Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3- Fhd 144 Hz Alanlar Memnun Mu

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Alınır Mı?
Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Şu Andaki Fiyatı 31999.0 Tl'den Satılmaktadır.

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Hakkında yaklaşık 176 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Ürün Bilgisi

<div ><iframe id="flix-container" src="https://media.flixcar.com/delivery/webcall/content/15397/tr/ean/8699266789136"></iframe></div>

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Ürününün Satıcısı, MONSTER Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz ürününü 31999.0 Tl'den Satılmaktadır.

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Hakkında Yapılan Yorumlar
31999.0 Tl ye satışta olan Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
176 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Okadar güzel bir paketleme ki bayıldık teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ürün çok güzel paketlenmiş. Dış koli zaten koruma yapmış. İçindekibilgisayarın kutusu köpüğü çok iyi ve düzgün bir şekilde geldi. Flashbellek, garanti belgeleri ve monster çantası harika. Teşekkür ederim.Oğlum çok mutlu oldu.
İsim: Erhan Ç.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Muhteşem bilgisayar gözü kapalı alın kargo çok hızlı
İsim: halil y.
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Ürün müthiş sessiz çalışıyor panel olarak 17 inch oluşu kasa yapısıağırlığı gerçek bir monster hissiyatı sağlıyor ofiste borsa programıiçin kullanıyorum ama oyun performansı da yüksek çok memnunum iyi kialmışım ayrıca paketleme mükemmeldi teşekkürler monster 🫶
İsim: A** K**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: 👍🏻👍🏻👌🏼👌🏼👌🏼 oyun için harika
İsim: b** k**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: merhaba üründen memnunum
İsim: E** A**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: indirime girdi süper uygun fiyata bu özelliklerde bilgisayar bulmakharika.2 günde geldi. eksiksiz .tebrikler
İsim: e** m**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Bilgisayarı eşim aldı kendine zaten beğendiği bi bilgisayardı şu an dagayet memnun
İsim: K** A**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Ürün şu anda alınabilecek en iyi fiyat ve performanstadır yanında oyunkonsolu şeklinde çok tatlı USB gönderilmiştir USB içinde ürünün tümdriverları mevcuttur herkese tavsiye ederim
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Hızlı telımant hedıye icin ayrıca tesekkur ederim kargo sırketıne satıcıya
İsim: E** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Nisan 2024

Yorum: Aldığıma pişman olmayacağım teknolojik ürünlerden birtanesi
İsim: A** G**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: on numara beş yıldız
İsim: b** E**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: hızlı kargo
İsim: m** b**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Gayet güzel bir ürün,beğenerek aldım tavsiye ederim.
İsim: O** B** K**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Muhteşemmmm bir bilgisayar bayıldık
İsim: G** E**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Canavar gibi laptop . CS GO 2 ve LOL yükledim Lol'de ayarlar en yüksekte230 fps alıyorum Cs GO aşırı geliştirilmiş olmasına rağmen onda daayarlar en yüksekte 140 240 arası fps alıyorum. Çanta ve Flash Belleksağlamdı. Şuan için sorun yok. Oyun oynarken ısınıyor ama performanstanödün vermiyor.
İsim: H** İ** Y**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Efsane tek kelimeyle
İsim: A** B**

Yorum: Kurulumu nasıl yapcaz bakalım
İsim: Y** Ş**

Yorum: Sağlam bir şekilde elime ulaştı daha açılımını yapmadım şu anda her şeygüzel görünüyor zamanla iyi mi kötü mü göreceğiz, teşekkürler.
İsim: K** İ**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Hızlı geldi çok güzel kutulamışlardı
İsim: D** D**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: beğendim ....
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Kargo hasarsız ve hızlı bir şekilde elimize ulaştı
İsim: E** K**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: tam aradigim makina
İsim: C** K**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: Gayet güzel hızlı çalışıyor flasda geldi bütün programlar vardı
İsim: Şüheda n. E.
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: güzel özenli paketleme teşekkürler
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Çok hızlı teslimatla beraber mükemmel paketleme 🙏
İsim: U** Ç**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: ürün çok güzel herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla alabilirsiniztam bir canavar
İsim: E** K** t**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Paketleme iyiydi. Hızlı kargolandı.
İsim: P** Y**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: herşey mükemmel
İsim: M** B**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Oğluma hediye aldım çok beğendi paketleme çok güzeldi her şeyi eksiksizgeldi kurulumu yaptrınca gücünüde görmüş olucaz. Mesajı düzenliyorum 1hafta boyunca kullandık veoyunlar çok yüksek bir performans gördükbaldurs. Gate 3 gibi oyunlarda
İsim: Ahmet Ç.
Tarih: 07 Kasım 2023

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Merak Edilenler Neler?

Soru: yazılım için uygunmu bu bilgisayar
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bakım kaç ayda bir yapılması icab ediyor ve bakım için nereye gitmemiz lazım
Cevap: Merhaba, ürün Monster Türkiye garantili olup gerekli durumlarda Monster yetkili servisi üzerinden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Oyunlar dışında herhangi başka programda indirebiliriz değil mi ?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 2 ay sonra öde kampanyası nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz?
Cevap: Merhaba, ilgili sorularınızı Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: Merhaba ilk açıldığında kurulum gerekiyormu ne yapmamız gerek
Cevap: Merhaba ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ekran kartı kaç watt acaba
Cevap: Merhaba, ekran kartının özellikleri, 6 GB RTX 3050 Max-P 80 Watt + 15 Watt DB 2.0 şeklindedir. Adaptörü ise 150W'tır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün aldığımızda monster çantası çıkıyor mu
Cevap: Merhaba, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Notebooklarımızın yanında sırt çantası ve sürücü flash belleği hediye olarak gelmektedir. Ürün ram kapasitesi 32 GB'dir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: tasarım işi için kullanılır mı
Cevap: Merhaba, üründe minimum sistem gereksinimleri sağlayan tüm uygulama/programları kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün sıfır kapalı kutu gelecek değil mi?
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba win11 i sevmiyorum, win 10 kursak suruculeri destekliyormu acaba
Cevap: Merhaba ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba,ürün mühendislik için gerekli uygulamaları kaldırabilir mi?

Soru: kolay gelsin ben bu ürünü aldimda ilk şajzda kaç saat kalması gerekiyor
Cevap: Merhaba, ürünün şarjı dolana kadar takılıkalması önerilir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar gönderdiginiz USB içinde Windows 11 driveleri mevcut mu

Soru: bilgisayarin şarj aleti geliyormu
Cevap: Merhaba, şarj aleti gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Gta 5 Kaldırır mı?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba urun kendiliginden 32 ram degilmi siz bilgisayari acip bakiyormusunuz yoksa oldugu halde banami geliyor
Cevap: Merhaba, ürün ram kapasitesi 32 GB'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: sistem kurulu bi şekildemi geliyor

Soru: oyunlarda beklediğim performansı alabilir miyim?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Windows kaç acaba

Soru: Ekran kartı 6 gb dimi
Cevap: Merhaba, ekran kartının özellikleri, 6 GB RTX 3050 Max-P 80 Watt + 15 Watt DB 2.0 şeklindedir. Adaptörü ise 150W'tır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Ürün Resimleri

Abra A7 V14.4.2 Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 3050 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü