Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Şu Andaki Fiyatı 399.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Gerçekten İyi Mi?

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Hakkında yaklaşık 75 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Teknik Bilgiler

Palazzo pantolon, yüksek bel özelliği ile beletam oturan ve paçalara kadar genişleyerek gelen pantolon modelidir. >_x000D_
Bu pantolonlar hem uzun hem de kısaboylu kadınlar için uygun_x000D_

. Bacakları uzun gösteren bu model pantolonlar,hem günlük rahat giyimde hem de gece kıyafeti olarak tercih edilebilir. >_x000D_
Vücut tipinize göre jean seçimi konusunda incebel yapısına, orta ölçülerde kalça ve basene sahip olan kadınlar; kum saati_x000D_

vücuttipine sahiptir. Pek çok jean modelinin yakıştığı kum saati vücut tipine en çokgeniş paça jeanler yakışıyor. >_x000D_
Eğer kullandığınız Pantolon bol paça birPantolon ise üzerine giydiğiniz gömlek, bluz ya da kazağın daha canlı olabilmesi için yardımcıbir parçadan faydalanabilirsiniz.Pantolonunuza uyumlu aynı ton ve dokuda yelek ve ceketler_x000D_

tercihederseniz hem daha şık hem de daha rahat bir kombin yapmış olacaksınız. >_x000D_
Bol paça pantolonlarla son yıllarda en çoktercih edilen model dolgu topuklar_x000D_

. Bunun yanı sıra takunya modeli ayakkabılarıve botları da kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon altına giyeceğiniz dolgutopuk bir ayakkabı sizin daha uzun olduğunuz algısı yarattığı gibi pantolonunpaçasını da gösterişli hale getiriyor. >_x000D_
Bol paça pantolon özellikle ayakkabıyıkapatabilecek boy uzunluğuna sahip olmakta ve bu şekilde görseli ile her zamandaha uzun bir görünümün oluşmasına yardımcı olmaktadır_x000D_
_x000D_
Ürünümüz pamuk ve biraz elastan içermektedir. bu,kumaşın esnemesini önlemeye yardımcı olur ve modelin giyilmesi daha rahat halegelir._x000D_
_x000D_

Ürünümüzlikralı yapısı ve esnek kumaşı sayesin de rahat bir kullanıma sahiptir. >_x000D_
_x000D_

Bu sayedeçocuklar günlük ve okul döneminde uzun süre kullanabilmektedir. >_x000D_

Solmaz kumaşteknolojisiyle üretilmiş olup uygun yıkama koşulları sağlandığında solmadan veyıpranmadan uzun süre kullanılmaktadır. >_x000D_

Yıkamatalimatı : 30 derecede ters çevirerek yıkayınız. Ağartıcı maddekullanılmamalıdır. >_x000D_

Özellikleçocuklar için ürün seçiminde rahatlığa ve kolay hareket edebilmeye özengösterilmelidir. >_x000D_

Ürünümüz düzve bol kesimi sayesinde spor,şık ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. >_x000D_
_x000D_
Eğer kullandığınız pantolon bol paça bir pantolon iseüzerine giydiğiniz Gömlek, bluz ya da kazağın daha canlıolabilmesi için yardımcı bir parçadan faydalanabilirsiniz.Pantolonunuza uyumlu aynı ton ve dokuda yelek ve ceketler tercihederseniz hem daha şık hem de daha rahat bir kombin yapmış olacaksınızPek çoktarza göre üretilen pantolonlar günümüzde en sık alınan giyim ürünlerindendir. _x000D_
Pek çok kombinle kullanılan pantolonlar yaz kış demeden birçok kişinin günlükgiyiminde yer edinir.Kombinlerinde önemli bir rolü olan pantolonları nasıl kullanabileceğinimerak ediyorsan sana özel püf noktaları bu yazımızda görebilirsin._x000D_

Şimdi paça boyu ve genişliğiyle diğerlerinden ayrılan Bol Pantolon ModeliniTanıyalım. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Geniş paça pantolon_x000D_
_x000D_
Bu model basenlerden aşağıya doğru genişlemeye başlar. _x000D_
Beli sardıktan sonra ayak bileklerine kadar etekler yavaş yavaş açılır vegenişler.Sıcak günlerde vücudunun rahatça nefes almasına yardım eden geniş paçapantolonlar, her kombinine uyum sağlayabilir._x000D_
Bu tür pantolonların altında kullanabileceğin ayakkabı modelleri ise dahaspor türlerdir. _x000D_
Yüksek tabanlı spor ayakkabılar ya da platform topuklu sandaletlerleoldukça cool bir kombin elde edebilirsin._x000D_
Boy uzunluğun ne olursa olsun geniş paça pantolonu tercih edebilirsin._x000D_
Ancak paçaları basenden genişleyen bu modellerin üzerine vücuda oturangömlek ya da bluzler tercih etmelisin._x000D_
Kot, keten ya da kumaş geniş paça pantolonları günün her anında giyerek rahatçahareket edebilirsin._x000D_
_x000D_

Son Moda Harmony Ürünleri >_x000D_

Harmony >kadınlar için geniş ürün yelpazesiyleöne çıkar. Harmony tarafından tasarlanan binlerce giysi arasında, her zevkeuyabilecek seçenekler barındırır. Bulunduğunuz her ortamda dikkat çekici birhava yaratabilmenizi sağlayabilir. Söz konusu parçaların fark edilmesininsebebi ise sahip oldukları kalite olarak nitelendirilebilir. >_x000D_

Harmonyyalnızca etkileyici bir görünüm değil aynı zamanda işlevsellik de sunmayıhedefler. Böylece yıllar önce aldığınız bir Harmony ürününü, pek çok parça ilekombinleyebilirsiniz. Çünkü marka, son trendleri takip eder. Her modaya,kuşağa, mevsime, tarza ve zevke hitap edebilen binlerce seçeneğini birbiriylekombinlemek oldukça keyifli olabilir. Geniş skalası sayesinde Harmonykoleksiyonunda her bütçeye ve görünüme uygun parçalar bulmanız mümkün. >_x000D_

Harmony Ürün Modelleri Ve ÖzellikleriNelerdir? >_x000D_

Harmony, geniş ürünyelpazesiyle kullanıcılarına >çeşitli alternatifler sunar. Markanınkategorileri arasındaki Pantolon modelleri, Tayt modelleri, Kumaş PantolonModelleri gibi sezonun sevilen giysileri de yer alır. >_x000D_

Harmony pantolonmodelleri arasında her kalıpta ürün bulabilirsiniz. Pantolon günümüzdevazgeçilmez bir parça olsa da >bedene tam oturan ve kişinin tarzınıtam olarak yansıtabilen kalıplar bulmak oldukça güç olabilir. Harmony jeanmodelleri naylon, polyester, viskoz, pamuklu, triko, deri gibi farklıkumaşlardaki çeşitleri arasında istediğiniz kalıba kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Bunlar;, klasik, skinny, slim fit, super skinny, wide leg, palazzo, ve relaxedşeklinde sıralanabilir. Aynı zamanda düşük, normal, yüksek, süper yüksek,lastikli ve kemerli bel gibi birbirinden farklı özelliklere sahip seçeneklermevcuttur. Trend ya da klasik fark etmeksizin her tarza uyabilecek pantolonlarbulabilirsiniz. Kaliteyi belli eden ürünler, genellikle dış giyim ürünleridir >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Ürününün Satıcısı, BACK Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim ürününü 399.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Yorumlar Ve Değerlendirmeler
399.99 Tl ye satışta olan Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
75 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Çok güzel bi küçük bedenini alın rengi de bi tık koyu ama duruşu hoş 🌸
İsim: Dicle E.
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Harmony Giyim

Yorum: 1.55 58 kiloyum M beden aldım biraz bel kısmı bol geldi ama güzel ben beğendim tavsiye ederim
İsim: i** K**
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: aura jeans

Yorum: 154 55 kiloyum M beden büyük geldi kumaşı çok iyi
İsim: R** T**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Boy:153cm
Satıcı: Nevege Butik

Yorum: Harika gerçekten beden büyük alınabilir ama boyu biraz uzun kalıyor
İsim: G** E**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: ürünü tam bedeninize göre alın ben güzel buldum
İsim: C** n**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: urun gerçekten çok güzel tam bedeninizi alin
İsim: g** b**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çooox bəyəndim.Almağa dəyər
İsim: E** Z**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: çok güzel biraz iç gösteriyor
İsim: F** A**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: FUEGO FERRO

Yorum: rengi çok güzel tam kalıp
İsim: Z** G**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: xs sipariş ettim s geldi
İsim: M** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: Ececollection

Yorum: rengin fotoğraftaki ile alakası yok, 20yy 78/146 rengi tarzında bir renk göndermişler. ayrıca xs istedim m göndermişler. bir de iade ile uğraşıcam
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Siyahını daha önce almıştım, siyahına göre daha ince ve bacak kısmı daha salaş geliyor görseldekine göre. Bel kısmı bedenim olmasına rağmen biraz sıktı. Ama duruşu çok güzel.
İsim: C** S**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: güzel tam oldu
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: resimdeki gibi değil
İsim: D** K**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Harika bir kumaşı var herkese tavsiye ederim tam beden alın
İsim: S** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel kumaşı var beğendim
İsim: n** k**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kalıbı kumaşı çok güzel. Bir puan kırmamın sebebi bacak boyu çok uzun terziye gitmesi lazım. Kumaşı kırışabilir
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel bedeninizden bir beden küçük alın
İsim: A** P**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: duruşu dikişi kumaşı oldukça iyi 👍🏻
İsim: H** S**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: M aldım cok bol geldi 54 kiloyum iade
İsim: N** A**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: iyi görünüyor Güzel
İsim: Ş** ş**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı çok güzel beğendim
İsim: L** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: bayildim cok guzel bir pantolon ic göstermiyor rahatlikla kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: 170 56 kiloyum 36 beden aldım biraz beli büyük oldu ve boyu da biraz uzun oldu ama oldukça güzel
İsim: E** D**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ürün tavsiye ederim
İsim: Z** A**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel pantolon
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Siyahını kullanıyordum krem rengini de aldım çok kaliteli alın mutlaka
İsim: M** G**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Boyum 163 kilom 52 xs aldım aşırı büyük geldi paça boyu çok uzun dikişlerde de hata var
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat ve kumaşı güzel
İsim: G** Ç**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Hangi kumaş
Cevap: Atlas kumaş

Soru: hangi kargo
Cevap: trendyol expres efendim

Soru: 1.54 boy 62 kilo kaç beden olur acaba
Cevap: Mbeden almalısınız Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.62 boy 53 kilo hangi beden olur ?
Cevap: xs size uygun olur efendim

Soru: 172 boy 73 kilo hangi bedeni almalıyım l ve xl arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Cevap: 40 BEDEN SİZE OLUR EFENDİM XL ÇOK BOL DURUR TERCİH ÇOK BOL DEĞİL İSE 40 BEDEN YANİ L BEDEN EFENDİM SİZE OLUR

Soru: 1.60 55 hangi beden
Cevap: Merhaba verdiğiniz bilgilere göre M beden tavsiye edilmektedir iyi alışverişler dileriz

Soru: 158 cm 54 kilo Hangi beden olur acaba ürün bol mu kalıbı nasıl
Cevap: 36 beden size olur efendim

Soru: 159 boy ...73kilo hangi beden almalıyım
Cevap: L beden uygundur sizlere

Soru: iyi günler 168 boy 68 kilo hangi beden uygundur acaba 😊
Cevap: L beden almalısınız Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 158 57 kilo kaç beden olur
Cevap: 36 beden size olur efendim

Soru: 1.59 boy 58 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: S beden almalısınız Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 175 boy 73 kilo kaç beden
Cevap: L beden almalısınız Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Boy 158 kilo 53 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba. Verdiğiniz bilgilere göre M beden tavsiye edilmektedir. İyi alış verişler dileriz.

Soru: 1 59 boy 48 kilo S beden uygun olur mu

Soru: merhaba 1.55 boy 62 kilo hangi beden almalıyım hafif bol dursun istiyorum
Cevap: M beden tercih edebilirsiniz efendim

Soru: pantolonun boyu kaç cm
Cevap: merhaba efendim 100 cm

Soru: 168 62kilo kac beden uygun olur
Cevap: M beden almalısınız Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 45 kiloyum xs mi 2xs mi almalıyım
Cevap: XS beden almalısınız Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 167 boy, 60 kilo hangi beden önerirsiniz
Cevap: M beden almalısınız Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.60 boy 53 kilo kaç beden olur

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim Detay Resimler

Ada Kadın Pileli Palazzo Pantolon Oversize Kesim En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü