Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6- FHD 144 Hz Tavsiye Eder Misiniz

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Alınır Mı?
Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Güncel Fiyatı 32938.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yaklaşık 102 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Detaylı Açıklama

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz >_x000D_

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Ürününün Satıcısı, MONSTER Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz ürününü 32938.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Hakkında Yapılan Yorumlar
32938.0 Tl ye satışta olan Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
102 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Oğlum için aldım Laptop'u kullanmaya başladı memnun Çanta hediyesi güzel.
İsim: Ü** M**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Monster Notebook

Yorum: ürün aşırı iyi kargom sorunsuz geldi
İsim: M** C**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: tam bir fiyat performans ürünü 👍🏻
İsim: B** A**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: çok iyi usb driver için teşekkürler Allah herkese nasip etsin
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Çok iyi bir laptop tavisye ediyorum 1 ayı geçti kullandığım süre benimtatmin ediyor.
İsim: M** k** K**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: süper bir ürün
İsim: O** Y**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Tüm beklentileri karşılayan bir cihaz
İsim: G** K**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: gerçekten memnun kalacağınız bir ürün
İsim: O** A**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: monster bilgisayarı anlatmaya gerek yok hakkını veriyor.
İsim: Mehmet a. Ç.
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Bilgisayar gerek ekran kartı olsun gerek işlemci olsun oldukça güzel birperformans veriyor.Fanları başarılı ve ekran kalitesi güzel.Cuma gecesisipariş verdim pazartesi elimdeydi Antalyada
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Ürün harika
İsim: F** K**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: CANAAAAVARRRR İYİKİ ALMIŞIMMM herşeyiyle mükemmel bir leptop tavsiyeederim 😌
İsim: aliyar u.
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Oyun performansı inanılmaz hiç düşünmeden alabilirsiniz.
İsim: Fatih B.
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: kaliteeeee..
İsim: H** Ş**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Ürün kargolaması çok iyiydi herhangi bir problem yoktu
İsim: M** K**
Tarih: 30 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ürün çok memnunum Monster kalitesi 3 ayrı çalışma sistemivar Ev için ayrı ofis için ayrı oyun için ayrı bunu tek bir düğmedenayarlayabiliyorsunuz. tam bir fiyat performans ürünü Ben ürünü 28.749liraya almıştım şimdi Ürün fiyatı 32.000 küsür civarında iyi ki almışımtavsiye ederim.
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi bişey monster
İsim: M** V**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: A** T**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Özenle paketlenmiş, hızlı kargo tek kelimeyle tam profesyonelce tarafımaulaştı. İşletim sistemini kendim yüklettim bir kaç kere kullandım gayetgüzel hızlı ve ekran kalitesi çok iyi. Yanında çantasını da göndermişlerayrıca teşekkür ederim. Sorgusuz alınacak tek marka tam fiyat performans ürünü.
İsim: O** D**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Ben cok memnunum
İsim: E** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi bir ürün
İsim: C** D**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü ✅
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Monster kalitesini ve performansını zaten konuşmaya gerek yok kargodagayet hızlıydı güvenle alabilirsiniz.
İsim: Okan B.
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Gayet memnunum fiyat performans ürünü
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Çok memnunum tavsiye ederim
İsim: Hasancan A.
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: mukemmel cihaz herseyi ile çok iyi teşekkürler monster
İsim: M** K**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: harika bi cihaz.
İsim: C** K**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: oğlum gayet memnun
İsim: C** f**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Fiyat olarak bu özelliklerde en iyisi diyebilirim
İsim: Kalender Ö.
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: On numara beş yıldız mükemmel bir canavar cidden
İsim: C** D**
Tarih: 26 Şubat 2024

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: garantisi varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebook ürünlerimize, Monster Notebook olarak 2 yıl donanım garantisi, ömür boyu da ücretsiz bakım hizmeti vermekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: monster sitesinde ömür boyu bakim veriyor sizde de var mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebook ürünlerimize, Monster Notebook olarak 2 yıl donanım garantisi, ömür boyu da ücretsiz bakım hizmeti vermekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: deneme sürümü yüklü işletim sistemi geliyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: taşınabilir harici hard disk takıla bilirim yada kulana bilirmiyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda Sata 3.0 HDD yuvası bulunmamaktadır. USB aracılığı ile haricidi HDD bağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Cihaza yüklenen watt değeri nedir.
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Canavarımızın ekran kartı özellikleri NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;95 Watt + 10 Watt DB 2.0) şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: buradan alırsak ömür boyu bakım geçerlimidir

Soru: efendim kutu içeriğinde neler var ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzün kutu içeriğinde adaptör, güç kablosu, sürücü flaş belleği, stickerlar, garanti belgesi ve çanta gelmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Ekran kartı kaç Watt ve Wi-Fi 6 bulunuyormu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın ekran kartı 105 Watt (95+10 Watt)'tır. Saygılarımızla.

Soru: merhaba yanındaki flash bellekte işletim sistemi de mevcut mu yoksa sadece driverlar mı var
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzün yanında sürücü flaş belleği gönderilmektedir ve içinde işletim sistemi bulunmamakla birlikte, gerekli sürücü yazılımlarını barındırmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Windows yüklü mü geliyor ve Windows 10 mu 11 mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: RGB klavye var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın klavyesinde RGB ışıklandırması mevcuttur. Işıklandırmasını, Kontrol Merkezi/Control Center uygulaması aracılığı ile dilediğiniz renk yapabileceğiniz gibi, açıp, kapatabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Windows 11 mi windows 11 pro mu yükleyelim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Windows 11'in dilediğiniz lisansını seçebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: İyi günler wifi varmı, kablosuz şekilde internete bağlayabilirmiyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarımızda Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: rami 16dan 32 gbye sonrasında yükseltebilir miyim
Cevap: Merhaba yükselte bilirsiniz.

Soru: benim laptop soğutucum varda eski laptopumda usb tarafı soutucuya takıyodum typ-c tarafı laptopantakıyodum çalışmıoysu bunda çalışırmı acaba typ c kısma taksam
Cevap: Merhaba müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilsiniz

Soru: Merhaba ekran kartı kaç watt acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın ekran kartı 105 Watt (95+10 Watt)'tır. Saygılarımızla.

Soru: Ürün yanında verilen flash bellek içerisinde windows kurulumu mevcut mu? eğer mevcut değil ise windows 11 kurulumunu en sağlıklı şekilde nasıl yapabileceğimi söyler misiniz ilk defa monster alıyorum ve hiçbir fikrim yok kurulum konusunda
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzün yanında sürücü flaş belleği gönderilmektedir ve içinde işletim sistemi bulunmamakla birlikte, gerekli sürücü yazılımlarını barındırmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba kasanın materyalı nedir, rgb klavyeye mi sahip ayrıca garanti süresi sınırsız mı veya kaç senelik?

Soru: Mouse geliyor mu yanında
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarımızın yanında çantası ve 16 GB sürücü flaş belleği paket içeriğinde tümleşik olarak gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ekran kartı gücü max kaça kadar yükseltiliyor?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda bulunan ekran kartı 105 Watt (95+10 Watt)'tır. Saygılarımızla.

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Ürüne Ait Resimler

Abra A5 V20.4.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü