9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Ürün Alınmaya Değer Mi?
9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Şu Anki Satış Fiyatı 489.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Gerçekten İyi Mi?

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Hakkında yaklaşık 60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Açıklama Ve Özellikler

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Ürününün Satıcısı, ULTIO 9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon ürününü 489.95 Tl'den Satılmaktadır.

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Kullananlar
489.95 Tl ye satışta olan 9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: tesekkyr ederim hepsi ayri posetli itina ile gonderilmis
İsim: B** A**
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ultio Spor

Yorum: ccooooookkk guzel cok tatlis renkleri falan gelen koli de oglusuma oyuncak oldu
İsim: Ş** K**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Çok tatlı ve çok cici alabilirsiniz
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Ürün orta kalite fakat ürün paketleme çok kötü resmen dağılıyordu bana teslim edilirken
İsim: Nuray U.
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Ürünler güzel renkler biraz farklı geldi bir tek süngeri beğenmedim hemen yırtıldı ama fiyatı güzel
İsim: C** T**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ürünüm özenli paketlenmiş ve eksiksiz geldi teşekkür ederim
İsim: n** a**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: insana iyi geliyor yaptığım günler daha bir mutlu oluyorum bel ağrılarıma iyi geliyor
İsim: Ayşegül H.
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: kullanışlı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Ürünler güzel çantanın boyutu tam mata göre diğer ürünlerde çantanın içine sığıyor taşıma askısı harika olmuş
İsim: H** i**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Çok memnun kaldım teşekkür ediyorum
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Ürünlerim geldi tam bi fiyat performans ürünü bu fiyata son derece kaliteli ürünler ayrıca mat taşıma çantası gayet güzel. Dumbell larımın rengi soluk geldi bide pilates topunu nasıl düzgün şişireceğimi bilemedim zorlandım biraz onun dışında hepsi gayet güzel 👍 tavsiye ederim
İsim: Burcu A.
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: Gayet iyi fiyat performans
İsim: D** Ç**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Fiyat performans ürünleri. Fazlasıyla işimi görüyorlar, teşekkürler.
İsim: T** A**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: harika ürün
İsim: huseynov n.
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Güzel beğendim
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: beğendim kaliteli
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: Guzel fiyat mat baya ince arkadaslar
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Sormak istediğiniz bir şey olursa @rojbinnunall adlı Instagram hesabıma mesaj atabilirsiniz.💗
İsim: R** Ü**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok güzel fakat aşırı laylon kokusu var
İsim: Rümeysa B.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Üstte çıksın diye 5 yıldız verdim evde yavru kedilerimiz var anca onlar kullanabilir o kadar küçük ve basit. Gönderdikleri lastik o kadar kısa ki. Mat aşırı ince kağıt bile daha kalın. Top aşırı küçük. Uğraşmak istemediğim için iade etmedim
İsim: D** Ç**
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Set çok güzel 👍🏻
İsim: Dilek B.
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel eksiksiz geldi sadece pilates topu ve dambılın küçük olduklarını bilmiyordum benim hatam ne işime yarar onu da bilmiyorum :( sağlık olsun ama ürünler gayet hoş tabi
İsim: B** E**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok güzel çantası olmasi büyük avantaj benim icin fakat lastik cok kisa ve ince geldi ben görselden anlamamista olabilirim evde spor yapanlar icin ideal bu fiyata
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: fiyat performans ürünü
İsim: e** o**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok guzel tam beklediğim gibi geldi sadece top çok plastik kokuyordu onun dışında mükemmel teşekkür ederim
İsim: M** D**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Ürün kırık geldi, dambıl kum akıtıyor.kargolama zaten çok kötü ,biraz özen gösterin be kardeşim iade ediyorum.
İsim: Şahin K.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Ürün kullanis açısından çok güzel ama kalite bakımından yeterli değil uygun fiyatlı diye tercih ettim
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: üründe kargolama güzeldi kalitesi de fiyatına göre bence gayet yerinde bir puanı hepsini pembe istemiştim bant lar farklı geldği için kırdım alınabilir
İsim: F** B**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Arkadaşlar açıkçası kaliteli değil ürünler mat incecik dambılların ağırlığı yetersiz direnç lastiği çok çok düşük seviyede ama bu fiyata göre iyi bence renkleri falan soluk değil capcanlıydı yani genel olarak iş görür
İsim: G** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürün geldiğinde kutusu yırtılmış ürün paketlemeleri çok kötüydü topun dış kısmı yağlı ve çok ağır bir kokusu vardı atlama ipi çok basit hemen kopacak gibi üstelik çok ağır plastik kokuyor yinede kullanılabilir ama çok iyi birşey beklemeyin
İsim: N** T**
Tarih: 19 Ağustos 2024

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Sıkça Sorulan Sorular

Soru: გამარჯობა, რამდენს იწონის შეფუთვის წონა?
Cevap: Anlamadık efendim

Soru: Topu küçük görünüyor da büyük top var mı
Cevap: 25 cm efendim diğer setlerimize bakabilirsiniz orada 65 cm olanlar da var

Soru: Gğnaydın , matın kalınlığı ne kadar?
Cevap: Merhaba 6 mm efendim

Soru: dambıl kaç kilo
Cevap: merhaba 1 kg efendim

Soru: Merhaba bu setten almak istiyorum ama hepsi aynı renk gelse olur mu bazılarına farklı renkte ürünler gelmiş
Cevap: Merhaba tabi efendim

Soru: top şişirme aparatı var mı sette
Cevap: Yok efendim

Soru: Kaç günde gelir
Cevap: 2 iş günü içerisinde elinizde olur efendim

Soru: kaç yaş üzeri için
Cevap: Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur efendim

Soru: sectigim renkler birebir gelir mi
Cevap: Merhaba gelir efendim

Soru: 1 kg dambıl yerine 2 kg luk dambıl koyabilir misiniz paket içeriğine almış olsam?
Cevap: Merhaba maalesef efendim

Soru: pilates topu boyu ne
Cevap: Merhaba 20 cm efendim

Soru: pilates topu 25 cm mi
Cevap: Merhaba 20 cm efendim

Soru: topu nerden şişiriceğimizi bulamqdım içindekş beyaz şeyimi çıkartıcağız
Cevap: Ağız yoluyla şişirilebilir efendim

Soru: Pilates topu büyük değilmi
Cevap: MERHABA 20 CM EFENDİM.

Soru: Merhaba mat çantasının asmak için uzun sapı var değil mi ?
Cevap: Merhaba var efendim

Soru: merhaba topu 75 cm olan yok mudur
Cevap: Merhaba şuan elimizde mevcut değil efendim

Soru: Görselde görünenlerin hepsi mi geliyor?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Top için pompa var mı??
Cevap: Merhaba yok efendim

Soru: merhaba topu büyük gönderebiliyormusunuz
Cevap: MERHABA MAALESEF EFENDİM.

Soru: pilates topunu topunu şişirmek için pompa veriyor musunuz
Cevap: Merhaba hayır efendim ufak olduğu için ağızla şişirilebilir

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon Detaylı Resimler

9 Parça Pilates Seti Taşıma Çantası Ve Tüm Pilates Malzemeleri Ekonomik Set Yeni Sezon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü