Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Alınmaya Değer Mi ?

Sumeyra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
543
0
0
Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Şu Andaki Fiyatı 133.94 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Alanlar Memnun Mu?

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Hakkında yaklaşık 2778 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Ürünün Detayları

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml_x000D_

Karma ve yağlı ciltlerdeki günlük kullanıma uygun sebum dengeleyeci yüz temizleme jelidir. >_x000D_
Acnium sebum dengeleyici yıkama jeli patentli bitkisel kompleks, Niasinamid ve Pantenol içeren formülü ile cildin fazla sebum üretimini dengeler ve cildi nazikçe temizler. Termal su ile cildi yatıştırır. Siyah noktaları azaltmaya ve parlamayı engellemeye yardımcı olur. _x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Hipoalerjeniktir, Komedojenik değildir. _x000D_
Paraben ve ftalat içermez. _x000D_
Vegan / Vejetaryen üründür._x000D_
Kozmetik ya da balneoterapötik ajan olarak termal ve mineralli doğal sularla yapılan çalışmaların genel olarak cilt fonksiyonlarını destekleyici ve özel olarak da anti-inflamatuar, anti-oksidan, anti-irritan, nemlendirici ve anti-aging özellikler gösterdikleri ortaya konmuştur. Bu kanıtlar termomineral su kaynaklarının kozmetik ürünlerde ya da kozmetik ürün olarak kullanılabileceğini desteklemektedir. _x000D_
Acnium Patentli Bitkisel Kompleks (Çay Ağacı Yağı, Zerdeçal, Karnabahar, Brokoli Ekstresi ve Gözotu Ekstresi): Bitkisel ekstre cilt pürüzlerine karşı klinik olarak test edilmiştir. Hazırlanan formül cilt pürüzlerine yol açan faktörleri bloke eden bir etkiye sahiptir. _x000D_
Niasinamid: Cildin sebum dengesini düzenler. Mat bir görünüm sağlar. _x000D_
Termal Su: Cildin doğal nemlendirme mekanizmalarını uyarır. _x000D_
_x000D_

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Ürününün Satıcısı, Bioxcin Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml ürününü 133.94 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
133.94 Tl ye satışta olan Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2778 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: aşırı iyi bir ürün stok yapılmalı cildimi kuruttu baya da büyük düzenli kullanım da fark yaratıyor güneş kremi de iyi tavsiye ederim 🙃 2 tane daha sipariş ettim artık favori yıkama jelimmmmm🖤
İsim: S** S**
Tarih: 16 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DERMODOZ

Yorum: Bir yıkama jelinin kokusu nasıl bu kadar güzel olabilir aklım almıyor parfümü olsa satış rekorları kırardı o derece güzel bir kokusu var azıcık jel bile öyle güzel köpürüyor ki aşırı bereketli bir ürün cildi çok güzel temizliyor yıkadıktan sonra cildim ışıl ışıl oluyor cildi kurutup germeden temizliyor sivilcelerimi çok güzel temizlediğini düşünüyoDevamını Oku
İsim: İslim Ş.
Tarih: 20 Ağustos 2023
Satıcı: Bioxcin

Yorum: neredeyse 3 aydır kullanıyorum jeli çok güzel cildimede çok iyi geliyor parlatiyor temizliyor siyah noktaları da temizliyor 2. yi stok yaptım kargo ve paketlemeside mükemmel
İsim: E** Ö**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Tam yağlı ciltlere göre severek kullaniyorum kargo çok iyi paketlenmiş bir biçimde geldi
İsim: f** h** S**
Tarih: 30 Ocak 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: O kadar güzel paketleme yapılmış ki ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ürüne gelince bir eczacı bioxcin acnium nemlendiri krem önermişti baya etkisini görmüştüm yüz yıkama jelinin olduğunu da trendyoldan fark edince almak istedim ilk kullanımda bile etkisini gördüm. Cildim çok yağlı ve yıllardır her sabah akşam yüz yıkama jeliyle yüzümü temizlDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: çok beğendim bu fiyata da bulunca stoklanmalı bence
İsim: N** A**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Dermatoloğumun tavsiyesi ile aldım, sivilcelerim azaldı yüzüme ferahlık veriyor ❣ Çok memnunum
İsim: F** K**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: kızım için aldım cildi akneye eğilimli hassas çok memnun bu fiyata alınabilecek en kaliteli yıkama jellerinden ve kocamann alın aldırın
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Muhteşem bir ürün kuladığımdan bu yana cildimdeki etkiye her kez fark etti cildime ne kullandığımı soruyor görenler 🙏🥰
İsim: Müjgan A.
Tarih: 21 Nisan 2023
Satıcı: SAĞLIKHOME

Yorum: Akneli ve yağlı bir cildim var. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür temizlik sağladı. Sivilcelerim geçmek istiyor ama bir türlü geçmiyordu. Üründen umutluyum hadi inşallah
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: Öncelikle paketleme mükemmeldi. Ürün çok güzel yüzü yumuşacık yapıyor. Asla göz yakmıyor. Ve makyajı çok güzel çıkarıyor.
İsim: M** A**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: çok yağlı bir cildim var aşırı iyi geldi stok yapacağım bir ürün
İsim: F** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mayıs 2023

Yorum: siparişim hemen geldi kullanmaya başladım simdilik memnun kaldım cildimi çok kurutmadan temizledi
İsim: y** A**
Tarih: 08 Mart 2022

Yorum: çok güzel bir üründü kesinlikle tavsiye ederim. yüzümdeki siyah nokta ve sivilceler iki hafta sonra kalmadı hiç teşekkürler
İsim: beyda c.
Tarih: 30 Nisan 2023
Satıcı: SAĞLIKHOME

Yorum: Ürünü oğlum için aldım. Gayet memnun kaldı.
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Eşim için almıştım. Problemli bir cildi var ve şimdiye kadar bir çok şey denedik. Bioxin gibi güvenilir bir marka fiyatı da bu kadar uygun görünce deneyelim dedik. iyi ki de denemişiz. Daha ilk kullanmada etkisini gösterdi. Düşünmeden alınabilir hatta stoklu alınabilir :) güncelleme: etkisi olmadığı gibi akneleri arttırdı. tavsiye etmiyorum
İsim: GORKEM A.
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: bu markanın günes kremi ve nemlendiricisini kullanıyordum cok memnunum bu ürüne de bi sans vermek istedim gercekten harika 🤌🏻 la Roche fiyatları cok arttıgı icin alternatif arayarak bu markaya yöneldim ama gerçekten cok kaliteli ve bu fiyata olması 🤌🏻🤌🏻🤌🏻
İsim: E** v**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı iyi. Cildim fazla yağlı olmasına rağmen ürünü kullandıktan sonra gün içinde hiç yağlanmadı siyah noktalarda da ilk yıkamada gözle görülür derecede azalma var.Biraz yakıyor ama hiç sorun değil alın alın stok yapın
İsim: S** S**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme konusunda trendeyolda gördüğüm en iyi paketlemeydi satıcıya çok teşekkür ederim. Ürünü 1 kez kullandım karma cildim var yüzüm inanılmaz parladı tavsiye ediyorum….
İsim: E** Ç**
Tarih: 07 Aralık 2021

Yorum: Çay ağacı yağı, termal su ve tamamı bitkisel ürünler olan bir yıkama jeli, Bence muhteşem, çay ağacı yağının sivilcelere iyi geldiğini biliyordum zaten. Bioxin böyle bir ürün çıkardıysa almamak olmazdı, Ben şimdiden memnun kaldım uzun süre gidecek ama stok yapmayı düşünüyorum yinede
İsim: G** K**
Tarih: 07 Ekim 2021

Yorum: Yüzüm yumuşacık ve pasparlak oldu güzel bir ürün tavsiye ederim
Tarih: 30 Mart 2023
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: 1 aydır kullanıyorum çok memnunum yüzümde baya sivilce vardı aralıksız kullanırsanız baya etkisini görürsünüz cildim özellikle kokusuna bayılıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum alın aldırın
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Eşim için aldım yüzünü yıkadı ve bayağı memnun kaldı güzel etkisi
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Karma cilt yapım var bilinen jellerle kıyaslanamaz bile kesinlikle tavsiye ederim. Yağlı cilt yapısı olan arkadaşlar kaçırmasın. Cildi tertemiz yapıyor. Sabah akşam düzenli kullanımda farkı görürsünüz mutlaka.
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Yüz yıkama jelinden çok memnun kaldım, yüzü güzel temizliyor ve kokusu da oldukça temiz kokuyor.
İsim: E** O**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: hemen kullanımdım ilk kullanımda bile yüzümde ferahlık yumuşaklık hissini hemen hissettirdi.hizli bir şekilde ulaştı teşekkürler Trendyol
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel bi kokusu kullanımda cildin temizlendiğini hissediyorsunuz
İsim: P** S**
Beden: 09 Mayıs 2023

Yorum: Diğer temizleyicilere göre fiyatı uygun ve çok hızlı elime ulaştı daha 24 saat bile olmamıştı 😄 ürünü 2 kez kullandım ama yıkadıktan sonra ki hissiyatı çok güzel ben nemlendirici kremini de aldım ikisini birlikte kullanıyorum. Çok memnun kaldım.
İsim: a** a**
Tarih: 07 Ekim 2021

Yorum: yağlı ciltler için müthiş. ürünün kokusu fena değil. yoğunluğu rengi ve cildi kurutmadan çok iyi şekilde temizlemesi mükemmel. fiyatına oranla bu miktar oldukça iyi. almayı düşünen kişilere kesinlikle tavsiye ederim. hatta 1 adet de kız arkadaşıma aldım.
İsim: efe s.
Tarih: 27 Şubat 2022

Yorum: 70 tlye aldım. Bu kadar güzel olacağını bilemiyordum. Kokusu efsane, yüzüm yumuşacık teşekkürler Trendyol l
İsim: K** A**
Beden: 26 Nisan 2023
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: iyi akşamlar akne engelleyici özelliği var mı
Cevap: Merhaba Klinik Çalışmalar 1. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı tarafından İstanbul’da 2018 yılında yapılan akne vulgarise karşı iki bitki özütünün etkinliği üzerine yapılan klinik çalışmanın sonuçlarına göre; . 2. Gözde Kışla Hastanesi Dermatoloji Bölümü tarafından 2017 yılında Malatya’da yapılan klinik çalışmaya göre; Dört haftanın sonucunda elde edilen ön veriler, bitkisel anti-akne ürünlerinin, akne semptomlarını önemli ölçüde azalttığı verileri elde edilmiştir. 3. DERMATEST tarafından 4 aylık bir sürede gerçekleştirilen çalışmalarda ürünümüzün güvenilirliği onaylanmıştır.

Soru: yüzüm karma bu ürün uygun mudur
Cevap: Merhaba efendım. Evet uygundur.

Soru: hayırlı işler sırttaki sivilceler için de kullanılabilir mi
Cevap: Genel olarak kullanım alanı yüz sivilceleri içindir

Soru: Merhaba ürün fiyatını 60₺ olarak havale yapsam olur mu kargo ücreti yerine küsuratı ödesem
Cevap: Merhaba, sitedeki fiyatlar üzerinden alım yapabilirsiniz efendim.

Soru: Rosa kaynaklı sivilcelerim cikiyor zarari olur mu
Cevap: Merhaba sivilceleride kurutma amaçlı kullanılabilir

Soru: Yüzüm karma cilt kullanabilirmiyim
Cevap: Karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygunluk

Soru: Ürünün son kullanma tarihi ne zamana kadar acaba
Cevap: Merhaba açıldıktan sonra 12 süresince kullanılabilir efendim.

Soru: Merhaba efendim. Ürün nasıl kullanılıyor?
Cevap: Merhaba efendim;Az miktarda jeli elinizde köpürtün ve yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile durulayın. Sabah ve akşam uygulanabilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün komedonlarda etkili midir
Cevap: Evet efendim sebum azaltıcı etkisi vardır

Soru: vücut içinde kullanabilir miyiz? sırt ve göğüs kısmı çok yaglaniyor
Cevap: Evet efendim yüz ve vucüt için kullanılabilir

Soru: Merhaba yüzüm yağlı değil ama sivilceli sizce uygun mudur?
Cevap: Uygun değildir efendim.

Soru: normal ciltler için olur mu
Cevap: Merhaba kullanım için doktorunuza danısınız

Soru: yağ bazlı mi su bazlı mi
Cevap: İnternet bakıp bilgi alırsanız sevinirim o kadar ürün bilgisine sahip değiliz efendim

Soru: merhaba son kullanma tarihi nedir
Cevap: Değerli müşterimiz ürün acildikdan 12 ay icerisinde tüketmeniz gerekmketeir

Soru: etkisi ne zaman görülür nemlendirici kullanmak gerekiyormu hediye veriyormusunuz
Cevap: Merhaba efendim etkisi düzenli kullanımda başlayacaktır. Hediyelerimiz dönemsel olmaktadır şuanda bulunmamaktadır. nemlendirici mutlaka kullanmak gerekiyor efendim

Soru: hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz acaba
Cevap: trendyol expres

Soru: Ürün yag bazlımı su bazlımı
Cevap: Merhaba efendim ürün yağ bazlıdır

Soru: salisilik asit orani nedir
Cevap: Merhaba oran olarak belirtilmemistir efendim.

Soru: Son kullanma tarihi nedir ürünün?
Cevap: merhaba,açıldıktan sonra 12 ay dır.iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba sitenize de baktım da ben demin ürünlerinizin tarihi nedir acaba? Ve ikisinin hızı da aynı mıdır, hangisinden alsam daha hızlı elime ulaşır?
Cevap: Merhaba. Ürünün son kullanma tarihi 2023’’dir. Sağlıklı günler dileriz.

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml Resim Galerisi

Acnium Sebum Dengeleyici Yüz Yıkama Jeli 500ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Asya Kozmetik 0 12

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü