7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Alanlar Memnun Mu ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Alınmaya Değer Mi?
7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Şu Andaki Değeri 248.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Hakkında yaklaşık 42416 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Detaylı Açıklama

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Ürününün Satıcısı, BOOM BUTTER 7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml ürününü 248.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Son Yorumlar
248.0 Tl ye satışta olan 7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
42416 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bittikçe aldığım stokladığım bi ürün. Saçlarım çok kuru, bütün nem ihtiyacını karşılıyor alın aldırın
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cozyce

Yorum: kızım ve kendim için bitmeden stok yaptığım bir ürün tavsiye ederim kızımın saçları kıvırcık bu krem sayesinde acısız taranıyor
İsim: yıldız a.
Tarih: 23 Kasım 2021
Satıcı: Procsin

Yorum: 3.kutum bitiyor. İndirime girdikçe stokluyorum. BoomButter sayesinde saçlarım canlandı
İsim: b** a**
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: Kesinlikle stok yapılması gereken bir ürün. Benim saçlarım ince telli ve çok fazla elektriklenme oluyordu bu bakım yağına başladıktan sonra elektriklenme tamamen bitti ve saçlarım yumuşacık oldu. Kokusuna bayılıyorum sürdükten sonra kendimi öpesim geliyor 🥰
İsim: E** D**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: müthiş bir ürün saclarımı yumuşacık yaptık ailece favorimiz olfu 2 paket almıştım stoklamayı düşünüyorum boyalı saclar için mükemmel ürün
İsim: F** Ş**
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: 2. satın alışım bittikçe alıyorum indirimdeyken stok yapmalık bir ürün. elektrikli saçlarımı çok güzel yatıştırıp inanılmaz yumuşatıyor. saçlarım için aldığım açık ara en iyi ürün. indirime girer girmez yeniden alacağım
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: kargolaması hızlıydı. kokusu efsane güzel bir ürün. alın aldırın. ben iki tane aldım. fiyatı düştükçe stok yapmayı düşünüyorum. saçlarımı yumuşak ve güzel yapıyor. yıpranmış kıvırcık saçlarımı toparladı çok iyi :)
İsim: F** Ö**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: saclarima cok iyi geliyor indirimdeyken almistim keske stoklasaymisim
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: aşırı aşırı beğendim yıpranmış boyalı saçlarımı İpek gibi yapti indirime girdiğinde kesin stok yapılmalı
Tarih: 24 Şubat 2024
Satıcı: FUNDS

Yorum: Kullanmadan yorum yapmak istemedigim için ürünü defalarca kez kullandım ve resmen bayildimmm.Muhtesem kabarık saçlarımız kızımla benim kabusumuzdu duzlestiriyoruz mükemmel düzlükte günlerce kullanabilecegimiz kalitede bir ürün.Ayrica dalgalı saçlarda da mükemmel bir sonuç tek kelimeyle harika muhteşem ötesi indirime girdikçe stok yapmayı düşünüyoruDevamını Oku
İsim: Gamze S. Ö.
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: cok severek kullaniyorum. kesinlikle stok yapmalik bir urun
İsim: T** Ç**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: saçlarımı çok güzel besledi ikinci kutuyu aldım indirimdeyken stok yapilmasi gereken bir ürün
İsim: elif g. ç.
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: saçlarım dalgalı ve bu ürünü kullanınca olduğu dalgasiyla kalıyor. kabarma olmuyor. cok memnunum. stok yapılacak bi urun
Tarih: 06 Şubat 2022

Yorum: Stok yapmalık bir ürün saçlarıma çok iyi geldi
İsim: Ç** Y**
Tarih: 27 Ağustos 2023

Yorum: Harika gerçekten ben stok yaptım tüm saç ürünlerinden saçları bebek gibi yapıyor ve hızlı uzatıyor. 2 kez sipariş verdim ve hediye koymuşlar, sürekli sipariş veresim geliyor.
İsim: İ** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Bittikçe aldığım stokladığım bir ürün saçlarıma duş sonrası kullanıyorum gözle görülür şekilde parlaklık ve yumuşalık veriyor kokusuda oldukça hoş
İsim: E** A**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: kullanınca saçlarınızdakı farkı anlayacaksınız kampanyadayken stok yapmayı düşünüyoum aşırı güzel çünkü
İsim: b** ç**
Tarih: 21 Şubat 2023
Satıcı: Jeftinn Gross Markt

Yorum: şahane bir ürün boyalı saçlarımı onardı stok yapmalik
İsim: E** B**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün bir servet döktüğüm ama inatla kabarmaya devam eden saçlarım sonunda yola geldi kokusu harika bayıldım kesinlikle stok yapın.
İsim: A** C**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün stoklu alıyorum zaten. saçı yumuşacık yapıyor
İsim: S** G**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Ürünü 2. defa alıyorum; kokusu formu çok güzel. orijinal satıcı orijinal ürün. Çok memnunum. Paketleme de harika ambalaj cam olmasına rağmen kırılma dökülme olmuyor çok ama çok memnunum. indirim oldukça stoklayacağım
İsim: e** ç**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Bundan başkası saçlarımı açmıyor stok yapmıyorum her indirime girdiğinde
İsim: S** Ö**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Muhteşem bir ūrün saçlar mis gibi,hem uzatıyor,hem besliyor,stok yapıyorum resmen,teşekkürler boom butter❤❤
İsim: Merve K.
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: İndirimde stok yapılması gereken bir ürün
Tarih: 09 Kasım 2021

Yorum: manitam kokusunu çok beğendi saçlarıma da bayağı iyi geldi gerçekten yumuşacık yapıyor sürdüğünüz gibi. stokliycam indirime girdikçe 🥰
Tarih: 08 Ocak 2023
Satıcı: SoWhat Kozmetik

Yorum: Ürün saçlarımı oldukça güzel nemlendiriyor. Uygun fiyatta Buldukça stokluyorum
İsim: E** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Ocak 2023

Yorum: saçlarımı yumuşacik yaptı stok yapicam
Tarih: 12 Mart 2023
Satıcı: Jeftinn Gross Markt

Yorum: Bı nasıl bir krem…1 saatte kızımın saçlarını açardım şimdi 5 dakika sürmüyor.Gerçekten fiyatları artmadan stoklaması gerekenlerden.Yağlandırmıyor da
İsim: Ç** O**
Tarih: 17 Eylül 2021

Yorum: Harika bir ürün. Saçlara çok iyi geliyor. İndirimdeyken stokladım.
İsim: b** s**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel stok yapın yumuşacık oluyor Şaçlar 😍
Tarih: 07 Eylül 2023

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: saç dökülmesini önler mi
Cevap: Merhabalar efendim saç dökülmesini etkilemiyor

Soru: uguladıktan sonra fön kulllanabilirmiyiz
Cevap: merhaba, tabii ki kullanabilirsiniz, sevgiler🌸

Soru: merhaba benim saçlarim kivurcik boom butteri kullandiktan sonra jöle sürsem olur mu
Cevap: Merhaba sorun olmaz 🫶

Soru: Merhaba urunun kulanimi nasil ?
Cevap: merhaba, duş sonrası hafif nemli saçınıza saç diplerinden uçlarına doğru masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Durulama gerektirmeyen bakım yağlarımızı uyguladıktan sonra saçlarınızın kırılmadan daha kolay taranmasına yardımcı olabilirsiniz.

Soru: yorumlarda hediye gönderildiği yazılmıştı. ben 2 adet sipariş vermiştim fakat hediye gelmedi. çok üzdü..
Cevap: Merhaba. Hediye gönderim kampanyası stoklara bağlı anlık olarak değişiklik göstermekle birlikte, gönderilmesi halinde içeriği fark etmeksizin her siparişe bir adet hediye sistem tarafından otomatik olarak belirlenerek gönderilmektedir. Sevgiler😇

Soru: hızlı saç uzatıyor mu
Cevap: Merhaba ürün açıklamasında ürün detayları mevcuttur. Sevgilerimle

Soru: iyi günler ptt ile gönderim yapar mısınız?
Cevap: Merhabalar. Trendyol Express ve Aras Kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Soru: Şimdi sipariş verdim lütfen özenli paketleme yapar mısınız
Cevap: Merhabalar. Siparişleriniz depomuzda hasar görmemesi adına özenle hazırlanmakta olup gerekli hassasiyeti gösteriyor olacağız. Sevgiler.

Soru: Asiri fiyat farki gordum bi yerde 180 di su an burda 52 ye aldim ama emin olamadim urun orijinal mi ? bir de hediye paketi yapabilir misiniz rica etsem🙏
Cevap: Merhaba efendim.Trendyol platformunda marka ürünlerin orjinal tescil belgesi olmadan satış yapılamamaktadır.Ürünlerimizin hepsi orjinal olup Procsin markası tarafından faturalandırılmıştır .Üzerindeki barkoddan orijinallik testi yapabilirsiniz. İyi günler dileriz . Siparşş numarası ile hediye paketi istediğinizi belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.Yoğunluktan kaynaklı bazen unutabiliyoruz.🫶🤍🤍

Soru: ürün nasıl kulanılır?
Cevap: Merhaba, Boom butter saç bakım yağını duş sonrası hafif nemli saça, saç diplerinden uçlarına doğru masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası durulama gerektirmeyen ürünümüzü maske gibi kullanmayı tercih ederseniz duştan 30 dakika önce saçınıza sürüp sonrasında durulayarak kullanım sağlayabilirsiniz, sevgiler

Soru: erkeklerde kullana bilir mi??
Cevap: Merhaba evet kullanabilir .

Soru: Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba. Anlaşmalı olduğumuz firma Yurtiçi Kargo ve Trendyol Express'dir🌿

Soru: Merhaba hangi kargoyla çalışıyorsunuz bir de saç uçlarına sürsek kremi fayda eder mi
Cevap: Merhaba Mng kargo ile çalışıyoruz Saç uçlarına kullanmanız fayda edecektir

Soru: Saç diplerine sürülür mü
Cevap: Merhabalar. Saç diplerinden uçlarına doğru kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba .men bundan 6eded ala bilmirem.sebeb ne,?
Cevap: Alabilirsiniz 7 adet alan müşterilerimiz var

Soru: nasıl kullanacaz,durulama yapmaya gerek var mı
Cevap: Duruşama yapmayangerek yok kuru saçada kullanılır yaş saçada kullanılır hem besleyici hem yumuşatıcı özelli var

Soru: Saç dökülmesine iyi gelir mi
Cevap: merhaba, saç dökülmesi için uygundur, düzenli kullanım tavsiye ederiz, sevgiler

Soru: merhaba..yogun sac dokulmesine yardımcı olurmu?
Cevap: merhaba, evet yardımcı olur, sevgiler

Soru: kullanımı nasıldır nasıl kullanmalıyım yazar mısınız
Cevap: Merhabalar, Saç bakım yağını duş sonrasında hafif nemli saça, saç diplerinden uçlarına doğru masaj yoluyla uygulayabilirsiniz.

Soru: Saçlarım çok çabuk yağlanıyor faydası olur mu acaba yağlanmaya
Cevap: Merhaba yağlanmaya herhangi bir etkisi yoktur

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml Ürüne Ait Resimler

7 Yağ Içeren Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü