Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Alınmaya Değer Mi

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
556
0
0
Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Bu Ürünü Almalı Mı?
Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Güncel Fiyatı 33400.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Açıklaması

Temiz Hava İçin Temiz Fan
Yaşam alanınızdaki kötü kokuyu giderir.>
TUV onaylı>
*TÜV Rheinland testi, Plasmaster™Ionizer+'ın 30m3'lük test odasında yapışan bakterilerin (Staphylococcus aureus, Escherichia coli ve Pseudomonas aeruginosa) %99'a kadarını giderdiğini doğrulamıştır. Test edilen model SW09BAJWAN'dir.>Intertek tarafından doğrulanmıştır
*Intertek, 8 m3'lük test alanında 60 dakikalık çalışmanın ardından yapışkan tütün kokusu yoğunluğunun (Toluen, Amonyak, Asetik asit) 3,6'dan 1,5'in altına düştüğünü doğrulamıştır. Test edilen model R24AWN'dir. Bakteri giderilmesine ilişkin etkinlik, gerçek koşullarda farklılık gösterebilir.>Otomatik İç Temizlik
Her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutur.>İlk Olarak Tozu Hapseder
İlk savunma hattı olarak büyük toz parçacıklarını yakalar.>Akıllı Kontrol, Daha Akıllı YaşamHer Yerden Bağlanın ve Kontrol EdinLG ThinQ™ uygulaması, klimanıza daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde kolayca bağlanmanıza olanak tanır. Klimanızı sadece bir düğmeye dokunarak çalıştırın.Etkili Ürün BakımıLG ThinQ™ uygulaması, klimanızı sürekli olarak izler. İster günlük bakım ister başka bir şey olsun, uygulama enerji tüketimini kolayca izlemenizi sağlar. Şık ARTCOOL Tasarımı
LG ARTCOOL'un çevresini yansıtan aynalı camı sayesinde evinizin estetiğini koruyun.>Daha Hızlı Soğutma, Daha Hızlı Konfor
LG DUAL Inverter Compressor™ ile daha hızlı ve konforlu soğutma.>Enerji Faturalarından Tasarruf Edin ve Çevreyi Koruyun
Daha verimli soğutma ile enerji tüketiminizi ve elektrik faturanızı azaltın.>İşini İyi Yapan Teknoloji
Daha az gürültü çıkaran bir klima ile sessiz ortamda rahat uyuyun.>Verimli, Daha Hızlı, Dayanıklı, Daha Sessiz
DUAL Inverter Compressor™ Teknolojisine sahiptir.>10 Yıl Garanti
10 yıl garantiye sahip kompresör, en iyi performansını daha uzun süre sürdürecektir.>Çevre Dostu SoğutucuR32 soğutucunun geliştirilmiş enerji verimliliği ile çevre kirliliğini önleyin.Hızlı ve Kolay KurulumKurulumu daha az zaman ve çaba gerektiren klima ile serin havanın keyfini daha çabuk çıkarın.Daha Rahat Bir Uyku OrtamıOtomatik olarak ayarlanan işlevlerle* en rahat uyku ortamını yaşayın. *Konfor uyku işlevi etkinleştirildiğinde.4 Enerji Tüketimi Seviyesini Kontrol Edinİster tek başınıza ister ailenizle birlikte, enerji tüketimini ihtiyaçlarınıza göre 4 farklı seviyede kontrol edin.Takibi Kolay Enerji TüketimiEkran sizi bilgilendirir, böylece enerji tüketimini kolayca izleyebilir ve azaltabilirsiniz*. *Klima çalışması sırasında enerji tüketimi. Hızlı, Güçlü Soğutma ve Isıtma
DUAL Inverter Compressor ile zorlu iklimlerde bile tüm yıl boyunca rahat edin>KAPASITEGÜÇ GIRIŞIÇALIŞAN AKIMEERSEERCOPSCOPP design C/P design HEnerji Etiketi SınıfıYILLIK ENERJI TÜKETIMIGÜÇ KAYNAĞIMevcut Voltaj AralığıGÜÇ FAKTÖRÜNem Gidermeİç Ünite_x000D_
Dış Ünite_x000D_
DEVRE KESICIGÜÇ KAYNAĞI KABLOSUÜniteye Güç KaynağıGÜÇ VE İLETIŞIM KABLOSUTesisatTahliye Hortumu Boyutuİç ve Dış Ünite ArasındaSoğutucuBuz Çözme YöntemiAlet Kodu(Gövde)KOMPRESÖRFan(İç Ünite)_x000D_
Fan(Dış Ünite)_x000D_
Isı EşanjörüSegment
Adana içi ve Mersin teslimatları mağaza araçlarımız ve yetkili servis tarafından yapılmaktadır. >
Adana içi 2 iş gününde Mersin Her hafta Cumartesi günü teslim edilir.>
Ürün LG Türkiye garantilidir. Yetkili servis tarafından ücretsiz montaj yapılmaktadır. >_x000D_
Önemli Bilgilendirme*>_x000D_
Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir.>_x000D_
Paketlerin dışında hasar,eziklik,yırtılma,ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka iletişim formunu kullanarak veya telefon numaramızdan bizimle irtibata geçmelisiniz.>
SATIŞ SONRASI HİZMET>
Almış olduğunuz ürün size ulaştığı zaman paketi kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.>_x000D_
Dış ambalajında bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka "HASAR TESPİT RAPORU" tutturunuz.>_x000D_
Hasarlı kargolar için kargo görevlileri rapor tutmakla yükümlüdür. Aksi durumda oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Rapor tutturulmayan ürünlerde değişim ve iade yapılamayacaktır.>_x000D_
Lütfen değişim yapacağınız ürünleri, orijinal ambalajı ve kutusu ile zarar görmemiş halde, siparişiniz ile birlikte gelen faturanıza değişim sebebinizi yazdıktan sonra kutunun içine yerleştirip gönderiniz.>_x000D_
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından meydana gelen bir hata ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.>_x000D_
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.>

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, LG Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 33400.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürünü Kullananların Görüşleri
33400.0 Tl ye satışta olan Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çocuk odası için aldım eve gelmeden açıyorum gelene kadar sıcacık oluyor odası
İsim: S** A** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Ekim 2022
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Çok şık bir duruşu var tavsiye ederim
İsim: Eren A.
Beden: 29 Nisan 2024
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Öncelikle kargo çok iyiydi. Sağlam geldi ve dikkat edilerek taşınmış, hiç bir yerinde ezik vs. yoktu. Ürüne gelince klima görsel olarak çok güzel ve hoş bir duruşu var. Rengi çok güzel. Performansa gelince muazzam sessiz ve kaliteli. LG Thinq uygulaması ile uzaktan kontrol edip, iç ortam sıcaklığını ve ne kadar elektrik harcadığını görüp kontrol edDevamını Oku
İsim: T** Ö**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün mükemmel. Ben 25 m2 bir odada kullanıyorum. Çok kısa sürede odaya buz gibi yapıyor. En güçlü modda dahi çok sessiz çalışıyor. Dış ünite de sessiz çalışıyor. Wi-fi özelliği sayesinde kumandayı kullanmanıza gerek kalmıyor. Fiyatı dengi ürünlere göre biraz yüksek ama bence değer
İsim: E** D**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Satıcı: Galeri Beyaz

Yorum: havayı temizliyor neredeyse tüm evi soğutuyor
İsim: T** B** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Süper klima
İsim: T** O** Ö**
Tarih: 05 Aralık 2022
Satıcı: MEMİCİOĞLU DTM

Yorum: Harika otesi
İsim: Aydın A.
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: Sessiz çalışıyor az elektrik harcıyor kurulumda yoğunluk oluyor ama kuruluma gelen ekip çok iyidi. Kesinlikle tabsiye ettiğim bir ürün.
İsim: S** K**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: Gayet şık ve güzel
İsim: Mehmet K.
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Yeni kullanmaya başladık, memnunuz.
İsim: **** ****
Tarih: 29 Kasım 2022
Satıcı: ALIŞVERİŞTE

Yorum: Uzun araştırmalar sonucu karar verdiğimiz ve şuan iyi ki aldık dediğimiz bir ürün. Hızlı ısıtma, yön detaylarını ayarlayabildiğimiz, teknoloji uyumlu, modern tasarım. Ve paketlenmesi kargosuyla güvenilir bir satıcı tesekkur ederim.
İsim: N** G**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Çok çok iyi
İsim: Kaan Ç.
Tarih: 29 Mart 2023
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Oncelikle çok fazla araştırıp aldım.Iyi ve özenli paketleme ve hızlı kargo için satıcıya teşekkürler ederim görsel olarak dekoratif ve şık evet, fakat bu fiyat için beklentimi karşıladı diyemem böyle bir cihazın 10 dakika içinde ortamı buz gibi yapması gerekiyor fakat en düşük sıcaklıkta bile 1 saate yakın kesintisiz çalışmasına rağmen beklenilen sDevamını Oku
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok güzel, teslimat hemen yapıldı ama montaj için 1 buçuk ay bekledik
İsim: Kamilla U.
Tarih: 28 Temmuz 2024
Satıcı: FANTİLATÖR

Yorum: mükemmel özellikler ve konfor
İsim: M** O**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok kaliteli
İsim: S** M**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: çok sessiz ve şık bir ürün. serviste iyi niyetli ilgili insanlardı. çok güzel bir şekilde montajı yaptılar.
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Ürün muhteşem az elektrik sarfiyatı, wifi erişimi, enerji tasarruf modları ile muhteşem bir ürün. İyiki almışım dediklerimden. Kargo olayına gelince. Evinize taşımıyorlar. Ben site kapısından teslim alıp evime taşıdım! Servisi harika gelip ertesi gün kutulumu yapıldı. İki oğlumun odasına aldım keyifle kullanıyorlar. Bir o kadar da sessiz çalışıyor!
İsim: S** Y**
Tarih: 24 Temmuz 2022

Yorum: 1+1 evim var ve güneş eve doğup evde batmasına rağmen kesinlikle harika bir şekilde serinletiyor ve dizaynı da çok estetik !
İsim: Berke Ö.
Tarih: 25 Eylül 2022
Satıcı: doludepo

Yorum: ürün gorsel olarak çok iyi.elektrik tüketimi değerlendirmek için erken.fakat araştırma videolarına göre performans iyi
İsim: m** e**
Beden: 11 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel çok şık çok sessiz
İsim: K** Ş**
Tarih: 26 Mart 2023
Satıcı: SetEv

Yorum: Yani henüz kullanamadık çünkü servis hala gelip kurmadı randevu verdiler ama kendileri de bu randevu gününe uymadılar 2 hafta oldu bakalım eğer kurarlarsa yorumu güncellerim
İsim: B** Y**
Tarih: 17 Şubat 2024
Satıcı: LG Brandshoping

Yorum: Aldıktan sonra fiyat düştüğü için 1 yıldız eksilttim bunun dışında bir problem yaşamadım
İsim: a** z**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Kargo 3 güne teslim edildi lakin lg servisi 1 ay 6 gün sonraya kurulum randevusu verdiği için deneme fırsatı bulamadım..
İsim: D** A**
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: maalesef üründe hayal kırıklığı yaşadım, bir önceki klimam ciddi bir soğutma sağlarken bu klima vantilatörümsü bir etki sağlıyor, 1 aydan fazla denemek emin olmak istedim ama yok soğutmuyor. servisten gelen arkadaş çok uğraştı emek verdi açıkladı - bir sorun yok dedi ancak klima normal değil, gerçekten düşük bir soğutma performansı sergiliyor, değiDevamını Oku
Tarih: 29 Haziran 2024
Satıcı: DAPASHOP

Yorum: 20m2 oda’da kullanıyorum gayet tatmin edici ve verimli olduğunu söyleyebilirim. Ürün dışında satıcı firma, açılmış iç ünite gönderdi ve klimanın içerisinden 24.000btu luk klima askı aparatı çıktı. LG servis yenisini temin edemediği için askı aparatına işlem yaptı. Sıfır olarak aldığım cihazda bunu yaşamak istemezdim açıkçası. Servis konusuna gelinDevamını Oku
İsim: G** E**
Tarih: 09 Temmuz 2024
Satıcı: ANADOLUDTMLGSHOP

Yorum: Ürün iyi ama kurulum kimse gelmedi
İsim: İbrahim d.
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Önce aynı modelin 18000 btu olanını almıştım fakat odadaki iç tesisat uygun değilmiş mecbur iade edip bunu aldım. Eski mitsubishi’yi başka odaya taktıracağım için sökerken yetkili servis bu klima yeni gelenden daha iyi neden böyle birşey yapıyorsunuz dedi 😂 ama performansı Antalya kışı için şimdilik gayet yeterli tabiki. Yazın da göreceğiz. GörüntDevamını Oku
İsim: T** T**
Tarih: 21 Aralık 2023
Satıcı: LG Brandshoping

Yorum: Lg müşteri danışmanları 4 farklı servis numarası paylaştılar hepsiyle tek tek görüştüm kurulum için 1 ay sonra gelebileceklerini söylediler. Ürün 2 günde geldi lakin kurulumu 1 ay sonra yapılacak. Ona da tam bir tarih veremediler tabi... üzücü. Baska yorumlari gorunce inanmamistik ama inanin durum boyle.
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Çok hızlı gönderildi. Faturası da kesildi. Lg servisde 5 günde kurdu. Çok teşekkürler
İsim: Ayhan A.
Tarih: 19 Temmuz 2024
Satıcı: FIRSATLAR ALEMİ E-TİCARET MAĞAZASI

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürüne Dair Sorular

Soru: Kurulum dahilmi
Cevap: Evet Tabikide dahil

Soru: Hangi yıl modeli
Cevap: Merhaba, Cihazların üretim yılı 2024 Keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla,

Soru: 28 e anlık düşmüştü kaçırdım , bekliyorum size zahmet
Cevap: Ne zaman düşmüştü efendim

Soru: montaj dahilmi
Cevap: merhaba ücretsiz kurulumdur

Soru: Merhabalar Wi-Fi özelliği mevcut deniliyor peki bunun için ayrı aparat almamız gerekiyor mu yoksa kendi içersinde mevcutt mu
Cevap: Merhaba, Kendi içerisinde bulunur efendim ayrı bir aparat almanız gerekmez

Soru: 2021 modelmi
Cevap: 2021 model

Soru: Üründen memnun kalır mıyız
Cevap: Kalırsınız efe

Soru: Borusu pakırmi aliminyumu
Cevap: Bakır boru efendim

Soru: Bakır boru 4 metre harıc ücreti nedır
Cevap: BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLERDE KULLANIN. Belirtilmemiştir

Soru: merhaba wifi özelliği var mı?
Cevap: Merhaba Wi-Fi özelliği mevcuttur efendim

Soru: merhaba on tarafı aynalı olan modelmidir?
Cevap: Detaylı bilgi için LG müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz efendim

Soru: Merhabalar yer neresi
Cevap: Merhaba İzmir

Soru: Kaç m2 için uygundur
Cevap: Merhabalar 30 metrekareye kadar kullanılabilmektedir. iyi günler dileriz

Soru: Elinizde kaç model var acaba
Cevap: Merhaba suan stogumuzda 3 model var Lg dualplus,lg artcool ve lg sirius

Soru: merhaba ben ankarada oturuyorum odam 16 metre kare 12 binlik ısıtırmı sorun olurmu
Cevap: Merhaba 16 m2 icin yeterli olur ısıtır

Soru: Bu ürün son modeli mi ? 18lik stoğunuzda varmı acaba 2 tane almayı düşünüyorum.
Cevap: Merhaba iyi gunler stokta var

Soru: WiFi özelliği varmı
Cevap: Var Efendim

Soru: Merhaba, suan alsak ne zaman kuruluma gelinir?
Cevap: Detaylı bilgi için LG müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz efendim

Soru: Merhaba ürünün açıklamasında yıkanabilir filtre yazıyor filtresi haftada bir yıkamaya uygun mudur ? Ve ürün kaç yılda bir bakım gerektiriyor ?
Cevap: Merhaba, Haftada bir yıkamaya uygundur fakat ürün kendiliğinden Her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutur. Dolayısıyla hafta bir bakıma gerektirmez efendim

Soru: Merhaba, şuan elinizdeki ürünün üretim tarihi nedir acaba
Cevap: 2024 efendim

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Resim Galerisi

Ac12bh Uv Artcool 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü