64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Fiyatına Göre Alınır Mı

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 En Ucuzu Nerede Bulunur?
64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Şu Andaki Fiyatı 599.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Detaylı Açıklama

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Ürününün Satıcısı, Genel Markalar 64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 ürününü 599.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Kullananlar
599.0 Tl ye satışta olan 64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Paketlemesi iyidi, beklediğimden küçük biraz ama çok beğendim 👏🏻tavsiye ederim
İsim: E** B**
Tarih: 21 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MSK PRINTERS

Yorum: Çocuklar için eğlenceli.
İsim: a** e**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: A** A**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: harika bir ürün. hemen kullandım. ufak tefek olması onu rahatlıkla heryere taşımama olanak sağlıyor.
İsim: s** d**
Tarih: 18 Mayıs 2022
Satıcı: Cryfox

Yorum: Işıkları çok şık duruyor
İsim: R** T**
Tarih: 01 Mayıs 2022
Satıcı: Nrd ixir

Yorum: İşlevine daha bakamadım ama boyutları bakımından sükutu hayaleuğradım.Almak isteyenler aman dikkat etsinler! Şöyle izah etmeyeçalışayım: Gerçi boyutları yazmışlar ama normal bir bilgisayar klavyesibeklerken adeta tablet klavyesi gibi küçük bir klavye geldi...Görseldensanki normal bir klavye algısı oluşuyor..Yani 40-50 cm boy algısı varama 28 cmDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün amma pahalı
İsim: Hafiz H.
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: hızlı geldi arapça hazırlık okuyorum. Çok iyi oldu :)
İsim: Ö** Y**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: Çok iyi tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 15 Eylül 2023

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: telefon kılavyesimi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle keyifli alışverişler dileriz, urunumuz bilgisayar klavyesidir.

Soru: Merhaba. Ürünün ışıkları kullanım sırasında kapatılabiliyor mu acaba?
Cevap: Efendim kullanım sırasında kapatılmıyor

Soru: Merhaba ürün kablolu mu kablosuz mu acaba
Cevap: Merhaba ürün kabloludur

Soru: Yanlıs sıparıs urun iptal işlemi nasıl yaparım bilgi verırmısınız
Cevap: Anlamadim ?

Soru: Merhaba Rusça ve İngilizce dil varmi? Klavye seslimi
Cevap: Yakında gelecek efendim

Soru: Merhaba, Bu klavyenin Türkçe versiyonu var mı ?
Cevap: Maalesef bizde yok

Soru: Türkçesi yokmu
Cevap: Merhabalar Malesef arapça

Soru: Ürünlerinize bayıldıık! Eminiz siz de bizim hizmetlerimize bayılacaksınız :) Detaylar (TyMedya Com)
Cevap: İyi alışverişler dileriz...

Soru: Her laptop için uygun mu
Cevap: Evet efendim USB girişi ile çalışmaktadır

Soru: Türkçesi yokmu
Cevap: Türkçesi var sayfamızdan bakabilirsiniz

Soru: merhaba tabletime uyumlu olur mu
Cevap: Merhaba USB girişli klavyedir dönüştürücü ile kullanabilirsiniz

Soru: Gerçek bir fotoğraf atar mısınız? Numpad var mı yok mu?
Cevap: Merhabalar görseldeki foto var efendim

Soru: urunu baska hesaptan aldim arapca yazili geldi
Cevap: Merhaba klavye arapça klavyesidir sorunuzu tam olarak anlayamadık açıklama yaparsanız yardımcı olalım

Soru: habibi ben kurdi pazarlik vaxre? (!)
Cevap: Malesef bu model kalmadı efendim

Soru: klavyada arapça harf var demi?
Cevap: Merhaba Evet var

Soru: Merhaba, NiceFrogStil mağazanızın ürünlerini üst sıralara taşıyabilir ve sâtışlârınızı ârtırâbiliriz. Detaylı bilgi için (Fame Sosyal net) sîtêmizi ziyaret edebilirsiniz
Cevap: İyi alışverişler dileriz...

Soru: Merhaba ürün kablosuz mu
Cevap: Merhaba efendim ürün kabloludur

Soru: merhaba bu klavye arabça/ingilizce mi, turkçe mi? çunku ürün bilgilerde türkçe Q yazıyor
Cevap: merhabalar ürün bilgilerinde bi hata olmuş kusura bakmayın arapça/ingilizce

Soru: merhaba bu ürünün markası nedir?
Cevap: Concord efendim

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 Resim Ve Fotoğraflar

64 Tuş Rgb Arkadan Aydınlatmalı Arapça Usb Oyuncu Klavye (28X11 CM) Mk515 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü