925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Tavsiye Edilen Yer Neresi?
925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Güncel Fiyatı 490.0 Tl'den Satılmaktadır.

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Gerçekten İyi Mi?

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Hakkında yaklaşık 454 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Ürün Tanıtımı

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Ürününün Satıcısı, ONNUMARAGÜMÜŞÇÜLÜK 925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda ürününü 490.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Kullanıcı Geri Bildirimleri
490.0 Tl ye satışta olan 925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
454 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: güzel geldi paketlenmesi iyiydi .hediye olarak alinilabilir
İsim: **** ****
Tarih: 24 Mart 2023
Beden: Beden:19 cm
Satıcı: ONNUMARA GÜMÜŞ

Yorum: Şık bir bileklik 👍🏼 Abim için aldım çok beğendi hemen kullanmaya başladı 🤩 Kalın ince arası tam olması gerektiği gibi
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Kasım 2022

Yorum: Eşime ve kardeşime aldım. İkiside beğenerek kulanıyor. Kibar bir modeli var kaba değil.
İsim: S** S**
Tarih: 01 Temmuz 2021
Beden: Beden:21 cm

Yorum: Eşim için almıştım çok kaliteli çok beğendi hiç çıkartmıyor 🥰
İsim: N** I**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: cok begendik erkek arkadasıma aldım bayıldık
İsim: F** G**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:22 cm

Yorum: Ürün gerçekten güzel fiyatı performans açısından gayet iyi paketleme konusunda çok güzel paketlemişler teşekkür ederim
İsim: C** Ö**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: nişanlıma hediye olarak aldım yeni teğmen oldu bileğine çok yakıştı notu güzelce yazmışlar güzel paketlemişler satıcı çok ilgiliydi sorulara hızlıca cevap verdi teşekkür ediyoruz
İsim: d** a**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma almıştım sonra ayrıldık güzel ellerine çok yakışmıştı ellerini ve onu çok özlüyorum
Tarih: 10 Ocak 2023
Beden: Beden:20 cm

Yorum: Tahta kutuda hediye paketinde gönderilmiş. 19 cm ölçtüm eşimin bileğini 20 cm sipariş verdim tam oldu. Hemen kargolandı. Çok beğendik teşekkürler 💐
İsim: İlayda Y.
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Kurban olduğuma hediye aldım çok yakıştı
İsim: G** N**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi teşekkür ederim
İsim: C** Y**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Eşime hediye almıştım çok beğendi teşekkürler ☺
İsim: S** İ**
Tarih: 24 Aralık 2022
Beden: Beden:23 cm

Yorum: Sevgilime hediye aldım çok beğendi ona da çok yakıştı ne de olsa benim sevgilim ona herşey yakışır canım sevgilim
İsim: A** T**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Çok zarif ve kaliteli duruyor bilekte. Erkek arkadaşıma almıştım gayet beğendik. Kutulama ve gönderimi de çok özenliydi
İsim: S** B**
Tarih: 24 Şubat 2022

Yorum: çok şık ve kibar bir ürün. çok hoşuma gitti. ,925 ayar damgalı ve parlak bir bileklik. model olarak tilki kuyruğu harika.istediğim şekilde 21 cm olarak gönderim sağlandı. 5.5 gram ağırlığa sahip. ahşap kutusunda faturasıyla beraber hediye paketine konulmuş olarak gönderildi. kesinlikle tavsşye ederim. çok teşekkürler.
İsim: M** A**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Şık ve kullanışlı bir ürün kardeşim de çok beğendi tşkler 👍
İsim: F** T**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim . Kısa sürede şık paketle elime ulaştı, umarım oğlumda çok sever..
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: eşime aldım.bilegi ölcüp öyle almalısınız.cok güzel bir ürün.ayrica kargo çok hızlıydı ve paketleme guzeldi
İsim: S** g** a**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün, satıcıya teşekkürler ahşap kutuda gönderdiler.
İsim: G** K**
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: erkek arkadaşıma hediye olarak almıştım,herhangi bir kararma vs olmadı paketleme de güzeldi.
İsim: H** C**
Tarih: 09 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzel teşekkür ederim
İsim: T** Ç**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Hediye olarak aldım eşim memnun kaldi
İsim: OGULGEREK K.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: sevgilime aldım ve bileğine tam oldu. o da çok çok beğendi
İsim: esra b.
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Paketleme güzel kargolama hızlıydı. Ürün güzel hediye olarak alınabilir ama biraz ince bir zinciri var.
İsim: D** O**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Canım sevgilime aldım ona her şey yakışıyor bu da sürpriz olmadı
İsim: E** C**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Harika sevgilime hediye aldım
İsim: Z** Ö**
Tarih: 30 Ekim 2021

Yorum: Eşime aldım, kaliteli duruyor 👍
İsim: G** D**
Tarih: 07 Aralık 2022
Beden: Beden:18 cm

Yorum: sevgilime aldim begendii
İsim: s** k**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: erkek arkadasima aldim cok begendi
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: Eşime hediye aldım çok beğendi kalın bileğe 20 cm tam oldu düşünmeden sipariş verebilirsinizz
Tarih: 02 Haziran 2022

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Ürüne İlişkin Sorular

Soru: deneme deneme
Cevap: Merhaba merhaba

Soru: merhaba 16,5 cm bilege kac cm olur
Cevap: Merhaba 18 cm tam olur iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

Soru: Tammdır teşekkürler
Cevap: Bizi tercih ettiğiniz için ben teşekkür ederim iyi günler

Soru: Merhaba 19 cm tamamımı yoksa ucunda halkalardan varmı evdeki bilekliğim 19 cm halkası dahil ama iki halkası ile 19 bucuk gibi 19 mu almalıyım 20 cm mi
Cevap: Merhaba benim gönderdiğim ürün 19 santim net ucundaki dört halkası ile birlikte 20 santim gelir yani siz 19 santim olan ürünü tercih edersiniz tam uygun olur iyi ve sağlıklı günler dilerim isterseniz halkalara çıkarıp da kullanabilirsiniz 

Soru: merhaba 185 cm boy 90 kg kaç cm almalıyım
Cevap: Merhaba 20 santim olan ürün uygun olur iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

Soru: merhaba küçültebiliyor musunuz?
Cevap: Günün gümüş olduğu için kaynakla küçültlebilir

Soru: 1.73 boy 72 kilo kaç cm olur
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim gümüş halka uzatması vardır 20 olarak da kullanılabilir iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim 

Soru: 25 cm varmı
Cevap: Merhaba 23 santim olduğunu satın aldım tekrar not olarak yazıp 25 santim ayarlayıp gönderirim iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: 2 gün takılan gümüş bileklik nasıl kararabiliyor?
Cevap: Gümüş kararan bir madendir nedenlerini internetten araştırabilirsiniz kimyasal bir şeyle teması varsa çamaşır suyu ve benzeri kararma yapabilir iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

Soru: Kac mm eni?
Cevap: 2.4mm çapında iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: Tilki kuyruğu kaç cm genişlik acaba
Cevap: Merhaba ürün özellikleri kısmında ayrıntılı olarak tüm ölçüleri yazılı bu ürünü çarpı 0.9 iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: merhaba 90kg 180boy kaç cm bileklik olur
Cevap: Merhaba 20 santim olan ürün uygun olur bir santim de uzatması var

Soru: 1.80 boy 75 kilo ya hangisi olur
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim de uzatması var iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

Soru: merhaba hangi kargo ve 65 kilo 1,75 boy kaç cm olur ?
Cevap: Merhaba trendy ol Express bölgenizde yok ise Aras kargo veya tercihiniz varsa o kargoya verebilirim verdiğiniz ölçülere göre 18 santim olan ürün uygun olur iyi geceler sağlıklı günler dilerim

Soru: 185 boy 80 kg ya hangisi olur
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim gümüş halka uzatması vardır 20 santim olarak da kullanılabilir iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim 

Soru: 1.93 boy 82 kilo kaç cm alınmalı?
Cevap: Merhaba 21 santim olan ürün uygun olur iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: kac mm?kalinligi
Cevap: 2,40 milim efendim.

Soru: Çapı kaç mm
Cevap: Merhaba 2.4 mm çapında iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: not eklebilirmiyiz
Cevap: Merhaba evet notunuzu gönderi kodu ile yazınız lütfen sağlıklı günler dilerim

Soru: Merhaba 1.80 80,85 kilo kaç cm almalıyım
Cevap: Merhaba size standart 21cm tam olur iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda Resim Ve Fotoğraflar

925 Ayar Erkek Tilki Kuyruğu Gümüş Bileklik X-2 Oksitli Özel Yapım Bileklik Büyü Moda En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü