75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Tavsiye Eder Misiniz ?

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Şu Anki Fiyat Aralığı 119.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Hakkında yaklaşık 6108 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Ürün Özellikleri

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Ürününün Satıcısı, bs bubbles cosmetic 75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı ürününü 119.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Yorumlar Hakkında Bilgi
119.0 Tl ye satışta olan 75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6108 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Ürüne bayıldım 2. kullanımda fark edilir derecede dişlerim beyazladı yanında gönderdiğiniz hediyeye de bayıldım 2. kullanımda cildim beyazladı teşekkür ederim tekrar sipariş vereceğim
İsim: T** Y**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bs Bubbles

Yorum: ilk kullanımda bile gözle görülür bir fark oldu. Ayrıca temizde hissettiriyor sadece tadı biraz tuzu andırıyor o beni rahatsız etti o hariç mükemmel bir ürün. Tekrar stok yapacağım
İsim: I** A**
Tarih: 27 Nisan 2023
Satıcı: BUBBLES KOZMETİK

Yorum: Dişlerimdeki sararmalardan sonunda azalttım. Denemediğim hiç bir şey kalmamıştı. Taki bu ürünle karşılaşana kadar. İyiki almışım. Yanındaki güzel hediye için teşekkür ederim ☺
İsim: Y** K**
Tarih: 10 Ağustos 2022

Yorum: Müthiş çok memnun kaldım ilk kullanımda bile net bayışdımmmm
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: ilk kullanimda bu kadar etki beklemiyordum gerçekten çok başarılı bir ürün. 5 yıldızı hakediyor.
İsim: K** Ü**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: ürünü kullanmaya başladım hediyeleriniz için çık teşekkür ederim 😊
İsim: S** A**

Yorum: kahve çay ve sigara üçlüsünden sararan dişlerim için en iyi çözümü bubblesin diş beyazlatma tozunda buldum ilk kullanımda bile fark belli oluyor
İsim: K** a**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: harikaaaa stok yapıyorum
İsim: M** C** K**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: ben çok beğendim yanındaki hediyeler için de Teşekkür ederim ilk kullanımda hemen farkını gösterdi ❤😍
İsim: N** G**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: ilk kullanimda fark etti bende harika bir ürün paketleme de guzeldi
İsim: Z** d**

Yorum: ilk kullanimda bile etkisini gösterdi çok güzel ürün hediyeniz için de ayrıca çok tskler efendim cilt beyazlatma kremden almak istiyorum efendim sahanesiniz😊😊😊😊🧿🧿
İsim: E** D**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: memnun kaldım beklemiyordum böyle etki etsin kargolanmasida ozenliydi:)
İsim: N** Ç**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: düzenli olarak kullanıyoruz kesinlikle renginde açılma oldu dislerimin hem annemde hem ben de fark etti belirgin şekilde. 3 dk kadar fircaliyoruz biz iki güne bir yapiyoruz. gayet güzel suanlik memnunuz
İsim: S** a**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: kesinlikle alın aldırın stok yapın derim ilk fırçalamada 2 ton açıldı dış rengim biz bayıldık
İsim: M** K**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: net 2 tona yakın açıyor rengini daha 3 kere fırçaladım gözle görür açıklık oldu alırken hiç ümitli değildim 50 tl ye geldi indirimle be işe yaraya bilirki dedim ilk kullanımda ben şook 😂sigara kahve tüketen biriyim bundan sonra stoklansın.. firmanın emeklerine sağlık 👍
İsim: Kevser K.
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Dişlerimde sigara içmediğim halde inanılmaz sarılık vardı bu ürünü alır almaz denedim ilk kullanmada dahi etkisini gördüm ayrıca yanındaki hediyeniz için teşekkür ederim 🙏
İsim: Y** P**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: gebeyim ayni zamanda gunluk 1 defa kullaniyorum cok memnunum
İsim: h** a**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: çok teşekkür ederim hediye için ürünüde çok beğendim tavsiye ederim
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: düzenli kullanımda baya etki eder,3 kez kullandım eski haline göre daha beyaz dişlerim
İsim: O** C**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: kesinlikle mukemmel beyazlık stok yapacagim
İsim: S** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2023

Yorum: Cok ama cok iyi bir urun kuLLanirken tedirqin oLmustum ama iLk kuLLanimda farki qorunce iyiki aLmisim dedim ayrica karqo cok hizLiydi urunum quzeL we ozenLi paketLenmis kucuk hediye icinde tesekkur ederim
İsim: Aykut S.
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Hamilelere önermem mide bulandırıyor ama ben ona rağmen çok beğendim stok yapılır.
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Ürün çok güzel ben çok sevdim ilk kullanımda bile farkı görebilirsiniz tavsiye ederim bir tane daha almayı düşünüyorum
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Günlük kullanımda gerçekten beyazlaşıyor stoklayarak kullanırsınız
İsim: e** ş**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: muhteşem bı ürün stok yapılır 💯
İsim: R** D**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: dişlerimde ki sararmış lekeler geçti tek kullanımla arada ki farka inanamadım çok teşekkür ederim teslimat huzlı. hediye içinde çok tşke ederim.
İsim: serap e.
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: Ürünlerim hasarsız elime ulaştı ilk sipariş verdiğim için biraz endişeliydim ama çok memnun kaldım hasarsız kısa bir sürede elime ulaştı hediyeniz içinde teşekkür ederim
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: çok tereddud ederek almistim. Ama mukemmel bi urun 2 tane aldim. hediyyeniz icin de tesekkur ederim.Henuz 1 haftadir kullaniyorum 1 haftada yaklaşık 3 defa kullandim. Ama ilk gunden etkisini gordum Herkes soruyo nerde yaptirdim diye, Bu urunu her kese tavsiye ediyorum. Çok çok mukemmel hatta otesi derim. Emegi gecen herkese tesekkur ederim🥰🌹
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: güzel kullanıyorum dewamli kullanimda faydasi olur inşallah
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: ya siz ne minnoş satıcısınız 💙😊😂😘🥰 ürünüm elime ulaştı çok güzel özel paketlenmiş hediyelerinz içinde ayrıca teşekkür ederim
İsim: Zehra ç.
Tarih: 07 Mayıs 2023

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Güzel. Paketleme istiyorum
Cevap: Merhaba mesajınız dikkate alınmıştır

Soru: Kullanımı nasıl
Cevap: Islatılmış Diş Fırçasını Bubbles Diş Tozuna Bandırarak 2 Dakikada Fırçalamanız Yeterlidir.

Soru: Merhaba ürünü her gün kullanabilir miyiz ? Ya da haftada kaç gün kullanmak gerekir bilgi verebilir misiniz ?
Cevap: Günde 2 kez kullanabilirsiniz efendim sabah akşam olmak üzere

Soru: fırçalama yaparken tozu diş macunuyla birlikte kullanabilir miyiz yoksa sadece tozu mu kullanicaz ve fircaladiktan sonra birşey yiyip içebilir miyiz ????
Cevap: Merhaba daha iyi verim alabilmeniz için ayrı ayrı kullanınız efendim

Soru: dolguyu beyazlatırmıı
Cevap: Dolguya zarar vermeden dişlerinizi beyazlatır

Soru: Lütfen kontrollü gönderim olsun teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar mesqajınız dikkate alınmıştır.

Soru: Merhaba, lıtfen farklı bir ürün gondermeyin, rica ediyorum. dikkat ederseniz sevinirim, iyi çalışmalarr.
Cevap: Merhaba merak etmeyin efendim görseldeki ürünü göndermekteyiz

Soru: merhabalar kahve ve sigaradan dolayı dişte sararmalar var kaç günde etkisini gösterir
Cevap: Merhaba ilk kullanımdan itibaren gösterir efendim

Soru: etkisi varmı
Cevap: Merhabalar evet efendşm yorumlardaki fotoğraflardan görebilirsiniz

Soru: Merhaba diş etlerimde çekilme var zararı olur mu?
Cevap: Merhaba doktora başvurunuz

Soru: Hangi kargo
Cevap: trendyol express veya ptt

Soru: soruları yanıtlarken zorlanıyomusunuz bunu neremize sürüyoruz diye bi soru gelmemiş bitek Allah sabır versin kolay gelsin
Cevap: Merhabalar müşetilerimize yardımcı olmaya çalısıyoruz ilginizden dolayı tesekkurler:)

Soru: Bu Sigara Lekesinde İşe Yarıyor Mu ?
Cevap: Merhabalar evet etkili olacaktır

Soru: nasil kulaniliyo
Cevap: Merhabalar günlük rutin olarak sabah akşam kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu ürünü kullandıktan sonra diş macunu isteğe bağlı kullanabilirsiniz. Beyazlığın kalıcı olması için diş beyazlatma tozunu minimum haftada 3 kez kullanılmasını tavsiye diyoruz

Soru: yanına hediye veriyor musunuz
Cevap: Merhabalar hediye kampanyamız suanlık devam ediyor

Soru: sıgara ile sararan dişleri beyazlatıyor mu ilk kullanım da etkisi olur mu acaba
Cevap: Merhabalar evet ilk kullanımda etkili olacaktır

Soru: anlamadım nasil düşüyor?
Cevap: Sorunuz anlaşılmamıştır efendim

Soru: diş minesinde aşınma yaparmı zarar verırmı pek onermıyoo doktorlar boyle seylerı nekadar guvenılır ?
Cevap: Merhabalar ürün sağlık bakanlığı onaylıdır

Soru: kullanımı nasıl yapacağız efendim
Cevap: Merhabalar günde 1 defa macundan önce fırçalama yapınız

Soru: tek başına mı kullanacağız bunu yoksa üstüne diş macunuda dökecek miyiz?
Cevap: Merhabalar bu ürün tek başına kullanılmaktadır

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı Detay Resimler

75gr Diş Beyazlatma Tozu Aktif Karbon Lansman Fiyatı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü