925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Alınmaya Değer Mi?
925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Şu Andaki Değeri 460.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Hakkında yaklaşık 292 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Detaylı Bilgi

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Ürününün Satıcısı, ONNUMARAGÜMÜŞÇÜLÜK 925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün ürününü 460.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Yorum Ve Değerlendirmeler
460.0 Tl ye satışta olan 925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
292 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok beğendim abim ve erkek arkadaşım için almistim severek kulaniyor
İsim: Tuğçe Ç.
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:19 cm
Satıcı: ONNUMARA GÜMÜŞ

Yorum: Eşime hediye olarak aldım, gayet şık ve zarif duruyor. Çok beğendik, teşekkürler
İsim: S** D**
Tarih: 26 Aralık 2022
Beden: Beden:20 cm

Yorum: Çok çok çok güzel geldi hediye paketi ıstemıstım tam ıstedıgım gıbı geldi teşekkür ederim
İsim: Nisa D.
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: sevgilime aldım, beğendik 👌
İsim: N** Y**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok şık duruyor çok beğendik
İsim: E** K**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım öldü bayıldı
İsim: B** G**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel kalite duruyor, paketleme kaliteli, parlak duruyor
İsim: A** E**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: tavsiye edilecek bileklik kacirmayin
İsim: F** k**
Tarih: 08 Ocak 2023
Beden: Beden:18 cm

Yorum: Küçük geldi iade
İsim: **** ****
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:21 cm

Yorum: çok şık gerçekten
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: çok güzel bir ürün hediye alacaksanız tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz
İsim: a** a**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Çok parlak güzel kibar bileklik paketleme de güzeldi
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Çok şık ve kaliteli
İsim: O** S**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Satıcının iletişimi çok iyidi. Ürün resimde görüldüğü gibi. Satıcının ürünü paketlemesi de çok iyidi. Çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu teşekkürler
İsim: T** A**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: erkek arkadaşıma hediye aldım çok beğendi, 2 günde geldi. Teşekkür ederizz
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: urun cox guzel hediyye aldim cox begendiler
İsim: M** İ**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım umarım beğenir gayet güzel bir ürün :)
İsim: Y** Ş**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel geldi şimdiye kadar erkek arkadaşım kullandı solma falan olmadı
İsim: C** A**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Sevgilime hediye olarak aldım. Canım sevgilime çok yakıştı çünkü kendisi çok yakışıklı sizin sevgilinizde nasıl durur bilemem .
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendi kararma olur mu zamanla göreceğiz
İsim: E** Y** L**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: Çok iyi beyendim ve sevgilimde çok beyendi harika parlak ve çok kaliteli duruyor
İsim: G** T**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel oldu
Tarih: 18 Eylül 2022

Yorum: Babama doğum günü hediyesi aldım çok beğendim kalitesini test edicez
İsim: S** o**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: gayet şık kaliteli
İsim: E** T**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel kararma yapmadı 3 aydır kullanıyorum
İsim: Z** D**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: gayet güzel ve kaliteli duruyor paketlemesi de fena değil
İsim: B** B**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Kaliteli ve güzel
İsim: D** K**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım tam oldu rengi falan süper çok yakıştı
İsim: r** o**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: güzel görselindeki gibi şık.
İsim: H** O**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Eşime hediye olarak aldık çok beğendi paketleme için de teşekkür ederiz 🙏🏻
İsim: Burcu K.
Tarih: 21 Şubat 2024

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 1.74 75 kilo
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur

Soru: 160 45 kilo
Cevap: Merhaba bu üründe en küçük olan ölçü 18 santim bile size büyük gelebilir tahmini olarak bilek ölçümüz 17 cm uzatma için uca taktığımız halkaları araya taka biliriz bu sayede 16:17 santim olarak ürünü kullanabilirsiniz ilerde bile eliniz kalınlaştığında da halkalar çıkıp tekrar 18:19 olarak kullanılabilir

Soru: 1.70, 63 kilo
Cevap: Merhaba size 18 santim olan ürün uygun olur burnunun ucunda bir santim de uzatma halkaları mevcut 18 ve 19 olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: 1.73 79 kilo
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim uzatması mevcuttur 20 santim olarak da kullanılabilir iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

Soru: 165 60 kilo

Soru: 1 85 66 kilo
Cevap: Merhaba 18 santim olan ürün uygun olur iyi bayramlar sağlıklı günler dilerim

Soru: 183 78 kilo
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

Soru: 189 79 kilo
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ayrıca bir santim uzatması mevcuttur yani 20 santim olarak da kullanılabilir iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: 187 90 kilo
Cevap: Merhaba 20 santim olan ürün uygun olur

Soru: 180 62 kilo
Cevap: Merhaba 18 santim olan ürün uygun olur

Soru: 1.95 100 kilo
Cevap: Merhaba 21cm olan ürün uygun olur iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: 1.74 80 Kg
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim gümüş halka uzatması mevcuttur yani 20 santim olarak da kullanılabilir iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: 1.75 60 kilo
Cevap: Merhaba 18 santim olan ürün uygun olur

Soru: 1.75 78 kilo
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ayriyeten bir santim halka uzatması mevcuttur yani ister 19 ister 20 santim olarak kullanabilirsiniz iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

Soru: 1.75 80 kilo

Soru: 178 75 kilo
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim gümüş halka uzatması vardır kısa kalırsa 20 santim olarak da kullanabilirsiniz iyi ve sağlıklı günler dilerim

Soru: 181 boy 60 kilo kaç mm uygundur
Cevap: Merhaba 18 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim gümüş halka uzatması vardır iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim 

Soru: 188 boy 160 kilo
Cevap: Size göre ürünümüz maalesef yok kolye alıp Kestirmeniz gerekiyor

Soru: merhabalar 1.72 boy 60 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba 18 santim olan ürün uygun olur ekstra bir santim gümüş halka uzatması vardır 19 olsa dahi bu şekilde kullanabilir iyi ve sağlıklı günler dilerim 

Soru: 1.86 boy 75 kilo
Cevap: Merhaba 19 santim olan ürün uygun olur iyi akşamlar sağlıklı günler dilerim

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün Ürüne Ait Resimler

925 Ayar Gümüş Erkek Gurmet Bileklik X-19 Erkek Kadın Herkes Kullana Bilir Hiç Modası Geçmeyen Ürün En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü