Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6- FHD 144 Hz Alınır Mı

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
505
0
0
Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Şu Anki Değeri 37249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Gerçekten İyi Mi?

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Ürün Detayları

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Ürününün Satıcısı, MONSTER Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz ürününü 37249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Yorumlar Ve Değerlendirmeler
37249.0 Tl ye satışta olan Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Güzel seri
İsim: S** Ş**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Monster Notebook

Yorum: Çok güzel bir ürün gözünüz kapalı alın
İsim: Hüseyin K. G.
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Paketlemesi gayet düzgün yapılmıştır. Bilgisayar freedos olarak gelmesisebebiyle içerikleri, performası vb inceleme şansım olmadı. Bilgisayarçantası gerçekten kaliteli duruyor, usb bellek de harika görünümlüdür.Şarja taktım windows yüklemesi ve ürün incelemesi yapıldıktan sonra yeniyorumumu paylaşacağım yakında. Teşekkürler.
İsim: Hüsamettin H.
Tarih: 24 Haziran 2024
Satıcı: SANDALBİLİŞİM

Yorum: gayet güzel ve hızlı bir cihaz
İsim: E** a**
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: kasma Donma yok çok iyi ürün
İsim: m** y**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: **** ****
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: hızlı kargo teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Daha iki ay bile olmadan aldığım monster bilgisayar çöp oldu resmen.Mavi ekran çıkıp kendi kendine kapanıyor. Geç açılıyor. Açılıncadonuyor. Fare bile çalışmıyor, donuyor Çabucak aşırı ısınıyor. Yükseksesle hemen fan çalışıyor. Hiçbir oyun bile yüklemedim. Normal word bileaçmıyor. Tarayıcıya bile giremiyorum doğru düzgün. Daha hiçbir programaçmadaDevamını Oku
İsim: E** E** E**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Öncelikle satıcıya bu özenli paketlemesi ve hızlı kargo için teşekkürederim. Bilgisayarın çantası harika gelen USB bellek çok güzel tasarımdaancak bilgisayar model olarak iyi olmasına rağmen FM 2024 Oyunuyüklediği de fanı oyun oynarken aşırı sesli çalışıyor ve bu modelde Arkapanelde ki monster logo ışığı yanmıyor bu da estetik açıdan yakışmamışarkaDevamını Oku
İsim: M** E** K**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Merak Edilenler Neler?

Soru: kaçıncı nesil
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda 12. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: kütuphanede ders çalişmak için uygun mudur ses çıkarıyor mu ses varsa da sesi nasıl kapatabilirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarlarımızın işlemci ve ekran kartları, yüksek performans gerektiren işlemleri gerçekleştirirken belirli bir sıcaklık ortaya çıkarmaktadır. Bu sıcaklığı minimuma indirgeyebilmek için fan soğutma yaparken, sıcaklığın yüksekliğine göre dönüş hızını arttırdığından dışarı ses verebilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba klavye aydınlatması beyaz renkte olabilir mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda RGB tek bölge aydınlatmalı klavye bulunmaktadır. Canavarımızın klavye ışıklandırmasını, Kontrol Merkezi/Control Center uygulaması aracılığı ile dilediğiniz renk yapabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: ürün elinizde var mı yoksa tükendi mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stratejik ticari kararlar gereği stok adedi konusunda bilgi paylaşımı yapamıyoruz. Güncel ve yenilenecek stoklardan haberdar olabilmek adına, mağazamızı takip edebilir ve ürünü favorilere ekleyebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: ürün kalitesi mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizi daha detaylı bir şekilde paylaşmanız halinde destek olmak isteriz. Saygılarımızla.

Soru: laptop un en boy kaç cm ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın boyut ölçüleri 359.5mm x 238mm x 22.7mm şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar ürün 2. elmidir veya teşhir ürünümüdür ayrıca garantisi varmıdır
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz sizler için sıfır olarak üretilmektedir. 2. el ya da teşhir ürün satışımız bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba bu modeliniz de logo da ışık yanmıyor mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda silk print logo bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Windows kurulumu için herhangi bir bellek vs yolluyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: Ürün kaç GHz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın işlemci özellikleri, Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, gönderdiğiniz usb içerisinde windows 11 kurulumu ve kaç gb
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzün yanında sürücü flaş belleği gönderilmektedir ve içinde işletim sistemi bulunmamakla birlikte, gerekli sürücü yazılımlarını barındırmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar üründe ikinci bir m.2 pcıe (nvme) ssd harddisk yuvası bulunuyormu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda 2 adet M2 NVMe SSD mevcuttur. Saygılarımızla.

Soru: Windows 11 pro olur mu efendim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: Gönderdiğiniz usb ye windows 11 yükleyebiliyor muyuz başka bir bilgisayardan?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzün yanında sürücü flaş belleği gönderilmektedir ve içinde işletim sistemi bulunmamakla birlikte, gerekli sürücü yazılımlarını barındırmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Canavar kurulu halde mi geliyor kurulum yapmamız gerekiyor mu

Soru: merhabalar ürün elime geçti teşekkürler kurulum hakkında yardımcı olurmusunuz
Cevap: MERHABA. ÖNCELİKLE GÜZEL GÜNLERDE KULLANMANIZI DİLERİZ. KURULUM İÇİN WİNDOWS 11 YÜKLÜ BİR USB OLMASI LAZIM VEYA BİR BİLGİSAYARCIDAN DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

Soru: ekran en boy kaç cm?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Cihazımızın ekran özellikleri, 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: Kasa materyali nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın koruma kasaları güçlendirilmiş plastikten üretilmiştir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba. Windows 11 pro mu - windows home mi yüklememiz lazım ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Performanslı ve güvenli kullanım için sürüm fark etmeksizin, lisanslı Windows 11'i tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla. Saygılarımızla.

Soru: Freedos nedir? daha önceden hiç kullanmadım

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Görsel Galerisi

Abra A5 V21.3.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü