700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Tavsiye Eder Misiniz ?

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Alanlar Memnun Mu?
700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Şu Anki Fiyatı 99.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Açıklama Ve Özellikler

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Ürününün Satıcısı, Porsima 700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml ürününü 99.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Ürünü Kullananların Görüşleri
99.99 Tl ye satışta olan 700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: oğlum için aldım çok güzel severek kullanıyor kargo sağlam ve hızlıydı
İsim: b** ü**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Turuncu Elma

Yorum: cok kullanisli
İsim: Ç** Ş**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: kargom çok hızlı elime ulaştı paketleme çok özenliydi çok teşekkür ederim satıcıya ürünler sağlamdı ☺
İsim: D** K**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: ürün gayet kullanışlı ve kaliteli almanızı tavsiye ederim
İsim: E** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: Ürün elime ulaşmadı paket teslim edildi diyor fakat teslim edilmedi
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Ürün cok güzel fakat keşke kilit kısmı kırık gelmeseydi ürün guzel fakat satıcı malesef kırık ürün gonderim sağlamış iade falan uğramıcam
İsim: S** T**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: 2 adet almıştım Geldiği gün sapının bir dişi kırıldı 1 hafta sonra diğeri kırıldı
İsim: A** S**
Tarih: 23 Şubat 2024

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Merak Edilenler

Soru: pipeti var mi
Cevap: ürün pipetlidir efendim

Soru: stecker varmi
Cevap: stecker mevcut değildir efendim

Soru: Gördüğümüz renkmi geliyor
Cevap: evet efendim görseldeki gibi gönderilmektedir.

Soru: Plastik numara nedir acaba
Cevap: 7 numaradır efendim

Soru: merhabalar koku falan yapiyormu acaba
Cevap: kullanılmadığı zamanalar içi kuru ve ağzı açık şekilde saklamanızı rica ederiz.

Soru: Bulasik makinasinda yikanabiliyor mu
Cevap: bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir.

Soru: Merhaba görseldeki ürünün aynısı mı gelecek ve pipetli mi
Cevap: merhaba efendim ürün pipetlidir. görseldeki gibidir.

Soru: Hi ben coook yenendim vallah Super hemde bulasik makinesinde bile yikadm hich bi shey olmadi tam isdediyim hemuz cook cabuk geldi Teşekkürler 🔥🤩👍🏻🩵
Cevap: rica ederiz efendim iyi günlerde kullanım sağlayın :)

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml Ürünün Detaylı Resimleri

700.114 Su Şişesi - Motivasyon Su Matarası - Plastik Renkli Spor Suluk - 1000 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü