A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Alınmaya Değer Mi-

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Ürün Alınmaya Değer Mi?
A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Mevcut Fiyatı 1799.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Memnuniyet Oranı Nedir?

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Ürün Açıklaması

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 İnç Profesyonel İnfluencer Işığı Ve 210 Cm Monopod_x000D_
VOOKA Ring Light Led 14’’ A+ Kalite Profesyonel Işık Halkası_x000D_
Kumanda _x000D_
3 Telefon Tutucu _x000D_
Hassas Renk ve Parlaklık Ayarı _x000D_
PAKET İÇERİĞİNE IŞIK AYAĞI DAHİLDİR (Laxer 210 cm Monopod)_x000D_
Güzellik Merkezleri, Kuaförler, Çekimler ve Makyajiçin profesyonel çözüm. _x000D_
Titreşim ya da sarsılma yapmaz _x000D_
Doğal aydınlatma ve ışıklandırma _x000D_
Gölgesiz çekim _x000D_
Parlama yapmaksızın fotoğraf ya da video çekimi _x000D_
Ergonomik ve şık tasarım _x000D_
Kesintisiz canlı yayın _x000D_
360adet LED - 14inch _x000D_
Led ışıkların arkasında havalandırma delikleri _x000D_
2 adet USB portu sayesinde cihazlarınızı kullanırken şarja takabilirsiniz _x000D_
Açma/kapatma anahtarı _x000D_
Renk sıcaklığı ayarlama düğmesi _x000D_
Parlaklık seviyesi ayarlama düğmesi _x000D_
Hassas ayar düğmeleri _x000D_
Işık açısı ayarlama aparatı _x000D_
Işık halkası içerisine cihazınızı konumlandırabileceğiniz 3 adet 360 derece dönebilen esneyebilen telefon klipsi _x000D_
360 derece dönebilen oynar başlığı ve bükülebilen boyun tasarımı sayesinde cihazınızı istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz _x000D_
Yumuşak kaymaz ped sayesinde cihazınızı çizmeden sabit tutar _x000D_
Teknik özellikler - 3400LM aydınlatma _x000D_
Renk sıcaklığı: 2700K – 6500K _x000D_
Karartma aralığı: %1 – %100 _x000D_
Paket içeriği: 1 adet ışık halkası _x000D_
- 1 adet Laxer 210 cm Işık Ayağı (Monopod) _x000D_
- 1 adet güç kablosu _x000D_
- 1 adet uzaktan kumanda _x000D_
- 3 Ayrı Telefonu birden şarj edebilen kobra kablo hediye . _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Ürününün Satıcısı, VOOKA A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod ürününü 1799.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Kullanıcı Yorumları
1799.99 Tl ye satışta olan A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Ürünü daha kurmadım merkezim için aldım iki tane. Ama çok sağlampaketleyip göndermişler teşekkürler
İsim: S** O**
Tarih: 14 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KAPALIÇARŞI

Yorum: Herkese tavsiye ederim. Çok güzel ve kaliteli.
İsim: E** B**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: yanlis ürün gönderdiler, değişim yapabileceklerini söylediler sonragödermediler, sormasam iadem de yapilmayacak. iyi düşünün.
İsim: E** U**
Tarih: 21 Şubat 2024

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Ürüne Dair Sorular

Soru: ledlerin rengini öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , beyaz led efendim aynı zamanda sunset renk de oluyor 😊

Soru: Merhaba gönderdiğiniz ürün ilk resimdeki ZB-F488 mi acaba
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , RL efendim

Soru: Efendim dairenin diametri kac?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , 45 cm uzunluk

Soru: Kamera takılıyor mu
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efendim

Soru: Merhaba ürünün içinde tripot var mı
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , ayak dahildir efendim

Soru: Selam. sunset rengini nerden secebiliriz?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , kumandadan efendim

Soru: Merhaba ürün görseldeki ile birebir mi? Işık ayarları manuel olarak. Tripot ayakları standart mı döküm mü acaca
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ,evet efendim görseldeki gibidir

Soru: Merhaba, 14 inch modelinizle 18-21 inch olan modeller aynı yüksek ışığamı sahip, yüksek ışık veren en boy modeliniz 14inch mi?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , 14-18 aynı derece efendim 21 daha yüksektir😊

Soru: Merhaba sadece beyaz ışık mı veriyor? Gün ışığı yani sarı ışık vermiyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , gün ışığı ve beyaz efendim😇

Soru: Kumanda ve çantasi varmi?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mevcut efendim

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Ürüne Ait Resimler

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 14 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü