925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Alanlar Memnun Mu ?

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Bu Ürünü Almalı Mı?
925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Güncel Fiyatı 263.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Memnuniyet Durumu Nedir?

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Detaylı Açıklama

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Ürününün Satıcısı, Amethyst Love 925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe ürününü 263.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Ürün Hakkındaki Yorumlar
263.0 Tl ye satışta olan 925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: güzel ürün ama 925 damgası göremedim, gümüş değil sanırım. hediye olduğunu belirttim, güzel paketleme yapılmış. teşekkür ederim
İsim: ş** s**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:Universal
Satıcı: Amethyst Love

Yorum: çok beğendim harika bir hediye alternatifi çok teşekkür ederim
İsim: s** A**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: 925 ayar gümüş yazıyor ama kesinlikle gümüş değil. Dikkatli kullanmamıza rağmen rengi değişti ve lekeli bir hale geldi. Alınmamalı.
İsim: A** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Fotoğrafta biri altın sarısı diğeri gümüş gösteriyordu ama ikisi de gümüş geldi, isimleri belirtirken de altın olanda şu yazılacak, gümüş olanda bu yazılacak diye belirttiğim halde ikisi de gümüş geldi, normal bir satıcı olsa iade ederdim ama kişiye özel yaptıkları için iade yapmıyorum, malzeme kalitesi güzel, küçük, sade ve şık.
İsim: N** T**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: paketleme çok kötü ve asla 925 ayar değil kalitesi de çok kötü, işçilik kötü nasıl 925 diye yazıyorsunuz
İsim: N** S** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: ben hiç beğenmedim beklediğim gibi çıkmadı çok sıradan ve basit tavsiye etmiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 925 ayar gumusmi?
Cevap: Tüm aparatlarimiz gümüştür efendim

Soru: paslanırmı!?
Cevap: Ağır kimyasallardan koruduğunuz sürece sorun yaşamazsınız efendim

Soru: tekli satmıyor musunuz
Cevap: Malesef tekli ilanımız yok efendim

Soru: kararma yapar mı ?
Cevap: Merhabalar efendim ağır kimyasallardan koruduğunuz sürece sorun yaşamazsınız

Soru: ikiside gümüş olabiliyormu
Cevap: Merhabalar efendim tabi ki alım yaptıktan sonra yazılmasını istediğiniz isimleri ve renkleri buradan belirtebilirsiniz

Soru: çok teşekkür ederiz
Cevap: Ben de teşekkür ederim 🙏🏻

Soru: isimleri nerden yazdiracagiz
Cevap: Merhabalar efendim alım yaptıktan sonra yazılmasını istediğiniz isimleri buradan belirtebilirsiniz

Soru: merhaba urun kesin gumus mu
Cevap: Merhabalar tüm aparatlar gümüştür efendim

Soru: altin rengi istesek oluyormu
Cevap: Merhabalar efendim tabi ki alım yaptıktan sonra buradan belirtebilirsiniz

Soru: Ürünleriniz kaç cm acaba
Cevap: Merhabalar kadin 13 + 6 cm Erkek 16+ 6 cm efendim tüm bileklere uygundur

Soru: Suda kararma yapar mı
Cevap: Merhabalar efendim ağır kimyasallardan koruduğunuz sürece sorun yaşamazsınız

Soru: Merhaba isimleri nereden belirtmemiz gerekiyor
Cevap: Merhabalar efendim alım yaptıktan sonra yazılmasını istediğiniz isimleri buradan belirtebilirsiniz

Soru: merhaba bir tane almak istiyorum mümkün mü?
Cevap: Tekli ilanımız mevcut degil malesef

Soru: ağır kimyasaldan kastınız temizlik ürünleri mi?
Cevap: Evet efendim

Soru: kararsın istemiyorum denize girip çıkmada ya da duş almada kararır mı gümüş mü ürününüz
Cevap: Tüm aparatlar gümüştür efendim ağır kimyasallardan klordan koruduğunuz sürece sorun yaşamazsınız

Soru: ismi nereye yazicaz buraya derken neresi anlamadim açıklık getirirmisiniz
Cevap: Alım yaptıktan sonra buradan yani şimdi yazdığınız gibi soru cevap kısmından isimleri bize iletebilirsiniz

Soru: ürünler gümüş mü?
Cevap: Merhabalar efendim tüm aparatlar gümüştür

Soru: merhaba ikiside gümüş olsun istiyorum erkek için olanda Cagrı kadın için olanda Sude yazabilir mi lütfen
Cevap: Merhabalar efendim tabi ki alım yaptıktan sonra yazılmasını istediğiniz isimleri ve renkleri buradan belirtebilirsiniz

Soru: Ne yazmasını istediğimi nasıl belirteceğim

Soru: merhaba tarih yazabiliyor muyuz yoksa sadece isim mi
Cevap: Isim yazılıyor efendim

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe Resim Ve Fotoğraflar

925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Bileklik zincir çift bilekliği sevgili bilekliği zincir mors alfabe En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü