800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Alanlar Memnun Mu ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok En Ucuzu Nerede Bulunur?
800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Şu Anki Satış Fiyatı 571.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Alanlar Memnun Mu?

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Hakkında yaklaşık 132 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Teknik Açıklamalar

* mağazamızdan aldığınız ürünler ÖZEL UZSPACE KUTUSUYLA GÖNDERİLMEKTEDİR.* siz değerli müşterilerimiz için çok sevdiğiniz Uzspace Tritan ailesinin YENİ EBATI 800ml sıvı kapasitesi ürünlerinin tüm renklerini satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.*Uzspace 800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3053*Ürün ölçüleri lütfen dikkat Boy : 25cm En: 7 cm Sıvı Kapasitesi :800 ml*Karşılaştırmanız için diğer ebatların ölçüleri 1000ml Boy : 28cm En: 7 cm 650ml Boy : 22cm En: 7 cm 500ml Boy : 23cm En: 6 cm 350ml Boy : 18cm En: 6 cm*9 Farklı renk seçeneği.*Mor-Siyah-Lacivert-KoyuYeşil-Kırmızı(Mürdüm) -Turkuaz(Aurora Blue)-Turuncu (Dynmaic Orange)-Kırmızı (Fantasy Red)-Yeşil(Vitality Green)*Diğer tüm ebatlar ve ikili ekonomik setler için mağazamızı takip edebilirsiniz..*Lütfen su mataralarını kaynatmayınız..*Bulaşık makinasında yıkanması üzerinde leke ve çiziklere sebebiyet vereceğinde kesinlike elde yıkayınız.*Okulda, sporda, doğa yürüyüşlerinde, arabada ve bir çok alanda kolayca kullanabilirsiniz..*Bpa içermeyen, koku yapmayan sağlıklı usa tritan malzemeden üretilmiştir.*Bpa, fitalat ve toksit madde içermez, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için güvenlidir.*Darbelere dayanıklı gövdesofttouch teknolojisi sayesinde dış yüzeyinde yumuşak bir dokunuş hissi verir.*Islak elle tutulduğunda kayma yapmaz.*-10 ve +90 derece arasındaki sıcak ve soğuk içecekler için uygun şişenin arkasında , içeceğin durumunu kontrol etmenize veya sadece tortularını takip etmenize izin veren bir hacim ölçü çizgileri vardır .*Dış mekan kullanımına uygun şık askı aparatı ile taşınması yada herhangi bir yere asılması kolaydır ergonomik ağızlık ile dökülmeden ve rahatça kullanılabilir.*Kilitli kapak, silikon contalar sayesinde sızdırma yapmaz.* mağazamızdan aldığınız ürünler mesai günleri içinde 24 saatte size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. >_x000D_

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Ürününün Satıcısı, Uzspace 800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok ürününü 571.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Ürün Hakkındaki Yorumlar
571.0 Tl ye satışta olan 800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
132 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Bayıldıımmmmmmm hatta eşimle beraber çok ama çok beğendik oğlumuz için aldık ancak kendimize de alacağız. Hızlı ve özenli gönderim için teşekkürler. Başka mağazada daha uyguna vardı ancak yorumlardan dolayı bu mağazayı tercih ettim. İyi ki de öyle yaptım. Teşekkürler fify-fifty mağazası ve trendyol 🧡
İsim: nuran d.
Tarih: 09 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: Okula giden çocuklarım için 2 tane aldım çok memnunuz ,koku yapmıyor oldukça kaliteli bir ürün tavsiye ederim
İsim: Yıldız U.
Tarih: 18 Ocak 2023
Satıcı: Kent Kitap Kırtasiye

Yorum: Oğluma okulda kullanması için aldım çok beğendi pipetli olanıda 1 yaşındaki oğluma aldım
İsim: G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Kasım 2021

Yorum: Gayet şık ve kullanışlı gibi henüz kullanmadık görüntü çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 10 Mart 2022
Satıcı: GENÇAY OFİS KIRTASİYE

Yorum: Alırken bukadar etkili olacağını düşünmemiştim resmen su içmemi sağladı.şiddetle tavsiye ediyorum👍
İsim: gülten k.
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: Boyutu cok kullanışlı, renge de bayıldık, 2. Alışım koku yapmıyor, tavsiye ederim.
İsim: E** O**
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: Sevgilim için aldım iş yerinde hep su içmeyi unutuyor. Çok güzel hem kolay kolay kırılmaz. Memnun kaldık öneririz :)
İsim: D** Y**
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: ürünü ilkokula yeni başlayacak çocuk için hediye almıştım büyük bulunduğu için iade etmek zorunda kaldim ama cok guzel sağlam geldi alınabilir
İsim: Kıymet G.
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: Çok beğendim sadece büyük geldi biraz. Kreş ve ilkokul çocuğu için küçük ml alınabilir
İsim: h** o**
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: Ürünü çok oldu kullaniyorum, gayet kullanışlı ve kaliteli , tavsiye ederim. Sızma yapmıyor. teşekkürler.
Tarih: 18 Nisan 2022
Satıcı: BS Concept

Yorum: Gayet kullanışlı. koku yok ve sağlam
İsim: T** O**
Tarih: 13 Haziran 2022
Satıcı: GENÇAY OFİS KIRTASİYE

Yorum: Güvenilen bir marka.. hiç pişman olmadım..
İsim: S** A**
Tarih: 23 Nisan 2024
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: Her modeli ayrı güzel. Bunu da tavsiye üzerine aldık. Çantalı olanından da küçük oğluma aldım
İsim: M** Ç** S**
Beden: 05 Eylül 2024
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: çokk memnun kaldım gören herkes link istiyor :)
İsim: H** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: çok kaliteli, oğluma 2 tane aldım suluk derdinden kurtuldum
İsim: S** S**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: ürün beklediğimiz gibi geldi Çok hızlı elimize ulaşti.Oğlum çok sevdi
İsim: N** K**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Şu matarasında 1 numara
İsim: ö** g**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Sağlam ve kaliteli herkes gönül rahatlığıyla alabilir. 👍
İsim: İ** B** T**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel, hem 650 lik siyah hem de 800 lük yeşilini aldım.Okul açılmadan da elime yetişti. İçindeki bilgilendirme notu da çok iyi düşünülmüş. Sorunsuz bir alışveriş oldu
İsim: İ** E**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: Çox yaxşı bir şüşə, rahat və böyük, sadəcə cızığı var. Ona görə 1 ulduz
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: Oğlum severek kullanıyor, hafif bir ütün.
İsim: S** Ö**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Güzel kullanisli Ama dışarda daha uygun fiyata gördüm
İsim: G** K**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: Asla koku yapmıyor oğlum severek kullanıyor
İsim: G** H**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: Gerçekten çok iyi bir ürün hiç koku yapmıyor
İsim: m** ç**
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: Ürün harika. Çook beğendim. Teşekkürler
İsim: Neslişah Y.
Tarih: 06 Aralık 2021

Yorum: kalitesi tartışılmaz bir ürün
İsim: M** y**
Tarih: 21 Mart 2022

Yorum: Çok beğendik👍
İsim: T** D**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: ürün çok güzel fakat bu kadar pahalı bir suluk alıyoruz neden kendisine özel bir kutusu olmaz anlamıyorum
İsim: E** G**
Beden: 19 Ekim 2023

Yorum: Çok kullanışlı 4 yaşındaki Oğlum çok sevdi rengini
İsim: A** S**
Tarih: 06 Ekim 2022
Satıcı: MTKardeşler

Yorum: asla kokun yapmiyo kızıma geçen sene almıştım oglumada bu sene aldim 800ml okul için ideal
İsim: t** n**
Tarih: 15 Haziran 2023
Satıcı: Neptün Life

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba kılıf var mı acaba 800 ve 650 ml için
Cevap: Malesef yok efendim

Soru: Plastiği kaç no acava
Cevap: Merhaba 7 efendin

Soru: Yeşil rengi görünüyor ilk resimde ama siz belirtmemişsiniz hangi renk olduğunu. Yeşil gönderim sağlayacaksanız sipariş oluşturacağım. Mevcut mudur elinizde?
Cevap: Merhaba, ürün altında renk seçenekleri mevcuttur efendim.

Soru: 2 yasinda çocuğa uygun mudur
Cevap: Merhaba önerilen yaş 3 yaş itibarı ile uygundur ancak daha erken yaşta kullanan müşterilerimiz bulunmaktadır.800 ml 2 yaş için büyük gelecektir aynı serinin 500 350 ve pipetli 400 ml seçeneklerini magazamızdan inceleyebilirsiniz.

Soru: merhaba pipetlimi acaba?
Cevap: MERHABALAR PİPETSİZDİR EFENDİM

Soru: Merhaba yedek ipi ve halkasını bulabilir miyim
Cevap: Merhaba sadece yedek kapağı ve kapak içi silikon tıpası bulunmaktadır

Soru: iyi günler bu marka mataralarin soğuk sıcağı koruduğu termos görevi yaptığı soyleniyor hangileri öyle yada uzspace markasının tümümü o özellikte
Cevap: Bunlar normal suluk efendim. Soğuk/ sıcak kotuma özelliği yok. Termos tiplerinde bu özellik mevcut. Ancak bizde yok.

Soru: Garanti kapsamı ve orjinalligi hakkinda bilgi edinmek istiyorum
Cevap: Merhaba. Bu marka Türkiye ye tek bir toptancı tarafından getirilmektedir. Bütün satıcılar aynı yerden tedarik ediyor. Orjinalliği konusunda içiniz rahat olsun. 14 gün koşulsuz iade hakkınız mevcut platform da.

Soru: merhaba ben 5al 4 öde kampanyasından alacam ama 800 ml sadece yeşil renk var erkek çocuk için başka renk yollama imkanınız var mıdır
Cevap: Malesef efendim sadece yeşil renk bulunuyor

Soru: mrb hangi kargoyla çalışıyosunuz acaba
Cevap: Merhaba gönderilerimizi Aras kargo ile yapmaktayız.

Soru: boy ölçüsü nedir peki öğrenebilir miyim rica etsem
Cevap: boyu 28 cm dir efendim.

Soru: Merhaba hangi renkler mevcut fiyatta renk farkı var mı teşekkürler
Cevap: Merhaba yeşil mor pembe ve siyah mevcuttur şu anda fiyatlar hemen hemen aynıdır efendim

Soru: Merabalar..sizden aldığım uzspace 800 ml suluğun kapağındaki silikon contası bir iki kullanımda düştü..ne yapabilirim acaba nasıl temin ederim contayı yada yeni kapağı??
Cevap: Merhaba aşağıda gönderdiğim linkte conta satışı mevcuttur efendim bu bölümden tedarik edebilirsiniz https://www.trendyol.com/uzspace/silikon-tipa-takimi-tum-kapakli-modeller-icin-kapak-ilani-degildir-p-121681231?boutiqueId=61&merchantId=194333

Soru: merhaba, 500 ml de koyu yesil pipetsiz ve buzlu cam goruntusunde olan modelden mevcutmudur. (800 ml deki koyu yesil buzlu cam gibi olandan)
Cevap: 500 ml stoklarımız 20 kasımda guncellenecektir..

Soru: tiritan ve digwrinin farki nedir
Cevap: Uzspace in tüm ürünleri tritandır.

Soru: Merhaba sizden bu yeşil renk 350 ml almıştım bu modelden,kapak siyah olarak ayrı olarak satılıyor,bu yeşil renk kapak var mı yada gelirmi
Cevap: Merhaba uzspace yedek kapakları sadece siyah renk olarak satışa çıkarmaktadır.renkli yedek kapak satılmamaktadadır

Soru: Çay kahve koymaya da uygun mu? Ya da aynı markanın sıcak sıvı koymaya uygun bir modeli var mı?
Cevap: Merhaba çay kahve için yalıtım özellikli çelik ürünleri tercih edebilirsiniz..Fiftyfifty magazamızdaki magazada ara butonuna çelik yazarak inceleyebilirsiniz

Soru: AZ ONCE OGLUM İCİN KOYU YESİL MATARA VERDİM İSTEDİGİM RENK GELİR İNSALLAH OKULDA KULLANACAK
Cevap: merhaba endişe etmeyiniz tüm renkleri stoklarımızda vardır istediğiniz renk koyu yeşil olarak kargolanacaktır.saglıklı günlerde kullanılsın

Soru: Merhaba 5 yaş için uygun mu ve sepette yüzde 10 indirim uygulanmadı süresi geçti mi acaba ?
Cevap: merhaba kullanan müşterilerimiz var aynı serinin 350 500 650 800 ve 1000 ml i stoklarımızda bulunmaktadır..800 ml sıvı kapasitesi olarak büyük bi modeldir.Ürünün boyu 25 cm dir 500 ve 650 ml 22 23 cm dir.indirim devam ettiği gözükmektedir.

Soru: Merhabalar bu suluktan almıstım. Kapak kısmındaki açma kilidi yerinden cıkmıs takılmıyor. Yardımcı olabılırmısınız
Cevap: Yedek aprça satışımız maaesef bulunmuyor efendim

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Ürüne Ait Fotoğraflar

800ml -Yeni Ebat- Tritan Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü