Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Fiyatına Göre Alınır Mı-

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
323
0
0
Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Alınmaya Değer Mi?
Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Şuanki Fiyatı Ne Kadar 205.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Alanlar Memnun Mu?

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Ürün Hakkında Bilgi

AydemirTech 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre_x000D_
_x000D_
70 Cm ile 2.10 cm Arasında İstediğiniz Ölçülerde Ring Light , Projektör , GoPro Kamera , Fotoğraf Makinası ve Video Kaydediciler İçin İdeal Hafif Taşıması Rahat Tripod. _x000D_
_x000D_

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Ürününün Satıcısı, AydemirTech Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre ürününü 205.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Yorumlar Ve Değerlendirmeler
205.0 Tl ye satışta olan Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Keşke 10 yıldız ⭐ olsa hakkıdır. Hem hafif hem tam bana biçilmişkaftan.. Bunu tasarlayan ve satanın elleri dert görmesin 😄.. Şimdiarkadaşlar ben bu ürünü ne video nede foto çekimi için almadım. Bu ürünütıraş olmak için evet yanlış okumadınız tıraş olmak için aldım.Pandemiden beri Berber yüzü görmedim. Hep ense aynasını tutacak buürünün eksikliğinDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AydemirTech

Yorum: Paketleme gayet iyi kargoda hızlı geldi. kalitesi benim için idare ederve alınabilir.
İsim: A** B**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: çok sağlam değil ama isini yapıyor memnunum
İsim: Y** K**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: beklentimi karşılamadı
İsim: serdar ş.
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: beyendim pis yorumlar var ama men beyendim
İsim: H** A**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Fiyat performans için gayet iyi
İsim: O** G**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Üründe ufak bir problem vardı ama düzelttim ürün gayet iyi çok teşekkürederim :)
İsim: Ü** B**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: fiyat performans gayet kullanışlı sadece yanına aparat eklenirse dahaiyi bir paket olur ama işlevini görüyor
İsim: R** k**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: fiyatına göre 5 yıldız bir ürün. philips marka prejoksiyon için aldım veaz altındaki yuvaya tam oturdu. 270 derece açı hareketi sağlayan aparatefsane bı detay olmuş. çok çok kaliteli malzeme değil ama bu fiyatınınkarşılığını fazlasıyla hakeden bir ürün
İsim: E** A**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Kalitesi kötü ve çok hassas ama bu fiyat için ideal.
İsim: T** B**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: kesinlikle almayın! alt kısmındaki vida kısmını aliminyuma benzer birmalzemeden yapılmış,iki çevirmede vida yalama oluyor,izler hemenbozuldu. üst kısmındaki oynar parça kesinlikle projeksiyonu taşımıyor!ne kadar sıkarsan sık sabit tutamıyorsun! en sonunda iple bağladım!satıcı bir günde kargoya verdi! Tren dyol kargo be rbat bir hafta daürün mü tesDevamını Oku
İsim: E** S**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Gayet Güzel beklediğimden daha iyi geldi bunların aynısı çok daha fazlafiyatlarda fiyat performans ürünü hızlı ve özenli paketleme gelditeşekkürler öneririm
İsim: Serkan T.
Tarih: 08 Ağustos 2023
Satıcı: İstanbul Reidan

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi Yok

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre Detaylı Resimler

Adaptörlü 3 Ayaklı Tripod Işık Ayağı Projeksiyon Sunset Ring Halka 2.1 Metre En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü