6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu -ps2-ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Tavsiye Eder Misiniz ?

Eylem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
553
0
0
6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Ürün Alınmaya Değer Mi?
6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Güncel Fiyatı 499.0 Tl'den Satılmaktadır.

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Kaç Kişi Memnun?

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Detaylı Açıklama

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Ürününün Satıcısı, Vetech 6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu ürününü 499.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Yorum Ve Değerlendirmeler
499.0 Tl ye satışta olan 6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: 10 numara bir cihaz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. PC de kullanıyorum gayet kolay ve iyi iş yapıyor. Bu paralara kaçırılmayacak ürün.
İsim: v** a**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BİES TEKNO

Yorum: Ürün çok güzel Tavsiye ederim.
İsim: H** H**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü 👋
İsim: **** ****
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Hediye aldik memnunlar
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Süper allah razı olsun yapandan da satan dan da
İsim: H** H** A**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Çok iyi tek kelime bayıldım
İsim: S** Ş**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü 399₺ iken aldım. 5 Temmuz 2024 de teslim ettiler. Aldıktan 2 gün sonra 460₺ yaptılar. Teslimat süresi kısaydı. Ürün gerçekten 399₺ ye alınabilecek en iyi oyun kolu, ben FIFA23 ve PES için aldım. Tak çalıştır olması çok iyi ,hem PC hem de PS uyumlu olması da çok iyi gerçekten. Ürün 2 kumanda piliyle çalışıyor. Bende Logitech F710 var zaten bunDevamını Oku
İsim: İ** S**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: ürünü bir kere kullandım ve şimdi çalışmıyor ne tamam ferwk bilmiyorum
İsim: T** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2024

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba şarjlı mi?şarj kablosu birlikte geliyor mu?
Cevap: Merhabalar,Ürün pil ile çalışmaktadır

Soru: ps4 için uygunmu
Cevap: Hayır efendim değildir

Soru: pc windows 11 de fc 24 easports oynayabiliyormuyuz uyumlumudur.
Cevap: Merhabalar, Evet efendim uyumludur

Soru: joystick nasil kablosuz çalışıyor?
Cevap: Görselde görülen aparat ile çalışıyor

Soru: Merhaba ürün tek mi yoksa ikili mi?
Cevap: Merhabalar,Ürün teklidir efendim

Soru: slim olmadan kullanılabilir mi?
Cevap: Sorunuzu anlayamadım efendim

Soru: şarjı full olursa kaç dakika gider
Cevap: Ürün şarjlı değildir efendim pil ile çalışmaktadır

Soru: her cihaza bağlanılabilir mi
Cevap: Pc/ps2/ps3 cihazlarına bağlanır

Soru: PS2 slim uyumlumu ?

Soru: titreşimli mi
Cevap: Evet efendim titreşim özelliği mevcuttur

Soru: merhaba USB yi taktım ama hala kırmızı ışık yanıyor 1 saat geçmesine rağmen
Cevap: Kırmızı ışık çalıştığını belirtir efendim farklı bir renk yanmayacak.Cihaza pil taktığınız zaman çalışacaktır

Soru: Pc için bakıyorum pes 2024 için uygunmudur

Soru: ps 2 var uyumlumu 2 kişi oynicaz

Soru: cihaz pilli mi
Cevap: Evet efendim pil ile çalışır

Soru: PES 2013 le uyumlu mu

Soru: Fifa için uyumludur

Soru: asus X551M için uygun mudur

Soru: merhaba ps1 ile uyumlu mudur
Cevap: Hayır efendim

Soru: direk tv den oyun oynayabilir miyim ps vs olmadan
Cevap: Hayır efendim

Soru: ps5 ile uyumlumudur
Cevap: Hayır efendim değil

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu Detaylı Fotoğraflar

6in1 Doubleshock Analog Gamepad Joystick Pc Bilgisayar Oyun Kolu /ps2/ps3 Kol Kablosuz Ps3 Oyun Kolu En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü