700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli-Pipetsiz Tritan Su Matarası Bu Ürünü Almalı Mı ?

Zehra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
591
0
0
700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Alınmaya Değer Mi?
700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Şu Anki Fiyat Aralığı 879.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Hakkında yaklaşık 260 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Ürün Tanıtımı

* siz değerli müşterilerimiz için Uzspace 700ml Büyük Boy Özel Koruma Kılıflı İki Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Askı AparatlıTritan Bpa İçermeyen Su Matarasıyla buluşturuyor.*4 farkı renk seçeneği Mavi-Mor Kırmızı-Yeşil Yavruağzı-Yeşil Mor-Yavruağzı*Matara ölçüleri(kıılfsız)lütfen dikkat Boy 20 cm En: 8cm sıvı kapasitesi :700 ml*Aynı serinin 400 ml kapasiteli bir küçük boyu da bulunmaktadır**BİBERON DEĞİLDİR. LÜTFEN SU MATARALARINI KAYNATMAYINIZ..BULAŞIK MAKİNASINDA YIKAMAYINIZ!!!*Ürün Özel Hediye Kutusuyla Gönderilir.Kutu içeriği 1 adet 700ml matara 1 Adet Pipetli Kapak 1 Adet Normal Kapak 1 Adet Boyun Askılı Özel Kılıf 1 Adet Mataraya Takılabilen Boyun Askılığı*İster pipetli kapak ister normal kapakla çocuklarınıza bir matarada iki farklı matara deneyimi yaşatıyoruz..*Özel kılıfı sayesinde hasar alması en aza indirilmiştir.İki kapak seçeneğiyle çocuklarınız için uzun yıllar başka bir mataraya ihtiyaç duymayacaksınız.*Kilitli kapak, silikon contalar sayesinde sızdırma yapmaz.*-10 +90 derece sıvılar için uygundur.Kaynar durumda (*100 derecede) sıvı koymayınız.*Mataranın üzerinde bulunan +45 derece uyarısı pipetli modelde dikkat edilmesi gereken (ağzınızın yanmaması için) güvenlik uyarısıdır.*İçeceğin durumunu kontrol etmenize veya sadece tortularını takip etmenize izin veren hacim ölçü çizgileri vardır .*Bpa içermeyen, koku yapmayan sağlıklı usa tritan malzemeden üretilmiştir.*Bpa, fitalat ve toksit madde içermez, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için güvenlidir.*Eastman Tritan , yeni nesil kopolyester, yenilikçi tasarım ve uygulama olanakları sunmaktadır.Polikarbonat dahil geleneksel polimerler için mükemmel bir alternatiftir.*BPA ( Bisphenol A ) ve Asit aldehit içermeyen biocompatible yapısı ile insan sağlığına zarar vermeyen gıda ambalajlarında tercih edilir.*Eastman Tritan kopolyester TX1501HF Mükemmel görünümü ve berraklığı ile öne çıkan amorf bir kopolyesterdir. En üstün özellikleri mükemmel tokluğu, hidrolitik kararlılığı, ısı ve kimyasal direncidir. *Polikarbonat dahil geleneksel polimerler için mükemmel bir alternatiftir. ve Gıda Ekipman Malzemeleri sertifikasına sahiptir.*Bulaşık makinasında yıkanması üzerinde bulaşık makinası deterjanlarının üzerinde leke ve çiziklere sebebiyet vereceğinde kesinlike elde yıkayınız!!!!*Dış mekan kullanımına uygun şık askı aparatı ile taşınması yada herhangi bir yere asılması kolaydır ergonomik içim ile dökülmeden ve rahatça kullanılabilir.>

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace 700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası ürününü 879.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Hakkında Yapılan Yorumlar
879.9 Tl ye satışta olan 700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
260 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Küçük oğluma aldım ablası ve abisinde de var henüz bunları deneyimleyemedim ama kızımın ki tam not aldı fiyat biraz yüksek ana kalite ucuz olmuyor
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: 3 yaşındaki oğluma kreş için aldım. Oldukça kaliteli. 2 ayrı başlık olmasını çok sevdim. Kapağı açma kapatması çok kolay. Kilidi de var. Çantada dökülme ihtimali kalmıyor.
İsim: S** O**
Tarih: 12 Eylül 2022
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: Çok çok beğendim. Oğlumun kreşi için aldım. Sürekli su doldurmak zorunda kalmıyoruz. Çok kaliteli
İsim: ezgi k.
Tarih: 13 Ekim 2022
Satıcı: Akkuş Kırtasiye

Yorum: kargo 1 gün içinde elimdeydi ürün çok harika rengi sağlamlığı çift başlıklı oluşuna en çok bayıldım fiyatını hakeden bir ürün miniklerim çok sevdi 4 yaşında oğlum ve 1 yaşında kızım için aldım teşekkür ederiz..☺
İsim: Büşra Ö.
Tarih: 25 Ağustos 2022
Satıcı: Akkuş Kırtasiye

Yorum: Çok güzel çok beğendim 3 yaşındaki kızım da çok sevdi paketlemede çok güzeldi teşekkürler 👏
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Kızım için aldım çok güzel bayıldım hem kocaman hem kaliteli
İsim: S** B**
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: Çok çok beğendim fiyatı dışında her şeyi mükemmel. Kaliteli olduğu paketinden dahi belli oluyor
İsim: M** Ç** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: Cok hızlı kargo edilmesi, ürünün paketlenmesindeki özen cok iyiydi. Ayrica mataraya oğlum ile birlikte bayıldık cok sevdik. Akıtma yok, iki başlık olması harika. Daha once de uzspace kullanan biri olarak gene sasırtmayan bir kalite.
İsim: G** T**
Beden: 24 Ağustos 2022

Yorum: Çok tatlı bi suluk,kızım bir senedir pembe olanını kullanıyor kreşte. Bunu da oğlum için aldım kaliteli tavsiye ederim
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Satıcı cok hızlı ve özenli kargoladı. Çok şık bir karton çantası var. iki başlığı var ve boyut olarak da 4 yaş ve sonrası için daha ideal diye düşünüyorum. Taşıma aparatları falan çok güzel. Ben tavsiye ederim.
İsim: E** B**
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: Kesinlikle tavsiye ediyorum çok kaliteli ve çok sağlam bir ürün 700 ml olması çok iyi 👍
İsim: H** Ş**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Satıcı: Kampüs Kitap Kırtasiye

Yorum: Çok güzel 2 tane aldım kızıma ve hediye olarak
İsim: d** b**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: 1 günde geldi kaliteli ve harika paketlenmiş bir ürün çok teşekkürler ☺
İsim: E** T**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: kalitesi tartisalamaz harika bi urun indirim geldi aldim iki senedir kullaniyoruz bir kere bile koku yapmadi indirim gorunce tekrar aynisindan aldim ilerde kullanilir diye
İsim: ö** y** ö**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: çok kaliteli çok sağlam bir ürün renkleri de harika
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Ürünün paketlemesi harikası iki günde elimize ulaştı daha bugün kullanmaya başladık ama her haliküar da kaliteli ürün olduğu belli ❤
İsim: B** S**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: 3 yaşındaki oğluma kreş için aldım. Küçük boyu da yeterli gelirmiş aslında. Ama iki başlıklı olması, kılıfı ve askıları çok kullanışlı
İsim: Duygu Ö.
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: Çok kullanışlı kızıma aldım severek kullanıyorum kreş için çok uygun
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: ürün gerçekten çok beyendim paketlenmesi ve gönderimine çok iyi
İsim: İ** A**
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: Bu ikinci alışım oğlum çok sevince yeğenimede aldım harika
İsim: Z** Ş**
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: Çok sağlam ilk okula giden oğlum için aldım tavsiye ederim
İsim: S** t**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Yiğenime aldım, çok memnun kaldık.
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Yeğenime hediye aldım çok beğendi
İsim: T** A**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: Harika ürünler kizim ve oğlum için aldim teşekkür ederim
İsim: S** Ö**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Okul İçin çok kullanışlı oldu çok kaliteli ürün teşekkür ediyorum
İsim: S** G**
Beden: 12 Şubat 2022

Yorum: Urun cok guzel , cok kaliteli, paketleme harika ve cok hizli geldi. Oglum lakir lakir su icmeyi sevdigi icin bu urunu aldim ancak pipet sert baslik iceriyor. Plastik degil. Oglum buyuzden kullanamadi ama sorun degil acimdan. Sakliyorum 1-2 sene sonra kullaniyor. 2 yas icin plastik pipeti olan markanin baska bir urununu cok guzel kullaniyoruz.
İsim: ASLIHAN U.
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Yaaa miiis gibi bir ürün gerçekten oğluş çok severek kullanıyor koku yapmıyor gün içinde kargo kısacık bi zamanda bize ulaştırdı paketlemede çok iyiydi.
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Ürün gayet kaliteli paketleme özenli yapılmış. İki çocuğuma da aldım ikisi de çok severek kullanıyor. Tavsiye ederim alacaklara gönül rahatlığı ile.
İsim: M** Y**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Koku yapmıyor büyüklüğü de gayet iyi kreş ve anaokulu için ideal bence kesinlikle tavsiye ediyorum uzun zaman kullanılacak bir ürün
İsim: E** G**
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: Çok kaliteli renkleri harika ilk okula başlayacak kızım için aldım biz çok beğendik
İsim: S** Ş**
Tarih: 22 Ocak 2023

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Merak Edilenler

Soru: merhabalar 480 ml kapağı boyutu ile 700 ml olanin kapağı aynı mi acaba boyut olarak uyumlu mu
Cevap: merhaba eevet uyumludur

Soru: Kılıflı bböyle daha büyük suluk varmı acaba
Cevap: merhaba kılıflı da en büyük ebat bu modeldir.

Soru: Merhabalar. 480 ml olan ne zaman stoğa girer acaba mavi mor renk olan..teşekkürler..
Cevap: Sınırlı stokta yakın zamanda acılabilir yogun sipariş var favorilerinize alıp kontrol edebilirsiniz

Soru: Şişesi plastik mi cammmi
Cevap: Merhaba ürün bpa içermeyen tritan plastiktir.

Soru: kırmızı renginin 700 ml olanı elinizde var mı
Cevap: ŞUAN STOKLARDA YOK EFENDİM.

Soru: Merhaba, Ürün değerlendirme fotoğraflarında özellikle uzspace 700ml olan için 2 ayrı suluk mu mevcut
Cevap: merhaba bu model 700 ml dir aynı serinin bir de 480 ml i vardır..ilanın altındaki varyasyonda bulaBİLİRSİNİZ.

Soru: bır hafta önce sülük alfık ve akıtıyor bu normalmi
Cevap: Merhaba ürün kapak kapalı akıtma sızdırma yapmayacaktır.kapak açık ters çevrilmemelidir.

Soru: Merhaba altındaki üçgende yazan numara sayısı nedir
Cevap: Merhaba plastik numarası 7 dir.7 numara uluslarası standartlarda diğer (other) grubundadır.Bpa içermeyen tritan plastiklerde sonradan çıktığı için bu gruba dahil edilmiştir.TÜM ÜRÜNLERİN İTHALATI T.K.İ.B TESTLERİNDEN POZİTİF ONAY ALARAK GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle..

Soru: Merhaba görseldeki gibi mor-mavi renk geliyor değil mi
Cevap: Evet görselde olan gelir

Soru: Ürünün yedek başlığı satılıyor mu ayrıca alma imkanımız var mı
Cevap: Merhaba, maalesef yedek parça satışımız bulunmamaktadır.

Soru: Mrb Suluğu ters çevirdiğimde akıyor bu normal mi?
Cevap: İçerik ile ilgili vagonlife firmasından destek alabilirsiniz efendim gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaklardır

Soru: herkes akıtıyor demiş doğru mu
Cevap: merhaba ürün kapak kapalı akıtma sızdırma yapmamaktadır.kapak açık ters çevrildiğinde pipetinden ve hava deliklerinden su gelecektir.ÜRÜN KAPAK KAPALI AKITMA SIZDIRMA YAPMAMAKTADIR.

Soru: birinci sinif için uygun mudur 700 ml acaba yorumlar genelde 3 4 yaş için yaziyor
Cevap: Merhaba kreş suluğu gibidir efendim genelde ama 1. sınıflarda kullanabilir

Soru: plastik numarasi kactir ?
Cevap: Merhaba, bpa içermeyen tritan plastikler 7 (others) numara grubundan numaralandırılmaktadır.Tritan hammaddeyle ilgili bilgiyi EASTMAN USA resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

Soru: Plastik numarası nedir acaba
Cevap: Merhaba, bpa içermeyen tritan plastikler 7 (others) numara grubundan numaralandırılmaktadır.Tritan hammaddeyle ilgili bilgiyi EASTMAN USA resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

Soru: bu matara hakkında ayrntlı blgı verrsenız sevnrm
Cevap: açıklamalar kısmında ayrıntılı yazılmıştır efendim özellikleri.

Soru: Rengi mavi değil mi
Cevap: mavi mor ve bordo fotoğraftaki ile aynı şekilde rengi

Soru: Merhaba kılıfa isim soyisim yazabilir misiniz ? Teşekkürler
Cevap: M:erhaba böyle bi hizmetimiz bulunmamaktadır.

Soru: Plastik numarası nedir ? Hem pipetli hem ürünün ??
Cevap: Merhaba, plastik numarası 7'dir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Pembe uzspace suluk almıştık sizden fakat suluk kapağındaki ay şeklinde kilit aparatı kolay çıktığı için yedeği dahil okulda kayboldu. Temin edebilir miyiz
Cevap: Merhaba bu modelin yedek kapakları su anda ayrı olarak üreticisi tarafından stoklanmamaktadır.

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası Görsel Galerisi

700 ml -Büyük Boy-Kılıflı 2 Ayrı Kapaklı Pipetli/Pipetsiz Tritan Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü