Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6- FHD 144 Hz En Düşük Fiyat Nerede

Lale

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
229
0
0
Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Alınır Mı?
Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Şu Andaki Fiyatı 28799.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Memnuniyet Durumu Nedir?

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yaklaşık 36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Ürün Tanıtımı

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Ürününün Satıcısı, MONSTER Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz ürününü 28799.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Yorumlar Hakkında Bilgi
28799.0 Tl ye satışta olan Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: çok iyi bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Monster Notebook

Yorum: efsane bir bilgisayar, hem çok şık hem uçak, kutusu bile kaliteli alınaldırın, hediye çanta ve USB yi de çok kaliteli buldum
İsim: S** D**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir urün
İsim: Rabia K.
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel 👏
İsim: Aynur E.
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: 3 dk içinde Windows 10 kurdu ben böyle hızlı bir bilgisayar görmedimkesinlikle tavsiye ediyorum...
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Harika çok beğendim
İsim: M** K**
Tarih: 17 Eylül 2024
Satıcı: SANDALBİLİŞİM

Yorum: cantasi falan harika 10 numara sadece isinma sorunu var saniyorum dahaacar acmaz isindi
İsim: N** F** S**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi. Hem ofis bilgisayarı olarak hem de oyun bilgisayarı olarak kullanabilirsiniz.
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: güzel hızlı geldi
İsim: G** U**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi herkese tavsiye ederim
İsim: O** B**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Size altın bir bilgi veriyorum: Bilgisayarın; 1- Sessiz 2- Güç Tasarrufu3- Eğlence 4- Yüksek Performans modları var. Ortalama grafiklere sahipbir oyun oynarken eğlence moduna, yüksek grafiklere sahip bir oyunoynarken yüksek performans moduna alırsanız, onun haricindeki zamanlardasessiz ya da güç tasarrufu modunda kullanırsanız bu bilgisayar size 10Devamını Oku
İsim: A** O** Y**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Windows ü kendimiz yükledik. biraz uğraştık. wifi kablolu bağlantıyapılıp indiriliyor. sonra indirdikten sonra normal bağlandık. fiyat buyüzden uygun sanırım. ama kalitesi markasına yaraşır. ekstra windowsiçin 6000 tl daha masraf yapmanız lazım. biz media market ten yüklettik
İsim: G** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: canavarı gibi hızlı oldukca
İsim: Erkan D.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: ürün sıkıntısız bir şekilde ulaştı minik hediyeniz içinteşekkürler..yanında yine hediye olan sırt çantası bir harika ayrıcateşekkür...bilgisayarı henüz kurmadım hafta sonu yapacağım..yorumu güncellerim
İsim: İ** B**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: f/p ürünü...
İsim: Hüseyin Ö.
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: ürün güzel yanında güzel bi çantası da var kullanınca performansınıda yazacağım
İsim: F** A**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: oğlum çok beğendi
İsim: Esma A.
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel kurulumu zor
İsim: H** s**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: yerli malı harika ürün
İsim: S** Y**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok güzel hızlı elime ulaştı kusursuz
İsim: M** ç**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: Çanta hediyesi süper teşekkürler çok beğendik paketleme güzeldi
İsim: Resul D.
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok hızlı ulaştı. çok sağlam paketlenmiş. teşekkürler
İsim: E** Ç**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Windows kurulum için hiçbişi göndermemişler
İsim: Y** N**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: İçinden Norton 360 çıkmadı haricinde güzel Norton 360 ı ayrıyetenkargolanmasını istiyorum
İsim: İ** K**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Akıllarda Kalan Sorular

Soru: İș laptop olarak kullanılır mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızı dilediğiniz yönde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Hocam merhabalar yedek batarya ve işlemci gönderiyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarımızın yanında çantası ve 16 GB sürücü flaş belleği paket içeriğinde tümleşik olarak gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba kablolumu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizi daha detaylı iletmeniz durumunda destek olmak isteriz. Saygılarımızla.

Soru: Bluetooth'lu kulaklıkla bağlanır mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzde Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri mevcuttur. Saygılarımızla.

Soru: v21 falan ne oluyor acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilginize teşekkür ederiz. Canavarımızın modeli Abra A5 V21.3 olmakla birlikte, V21.3 özelleştirme numarasıdır. Yani son rakam RAM, SSD ve işletim sistemi farklılıklarını ifade etmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Notebook mu? Lep top mu? Yani boyut küçük mü
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın ekran özellikleri 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: Windows kaç
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: Cihaz windows mu oluyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba acaba yanında mouse geliyormu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarımızın yanında çantası ve 16 GB sürücü flaş belleği paket içeriğinde tümleşik olarak gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Klavyesi renkli mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda RGB tek bölge aydınlatmalı klavye bulunmaktadır. Canavarımızın klavye ışıklandırmasını, Kontrol Merkezi/Control Center uygulaması aracılığı ile dilediğiniz renk yapabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Ekran kartı nedir acaba kaç
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda bulunan ekran kartının özellikleri, NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: Bu bilgisayarı almak istiyorum ama monster huma bilgisayarının hediyelerini gönderme şansınız var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Bu yönde bir uygulamamız bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: merhaba bu pc ye ben şimdi hem kablolu klavye hem kablolu fare hem de kablolu kulaklık bağlama şansım olur mu giriş var mı yoksa sadece birini mi bağlayanilirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda, 2 adet USB 3.2 Gen2, Type-C, 1 adet HDMI 1.4, 1 adet Mini DP 1.4, 1 adet Güç Girişi, 1 adet Kensington kilidi, 1 adet USB 3.2 GEN1, 1 adet USB2.0, 1 adet kulaklık mikrafon combo jack, 1 adet kulaklık, 1 adt Mikro-SD, 1 adet RJ45 Gigabit Ethernet girişleri bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Windows kurmam için herhangi bir usb geliyormu yoksa benim bunlari ayrımı satın almam gerekiyor

Soru: merhaba bu laptoptaki kdv orani nedir aceba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarda KDV oranı 20%'dir Saygılarımızla.

Soru: Merhaba topla kaç gb ekran kartı vardır laptopta 4mi 6mi? Teşekkürler ederim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda bulunan ekran kartının özellikleri, NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: hangi portlar dan kaç tane var
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda, 2 adet USB 3.2 Gen2, Type-C, 1 adet HDMI 1.4, 1 adet Mini DP 1.4, 1 adet Güç Girişi, 1 adet Kensington kilidi, 1 adet USB 3.2 GEN1, 1 adet USB2.0, 1 adet kulaklık mikrafon combo jack, 1 adet kulaklık, 1 adt Mikro-SD, 1 adet RJ45 Gigabit Ethernet girişleri bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba Logitech G29 Direksiyon Modeli İle Uyumlumudur
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzde USB Type-A, USB Type-C ve Bluetooth özellikleri bulunmaktadır. Bu bağlantı seçenekleri üzerinden dilediğiniz uyumlu cihazı bağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba Windows kurulumunu yapıp mı gönderiyorsunuz ürünü yoksa biz kendimiz mi yapıyoz.

Soru: Kesin alacaksak eğer ürün ayırt abiliyor muyuz...?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Bu yönde bir işlem sağlanamamaktadır. Saygılarımızla.

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Resim Galerisi

Abra A5 V21.3 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 2050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü