Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Alınır Mı?
Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Şu Andaki Değeri 97.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Hakkında yaklaşık 133 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Detaylı Açıklama

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Ürününün Satıcısı, Teenage Millionaire Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt ürününü 97.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt En Son Yapılan Yorumlar
97.0 Tl ye satışta olan Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
133 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Biraz iç gösteriyor, kalıbı bir beden küçük alın derim rengi çok tatlı
İsim: Y** B**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Millionaire

Yorum: İnce ve yanlış iç çamaşırıyla iç gösterir dökümlü bi yapısı var kumaşı fazla yumuşak ben kargo bedavaya gelsin diye almıştım mükemmel bişi beklemeyin
İsim: C** U**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: göründüğünden çok daha ince
İsim: Ö** A**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Paketlenmesi çok özenli hızlı kargo fiyatına göre iyi
İsim: Zeynep O.
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: anneme doğum günü hediyesi olarak aldım, çok beğendi severek giyiniyor tek sorun çok iç gösteriyor sorun değil ama. teşekkürler annem çok mutlu oldu 🫶🏿
İsim: A** M**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok sevemedim kalını dar kumaşı çok sert
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: kuzenime aldım çok bol s beden bile bol
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Bi beden büyük alabilirsiniz
İsim: G** t**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Harika tavsiye ederim kızıma aldım çok beğendi
İsim: S** T**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: rengide kumaşıda kalıbıda cok iyi, oversize sevenler bayılır ama cok bol istemiyorsanız 1 beden kucugunu alabilirsiniz
İsim: B** Y**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: komşuma aldım çok beğendi
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok aşırı büyük
İsim: S** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Ürün tok durmuyor iç gösteriyor ince bir kuması var. En büyük bedeni aldım ama 74 cm değil asla
İsim: E** S** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: oversize ve çok rahat
İsim: ö** K**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Bekledıgımden iyi geldi
İsim: Arzu M.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat ve şık
İsim: H** K**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Uygun fiyat sorunsuz ve hızlı teslimat teşekkürler
İsim: A** T**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Şakamı ya buuu. Buneyy. Bu ne güzellik. Yumuş yumuş. Alımlı. Rengi çok hoş. Asıl yazlık
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Çok özenlii
Tarih: 14 Haziran 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz orjinal bayıldım
İsim: h** ö**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: M** A**
Tarih: 26 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Çok yumuşak
İsim: B** P**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: rengi fotoğraftakiyle aynı en küçük bedeni alamama rağmen baya oversize ben sevdim tavsiye ederim
İsim: N** U**
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: fiyatına göre normal bir ürün kısa tişört bedeninizi alınız
İsim: K** S**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Çok beğendim aşırı iyi💜
İsim: H** D**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: çok güzel rahat evde giymek için almoştım tam bedeninizi alın
İsim: T** K**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: ürün güzel tavsiye ederim
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok güzel ♥
İsim: T** P**
Tarih: 27 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok guzelllll
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel kumaşı falan
İsim: ç** g**
Tarih: 27 Ekim 2023

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kaç santim?
Cevap: Merhaba. Resimlerin arasında ve/veya açıklama kısmında beden tablosu var efendim. Dilerseniz boy ve kilonuzu birlikte yazabilirseniz beden önerebiliriz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Artık Anlaşmamız Trendyol Express ile efendim. TEX gitmeyen yerlere PTTKargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: pamuklumudur acaba
Cevap: Merhabalar pamuklu kumastan uretılmıstir

Soru: iç gösterir mi
Cevap: HAYIR EFENDİM

Soru: kaç sardonlu ürün
Cevap: Tişört efendim ürün şardonlu değil

Soru: 48 bedenim 2xl olurmu
Cevap: evet efendim

Soru: tişört kaç santim?
Cevap: Merhaba. Resimlerin arasında ve/veya açıklama kısmında beden tablosu var efendim. Dilerseniz boy ve kilonuzu birlikte yazabilirseniz beden önerebiliriz.

Soru: Saks mavi rengi varmı
Cevap: malesef yok

Soru: pembeninin xl stoklari ne zmn yenilenir
Cevap: Pembe yenilenmeyecek

Soru: 170 boy 74 kilo bol dursun istiyorum hangi bedeni almam lazım? (çoğu beden kalmamış sorun değil bedenim yoksa söyleyebilirsiniz)
Cevap: Merhaba, M beden hafif salaş olur. L beden tam salaş olur. Nasıl tercih ediyorsanız o bedeni alabilirsiniz efendim.

Soru: selam efendim. kalınmı kumaşl, yoksa nazik?
Cevap: Yazlık normal kumaş efendim kalın değil

Soru: Tişörtün uzunluğu ne kadar?Birde kısamı uzunmu?

Soru: Merhaba modelin uzerindeki hangi beden ?1.50 47 kilo XS almak istiyorum kisa ve ya dar olur mu bana ?
Cevap: M beden efendim S alabilirsiniz

Soru: merhaba.53 kq 1.65 boy hangi ölçü olmalıdı?
Cevap: Merhaba, M beden hafif salaş olur. L beden tam salaş olur. Nasıl tercih ediyorsanız o bedeni alabilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba.163 boy 48 kiloyum.oversize durmasını istiyorum.hangi bedeni almalıyım?
Cevap: Merhaba, S beden hafif salaş olur. M beden tam salaş olur. Nasıl tercih ediyorsanız o bedeni alabilirsiniz efendim. Trendyolun Aynı gün kargo ve Hızlı kargo satış ortağıyız. İşgünlerinde saat 4 e kadar alınan siparişler aynı gün kargolanır. Sipariş tarihiniz İşgünü değil ise, siparişiniz ilk işgününde kargoda olur efendim. iyi günler dileriz.

Soru: merhaba 50 kg 155 boy hangi beden olur salaş durmasını istiyorum
Cevap: Merhaba, S beden hafif salaş olur. M beden tam salaş olur. Nasıl tercih ediyorsanız o bedeni alabilirsiniz efendim. Trendyolun Aynı gün kargo ve Hızlı kargo satış ortağıyız. İşgünlerinde saat 4 e kadar alınan siparişler aynı gün kargolanır. Sipariş tarihiniz İşgünü değil ise, siparişiniz ilk işgününde kargoda olur efendim. iyi günler dileriz.

Soru: merhabalar boyu uzun ve bol istiyorum boyu kalçayı biraz geçsin istiyorum ama bedenim xs sizce xs mi s mi almaliyim
Cevap: Merhaba, M beden alabilirsiniz.

Soru: hala gelmedi yarin gelmedigi takdirde sikayet edicem bilginize.
Cevap: Merhabalar tasıyı bız değiliz efendım aynı gun cıkıs sağlanmıstır bızım tarafıımızdan kargoda bazen gecıkmeler yasanabılmektedr

Soru: Merhaba 165 boy 63 kiloyum salaş durmasını istiyorum hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, M beden hafif salaş olur. L beden tam salaş olur. Nasıl tercih ediyorsanız o bedeni alabilirsiniz efendim. Trendyolun Aynı gün kargo ve Hızlı kargo satış ortağıyız. İşgünlerinde saat 4 e kadar alınan siparişler aynı gün kargolanır. Sipariş tarihiniz İşgünü değil ise, siparişiniz ilk işgününde kargoda olur efendim. iyi günler dileriz.

Soru: merhabalar hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhabalar trendyol express

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt Ürüne Ait Fotoğraflar

Açık Pembe Basic Düz Baskısız Oversize Salas Boyfriend Kadın T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü