcut .Satıcı olarak mağazamızın adı ONLINE PARFÜM bizi tercih ederseniz seviniriz ☺ 50 Ml Tek ürün 85 TL iki aynı yada farklı ürün sepete eklerseniz 35 TL indirim uygulanır ve toplamda 170 TL yerine 135 TL ödersiniz. Şimdiden sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ...

Soru: İzmir/torbalı
Cevap: Sorunuz anlaşılmadı efendim tekrar sorarmısınız

Soru: erkek parfümlerden en çok hangisi satıldı? hafif çok ağır olmayan tercihimdir. Hangisini tavsiye ediyorsunuz?
Cevap: Merhabalar efendim 567,543,561,585

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental Resim Galerisi

618 Erkek 50 ml Parfüm Edp Orıental En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü