8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Satın Alır Mısınız ?

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Alanlar Memnun Mu?
8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Şu Andaki Fiyatı 999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Kaç Kişi Memnun?

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Hakkında yaklaşık 60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2 .

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_
_x000D_
_x000D_
Robo 8 pad USB şarj edilebilir EMS similatörü ile yorulmadan 15 dk da 1000 mekik etkisi sağlarsınız _x000D_
_x000D_
İçinde bulunan hazır 8 programı kol, bacak ve karın kaslarınızı güçlendirmeye yarar. _x000D_
_x000D_
Hayal ettiğiniz vücut çok kısa süre içinde sizinle _x000D_
_x000D_
ister işte ister evde yapıştırın programınızı seçin gerisini robo 8 pad ems similatörüne bırakın _x000D_
_x000D_
Yeni geliştirilen ems sistemi ile kaslarınızı otomatik uyarılar göndererek kasılmalarını sağlar bu sayade yağ yakımı hızlanır kaslarınız ortaya çıkar. _x000D_
_x000D_
Günde 2 kez 15 dk lık antrenmanlarla 2 haftada fiziğinize inanamayacaksınız. _x000D_
_x000D_
Robo 8 pad ems similatörü şarjlıdır her türlü bilgisayar usb girişi yada telefon şarj adaptörü ile şarj edilir._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Nasıl kullanılır? >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Kullanmaya başlamak için pedleri kol ve bacak bölgelerinize uygulayın ardından istediğiniz programı seçin program bitince otomatik olarak kapanır. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Ürününün Satıcısı, ROBO 8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü ürününü 999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Kullanıcı Geri Bildirimleri
999.0 Tl ye satışta olan 8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2

Yorum: Bu kadar performans beklemiyordum. Harika şu anda 3. seviyede kullandım.Kargo hızlı geldi.paketleme ozenliydi. Satıcıya teşekkür ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ROBO TÜRKİYE

Yorum: Kalite olarak Beklentimin çok çok üstünde geldi.İlk antremanda göbeğim ter içinde kaldı.tasarımı kalitesi üst düzey.Çok kısa zamanda etkisini göreceğime inanıyorum.Tavsiye ederim.
İsim: H** Ç**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: urun cok kotu saticida sorulara cevap vermiyor bosuna para harcamayin
İsim: e** y**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Cihazlardan biri çalışmıyor
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: kol aletinden biri çalışmıyor maalesef
İsim: o** a**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: 1 hafta sonra bozuldu tavsiye etmem
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: ilk kullanımda kola takılamların biri bozuldu doğru düzgün yapışmıyor
İsim: F** M**

Yorum: Karın için fena değil de kola tam yapışmıyor ve sinyaller kolu biraz acıtıyor. Sinyal yollayan yuvarlak kutuyu banda takmadan çalıştırmamanızı tavsiye ederim. Takmadan çalıştırırsanız kutunun arka kısmında sinyal ileten vidalar elinize değince hafif bir elektrik veriyor. Modu yüksekse bu artıyor. Takarken dikkat edilmesi gerekiyor.
İsim: Volkan D.

Yorum: Ürün teslim edildi diye bildiriliyor ben teslim almadim acaba kime teslim edildi bir araştırırsanız sevinirim
İsim: S** Ö**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: bana yanlış ürün gelmiş
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: bugün geldi kullandım göbeğim ve basenlerim var. göbek için kullandım ilk kullanışta karnımda kasılmalarım oldu ve memnun kaldım. dereceyi düşük tuttuğunuzda bişey anlaşılmıyor ancak biraz daha yüksek olduğunda güzel sonuç alırsınız. ben kollar için bantları basenlerim de kulllandım gerçekten memnun kaldım. ilk başta elektirik çarpıyor gibi oluyorDevamını Oku
İsim: Ö** f** Y**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Ürün tertemiz jelatinli çok beğendim.Beklediğimden daha çok iş görüyor.Göbeği eritmede işe yarar bi ürün teşekkürler hayırlı işler dilerim
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Son derecesine alamadım valla.Cihaz çok güçlü.Benim göbeği tahminim 2 haftada eritecek.Böyle bir ter atma görmedim.Su gibi gerçekten.Kollar ve bacaklara takılan aparatlarada yarın başlayacağım.Deneyip yorumu güncellerim.
İsim: G** K**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: etkili bir ürün
İsim: A** Ö** Ç**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: mükemmel ürün
İsim: E** Y**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: karın için olanda yapiskanlar pek tutmadı bende
İsim: y** s**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok güzel
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güçlü ürün begendim
İsim: M** E**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Ben son derece beğendim 👍 normalde beklentim düşüktü ancak oldukça başarılı performans. Güzellik salonlarında ki koca koca cihazların etkisinden daha fazla bana göre.
İsim: B** C**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Çok iyi çok iyi çok iyi💪profesyonel sporcuyum etkisinin bu kadar iyi olacağı aklımın ucundan geçmezdi.Büyük ems makinalarının 3 seansı 20 bin tl.Resmen aynı etki.Boş yere mekik çekmekten kurtuldum sizde kurtulun.
İsim: D** D**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Fiyatını hakeden bi ürün.Özellikle benim gibi göbek ve basen bölgenizde yağlanmalar varsa ideal.Direk o bölgeyi çalıştırıyor.Bulaşık yıkarken bile yapılabiliyor.Ben sevdim.
İsim: A** E** S**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: bir aydır kullanıyorum şarjı Çabucak bitiyor Şimdi artık şarj dolmuyor en yüksek seviye çıkarttığım halde bir etkisi olmuyor
İsim: B** A**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Süper ve ötesi tavsiye ederim
İsim: U** C** D**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: urünü 1 hafta kullandik şarj hala var kullanimi rahat kolay güzel vücut için çok yardimi var
İsim: seda h.
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü aldım kullanım ile ilgili bazı sorularım oldu tedarikçi yanıt vermedi
İsim: E** R**

Yorum: kesinlikle iade dün elime ulaştı denedim 1 tane mavi ışıklı olan calismiyordu, ışık var ama titreşim yoktu. diğer 2 si ile denedim eh işte idi, bugün tekrar takayım dedim o mavi ışık önce azcık titretti sonra oda sadece ışık yanmaya başladı 1.300 tl verdim ve kesinlikle beğenmedim daha alalı 24 saat dolmadan 2 side arıza veriyor keşke test edip öyDevamını Oku
İsim: e** b**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Ürünler şarj olmuyor hepsi bozuk onun dışında güzel
İsim: A** E**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Şarj olmuyor gerçekten alınmaması lazım direk iadesını yaptım Paranıza yazık
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Karın için olanı 4-5 defa kullandım, çok güçlü ve etkili. Sadece ped yapışkanlığı çok iyi değil, birkaç kullanımda yapışkanlık azalıyor. Kol için olanlar yine yapışkan iyi olmadığı için kolda durmuyor ama ben karın için almıştım zaten. Uzanarak yapınca ya da üzerine dar bir şey giyince sorun olmuyor. Genel olarak sevdim.
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: işe yarar yaramaz bilemem ama böyle bişey yok. karnına yumruk yiyorsun sanki titreşimi falan baya güçlü 8 modun hepsi başka şekilde çalışıyor. derecesini 9 yapamadım.
İsim: D** K**

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Merak Edilenler

Soru: merhaba.karın bölgesi için olan kısım nasıl takılıyor.ilerde yapışmama gibi bir sorun olur mu acaba? tşk.
Cevap: efendim güçlü bir yapıya sahip böyle bir durumla karşılaşmazsınız

Soru: 14 yaşındaki biri kullanabilirmi
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba. Ürünü almayı düşünüyorum, bunun benzeri, bir kaç ürün denedim, bir kaç kullanımda, yapışkanlık, özelliğini kayıp etti. Bu üründe de, aynı sorunla karşılaşırmıyız?
Cevap: hayır kaybetmez efendim uzun süreli kullanabilirisniz

Soru: İyi Günler Bende Alkol Göbeği Var İşe Yarar mı ? Karın Bölgesi Düz Olur mu ?
Cevap: Evet düzenli kullanıldığjnda işe yarar

Soru: Ürün karın bölgesinde nasıl duruyor
Cevap: yapışkanlı efendim

Soru: ürün zayıflamaya yardımcı oluyormu?
Cevap: evet efendim düzenli olarak kullanırsanız etkisini görürsünüz

Soru: günde ne kadar kullanılması uygundur
Cevap: yarım saat efendim

Soru: bunu kullandıktan sonra spor yaparakmı kas çıkarmaya yardımcı oluyor yoksa bağlamak yeterli oluyormu
Cevap: merhaba evet bunun yanında diyet ve normal sporda yaparsanız etkisini daha fazla görürsünüz

Soru: Merhaba. Ürün şarj edilebilir diyor. Kaç saatte şarj olur ve şarjı kaç saat gider ?
Cevap: merhaba evet şarjlı efendim 2 saat ilk etapta şarj ediniz günlük yarım saat ortalama kullanmanız yeterli olur 1 ay içinde etkisini görürsünüz

Soru: Zararı varmı bu elektirikli titreşiminn
Cevap: Hayır efendim

Soru: Ürün tek kullanımlık değil demi ve bu ürün kas guruplarının belirlenmesinde fayda sağlıyor mu
Cevap: tek kullanımlık değil efendim kas gelişimine düzenli kullandığınızda faydası var

Soru: kullanma kılavuzu varmı ürün içinde
Cevap: merhaba evet var

Soru: Baklava çıkmasını sağlar mı birde kol kası
Cevap: evet efendim düzenli kullanırsanız sağlar

Soru: ne kadar sürede sonuç verir kilo vermek için
Cevap: Bir ayda etkisi görülür

Soru: kol aparatını kalça için kulllanilirmj
Cevap: Kullanılır

Soru: ürünün yapışkan kısmı sorun olursa ne yapacağız
Cevap: genelde sorun olmuyor efendim karşılamadık böyle bir sorunla

Soru: aletin aynısımı yoksa farklı bir modelimi geliyor
Cevap: aynısı geliyor

Soru: ürün pilli mi? şajlı mı?
Cevap: şarjlı efendim ürün

Soru: videoda göründüğü gibi bi geliyor kollardakilerde mi hepsi icindemi
Cevap: Evet hepsi içinde geliyor

Soru: düzenli olarak kullanıldığında 1 ayda gelişmiş bir kas yapısı oluşurmu. etkisini kaçıncı hafta görürüz.
Cevap: merhaba düzenli olarak kullanıldığında 1 ay içinde etkisini görürsünüz

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü Ürünün Fotoğrafları

8 PAD USB şarjlı Dijital EMS kas similatörü En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü