800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection En Düşük Fiyat Nerede

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection En Düşük Fiyat Nerede?
800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Şu Anki Fiyat Aralığı 749.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Hakkında yaklaşık 129 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Teknik Bilgiler

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Ürününün Satıcısı, Uzspace 800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection ürününü 749.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Kullananlar
749.0 Tl ye satışta olan 800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
129 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Özenli paketlenmeniz için çok teşekkür ederim.Urun7 çok beğeniyorum rengide harika
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: Kızım için aldım severek kullanıyo
İsim: B** T**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Kızım için aldım memnun severek kullanıyor
İsim: S** F**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Eylül 2023
Satıcı: MTKardeşler

Yorum: kizim icn aldim çok severek kullaniyor
İsim: a** g**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli ve sağlıklı pet şişelere para vermektense 1 kere bunu satın alıp doğayada değer verebilirsiniz
İsim: Ş** A**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Düşünmeden alın çok güzel rahat bir içimi var
İsim: Gizem E.
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Çevredeki 5 farklı kişiye aldırdım çok başarılı
İsim: B** B** K**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: İki günde elimize ulaştı çok kaliteli bir ürün
İsim: y** T**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Ürün gayet güzel, sorunsuz ve güzel paketlenmiş orijinal bir şekilde geldi. Kizim küçük ebatindan emin olamadigim icin ben iade ettim yoksa ürün gayet iyi.
İsim: D** K** Ç**
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: yeğenime hediye aldım okulda kullanıyor 800 ml özellikle büyük aldım
İsim: S** T**
Beden: 28 Eylül 2023
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: kızım için aldım.severek kullanıyor...
İsim: Ö** K**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: hızlı teslimat teşekkürler
İsim: a** m**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Bu markayı daha önce aldım kullanıyordum, çok çok memnunum,şimdi bir tane de kızıma aldım, kesinlikle tavsiyemdir.Suyun akışı çok güzel,doya doya su içebiliyorsunuz, ayrıca diğer sulukların dibi zamanla yeşeriyor, yıkamak zorundasınız sık sık, koku yapabiliyorlar, bu marka da bu sıkıntıların hiçbiri olmadı. Firmaya çok teşekkür ederiz.
İsim: A** G**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Satıcı: Çelikler Kırtasiye

Yorum: cok guzel, severek kullaniyor kizim
İsim: Y** Ç**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Rengi dokusu cok güzel kullanıma yeni başladı kızım ve baya büyük geniş ıkı günde ulaştı teşekkür ederim
İsim: Ö** İ**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Cok kaliteli ve renkleri cok canlı..okul için ideal büyüklükte
İsim: G** A**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: kizlarima aldim daha önce de bir küçük boyunu almistim. severek kullaniyorlar
İsim: P** Y**
Beden: 12 Ocak 2023

Yorum: Bu hayatta iyi ki almışım dediğim ürünlerden. Kesinlikle tavsiye edilir 1 aydır kullanıyorum hiç koku yapmadı suyun tadını asla değiştirmiyor boyut olarak da çok ideal bir boy bence sürekli yanımda taşıyabiliyorum
İsim: s** g**
Tarih: 19 Haziran 2023
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: anneme aldım, renkleri çok cici tam bebek pembesiyle mint yeşil. fotoda mavi görünüyor o maviye aldanmayın öyle değil :D ama yine de cici
İsim: H** Ş** Ü**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Satıcı: Çelikler Kırtasiye

Yorum: Çok teşekkür ederim
İsim: M** O**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Satıcı: MTKardeşler

Yorum: Çok ama çok beğendim 🤌🤌 Su içimi o kadar rahat ki, ayrıca hiç koku yok. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
İsim: Ö** K**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: Mukemmel bir tasarim.
İsim: M** M**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Evde herkesin var, asla koku yapmıyor, dayanıklı. Su içmeye motive ediyor kesinlikle alınmalı
İsim: **** ****
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Kızım okulda ve evde severek kullanıyor. Ayrıca su içmeye teşvik ediyor onu. Diğer suluklar gibi koku yapmıyor.
İsim: F** R** G**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Çok severek kullanıyoruz. Koku yapmıyor. Kendime de almayı düşünüyorum.
İsim: N** Y**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: Çok kullanisli koku falan yapmıyor
İsim: H** D**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Şiddetle tavsiye ederim kızım çok severek su içiyo 👍
İsim: H** K**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: çok memnunum
İsim: N** G**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Tavsiye üzerine almıştım hatta 3 tane aldım çocuklarıma 1er tane çok memnunllar koku ve sızdırma yapmıyor. Tavsiye ederim çokda büyük değil bence ideal bir boyutta
İsim: S** P**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: Küçüğü vardı büyüğünü aldım yıllardır burdan alıyorum
İsim: Z** Y**
Beden: 19 Nisan 2024

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Merak Edilenler

Soru: Merhabalar, ürün bulaşık makinesinde yıkanır mı ? Yıkarsa boya ve renkleri çıkar mı ?
Cevap: merhaba, bulaşık makinasında asla yıkanmamalıdır kötü koku ve çizilmelere sebep olacaktır.

Soru: Kapağı tek olarak satılıyomu
Cevap: Merhaba ürünlerin yedek kapakları için FiftyFifty magazamızdaki magazada ara butonuna yedek kapak yazarak yedek kapak ilanına ulaşabilirsiniz.İki ebat kapak bulunmaktadır.Elinizdeki ml e göre satın alırken dikkat etmenizi tavsiye ederiz.Uzspace tüm yedek kapakları tüm renkler için sadece SİYAH RENK olarak stoklamaktadır..saglıklı günlerde kullanılsın

Soru: Merhaba ürün analiz kısmını bulamadım yardımcı olabilir misiniz
Cevap: TRENDYOL ASİSTANDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Soru: iyi günler biz bu ürünü aldık ama üst kapat kırıldı parça teminin de yardımcı olabiliyor musunuz yada bizi yönlendirebilir misiniz
Cevap: Merhaba efendim bizde yok ama internette satan vardı efendim oradan bakabilirsiniz

Soru: Merhaba, görseldeki ürünü gönderiyorsunuz?? Teşekkürler
Cevap: Merhabalar, Görselde görmüş olduğunuz ürünün bire bir aynısı gönderilmektedir. Sağlıklı günler…

Soru: merhaba bı gorsel 800 ml acaba anlasilmiyor
Cevap: mrehaba evet bu ilan 800 ml ilanırıdr en 7 cm boyu 25 cm dir..500 ml in boyu 22 1000 ml boyu 28 cm dir.

Soru: Merhaba, 800 ml için mavi-yeşil seçeneği gelecek mi acaba?
Cevap: Merhaba ilerleyen zamanlarda stoklarımızda olacaktır.

Soru: Satıcısı aynı sadece bu fotoğrafık üzerinde yeni yazıyor
Cevap: Merhaba bu modelin 800 ml i yeni stoklara girmiştir.aynı serinin 350 500 1000 ve 1500 ml seçenekleri de bulunmaktadır

Soru: kusura bakmayın önceki mesajima dönüş yapmışsınız görmemişim çok teşekkür ederim
Cevap: Biz teşekkür ederizz

Soru: peki bir kere yikamistim sıkıntı olur mu sağlık açısından
Cevap: Bulaşık makinası kokusu sinmedi veya çizlimedi ise sorun olmayacaktır.tekrar yıkanmamasını öneririz

Soru: Mavi pembe olan soluk 500 ml olarak var mıdır?
Cevap: merhaba stogu su an tükenmiştir.

Soru: Ürün çelik mi plastik mi acaba
Cevap: Merhaba bpa içermeyen tritan plastiktir

Soru: merhaba bu ürünün 650 ml olanı var mı
Cevap: Merhaba çift renk motoivasyon mataraları Uzspace marka da 350 500 800 1000 ve 1500 ml olarak stoklardadır...Vagonlife da 600 ml stoklardadır.magazamızdan incleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba yorumlarda düştüğünde kırıldı yazılmış dayanıksız bir ürün mü ? Kızım için alıyorum okulda düşürebilir sonuçta tereddüt ettim. Ve ürün cam mı ?
Cevap: Merhaba tritan mataralar darbelere dayanıklıdır ancak kesinlikle kırılmazlık özelliği ve garantisi bulunmamaktadır.

Soru: merhaba koku yapar mı
Cevap: Merhabalar, Sızdırma ve koku yapmaz. Sağlıklı günler…

Soru: merhaba .mavi yeşil rengi seçince satıcı başka biri çıkıyor ben iki adet alacağım ama ikisinin saticisi olun istiyorum.nasilmyardimci olursunuz bana .800 ml 2 adet.pembe mavi. mavi yeşil
Cevap: merhaba ilanların altındaki istediğiniz satıcıları seçebilirsiniz.

Soru: Merhaba, sizden aldığım uzspace şişe koku yaptı. Nedeb acaba? Evde 3 tane var sadece birinde sorun var.
Cevap: Merhaba ürün düzenli temizliği yapıldığı yıkama talimatlarına uyuldugu ( bulaşık makinasında asla yıkanmaması gerekmektedir) ve içerisinde uzun süre sıvı bekletilmediği sürece koku yapmayacaktır.Tritan mataralar koku bırakmama özelliğine sahiptir ancak içerisine sıvı kokusunu yukarıda saydıgımız sebeplerden dolayı sinebilmektedir.Bu durumlarda kalan müşterilerimiz için matarayı ağzı açık şekilde elma sirkesi limon detoksu ile içine sinen koku gidene kadar günaşrı detoks yapılması önerilmektedir...

Soru: ürün özelliklerinde Çelik yazıyor fakat soru cevaplara plastik yazmışsınız tam olarak ürün materyali nedir öğrenebilir miyim?
Cevap: merhabalar. ürün çelik değildir. tritan.

Soru: merhaba fotodako pembe mavili olan gelecek dimi? ona göre alacağım
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: merhaba görseldeki bu ürünü sizden almıştım kapağındaki tıpası kayboldu yedek parça veya kapak alabilir miyim
Cevap: Vagonlife firmasindan destek isterseniz yardimci olacaklardir efendim

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection Detay Resimler

800ml -yeni Ebat-çift Renk Motivasyon Tritan Su Matarası Softtouch Ff Collection En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü