A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Satın Alır Mısınız-

Ozlem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,194
0
0
A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Tavsiye Edilen Yer Neresi?
A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Güncel Fiyatı 1945.23 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Memnuniyet Durumu Nedir?

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Teknik Bilgiler

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Ürününün Satıcısı, HEJARON A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod ürününü 1945.23 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Kullananlar
1945.23 Tl ye satışta olan A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Core Dijital TikTok Ajansımızın yayıncıları için aldık memnunlar.
İsim: V** S**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HEJARON

Yorum: Ürün Tanıtımı vb. Video çekimleri için almıştım. (Youtube/Faydalı İşlerDünyası) Beklediğimden güzel daha iyi. Ürün videosu için LinkeTıklayabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün güzel büyüklüğü ışık seçeneği olması vs ama ledin bir yeri çatlakgeldi. Uğraşmak istemediğim için iade etmiyorum keşke dikkat edilseydi.Ayrıca kargo da çok geç geldi bir hafta bekledim.
İsim: D** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ocak 2024

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhaba eni kaç cm
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 210

Soru: Merhaba, ürünü alacağım ama sormam gerekenler var, 21 ınc olarak gördüm ama ürün özellikleri kısmında 14 ınc yazıyor hangisi doğru?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 21 inç efendim

Soru: Merhabalar ✨ dış çap iç çap cm lütfen.
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 54 cm efenndim

Soru: Merhaba,halkanın içinde küçük ledler mi var? Model ZB-F488 midir?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Hejaron modeli efendim

Soru: Asağıda ürün özelliklerinde 14 inç yazıyor 21 inç mi 14 inç mi acaba
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 21 inç

Soru: Merhaba,kaç inc?Kaç watt ve kaç led?Ayağı döküm mü?Teşekkürler
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 21 inç ayak dökümdür efendim

Soru: Merhaba özelliklerinde 14inç yazıyor ürün başlığında 21inç yazıyor hangisi acaba ?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 21 inç efendim

Soru: Merhaba ürünün ayakları metal midir?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Evet

Soru: Merhaba hejaron anlamı ne bir de kumandalı mı
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 😁😁 kumandasız efendim

Soru: Merhaba. Taşıma çantası var mı?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Çanta stok olduğunda hediye olarak gönderim sağlıyoruz efendim

Soru: merhaba ürün taşıma çantası mevcutmudur
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Evet mevcut efendim

Soru: merhaba kaç watt? ışık sayısı? ve ışık şiddeti kaç lümen?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 55w 560 adet ledlidir efendim

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod Ürünün Fotoğrafları

A+ Kalite Megalux Ring Light Led Işık Halkası 21 Inç Profesyonel Influencer Işığı Ve 210 Cm Monopod En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü