Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Tavsiye Eder Misiniz?
Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Şu Anki Fiyatı 45899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 73 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Detaylı Bilgi

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, LG Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 45899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Değerlendirmeleri
45899.0 Tl ye satışta olan Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
73 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Biz ürünü çok beğendik çok şık ve kullanışlı tavsiye edilir 🙏
İsim: Esra D.
Tarih: 27 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Ürün güzel paketlenmiş bir şekilde sipariş verdikten 3 gün sonra geldi teşekkürler satıcı😊
İsim: G** A**
Tarih: 10 Aralık 2021

Yorum: Ürün siparişimin hemen akabinde firma tarafıma ulaşarak gerekli özeni gösterdi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Sağlam bir şekilde evime getirildi
İsim: N** E**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: Lg klima yi sirf tasarruf tan dolayi tercih ettim özellik olarak ta yeteri kadar özelliği var servis kurulumu 2 saatte yapti borusunun yettiği yere taktirmak zorunda kaldim yoksa ek borunun 300 tl fiyati var alacak arkadaşlar gönül rahatligiyla alinabilecek bir klima bir ay boyunca aksam saat 24 den sabah saat 9 a kadar calistirdim toplam 160 kw elDevamını Oku
İsim: Murat B.
Tarih: 16 Kasım 2022
Satıcı: FANTİLATÖR

Yorum: Kesinlikle çok güzel tasarım muhteşem
İsim: T** A**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Çok şık güzel bir ürün . Şimdilik sadece soğutmayı denedik çok memnun kaldık.
İsim: İhsan E.
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Ürün beklediğimden daha iyi geldi gayet şık ve kullanışlı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: EGENİN EFESİ

Yorum: Ürün bugün elimize ulaştı teşekkürler. LG yetkili servisi bekliyoruz montaj için..
İsim: Y** E**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: aylardır kullanıyorum kalitesi hızlı ısıtıp soğutması çok iyi telefondan kontrol edip eve gelmeden evi soğutmak çok iyi Bi özellik
İsim: n** y**
Tarih: 14 Ocak 2023
Satıcı: Alicandanal

Yorum: Ürün şık ve güzel. servis vakum da kaptı. evimin her yeri sıva altında elektrik kablosu dolu. tesisatım biraz çok. delinen yerde de kablo çıktı ve kabloya zarar vermeden dikkatlice deldiler ve hallettiler.
İsim: B** G**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: BeyTek Teknoloji firmasına teşekkür ederim. Hızlı ve sağlam bir şekilde ürünü bana gönderdi. Bursa Marmara Soğutma Servisi kurulumu yaptı. Onlara teşekkür ederim. Klima şahane. Soğutma ve ısıtma performansı mükemmel. Kaliteli bir cihaz. Daikın klima kullanan birisi olarak bu klimayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Dış ünite ve iç ünite gayet sessiz çaDevamını Oku
Tarih: 16 Mayıs 2024
Satıcı: BeyTek Teknoloji

Yorum: ürün satıcı kargo servis her biri ayrı ayrı 5 yıldızı hak ediyor, Ürün zaten harika
İsim: v** k**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: kaliteli sağlam paketleme mukenmmel ürün
İsim: E** K**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: çok şik harika
İsim: e** n**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: ürün gayet güzel ve şık tavsiye ederim
İsim: f** C**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: on numara. zam gelemden almıştım 2 ay sonra taksitle öde kampanyası ile.
İsim: Fatih E.
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: cok cabuk isitiyor, memnun kaldik
İsim: t** k**
Tarih: 07 Şubat 2022
Satıcı: Galeri Beyaz

Yorum: Kaliteli harika çok beğendim
İsim: A** K**
Tarih: 17 Haziran 2022

Yorum: Satıcıya çok teşekkür ediyorum. Türkiye nin başka bir ucuna gönderdiler. Bi problem yaşadık ama sorunsuz uzaktan her türlü destek olarak çözüme ulaştırdılar. Kendi ilimdeki teknik servisin zorluklarına rağmen sabırla ellerinden geleni yaptılar. Ne kadar teşekkür etsem adır. Bol kazanç dilerim!
İsim: N** A**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Güzel klima almak isteyenlere önerilir..
İsim: F** A**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: görünümü mükemmel
İsim: E** ç**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: F** Ç**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: ÜRÜN GERÇEKTEN ÇOK HARİKA YAYLADA -4 DERECEYİ GÖRDÜM DIŞARDA EVİMDE SOBA KALORİFER YOK SADECE KLİMAYLA ISIRIYORUM HARİKA BİŞEY KEŞKE DAHA ÖNCE KULLANSAYDIM TABSİYE EDERİM ÇOK İYİ
İsim: A** i**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Tek kelime ile harikaaa
İsim: N** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: lg kalitesi ortada zaten, ürün zamanında ve sorunsuz geldi
İsim: g** a**
Tarih: 18 Kasım 2023
Satıcı: EGENİN EFESİ

Yorum: ürün tasarım olarak ve performans olarak çok iyi hem ısıtma hemde soğutmada gerçekten çok etkili
İsim: s** c** ö**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Ürün bir beyaz eşya değilde dekoratif eşya gibi duruyor tavsiye ederim.
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Aylardır kullanıyoruz memnunuz öneririz.
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Çok memnunuz yeni aldık ama çok sessiz çalışıyor teslimat ve kurulumda sıkıntı yaşamadık uygulaması da çalışıyor tavsiye edilir güzel ısıtıyor
İsim: O** Y**
Tarih: 06 Aralık 2023
Satıcı: KırmızıElma

Yorum: Ürün şık ve dekoratif olması ile birlikte tasarruflu. PTT kargo ile 3-4 gün içerisinde ulaştı ve sorunsuz.
İsim: V** a** T**
Tarih: 30 Kasım 2023

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Genişliği kaç cm acaba eni ve boyu?
Cevap: Lg resmi sitesinden bakabilirsiniz efendim

Soru: merhaba, ünite dahil mi?
Cevap: Merhabalar, Evet efendim ünite dahildir. İyi akşamlar dileriz.

Soru: LG Ac18bh Uv Art Cool A++-enerji Sinifi 18.000 Btu ürün ile arasındaki fark hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Cevap: ürün stokları bitmiştir.. ilginiz için teşekkür ederiz..

Soru: Lg ac18bh ile farki nedir?
Cevap: Başka mağazalarda listelenen ürünlerde farklı kodlar bulunmaktadır. Ürünümüz LG ARTCOOL NANO UV Filtreli 18.000 BTU/H kapasiteli Split klimadır.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Soru: İç ünie renk kodu Munsell 7.5PB 0.2/20 (RAL 9005) mudur. Gri olarak sitesindeki ürünün rengi
Cevap: SİYAHA YAKIN KOYU GRİ

Soru: Merhabalar. Yakın zamanda indirim yapma durumunuz var mı?
Cevap: Merhaba; Şu anda satılabilecek en uygun fiyata satılmaktadır. bu fiyatın altına inmeyecektir. iyi günler dileriz.

Soru: Kolay gelsin gündemin olduğunuz kilimada montaj boruları yok nasıl olacak bu
Cevap: MERHABALAR TEKNİK SERVİSE İLETEBİLİRSİNİZ İYİ GÜNLER DİLERİZ

Soru: Bu klima motorundan su geliyor mu diğer klimalar gibi
Cevap: Tahliye hortumu ile çıkışını sağlamak gerekir

Soru: Ürün hakkında detaylı bilgi alabilir miyim
Cevap: Lg web sitesini ziyaret edebilirsiniz efendim

Soru: Merhaba siyah cam mı bu ürün
Cevap: KOYU İNOX RENGİ

Soru: Merhaba LG dual cool la fıyat farkı tek sebebi renkten dolayımı öğrene bilirmiyim teşekkür ederim
Cevap: Renk ve WiFi efendim

Soru: Kaç desibel sesi var
Cevap: Lg Türkiye garantilidir kapali kutudur Lg Türkiye official siteden detaylı bilgi alabilirsiniz

Soru: Lg m18klrza ve m18klrga modellerinin farkı nedir
Cevap: Merhaba ürün hakkında detaylı bilgi için markanın sitesinden/müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Ürün mağazamızda teşir edilmemektedir, depodan sıfır kutulu olarak gönderilmektedir. İyi günler dileriz

Soru: Merabalar montaj ve herşey dahil bu fiyat dogrumu
Cevap: Merhaba, montaj LG servisi tarafından yapılmaktadır. Ürünü açmamanız gerekiyor.

Soru: Bu ürün için stok var mı?
Cevap: Var efendim

Soru: Kac metre kare alan ıcın ıdealdir
Cevap: 18000 btu oda ölçüsü nedir

Soru: Merhaba bu ürün ac18bh ‘mıdır?Tam alacaktım kodu görünce ikileme düştüm
Cevap: Evet o iç ünitenin kodu

Soru: Kurulum için gelen olmadı yardımcı olur musunuz randavu oluşturuldu
Cevap: LG genel merkezi arayıp kayıt açıyorsunuz

Soru: Merhaba,bu klima modeli LG nin en güncel olan modeli midir?Bir de önce evime keşif yaptırıp hangi büyüklük almam gerektiğini bilmek istiyorum,o konuda da destek veriyor musunuz acabq?
Cevap: ÖNCEDEN KESİFE GELMİYORLAR KAÇ MT 2 ALANDA KULLANICAKSINIZ

Soru: ürün siyahmı grimi
Cevap: siyah efendim

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Resim Galerisi

Ac18bh Uv Artcool 18000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü