650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Bu Ürünü Almalı Mı ?

Ayten

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Fiyatına Göre Alınır Mı?
650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Anlık Fiyatı 649.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Gerçekten İyi Mi?

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Hakkında yaklaşık 426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Ürün Bilgisi

* mağazamızdan aldığınız ürünler ÖZEL UZSPACE KUTUSUYLA GÖNDERİLMEKTEDİR.* siz değerli müşterilerimiz için Uzspace Tritan ailesinin koleksiyona eklenen yeni renkleriyle 650ml sıvı kapasitesi ürünlerinin tüm renklerini satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.*Gri-mavi-yeşil-pembe renklere ilave siyah-koyu yeşil-lacivert-kırmızı-MOR ile 9 renk seçeneği*650ml sıvı kapasiteli tritan su matarası*Ürün ölçüleri lütfen dikkat Boy : 22cm En: 7 cm*Doya doya su için*Aynı serinin 1000ml 500ml 350ml ve Pipetli (400ml) sıvı kapasiteli ürünlerinide mağazamızdaki ilanlardan inceleyebilirsiniz.*Lütfen su mataralarını kaynatmayınız..*Bulaşık makinasında yıkanması üzerinde leke ve çiziklere sebebiyet vereceğinde kesinlike elde yıkayınız.*Okulda, sporda, doğa yürüyüşlerinde, arabada ve bir çok alanda kolayca kullanabilirsiniz..*Bpa içermeyen, koku yapmayan sağlıklı usa tritan malzemeden üretilmiştir.*Bpa, fitalat ve toksit madde içermez, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için güvenlidir.*Darbelere dayanıklı gövdesofttouch teknolojisi sayesinde dış yüzeyinde yumuşak bir dokunuş hissi verir.*Islak elle tutulduğunda kayma yapmaz.*-10 ve +90 derece arasındaki sıcak ve soğuk içecekler için uygun şişenin arkasında , içeceğin durumunu kontrol etmenize veya sadece tortularını takip etmenize izin veren bir hacim ölçü çizgileri vardır .*Dış mekan kullanımına uygun şık askı aparatı ile taşınması yada herhangi bir yere asılması kolaydır ergonomik ağızlık ile dökülmeden ve rahatça kullanılabilir.*Kilitli kapak, silikon contalar sayesinde sızdırma yapmaz.. >_x000D_

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace 650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası ürününü 649.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Yorumlar Ve Değerlendirmeler
649.9 Tl ye satışta olan 650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: rengi ,kalitesi,boyu,ölçüsü tam ve kullanışlı,çok beyendim,çocuğum için aldım ilk okula gidecek bu il kullanması için,çok sevdi ve hiç elinden burakmak istemedi,ama ilk okula aparacak deye özenle koruyur kendisi zarar görmesin deye.
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: çok güzel kargo da sıkıntı yaşamadım daha önce de kullanmıştım ikinciyi aldım tavsiye ederim
İsim: sibel o.
Tarih: 01 Eylül 2021
Satıcı: FREEWALK

Yorum: Çok güzel ürün. Oğluma aldım
İsim: H** D**
Tarih: 02 Mart 2023
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: Oğlum için aldım çok severek kullanıyor tavsiye ederim
İsim: h** k**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Çocuk için almıştım sağlam güzel
İsim: C** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Çok hızlı geldi umarım memnun kalırım oğlum için aldım rengi çok güzel
İsim: c** y**
Tarih: 05 Ocak 2022

Yorum: Büyüklüğü çok güzel ve hiç ağır değil oğluma anaokulu için almıştım taşıması çok rahat bu yüzden . Şimdiye kadar da koku durumu olmadı çok memnun kullanıyoruz
İsim: M** K**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Kızım icin aldim guzel bir urun
İsim: Y** a** s**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Çok kullanışlı ilkokula giden çocuğuma aldım
İsim: F** T** B**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: Kızlarım için aldım asla koku yapmıyor
İsim: A** Ö**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: oğluma okul için aldm cok begendı cok kullanıslı koku yapmıyor saglam
İsim: b** ç**
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: 10yaşında oğluma okul için aldım.Yeni kullanmaya başladık gerçekten diğer suluklar gibi koku yapmıyor beğendik👍👍
İsim: Z** K**
Tarih: 02 Ekim 2022
Satıcı: Sema Kırtasiye Dış Ticaret

Yorum: tek kelimeyle mükemmel gözünüz kapalı alabilirsiniz
Tarih: 07 Aralık 2021
Satıcı: CK Konsept

Yorum: kullanma talimatına uygun temizliğini yapmak gerekiyor. kaynatmayin. oldukça kullanışlı. 5 yaşındaki kızım için aldım. tavsiye ederim
İsim: d** ü**
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: sürekli aldığım bir marka asla koku yapmıyor çok kullanışlı paketleme çok özenliydi.
İsim: a** e** p**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Resimdeki ile alakası yok renk olarak acil olduğu için kullanacağım mecbur
İsim: G** B**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: koyu yeşil istemiştim daha önce kullandığımızdan, ana Olive green diye bir renk geldi. orjinal ürüne benziyor ama kataloglarında da böyle bir renk yok. bilemedim orjinal mi?
İsim: U** A** A**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Hiç sızdırma yapmadı kaç kez düştü sert bir şekilde sert bir zemine kırılmadı çok iyi bir ürün
İsim: A** E**
Tarih: 10 Eylül 2024
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: Ürün çok kaliteli çok güzel paketlenmis. Henüz kullanmaya başlamadık oğlum icin aldım okullar açıldığında kullanmaya başlayacağız. Kullanmaya başladığınızda yorum yaparim yeniden koku yapiyormu yapmiyormu diye
İsim: Ö** Y**
Tarih: 01 Eylül 2021

Yorum: Oğluma okul için aldım fiyatı biraz pahalı ama almama değdi koku yapmıyor.Çok memnun kaldım.
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: Termos çok beğendik esıme aldım gayet güzel tavsiye ediyoruz
İsim: F** Y**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Daha önce kızım için kullanmıştım sıfır koku 🤩 tavsiye ederim herkese. Satıcıya da ayrıca teşekkür ederim hızlı ve sorunsuz teslimat sağlandı 👍
İsim: S** G**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: ikinci alış bu markanın. marka tartışılmaz. ilginize de teşekkür ederim
İsim: N** C**
Tarih: 18 Ağustos 2021

Yorum: su damlatmıyor,çocuklar için ideal bir matara
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Kardeşime aldım çok beğendi akıtmıyor.
İsim: İ** Ş**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Yeğenlerime hediye almıştım. Ablam çok kullanışlı olduğunu söyledi. Mor rengini de almıştım.
İsim: T** Y**
Tarih: 24 Kasım 2021
Satıcı: FREEWALK

Yorum: Guzel kaliteli
İsim: D** Ç**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: oğlum için aldım kısa sürede teslim edildi. henüz kullanmadık kullanınca yorumumu güncelleyegim .
İsim: T** S**
Tarih: 12 Kasım 2022
Satıcı: OfiserKırtasiye

Yorum: Oğlum için aldım çok kaliteli
İsim: e** b**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: Kargo hızlı geldi. Paketlemesi gayet iyiydi. Daha önce de kullandım. Koku vs. yapmıyor. Hediye için teşekkürler
İsim: B** D**
Tarih: 01 Kasım 2022
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Merak Edilen Konular

Soru: Üğpoooıuyüğğpoıu
Cevap: Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz efendim.

Soru: ürün cammı
Cevap: bpa içermeyen tritan plastiktir

Soru: Merhaba , bu suluklarda suyun icildigi deligin hemen ustunde minik bir delik var . o delikten de su geliyior. neden bu yasaniyor. kullanisli olmaz ki bu
Cevap: Merhaba, uzpaceden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz üretimle ilgili bir durumdur efendim.

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, Yurtiçi ve Trendyol Express ile gönderim sağlamaktayız. Sağlıklı günler...

Soru: Merhaba, vagonlife ve uzspace aynı marka mı acaba
Cevap: Merhaba aynı firma iki markanında ithalatını yapmaktadır efendim

Soru: bu ürün pipetlimi?
Cevap: Maalesef efendim pipetli değildir.

Soru: Merhaba 2 adet ürününüzden. Birinin kapağındaki ufak silikon düşmüş onu nasıl temin edebilirim?
Cevap: Merhaba magazada ara butonuna tıpa yazarak yedek tıpa ilanına ulaşabilirsiniz.

Soru: Merhabalar, simdi bu rengi aldim rica ediyorum baska renk gonderilmesin.
Cevap: Endişe etmeyiniz istediğiniz renk koyu yeşil bugün size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilecektir.sağlıklı günlerde kullanılsın

Soru: Su akıtma yapar mı acaba .oğulları için alacagim
Cevap: MERHABA ÜRÜN KAPAK KAPALI AKITMA SIZDIRMA YAPMAZ KAPAK AÇIK TERS ÇEVRİLDİĞİNDE AĞIZLIĞINDAN SU AKACAKTIR.

Soru: Ölçü (650ml) ve renk (koyu yeşil) konusunda yanlışlık olmaz değil mi?
Cevap: Merhaba, endişe etmeyiniz FiftyFifty den aldıgınız ürünler renk ve ebat olarak birebir gönderilmektedir.Sağlıklı günlerde kullanılsın

Soru: Selamlar ürünün üzerimdeki kapakta siyah bir aparat var daire şeklinde o düştü nasıl temin edebilirim
Cevap: Merhaba ürünün kapağında bulunan şeffaf silikonlar ayrı olarak satılmaktadır ancak sizin söylediğiniz parçayı tam anlayamadık dilerseniz fiftyfifty.online ins adresine dm olarak görselini atarsanız kontrol sağlayalım

Soru: 6 yaş için uygundur değil mi kullanabilir
Cevap: 500 ml i daah uygundur..magazada ara butonuna 500 yazıp incelebilirsiniz

Soru: plastik numarasi kac
Cevap: Merhaba plastik numarası 7 dir.7 numara uluslarası standartlarda diğer (other) grubundadır.Bpa içermeyen tritan plastiklerde sonradan çıktığı için bu gruba dahil edilmiştir.TÜM ÜRÜNLERİN İTHALATI T.K.İ.B TESTLERİNDEN POZİTİF ONAY ALARAK GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle..

Soru: Koyu yeşil istiyorum
Cevap: Merhaba endişe etmeyiniz FiftyFifty mağazımızdan alınan ürünler birebir aynı renk gönderilmektedir.sağlıklı günlerde kullanılsın..

Soru: Merhaba dış kısmı nasıl çelikmi başka bit malzemeden mi
Cevap: Merhaba tritan malzemedir efendim çelik değildir

Soru: Merhaba ürün metal mi?
Cevap: Merhaba, hayır plastiktir efendim.

Soru: Pipetli mi acaba
Cevap: Merhabalar hayır efendim

Soru: Isı koruması varmı ?
Cevap: merhaba ısı koruması sadece çelik ürünlerde bulunmaktadır...

Soru: Ürünün uzunluğu ne kadar acaba?
Cevap: Merhaba, 22cm uzunluğundadır.

Soru: 650 ml olarak satıyorsunuz ama açıklamada 550 ml yazıyor hangisi doğru
Cevap: Merhaba ürün 650 ml sııvı kapasitelidir

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası Ürün Resimleri

650ml Yeni Koleksyion Tritan Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü