925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik En Ucuzu Nerede Bulunur?
925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Şu Anki Fiyat Aralığı 103.33 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Gerçekten İyi Mi?

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Hakkında yaklaşık 2112 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Detaylı Bilgi

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Ürününün Satıcısı, Bilsen Store 925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik ürününü 103.33 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Yorumlar Ve Değerlendirmeler
103.33 Tl ye satışta olan 925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2112 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzel ve zarifti paketleme de çok güzeldi teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bilsen Store

Yorum: Çok zarif çok beğendim kolyesini de aldım
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: oldukça iyi geldi, zarif bir bileklik
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Çok güzel arkadaşıma hediye aldım severek kullanıyor kolyesini de aldım
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: ürün harika , paketleme müthiş olmuş, teşekkür ederim.
İsim: C** Y**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: kargo hizliydi. annem icin almistim cok hosuna gitti, cok zariff
İsim: H** A**
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: Gerçekten çok güzel geldi paketlemesi olsun çok zarif duruyor
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: zarif hediye aldım
İsim: Elif A.
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Hem arkadaşıma hem de kendime aldım ikimizde naif kibar minimalist aksesuarları seviyoruz o da çok beğendi. Kalite ve en azından güzel duruyor. Paraya değer
İsim: P** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: cok begendim zarif duruyor paketleme güzeldi
İsim: E** C**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Arkadaşlar ürün gerçekten çok hızlı geliyor dün aldım bugün elimdeydi sadece hediye olacağı için güzel bir paketleme istemiştim yapılmamış sorun değil ürün çok zarif teşekkürler
İsim: M** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: ürün kutulu bir şekilde geldi. herhangi bir hasar yoktu. gayet zarif bir bileklik.
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Çok zarif çok güzel gerçekten fiyatını hak ediyor 1 aydır kullanıyorum hiç çıkartmadım sararma yapmadı çok beğendim ❤✨
İsim: R** A**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Çok beğendim her gün kullanıyorum çok zarif ve güzel
İsim: D** K**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: hediye olarak aldım çok zarif teşekkür ederim
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Nisan 2023

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendi. Minik, zarif bir bileklik⭐
İsim: A** Ö**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Kızıma aldım çok tatliş
İsim: S** Y**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Bayıldım çok şık
İsim: G** D**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: cok zarif gozukuyor cok begendim
İsim: e** e**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: cok güzel ve zarif bir ürün. arkadaşım için almıştım ve çok beğendi
İsim: beyza s.
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: 3 tane aldım çok zarif ve MÜKEMMEL
İsim: Y** B**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: çok zarif bir bileklik arkadaşıma bileklik aldımm
İsim: d** a**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Arkadaşlarıma hediye aldım çok tatlılar ve uygun
İsim: D** A**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Sorunsuz, Güzel Bir Paketlemeyle Elime Ulaştı. Görüldüğü Gibi , Anlatmaya Gerek Yok ;) Tam Beden. Hayırlı Kazançlar.
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: set olarak aldım çok naif kibar
İsim: İ** D**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: kolyesiyle birlikte aldım gayet kibar duruyor. Beğendim.
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: Arkadaşıma hediye aldım çok kibar umarım beğenir ben çok beğendim hızlıca ulaştı
İsim: G** Ö**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Gerçekten çok zarif 3 tane aldım arkadaşlarıma ve kendime
İsim: S** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ocak 2023

Yorum: Anneler günü hediyesi olarak annemle teyzeme almıştım çok zarif çok beğendiler. 🤍
İsim: C** A**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Arkadaşıma hediye aldım çok beğendi çok zarif
İsim: A** A**
Tarih: 07 Mayıs 2023

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar anneler günü hediyesi olarak alacağım için özenli paketlenmiş olması benim için çok önemli ☺ Ürünü kutuda gönderip gonderemeyeceginizi ogrenebilir miyim?
Cevap: merhaba tabiki dikkat ederiz

Soru: هل يتغير لونها ؟
Cevap: يمكنك التحقق من صفحتنا ونرى

Soru: Doğum günü hediyesi alacam paketleme ona göre yapabilir misiniz. bide not yazmak istiyorum yazabilir misiniz
Cevap: tabi efendim

Soru: merhaba sevgilime alacam ona göre paketleme yaparsanız sevinirim teşekkürler
Cevap: merhaba tabiki dikkat ederiz çok teşekkür ederiz

Soru: merhaba doğum günü hediyesi olarak alıyorum ona göre paketleme yapabilirmisiniz
Cevap: Tabi ki efendim.

Soru: mmm ffffffff
Cevap: Anladım efendim 😊 🙏

Soru: Sevgililer günü hediyesi olacak, ona göre bir paketleme rica edecektim. Beyaz bir kutuya konursa tadından yenmez. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba çok çok teşekkür ederiz dikkat ederiz yoğunluktan dolayı gözden kaçarsa kusura bakmayın

Soru: Merhaba bileklik kız arkadaşım için hediye olucak ona göre bir paketleme yapabilir misiniz teşekkürler
Cevap: MERHABA TABİKİ DİKKAT EDERİZ

Soru: Merhaba aldığım ürün çok yakin arkadaşıma hediye olarak gidecek paketleme ona uygun olursa çok sevirim😊

Soru: doğum günü hediyesi olarak göndericem ona göre paketleme yapar mısınız
Cevap: Öncelikleri Bizleri Tercih ettiniz İçin Çok Teşekkür Ederiz 1.Yoğunluktan Dolayı Sizleri Bekletiğimiz İçin Çok Özürdileriz En kısa sürede kargonuz teslim edilecektir sırayla kargo teslimatı oluyor 2. 925 Ayar Gümüş Damgası Zincir Klipsi Halkasında Görebilirsiniz evet çok Ufak yazılmış olabilir yazı payı az olduğu içindir 3.Sipariş Notları karıştığı için artık not yazamıyoruz özel b işlem yapamıyoruz zincir sabit 43 cmdir ürünlerin ebatı Görselde Olduğu Gibidir Hediye Paketi Yapamıyoruz Yoğunluktan Dolayı Bu Konuda Kusura Bakmayın Anlayışınız İçin Çok Teşekkür Ederiz 4.Ürünlerde Kolay Kolay Asla Kararma Olmaz ancak sadece kimyasal asit parfümde yada denizde tuzlu su ten gibi durumlarda olabilir oda bi ihtimal 5. Bizler Satıcı Olarak Adres Değişimi İade Ürün İptal Para Kesme Alıp Vermeme Gibi Asla Bi Yetkimiz Yok Bilginiz Olsun Kargo Bu Tarz Sorunlarda Trendyolu Arayıp Görüşebilirsiniz Durumu Çözümlenir 6.Aras Ve Trendyol Kargoyla Çalışıyoruz Başka Kargoyla Çalışmıyoruz 7. Çok Aşırı Yoğun Dönemlerde Nadirde olsa Bazen Yanlış Ürün Göndermiş Olabiliriz Bu Durum Karşısında Bizler sizden daha çok üzülüyoruz fakat insanız olabiliyor iade süreciniz var 8. ürünlerde olumlu ve olumsuz yorumlar oluyor fakat şunu söylemek isterim biz çok dikkat ediyoruz her konuda olumsuz yorumlar hakkında amaç niyet tam olarak bilinmiyor fakat müşteriler 100%90 memnun daha iyi olmaya çalışırız günlük çok soru sorulduğu için tek tek cevap vermen inanın 2 kişi bile yetişemez o duruma geldiği için ben her konuyu net ve detaylı yazdığımı düşünüyorum Bizler satıcı olarak ürünü teslim ederiz diğer sorunlar trendyolla görüşebilirsiniz bizler Müdale edemiyoruz Umarım beni anlamışsınız anlayışınız için çok teşekkür ederiz üretici imalat firma bilsen store Ailesi sizlere sağlıklı güzel günler diler

Soru: kutusu var mı
Cevap: Evet efendim.

Soru: gumusmu acaba
Cevap: Ürün özellikleri açıklamada belirtilmiştir

Soru: Ürünlerim yakin arkadaşıma doğum günü hediyesi de ona göre paketlerseniz çok sevinirim🤍

Soru: Merhaba doğum günü hediyesi olarak alacağım da ona göre paketleme yaparsanız çok sevinirim teşekkürler 🙏
Cevap: Merhaba Tabiki dikkat ederiz endişeniz olmasın

Soru: zinciride gümüşmü?
Cevap: Merhaba ürün özellikleri açıklamada belirtilmiş

Soru: merhaba arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldıyorum da rica etsem ona gore paketleme yapabilir misiniz
Cevap: merhaba tabiki dikkat ederiz

Soru: Hediye olucak ona göre paketlerseniz sevinirim umarım salı gününe yetişir

Soru: merhaba kolay gelsin hediye alacağım kızıma doğum günü için özenli paketleme yapar mısınız
Cevap: merhaba Yoğunluktan Dolayı Farklı İşlem Yapılmamaktadır anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz sağlıcakla kalın

Soru: 😒😒😒😒😒🙄🙄🙄🙄🙄trendyol asistanımı
Cevap: Merhaba evet Trendyol müşteri hizmetleri ararsanız muhakkak çözüm olacaktır

Soru: Hediye paketi yapabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba. İnanın şu an ki iş yoğunluğundan dolayı özel hediye paketi hazırlayamıyoruz ve ek olarak not yazamıyoruz. Bundan sonraki en kısa zamanda bu isteğinizi de yerine getirebilmek için gayret edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Anlayışınız için çok teşekkür eder ,sağlıklı günler dileriz.

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik Ürünün Fotoğrafları

925 Ayar Gümüş Zincirli Beyaz Zirkon Taşlı Minimal Yusufçuk Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü