650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Bu Ürünü Almalı Mı ?

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
650 ml Trıtan Matara 3037 Purple En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Şu Andaki Değeri 640.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Hakkında yaklaşık 752 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Teknik Açıklamalar

* siz değerli müşterilerimiz için Uzspace Tritan ailesinin koleksiyona eklenen yeni mor rengiyle 650ml sıvı kapasitesi ürünlerinin tüm renklerini satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.*Mor-Gri-mavi-yeşil-pembe renklere ilave siyah-koyu yeşil-lacivert-kırmızı ile 9 renk seçeneği*650ml sıvı kapasiteli tritan su matarası*Ürün ölçüleri lütfen dikkat Boy : 22cm En: 7 cm*Doya doya su için*Aynı serinin 1000ml 500ml 350ml ve Pipetli (400ml) sıvı kapasiteli ürünlerinide mağazamızdaki ilanlardan inceleyebilirsiniz.*Lütfen su mataralarını kaynatmayınız..*Bulaşık makinasında yıkanması üzerinde leke ve çiziklere sebebiyet vereceğinde kesinlike elde yıkayınız.*Okulda, sporda, doğa yürüyüşlerinde, arabada ve bir çok alanda kolayca kullanabilirsiniz..*Bpa içermeyen, koku yapmayan sağlıklı usa tritan malzemeden üretilmiştir.*Bpa, fitalat ve toksit madde içermez, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için güvenlidir.*Darbelere dayanıklı gövdesofttouch teknolojisi sayesinde dış yüzeyinde yumuşak bir dokunuş hissi verir.*Islak elle tutulduğunda kayma yapmaz.*-10 ve +90 derece arasındaki sıcak ve soğuk içecekler için uygun şişenin arkasında , içeceğin durumunu kontrol etmenize veya sadece tortularını takip etmenize izin veren bir hacim ölçü çizgileri vardır .*Dış mekan kullanımına uygun şık askı aparatı ile taşınması yada herhangi bir yere asılması kolaydır ergonomik tasarlanmış içim yeri ile dökülmeden ve rahatça kullanılabilir.*Kilitli kapak, silikon contalar sayesinde sızdırma yapmaz.. >_x000D_

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Ürününün Satıcısı, Uzspace 650 ml Trıtan Matara 3037 Purple ürününü 640.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Kullanıcı Geri Bildirimleri
640.0 Tl ye satışta olan 650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
752 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok güzel bir ürün kızım içim aldım. Okula gönderiyorum. Çok rahat kullanıyor. Boyutu da ideal. 500 ml az 750 çok geliyor du bu tam oldu☺
İsim: H** E**
Tarih: 18 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Banadabak

Yorum: Ağızlığı çok rahat 9 yaşındaki kızıma aldım çok beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 22 Nisan 2022
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: kizim icin aldim.cok saglam bir matara.icimi cok rahat.asla koku olmuyor.diger renklerini de kullaniyorum.tesekkurler
İsim: G** S**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: kreşe giden kızım için aldım harika bir ürün en tavsiye ve ederim
İsim: B** ç**
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Kızım için aldım asla koku-akıtma yapmıyor elde yıkanıyor tavsiye ederim
İsim: İ** S**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Çok memnunuz çocuklarımın ikisi için de aldım severek kullanıyoruz
İsim: E** a** C**
Tarih: 26 Mart 2023
Satıcı: Sema Kırtasiye Dış Ticaret

Yorum: Güzel bir suluk, fiyat da gayet iyiydi. Takip ederseniz daha ucuza denk geliyor. 243e aldım bu hafta
İsim: Ö** Y**
Tarih: 18 Mart 2023
Satıcı: Kampüs Kitap Kırtasiye

Yorum: arkadaşımda gördüm aldım çok güzel ve kaliteli,zamanında ve gğvenli bir şekilde teslimat sağlandı tavsiye ederim.
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Kendi çocuğum için almıştım daha önceden,şimdi de yeğenlerim için aldım:) kalitesi muazzam,koku derdi yok temizliği çok kolay:) su içerken dökülme derdi yok,su akışı çok rahat..tavsiye ederim:)
İsim: S** G**
Tarih: 07 Ocak 2022

Yorum: İlkokuldaki kızım için aldım. Biz çok beğendik. Bir büyüğünü de kendime alıcam
İsim: T** E**
Tarih: 12 Eylül 2022
Satıcı: BEAUTYSTORE

Yorum: çok kaliteli ve kullanışlı ...çocuklar için aldım okulda. kokusu yok..akıtmıyor .
İsim: s** h**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2021

Yorum: bu suluk aşırı güzel büyüğünü de aldım bu boyunu da aldım herkes çok beğeniyor asla kokmuyor
İsim: n** k**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: kızım için aldım. kaliteli ve uzun zamandır kullanıyor.
İsim: S** B**
Tarih: 17 Eylül 2022
Satıcı: GENÇAY OFİS KIRTASİYE

Yorum: Kızım için aldım. Gerçekten koku vs yapmadı dışı yumuşacık rengi fotoğraftaki gibi. Tavsiye ederim
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Yeğenime aldım çok güzel
İsim: B** H**
Beden: 18 Aralık 2022

Yorum: Çocuklarıma ve kendime aldım kullanışlı güzel bir ürün
İsim: M** S**
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: çok kullanışlı, 650ml aldık, ağzına kadar doldurunca 750ml alıyor.. süper
İsim: Ö** A**
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: Kızım için aldım, koku falan da yapmadı. Okul için en iyisi bence .
İsim: E** Y**
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: Özenli gönderilmiş. Sorunsuz elime ulaştı.
İsim: m** k**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: son derce kaliteli görünüyor kızım icin aldım 650 ml lik almıştım 500 lukde olabilirmiş ağzına kadar doldurunuz 750 ml alıyor çünkü
İsim: n** ş**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: Tam bir bebek 🥰🥰
İsim: A** E**
Beden: 17 Eylül 2022

Yorum: Ürün çok hafif, kapak kapalıyken akıtmıyor bu boy çok ideal 10 yaşındaki kızıma. Rengini çok sevdi. Kargo pazar günü olmasına rağmen çok hızlı teslim etti.Pipetli olanı da 2 yaşındaki oğluma aldım o da harika. Teşekkürler.
İsim: P** K**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: muhteşem bir parçam oldu
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: cok guzel bir küçüğünü de kızıma aldim yıllarca pahali bebek markalarına boşa para vermişim.bu urun cok daha güzel
İsim: z** t**
Tarih: 20 Ağustos 2021

Yorum: Harika bir suluk 2 tane siparis verdim bir suredir kullaniyoruz hic koku yapmiyor kizlarim cok severek kullaniyor tavsiye ederim
İsim: E** G**
Tarih: 18 Ocak 2023
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: İlkokula başlayacak kızım için aldım çok beğendi, kullanışlı bir ürün.
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: 😀
İsim: H** E**
Tarih: 05 Aralık 2022
Satıcı: Sema Kırtasiye Dış Ticaret

Yorum: oğlum için aldim mor rengi seviyor gayet güzel kokusuz
İsim: e** g**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: urun hemen ulaştı paketleme gayet güzeldi arkadaşım tavsiye etti çok memnunlar tavsiye üzerine aldık çok şık bir suluk kullanımından da memnun kalacağımız düşünüyorum
İsim: B** Y**
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: ürün çok kaliteli ve şık boyutuda çok güzel paketleme harika çok teşekkür ederim .. aldığım gün kargolandı ertesi günde geldi çok memnun kaldım 2adet daha sipariş verdim.
İsim: şebnem y.
Tarih: 14 Ekim 2021

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Ürüne Dair Sorular

Soru: Plastik numarası kaç acaba
Cevap: Merhabalar Numarası 7 efendim Saygılarımızla

Soru: trentyol ekspres ile gonderiyormusunuz
Cevap: Merhabalar Sistem otomatik olarak express yada aras ile belirliyor o şekilde gönderiyoruz Saygılarımızla

Soru: merhaba ürün kirulmaz mı?Ayrıca koku ve damlama yapıyor Mu?
Cevap: Ürün kırılmaz Tritan malzemeden üretilmiştir. Uzun süre sıvı bırakılmadığı sürece koku yapmaz.

Soru: matara Çelik mi acaba
Cevap: Merhaba bpa içermeyen tritan plastiktir.Tüm çelik ürünlerimiz için FiftyFifty mağazamızdaki mağazadaki ara butonuna ' ÇELİK ' yazarak inceleyebilirsiniz.

Soru: Almis oldugumuz ürün mor renk ve 650 ml degil mi ? Alirken herhangi bir secim yaptirmiyor sistem...
Cevap: Merhaba , üründe hangi resim üzerinden seçim yaptıysanız tarafınıza seçtiğiniz ürün iletilecektir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba 650lik mor mataramızın kapagı kırıldı temin etmemiz mümkünmü acaba
Cevap: Merhaba, mağazamıza girin efendim. 650-800-1000ml uyumlu kapak alabilirsiniz. Tek renk siyahtır.

Soru: merhaba ürünü nasıl yıkamaliyiz?yıkarken nelere dikkat etmeliyiz?
Cevap: Merhabalar elde yıkamaya uygundur kesinlkle bulaşık makinasına koymayınız

Soru: bulaşık makinesinde yıkanabilir mi ?
Cevap: Merhaba, Bu ürün bulaşık makinesinde yıkama için uygun değildir. Isı sebebi ile ürün zarar görebilir. Ürünü elde yıkayabilirsiniz. Kaynar su ile yıkamamalısınız,ürün zarar görebilir. Saygılarımızla,

Soru: Ürünün iç metaryeli nedir, plastikmi, metalmi?
Cevap: Merhabalar ürünün icersinde ekstra bir malzeme yok efendim ürün tamamen tritan malzemeden üretilmiştir Saygılarımızla

Soru: Merhaba ürün bulaşık makinesinde yıkamaya uygun mu?
Cevap: merhaba ürün sadece elde yıkanmaya uygundur.

Soru: kırılmaz mıdır
Cevap: Merhaba, kırılmaz plastiktir.

Soru: Merhaba. Ürün açıklaması 550 ml yazıyor. Kaç ml ürün öğrenebilir miyim lütfen?
Cevap: merhaba Ürün kapasitesi 650 ml dir açıklama da yazan >550 ml den büyük işaretidir..kapasite alanında 650 ml olmadıgı olmadıgı için o işaretlenmiştir.

Soru: Merhaba! Ağız kısmı nasıl 3.5yaşında kızım için alıcam ve ebat çok büyükmü normal suluklar yetmiyor
Cevap: Merhaba, 3 yaş için 650 ml büyük gelebilir. 350 veya 500 Ml ürünlerimizi mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba,Görseldeki gibi mor renk geliyor değil mi ve 650 ml
Cevap: Merhaba, tabiki hangi renk ve boyutu seçerseniz o ürün tarafınıza iletilir . Bizleri tercih ettiğiniz teşekkürler. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: urun pipetlimi
Cevap: Merhaba bu modelimizde pipet yok

Soru: Merhabalar ürünün ağız kısmı içme yeri dar mı yani çocuk rahatça içebilir mi kolay gelsin
Cevap: Merhaba geniştir standart uzspace ağızlığıdır magazamız görsellerinden inceleyebilirsiniz

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, Ptt Kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: Bibetli mi?
Cevap: mERHABA PİPETLİ DEĞİLDİR EFENDİM

Soru: Merhaba suluğun kapağı kırıldı üst kısmın temini mümkün mü acaba
Cevap: Firmanın sitesine girebilirsiniz kapak teminini mevcut

Soru: merhaba ürün çok büyük kızım küçük bunu kullanamaz değişim yaparmisiniz rica etsem 450 ml yada 500 ml istiyorum..
Cevap: merhaba trendyol değişim yktur ürünü iade edip ücret iadesi alabilirsiniz.

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple Ürün Resimleri

650 ml Trıtan Matara 3037 Purple En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü