Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6- FHD 144 Hz En Düşük Fiyat Nerede

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz En Ucuzu Nerede Bulunur?
Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Şu Anki Değeri 35979.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Açıklama Ve Özellikler

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Ürününün Satıcısı, MONSTER Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz ürününü 35979.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Kullanıcı Geri Bildirimleri
35979.0 Tl ye satışta olan Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Kargo hızlı ve sağlam geldi cihaz güzel paketlenmiş bir tek hediye USBbellek yoktu kutunun içinde diğer herşey mükemmel
İsim: A** F**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Monster Notebook

Yorum: ürün fp ürünü gayet iyi
İsim: C** G**
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel paketlenmiş şekilde ulaştı. sorunsuz bir şekilde işletimsistemini kurdum. usb flash bellek çıkmadı diye yorum yazanlar var. amabende çıktı. resimde de görümüyor. teşekkür ederim. canavarı kullandıkçayorumumu güncellerim. teşekkürler
İsim: s** k**
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: şuan için güzel ilerliyen zamanlarda güncelleme yapıcam
İsim: M** V**
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: ürün gayet iyi elimize sağlam ulaştı şu anlık sorun yok teşekkürler 😄
İsim: **** ****
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: Kargo hızlı ve sağlam ulaştı içinde USB bellek geldi driver sürücüleriçin hediye çantada geldi fakat ben pek begenemedim iş görür mü görürama fazla kaliteli değil çanta bana göre pcye gelirsem hakkını veriyorekranda ölü piksel çıkmadı makine gayet iyi hızlı oyun ve günlükkullanım için ideal
İsim: M** K**
Tarih: 22 Eylül 2024

Yorum: yeğenime aldık umarım memnun kalır yorumumu daha sonra tekrar guncelleyecegim
İsim: E** M**
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok iyi tşk monster ve trendyol.
İsim: Ali Ç.
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Bilgisayarın bir fanı çalılmıyor hoparlörlerin ikiside öyle cızırdıyorkises anlaşılmıyor 144hz diyo ama 800gb boş yer var 200gb kullanılmasınarağmen pc yavaş ve takılıyor resmen 2. El gibi ama dışına bakıyorum tekçizik yok kusurlu ürün iade ediyorum
İsim: A** D**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Gerçekten harika.
İsim: Alperen Ö.
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: flash bellek gelmedi
İsim: t** u**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: son ses seviyesi dışarıya az ses veriyor
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet iyi performansından cok memnunum 1 haftalık bir kullanımdeneyimi yaşadım henüz bir sorunla karşılaşmadım herkese iyi Canavarlar..
İsim: B** İ**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: burda kaldi ne yapmam lazin lutfwn yardim edin edit: sorunu anlayan biarkadasla cozdum pc suan icin cok iyi
İsim: F** Ö**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kaç adet usb girişi var
Cevap: Canavarımızda 2 adet USB 3.2 Gen2, Type-C, 1 adet HDMI 1.4, 1 adet Mini DP 1.4, 1 adet güç girişi, 1 adet Kensington Kilidi, 1 adet USB 3.2 Gen1, 1 adet USB 2.0, 1 adet kulaklık mikrafon combo jack, 1 adet kulaklık, 1 adet Mikro-SD, 1 adet RJ45 Gigabit Ethernet girişleri bulunmaktadır.

Soru: type c ile şarj oluyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Cihazımızın bu yönde bir özelliği bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Ürünün yanında Windows yüklemek için usb gönderiyormusunuz yoksa tamamen bize mi ait
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: usb içinde yolluyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarımızın yanında çantası ve 16 GB sürücü flaş belleği paket içeriğinde tümleşik olarak gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Ram tek 32 mi yoksa 2 16 mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda 2x16GB RAM bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar ben üniversite öğrencisiyim kütüphaneye gittiğim zamanda çok fazla fan sesi çıkartır mı. Ya da fanları açıp kapatabiliyor muyuz öyle bir özelliği var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarlarımızın işlemci ve ekran kartları, yüksek performans gerektiren işlemleri gerçekleştirirken belirli bir sıcaklık ortaya çıkarmaktadır. Bu sıcaklığı minimuma indirgeyebilmek için fan soğutma yaparken, sıcaklığın yüksekliğine göre dönüş hızını arttırdığından dışarı ses verebilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: çanta ve mause veriyormusunuz yanında
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarımızın yanında çantası ve 16 GB sürücü flaş belleği paket içeriğinde tümleşik olarak gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba bu ürün sıfır ürünmü yoksa refresh yazıyor kullanilmiş ürününü yenilenmiş halimi mesajınızı bekliyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Refresh ekran kartının modelidir. Ürünlerimiz sizler için sıfır olarak üretilmektedir. 2. el ya da teşhir ürün satışımız bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar ürünün içerisinde kurulum CD si driverler filan gönderiyor musunuz, Free dos ve genel paket programlar hakkında biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Notebooklarımızın yanında sırt çantası ve sürücü flaş belleği paket içeriğinde tümleşik olarak gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar ürüne ek monitör takılabilirmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzde HDMI girişi bulunmakta olup, ilgili çıkışı olan monitörlerde kullanım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba ürünün hdmı girişi var mı nintendo bağlayabilir miyim bilginiz var mı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda HDMI 1.4 girişi bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Panel Ips mat led mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın ekran özelliği, 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran şeklindedir. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar bu ürün windows kurulumu geliyor. garanti kapsamlı neleri kapsıyor herhangi bir sorunda istanbul anadolu yakasında sorumlu firma kim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İzmir, İstanbul ve Ankara'da teknik servislerimiz bulunmaktadır. Notebook ürünlerimize, Monster Notebook olarak 2 yıl donanım garantisi, ömür boyu da ücretsiz bakım hizmeti vermekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: kurulumunda Windows kaçı yüklememiz gerekir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz FreeDos olup, işletim sistemi kurulu değildir. İşletim sistemi temini ve kurulumu sizlere ait olup, performanslı ve güvenli kullanım için, lisanslı Windows 11 kullanımı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: meraba bu ikinci ürün alışım ömür boyu bakım garantisinde ne yapılıyor genel iç temizliğimi birde ben tekirdağdayım bu bölgede varmıdır ömürboyu bakım için göndereceğimiz servis
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ömür Boyu Bakım Hizmetimizde ürünlerimiz için kasa, fan ve klavye altı genel temizlikleri ile birlikte gerekli macun yenileme işlemleri de yapılmaktadır. Teknik servis süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: kaçıncı nesil
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda 12. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Ram daha fazla yükseltile bilir mi maxsimum kaç gb ram takılabilir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızda 2x16GB RAM bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: USB bellek ve çanta gönderiliyor mu?

Soru: şarj aletiyle beraber mi geliyor?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzün kutu içeriğinde adaptör, güç kablosu, sürücü flaş belleği, stickerlar, garanti belgesi ve çanta gelmektedir. Saygılarımızla.

Soru: CD takabliyor muyuz?..
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Canavarımızda CD girişi bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Ürün Resimleri

Abra A5 V21.4.2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü