Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small En Düşük Fiyat Nerede ?

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Fiyatına Göre Alınır Mı?
Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Mevcut Fiyatı 119.27 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Kullanıcılar Memnun Mu?

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Hakkında yaklaşık 912 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Detaylı Açıklama

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Ürününün Satıcısı, WENOLG Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small ürününü 119.27 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Ürünü Kullananların Görüşleri
119.27 Tl ye satışta olan Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
912 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: kendime yaptığım en güzel iyilik keşke daha önce keşfetmiş olsaydım da alsaydım. ürün harika kullanıyorum sızdırma yapmadı özel günlerin dostu hiç birşey hissetmiyorsunuz. bir kaç sefer takıp çıkartınca eliniz alışıyor usta oluyorsunuz 😊 kesinlikle alın ve dua edeceksiniz.
İsim: N** g**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: COSMONUS - WENOLG GROUP KOZMETİK

Yorum: Gerçekten tasarlamandan Allah razı olsun çok güzel ben bekarlara tavsiye etmiyorum baya içeri giriyor kullanmak için ama evliler rahatlıkla kullanabilir ben çok tereddüt ettim baya araştırdım iyi ki almışım hemen de almıştım kullanmasına ped yok ıslaklık hisssi yok pişik yok kötü koku yok misss ya sadece 3-4 saatte bi çukarıp tuvalete döküp yıkayıpDevamını Oku
İsim: H** D**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: Gerçekten harika bir ürün, o bez huzursuzluğu, sıkıntısına son. keşke daha önce olaymış. Alın Hanımlar...çok büyük rahata kavuşursunuz.....
İsim: A** A**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: normal dogum yaptgimdan kendime L aldım kiz kardesime hediye olarak da s beden sparis verdim en özel hediye bu olsa gerek bir kadını maddi ve zaman olarak ozgurluge kavusturacak mukemml urun.
İsim: G** G**
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: Sezaryenle doğum yaptığım için S beden aldım iyi yapmışım. Ürünü takıp çıkarırken zorlanıyorum bi tık ama onun dışında gerçekten kendime aldığım en güzel şey diyebilirim. Hiç yokmuş gibi ve dolmaya yakın olana kadar kesinlikle sızdırma yapmıyor. Reglin ilk günleri sık değiştirmek gerekiyor o yüzden. Kabı döküp yıkıyorum güzelce sonra tekrar takıyorDevamını Oku
İsim: Feyza B.
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: Hayatımda geçirdiğim eennn rahat regl dönemimdi. Almadan önce çok yerde araştırdım buranın yorumlarını da okudum ve aldım. Ben ikiye katlayıp içime yerleştirdim ve ilkimde bunu başarabildim. Girişi çok rahat oldu ve hiç içimdeymiş gibi hissettirmedi. Ufacık bir sızma yaptı lavaboya gidip çıkartıp yeniden denedim ve sonrasında hiç sızma yapmadı. ÇokDevamını Oku
İsim: B** G**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: 100 yıldız olsada versem 15 yıldır en rahat geçen regllm oldu 2 ve 3 günü o kadar yoğun geçiyordu ki ped yetistiremiyordum suan kullaniyorum tampon kullanırken hissediyordum ama kabi hissetmiyorum o kadar rahat 4 saat te bir çıkarıyorum alın aldırın rahatlığını göreceksiniz
İsim: s** m**
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: Görseldeki gibi beyaz bir kese içinde ambalajlı olarak geldi. Almadan önce neredeyse 2-3 ay boyunca araştırdım. Bütün cuplar aynı malzemeden yapıldığı için uygun fiyatlı olanı tercih ettim. Ve pişman olmadım gayet başarılı ve rahat bir ürün. İlk gün kullandığımda tam olarak alışamadığım için sızdırma yaptı ama çok az. Sonra 2-3 saat aralıklarla yenDevamını Oku
İsim: D** Ş**
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: kendime yaptığım en büyük iyilik alın aldırın
İsim: t** a**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Bu gün ilk günüm hiç rahatsızlık hissetmiyorum. Çok minik sızdırma oldu ama belki benim acemiliğimden olabilir. Birkaç saat sonra çıkardım. Bence başarılı bir ürün. Ben hem s hem l aldım ama ilk s olanı denedim . Bence çok memnun kalacağım şimdilik 10 puan 😍
İsim: N** G**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: kesinlikle hissedilmiyor.yanındaki güzel hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: S** T**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: çok tereddüt ederek aldım.2 kez kullandım fakat gerçekten büyük rahatlıkmış. özellikle özel günlerde denize gönül rahatlığıyla girebilirsiniz. eski yöntemler inanın çok daha zor ve sağlıksızmış kullanınca anladım. özel gününüz çok yogun geçmiyorsa bence xs yeterli, s bence herkes için ideal. kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: P** S**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: Bu zamana kadar özel günlerimde hiç bu kadar rahat etmemiştim iyi ki almışım
İsim: K** B**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: ikinciyi bile sipariş verdim harika muhteşem bişey
İsim: Ş** A**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: ürün gayet güzel ve kullanışlı normal ped ihtiyacınız anında bitiyor hem doğa dostu hem hesaplı kesinlikle tavsiye ederim ayrıca satıcı da gayet ilgili
İsim: c** g**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: ben iki boyunuda aldım s ve l. adetim çok geldiği için ikisinide denemek istedim fakat s beden yeterli gelir diye düşünüyorum. 22 yaşındayım bence çoğu kişiye s yeterli bir boyut hatta evli olanlara bile. Başta takarken biraz zorlandım ama ikinci takışımda çok rahat oturttum. bence pahalı bir ürün olmasına gerek yok fiyatına göre çok güzel hayat kDevamını Oku
İsim: s** b** a**
Tarih: 19 Haziran 2022

Yorum: Hijyenli paketli bir şekilde kesesiyle geldi teşekkür ederim.
İsim: S** T**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: Kozmo Kalite

Yorum: Ürünü araştırdıktan sonra deneme amaçlı hem kendime hem anneme aldım ama sanırım bana büyük geldi. Bekarım, 24 yaşında 150cm 42 kiloyum yardımcı olursa diye yaziyorum. Annem rahatlikla kullanabiliyo bazı zamanlar sızıntı yapabiliyomuş ama o da takma şeklinden kaynaklı sanırim tavsiye ediyoruz.
İsim: S** E**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: bacılarımı bilgilendirmek için detaylı olarak yazacağım herşeyi. 20 yaşımda kullanmaya başladım çok büyük konfor daha önce tampon bile kullanmamıştım dediler yok olmaz rahat edemezsin vs vs ettim harika oldu. aldığım gümden beri ped almıyorum. sabah işe giderken boşaltıyorum bir de eve gelip uyurken. yeterli oluyır ilk gün. diper günler günde birDevamını Oku
İsim: İ** d** Ö**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Regl dönemime denk gelen acil bir tatil planım gelişti, mecburiyetten aldım aslında. O KADAR RAHAT ETTİM Kİİ AY KAÇ KERE DENİZE GİRDİM ÇIKTIM REGL MİYİM DEĞİL MİYİM ANLAMADIM sadece ilk başta yerleştirmede sıkıntı yaşadım zorlandım biraz ama artık fıt fıt halledebiliyorum. Ayyy alın aldırın bulandan da Allah razı olsun vallahi
İsim: Ç** Ö**
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: bir kadının kendine yapacağı en büyük iyilik budur bence. 3ay oldu kullanıyorum. zamanla daha pratik hale geliyor tavsiye ederim
İsim: b** ö**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: Bir cesaret göstererek aldım. Üründen beklediğim performansın üstünde memnun kaldım. İlk kullanımda pratiklik olmadığı için sıkıntı yaşayabilirsiniz. İki üç kullanımdan sonra insanın eli alışıyor. Çok rahat ve pratik. Artık hijyenik ped ve tamponlara elveda...
İsim: E** E**
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: Aldığım en kullanışlı ürün
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2022

Yorum: 3 sene önce çok kanamam oluyor diye l beden almıştım farklı bır marka dan. ama büyük olduğu için oturmuyordu ve sızdırma yapıyordu. s beden aldım ve anlatılmaz mutluyum her kadın kendıne bir şans vermeli. ürüne gelcek olursak kesesi ve poşeti içinde geldi pahalı markalara para vermeye gerek yok aynı işlemi görüyor ve kaliteli
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: 1 seneden fazladır kullanıyorum. Çok memnunum bir kez doğum yaptım ona rağmen smll iyi oldu.
İsim: E** B** O**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Bana biraz büyük geldi
İsim: B** G**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: büyük rahatlik
İsim: S** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Ağustos 2023

Yorum: basta çok kolay olmadı alışmak ancak çok büyük rahatlık. hem doğa dostu hem de kaşıntı sızıntı gibi şeylerden kurtuluyorsunuz. deneyin derim.
İsim: H** Ü**
Tarih: 30 Kasım 2022
Satıcı: MAQYA Cosmetics

Yorum: Cokcok memnun kaldim. Large ini da aldim. Keske daha once karsilassaydim.
İsim: G** U** Ş**
Tarih: 26 Aralık 2022
Satıcı: MAQYA Cosmetics

Yorum: takarken aşırı zorlandım 2 saat uğraştım diyebilirim ama sonunda taktım rahat olmanız gerekiyor sabırlı olmanız gerekiyor taktıktan sonra içinizde asla hissetmiyorsunuz taktıktan sonra acıyorsa biraz zıplayın hareket edin kendi yerine oturuyor zaten kendisi takarken kayganlaştırıcı kullanabilirisiniz kendinize uygun şekli ve pozisyonu bulduğunuzdaDevamını Oku
İsim: B** Ö**
Tarih: 21 Mayıs 2022

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bedenı nassıl belirtiyoruz. Satın alırken secenek sunmuyor da
Cevap: sadece xs mevcut efendim

Soru: Boyutu nasıl seçicez evliyim doğum yapmadım
Cevap: Normal doğum yapmadıysanız s beden

Soru: fdi onaylı mıdır
Cevap: FDA Onayı amerika üretimi olan ürünler için geçerlidir FDA bir ABD kuruluşudur.

Soru: merhaba ben bir normal dogush bir keysəriyyə əməliyyati yapdim hangi olcu uygundur? sifarish vererken olculeri haradan secim etmek olur?
Cevap: L beden efendim

Soru: ebat seçeneğini göremedim ama 28 yaşındayım sezeryanla bir doğum yaptım 165 boy 63 kiloyum hangi ebati alayim
Cevap: small alınz

Soru: Kabı kaynattıktan sonra ürün sızdırmaya başladı neden acaba
Cevap: kab kaynatılmıyorki efendim özel temzileme solisyonları bulunmaktadır

Soru: Evliyim ama çocuk falan yok 20 yaşındayım hangi beden almalıyım
Cevap: Small efendim

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Trendyol express

Soru: 26 yaşında 2 aylık evli ve hiç doğum yapmadım hangi boyut almalıyım
Cevap: Large uygundur

Soru: cinsel deneyimim var ama doğum yapmadım regl dönemim Orta yoğunlukta ama çok ağrılı geçiyor hangi beden önerirsiniz
Cevap: large efendim

Soru: Merhaba 16 yaşındayım kullanabilir miyim
Cevap: Evet efendim

Soru: 3sezeryan doğum yaptım 175 boy.77kilo. 33 yaşındayım hangi beden almalıyım
Cevap: S beden efendim

Soru: s bedendeki yollar mısınız lütfen kolay gelsin
Cevap: Ürün zaten s beden efendim

Soru: 3sezeryan doğum yaptım hangi beden almalıyım
Cevap: Small efendim

Soru: merhaba bu ürünün bedenlerini nasıl seçip alacağım
Cevap: small tek mevcut efendim

Soru: merhabalar efendim sizi sizinti yapmaya baslamissa eskimiş anlamına mı geliyor acaba
Cevap: Düzgün takamamış olanibilirsiniz

Soru: Bekar biri kullanabilir mi. Bi sıkıntı olur mu
Cevap: hayır efendim sıkıntı olmaz

Soru: merhaba ürünün bedenlerini ve boyutlarını yazma şansınız var mı birde hangi malzemeden üretildi
Cevap: boyut seçiminde ana kriter, vajina kanalın çapıdır. Bu sebeple cinsel deneyim yaşamamış olmak, vajinal doğum yapmış ya da yapmamış olmak gibi kriterler önem taşır. Model B; Normal Doğum Yapmış Kişiler içindir. Model B boyutu; Çap: 45 mm, Uzunluk: 70 mm, Kapasite: 30 ml Model A ; Hiç Doğum Yapmamış ya da Sezaryen Doğum Yapmış Kişiler için. Model A boyutu; Çap: 40 mm, Uzunluk: 65 mm, Kapasite: 25 ml Model Mini; gençler veya daha küçük boyuta ihtiyaç duyanlar içindir. Model Mini boyutu; Çap: 37 mm, Uzunluk: 58 mm, Kapasite: 17 mm Umarız bilgiler yardımcı olur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gündelikde de akıntı için kullanılsa sürekli kullanıldığından dolayı sorun olur mu
Cevap: Sorun olmaz efendim

Soru: Ürünü sepete ekledim ama beden seçeneği cikmadı
Cevap: Small seçtiğiniz

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small Detaylı Resimler

Adet Kabı Regl Kabı Menstrüel Kap Menstrual Cup Small En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü