68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Şu Anki Fiyatı 1489.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Hakkında yaklaşık 1616 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Detaylı Bilgi

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Ürününün Satıcısı, Mocca Style 68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti ürününü 1489.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Kullananlar
1489.9 Tl ye satışta olan 68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1616 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: ürün tam istediğim gibi sorunsuz elime ulaştı, Kargo firması güzel paketleme yapmış. Barlar ve ağırlıklar tam, 8 adet de yay var. ürünlerde ağırlıkları yazıyor. Bar kalitesi iyi sert ve sağlam. Teşekkürler güvenle alabilirsiniz:)
İsim: Talha G.
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mocca Home

Yorum: Paketlemesi çok sağlamdı.Oğlum için aldım çok beğendi.Teşekkürler
İsim: A** B**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel oğluma aldım kullanıyor kas yaptı
İsim: Y** B**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı . kargo paketleme güzel . başarılı
İsim: H** T**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Satıcı: Evde Spor

Yorum: Oğlum için almıştım çok memnun kaldı
İsim: Y** D**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: eşim için aldım 2 haftadır kullaniyor memnun 🙏
İsim: S** K**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: oğluma aldık ewde spor yapıyor çok kaliteli özenli paketleme
İsim: **** ****
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Kocama aldım güzel
İsim: A** M**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: paketleme ve kargolama hızı gayet iyiydi malzeme kalitesi olarak iyi gözüküyor tavsiye ederim
İsim: berke ö.
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: oğluma aldım çok memnun kaldı
İsim: A** Ö**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: ürün sorunsuz şekilde elime ulaştı. paketlemesi güzeldi üründe hiçbir sorun yoktu. barları ağırlıkları yayları açıklamadaki gibi eksiksiz ulaştı ve gerçekten kaliteli ürünler. firmaya teşekkürler.
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Kardeşim için aldım. ÇOk kullanışlı gayet severek spor yapıyor.
İsim: A** A**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Oğlum için aldım. Çok memnun
İsim: M** İ**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: ürünler elime ulaştı paketleme gayet güzeldi kolyeler güzel normal
İsim: H** Ç**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Satıcı: Evde Spor

Yorum: kardeşime almıştım baya memnun gelişme mevcut
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: ürün güzel ve sağlam fiyatı artmiş biraz ama evde yapmak için yeterli
İsim: Y** c** K**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Gayet güzel bir ürün. Sağlam elime ulaştı. Kargo evine kadar çıkarttı.
İsim: Y** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: Öncelikle satıcıya çok teşekkür ederim; ışık hızıyla kargolama yaptığı ve Aras kargo gibi kaliteli bir kargo firmasıyla çalıştığı için. İzmir'den İstanbul'a bir günde sapasağlam, eksiksiz ulaştı. Paketleme sağlamlığı olarak, aynı paketlemeyle Sürat kargoya verseniz, paramparça gelirdi. Ürün kalitesi de gayet iyi. Sadece Kapaklardan biri çıktı çıkaDevamını Oku
İsim: K** Ş**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kardeşime aldım şimdilik iyi görünüyor
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: ürünler fiyata oranlar çok güzeller, şimdiden başladım spor yapmaya, sorunsuz elime ulaştı satıcıya teşekkür ederim sadece kargolama süreci biraz uzadı
İsim: E** Y**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Esıme aldım begendı
İsim: E** S**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Ürün gayet sağlam geldi kargoda sağlam paketlenmişti
İsim: S** A**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel teşekkür ederim gayet sağlam çok çabuk geldi
İsim: R** k**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Kardeşime aldım sağlam tam geldi
İsim: S** A**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: oğlum için aldım. sorunsuz geldi.paketleme güzeldi.
İsim: E** ş**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: ürün gayet güzel ve sağlam geldi düşünmeden alabilirsiniz tavsiye ederim
İsim: B** B**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: eşime aldık gayet kaliteli geldi severek kullaniyor
İsim: E** A**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: kardeşim için aldık ürün gayet iyi ve özenli gelmiş teşekkür ederim
İsim: K** D**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: oğluma aldık resımle birebir güzel
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel paketlenmiş olarak geldi sorunsuz evde gayet rahat kullanılabilir
İsim: G** V**
Tarih: 23 Haziran 2023

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba uzun bara ve düz bara en fazla kaç tane ağırlık takılabilir
Cevap: Merhaba uzun barın 10 adet/120 kg,, Z barın 8 adet 80 kg., kısa barın 4 adet/50 kg taşıma kapasitesi vardır.

Soru: Merhaba uzun bar en fazla kaç kg alabiliyor?
Cevap: Merhaba uzun barın taşıma kapasitesi 120 kg.dır. Ancak 10 adet plaka sığmaktadır.

Soru: Uzun bar z bar ve kısa bar hangi materyalden acaba
Cevap: Barlarımız çelik çekme boru ve siyah elektrostatik boyalıdır.

Soru: efendim dabıl lar kaç kilo
Cevap: 68 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürün içeriği : 1 Adet 150 cm uzun bar 1 Adet 120 cm Z-Bar 2 Adet 40 cm kısa bar. 4 x 2,5 Kg Plaka 4 x 5 Kg Plaka 4 x 7,5 Kg Plaka 8 Adey Çelik Yay Plakaların toplam Ağırlığı 60 Kg dır.

Soru: uzun bara Max kaç kilo sığıyor
Cevap: Merhaba uzun barın 10 adet/120 kg,, Z barın 8 adet 80 kg., kısa barın 4 adet/50 kg taşıma kapasitesi vardır.

Soru: İstanbula gönderiyormusunuz
Cevap: Izmir'den Türkiye'nin heryerine gonderiyoruz.

Soru: Merabalr 7.5 kg agırlık görüntü ebat olarak 10 kg ile ölçüsü aynımıdır gorsel olarak yoksa bır tık ufaklık varmıdır
Cevap: Merhaba 10 kg lık plakamız yoktur.

Soru: merhabalar resimdeki herşey geliyormu
Cevap: 1 Adet 150 cm uzun bar 1 Adet 120 cm Z-Bar 2 Adet 40 cm kısa bar. 4 x 2,5 Kg Plaka 4 x 5 Kg Plaka 4 x 7,5 Kg Plaka 8 Adey Çelik Yay Plakaların toplam Ağırlığı 60 Kg dır

Soru: ürün kummu
Cevap: Ağırlık plakalarımız 1. kalite plastik kaplama olup, içi özel harç dolguludur.

Soru: Uzun bara 60kgnin hepsini takıp yayla kapatabilir miyiz , dambıllara kaç kilo takabiliyoruz max
Cevap: Merhaba bu sette toplamda 10 plaka ve 55 kg takabilirsiniz

Soru: 184 boy 90 kg kaç kg ağırlık tavsiye edersiniz. birde görseldeki her şey geliyormu
Cevap: Merhaba bu seti alabilirsiniz, sonrasında ilerledikçe ağırlık takviye edebilirsiniz. 68 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürün içeriği : 1 Adet 150 cm uzun bar 1 Adet 120 cm Z-Bar 2 Adet 40 cm kısa bar. 4 x 2,5 Kg Plaka 4 x 5 Kg Plaka 4 x 7,5 Kg Plaka 8 Adey Çelik Yay Plakaların toplam Ağırlığı 60 Kg dır

Soru: vermis olduğunuz bilgilerden dolayi tskr ederim son olarak barların agirligini yazmayi unuttunuz sanirim tam olarak agirligi ne kadar
Cevap: Uzun bar 1.600 gr, Z bar 1.100 gr. Kısa barlarin herbiri 400 gr.dır.

Soru: hocam bar çubuğu demir mi plastik mi
Cevap: Barlarımız çelik çekme boru ve siyah elektrostatik boyalıdır.

Soru: Merhabalar 68 kg olan urununuzde aciklamada z bar var resimde duz barda var ama aciklamada duz bar yok varmi yokmu anlamadim uatdimci olurmusunuz urunu alacam cvp bekliyorum teşekkürler
Cevap: Açıklama da da detayli yazılmıştır. Vardir. 68 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürün içeriği : 1 Adet 150 cm uzun bar 1 Adet 120 cm Z-Bar 2 Adet 40 cm kısa bar. 4 x 2,5 Kg Plaka 4 x 5 Kg Plaka 4 x 7,5 Kg Plaka 8 Adey Çelik Yay Plakaların toplam Ağırlığı 60 Kg d

Soru: toplam nası 68 kilo olyo barlar 1,5 diyosunuz
Cevap: Uzun bar 1.600 gr, Z bar 1.100 gr. Kısa barlarin herbiri 400 gr. Setin ismi sektörde bu şekildedir.

Soru: merhaba ürüne ekstradan kendi ağırlık plakalarimizi takabilirmiyiz uyumlumudur ?
Cevap: Merhaba iç çapı 28 mm ise uyumlu olur aksi halde olmaz maalesef.

Soru: Merhaba, barın taşıma gücü ne kadar? Yani bu ürünü satın aldıktan sonra ekstra ağırlık satın aldığımda kaç kiloya kadar taşıyabilir?
Cevap: Uzun bara 120 kg., Z bara 80 kg., kısa bara 50 kg. takılabilir.

Soru: kardeşim selamın aleyküm ağırlıkları kaldırınca yere atınca kırılır mı kolay gelsin sağolun allaha emanet.
Cevap: Merhaba çok yukarıdan bırakırsanız, kapak kısmı çıkabilir.

Soru: aksesuarlarlami 58 kilodur acaba
Cevap: Ağırlıklar 60 kg. , tüm set 68 kg.'dır.

Soru: dambıllar kaç kilo
Cevap: 68 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürün içeriği : 1 Adet 150 cm uzun bar 1 Adet 120 cm Z-Bar 2 Adet 40 cm kısa bar. 4 x 2,5 Kg Plaka 4 x 5 Kg Plaka 4 x 7,5 Kg Plaka 8 Adey Çelik Yay Plakaların toplam Ağırlığı 60 Kg dır

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti Ürün Resimleri

68 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti, Uzun Bar 150 Cm Ağırlık Seti ,fitness Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü