Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Tavsiye Edilen Yer Neresi

Ceren

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
518
0
0
Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Alınmaya Değer Mi?
Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Şu Anki Fiyat Aralığı 82.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Hakkında yaklaşık 9457 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Ürün Özellikleri

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Ürününün Satıcısı, elvin aksesuar Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti ürününü 82.99 Tl'den Satılmaktadır.

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Kullanıcı Geri Dönüşleri
82.99 Tl ye satışta olan Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9457 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürün saglam geldi ve çok guzel oldu gercekten 159 boy 62 kilo 38 beden aldım tam boyunda istediğim gibi oldu. Sadece yakası biraz bana göre açık oda halledilmeyecek birşey değil
İsim: S** E**
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Elvinege Aksesuar

Yorum: Kullanışlı bir ürün. Saçımı akşamdan sarıp sabaha hazır oluyorum. Güvenle alabilirsiniz :)
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2023
Satıcı: Berra Moda

Yorum: Aşırı güzel çok sevdim ıslak saçı akşam sarıp yatınca sabah muhteşem saçlarla güne başlıyorsunuz. :)
İsim: Nur K.
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: Elvin Aksesuar

Yorum: İndirimde almıştım saçlarımda mor çok uyumlu oldular :D
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: uzun süredir almayı düşündüğüm bir üründü ısı vermeden saçları yıpratmadan efsane dalgalar oluşturan bir parça yüksek fiyatlı muadilleri ile aynı işlevi gördü hediye için satıcıya teşekkürler
İsim: G** B**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: yapmayı pek beceremedim ama çok tatlı bir ürün yanında hediye de göndermişler çok teşekkür ederim nazik davranışıniz için
İsim: S** K**
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: SİMETRA

Yorum: Trendyoldan aldığım en iyi ürün olabilir. Saçlarımın kıvrımları şampuan reklamındaki kızlar gibi zıplayan bukleli oldu :) yapamadım diyenler pes etmeyin yapacaksınız
İsim: S** K**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Kadın girişimci oluşunuza daha bi sevindim tesekkür ederim ama biraz ince geldi daha önce baska bir yerden almistim oldukca kalındı deneyıp gorecegiz artik hediyenizide cok begendim ayrica tesekkur ederim cok naziksiniz
İsim: e** k**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: saçıma şekillendirici bir saç kremi sürüp sosisi sardım ve 1 saat sonra bile inanılmaz bir şekil aldı. ben geceden sarıp ertesi gün öğlen açtım ve kıvırcık oldum jdjdjd saç kreminden ötürü de olabilir gerçi bence kullanışlı bir ürün maşa alcaktım vazgeçtim siz düşünün
Tarih: 22 Ocak 2023
Satıcı: Anley

Yorum: çok güzel. tam beden alınabilir.
İsim: P** A**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Harika bir ürünmüş çok geç farkettim. Saçlarımı her gün dysonla yapıyorum ama öğlene kalmadan düşüyordu. Dün ilk defa denedim ve sonuca inanamadım hem doğal hem ısısız hem de uzun süre kalıcı bukleler verdi çok teşekkür ederim satıcıya
İsim: A** K**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: Saçlarım omuz hizasında ve dümdüz ama maşa bile tutmayan saçım harika oldu kesinlikle alınmalı☺
İsim: O** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürün efsane güzeldi. Geldiği gibi kullandım. Arkadaşlarım sen al bizde görüp öyle alalım dediler ve şu an hepsi almak istiyor. Saçlarımı tam 2 gün götürdü diyebilirim. Hediye içinde teşekkürler. Kedim hediyenizi çok sevdi.
İsim: G** G**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: saçlarımı nemli bir şekilde sardım bir saatte bile güzel oldu öneririm hediyeniz içinde teşekkür ederim
İsim: a** e** ç**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Öncelikle ürün saten değil bilginiz olsun. Bir de lastik tokalar çok kötü ben kendi tokamı kullanıyorum arada. Kalın telli kabarık ve beni aşırı yoran bakımsız duran saçlarım var fotoğraftaki ilk yapışımdı gece kafamdan çıkmış saramamışım ona rağmen saçımdaki kabarıklığı alıp yapılı bir görüntü elde ettim. 3.-4. Kullanımda çok net alışmış oluyosunuDevamını Oku
İsim: M** V**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: henüz kullanma fırsatım olmadı ama sağlam ve hızlı ulaştı elime güzelde görünüyor renk tam istediğim gibide geldi daha ne olsun
İsim: n** k**
Tarih: 13 Şubat 2023
Satıcı: Dusk

Yorum: Gelir gelmez denedim, saçlarım uzun ve düz olmasına rağmen istediğim sonucu aldım tavsiye ederim
İsim: E** Ü**
Tarih: 17 Şubat 2023
Satıcı: Cafune Design Shop

Yorum: Bu kaçıncı alışım bilmiyorum arkadaşlarıma da aldım çok memnunum
İsim: Ö** g** V**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: KeDi Aksesuar

Yorum: mükemmel kardeşime aldım çok beğendi
Tarih: 30 Ocak 2023
Satıcı: Dusk

Yorum: Hem kendime hem arkadaşıma aldım kullanışlı tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Banyodan sonra saçımı hafif nemli kalacak şekilde kuruttum. Sarıp uyudum ve sabahına böyle mükemmel kıvırcıklar oldu isterseniz elinizle açarak daha hafifletebilirsiniz kıvırcıkları kesinlikle alın😍😍😍
İsim: I** S**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Isı kullanmadan saç şekillendirmek için çok güzel. Saçlarım küt olmasına rağmen çok güzel dalgalandırdı. Akşam saçınızı sarıp sabah hazır uyanıyorsunuz daha ne olsun. Gönderilen fular hediyesini de çok sevdim 😊
İsim: h** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Nisan 2022

Yorum: kızım için aldım çok kullanışlı çok güzel
İsim: f** S**
Tarih: 05 Nisan 2023
Satıcı: Cafune Design Shop

Yorum: Normalde bornoz ipi ile saçlarımı sarıyorum güzel oluyor ancak bunu da denemek istedim. Rengi çok güzel. Hediye için teşekkürler.
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: elime çok çabuk ulaştı teşekkür ederim hediye için de 😊
İsim: K** T**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Çok beğendim teşekkür ederim çok kullanışlı yani bir Masha alacağınızı bunu alın daha güzel daha iyi Hızlı kargo için de teşekkür ederim
İsim: B** D**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: tam fotoğrafta göründüyü gibi👍🏻
İsim: F** R**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim. Hediye için de teşekkür ederim. 💕
İsim: E** U**
Tarih: 29 Mayıs 2022

Yorum: Çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Gayet kaliteli ve iş gören bir ürün. Ekstra toka için çok teşekkür ederim.
İsim: B** B**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: saçlarım kolay şekil aldığı için 2-3 saat beklettigimde bile bukleleri belirgin oluyor. Harika bir ürün
İsim: N** E**
Tarih: 23 Şubat 2023

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Merak Edilenler Neler?

Soru: Nasıl yapılıyor
Cevap: Merhaba, ürün açıklamasında kullanım şekli yazmaktadir. Detaylı olarak interner üzerinde videolarına mevcuttur. İyi akşamlar dileriz

Soru: nasıl yıkayabiliriz
Cevap: El ile yıkayabilirsiniz. Makinede yıkanmamaktadır.

Soru: güzel ürün
Cevap: Teşekkürler degerli müşterimiz

Soru: dışı saten mi
Cevap: Merhaba, evet satendir.

Soru: Ölcusu nedir?
Cevap: Merhaba 97-100cm araligindadir. İyi akşamlar dileriz

Soru: ürün çapı kac cm acaba?
Cevap: merhaba ürünümüzün çapı 3 cm dir.

Soru: hm güzelmiş
Cevap: Keyifli alışverişler

Soru: merhaba benim saçlarım omuzlarima kadar kullanabilirim degilmi
Cevap: Değerli müşterimiz doğru kullanıldığında evet ise yarar

Soru: Kullanimini anlatirmisiniz?
Cevap: Merhaba Detayli kullanim videolari you tube da mevcuttur efendim. Kullanisli bir urundur. Saglikli gunler dileriz

Soru: numarası yok
Cevap: İsminizi ve soyisminizi rica edebilir miyim kontrollerimizi sağlayalım efendim

Soru: Sayın Yetkili, Elvin Aksesuar'ın ürünleri üzerinden satış yapıyorsunuz. Ürünlerimiz kendi imalatımız, kendi fotoğraflarımız ve bilgilerimizden oluşmaktadır. Eğer bizim ürünlerimiz üzerinden satış yapmayı kaldırmazsanız marka tescil belgemiz olduğu için avukatlarımız aracılığı ile gerekli işlemleri başlatıcaz. Emeğe saygı rica ediyoruz. Elvin Aksesuar
Cevap: trendyol ile görüşünüz

Soru: Sayın Yetkili, Elvin Aksesuar'ın ürünleri üzerinden satış yapıyorsunuz. Ürünlerimiz kendi imalatımız, kendi fotoğraflarımız ve bilgilerimizden oluşmaktadır. Eğer bizim ürünlerimiz üzerinden satış yapmayı kaldırmazsanız marka tescil belgemiz olduğu için avukatlarımız aracılığı ile gerekli işlemleri başlatıcaz. Emeğe saygı rica ediyoruz. Elvin Aksesuar
Cevap: Gerekeni yapabilirsiniz

Soru: ürün saten değil demişler saten mi acaba?
Cevap: Merhabalar ürün satendir

Soru: saten degilmi
Cevap: Değerli müşterimiz ürün satendir

Cevap: Merhabalar, gerekeni yapmanızı rica ederim.

Soru: Saçlarımda kaynak var bu yüzden uzun , kısa kalır mı acaba?
Cevap: Merhaba, sarım işlemi yukarı doğru yapılmaktadır. Doğru yapıldığı sürece kısa kalmayacaktır. İyi akşamlar dileriz

Soru: hangi kargo?
Cevap: Trendyol Express

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Değerli müşterimiz Bursa dan

Soru: hangi kargo
Cevap: tex efendim

Soru: çapı ne kadar acaba
Cevap: 5 cm efendim tüm sosislerin çapı. Keyifli alışverişler dileriz 🌸

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti Detay Resimler

Açık Lila Renk Isısız Saç Şekillendirici Saç Sosisi Saten Toka Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü