Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Şu Andaki Fiyatı 565.0 Tl'den Satılmaktadır.

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Hakkında yaklaşık 3910 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Ürün Açıklaması

_x000D_

Cosrx Advanced Snail 96 MucinPowerEssence - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans 100ml. %96 Salyangoz Salgısı Fitratı içeren besleyici ve nemlendirici esanstır. Özellikler; cilde yüksek oranda nem sağlamaya yardımcı olur. Nemi cilde hapseder. Cilt elastikiyetini kaybetmesini önlemeye yardımcı olur. Hipoalerjeniktir. Not: Cosrx markası hayvanlar üzerinde test yapmayan bir markadır. Salyangoz müsini içeren ürünlerde hayvanlara zarar verilmez. Ana Maddeler; Salyangoz Musini. Kullanım; cildinizi yıkayın ve kurulayın. Cilt bakım rutininizde tonikten sonra nemlendiriciden önce uygulayabilirsiniz. Tüm cildinize uyguladıktan sonra cilt tarafından emilmesini bekleyin ve rutininizin diğer aşamasına geçin. Not: İçerik bilgileri üretici firmalar tarafından güncellenebilmektedir. En doğru içerik bilgisi ambalaj üzerinde yazandır. >_x000D_

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Ürününün Satıcısı, Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans ürününü 565.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Ürünü Kullananların Görüşleri
565.0 Tl ye satışta olan Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3910 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: sonsuza dek alacağım inanılmaz bir şey sabah sürüyorum bütün gün cam gibi bi cilt ve ışıltı sağlıyor kesinlikle alınmalı. İndirime girsede stoklasak
İsim: T** Ç**
Tarih: 23 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: OTTICA CO

Yorum: Biraz pahalı olduğundan denemek için indirim bekliyordum ve sonunda biraz da olsa indi. Hayatımda kullandığım en iyi ürünlerden sanırım. İlk günden etkisini gösterdi resmen cildim ben canlıyım diye bağırıyor. Bir haftadır kullanıyorum ve sivilce izlerimi gerçekten azalttı, cildim nemi daha iyi tutuyor ve garip bir şekilde daha az yağlanıyor. Çok hDevamını Oku
İsim: B** N** Ö**
Tarih: 19 Kasım 2023
Satıcı: Limonian Turkey

Yorum: Çok memnun kaldım cildi çok güzel nemlendiriyor yumuşacık yapıyor stoklamayı düşünüyorum.
İsim: Rabia D.
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel bir ürün gerçekten doğru cilt bakımıyla da kullanınca cildinizi o kadar neme doygun gösteriyor ki makyajınız bile mükemmel duruyor suratınızda. 10/10 kesinlikle tekrar alacağım bir ürün!
İsim: **** ****
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: her zaman elimde olmasını istediğim bir bakım ürünü çok iyi nemlendiriyor sivilce ve izleri çok kısa zamanda onarıyor top listemde kesinlikle alın
İsim: B** K**
Tarih: 18 Şubat 2022
Satıcı: Korendy

Yorum: Bayildimmm indirime girsin stoklcaaam
İsim: S** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Nisan 2023

Yorum: Bittikce yedekledigim bir urun
Tarih: 20 Şubat 2022
Satıcı: Justin Beauty

Yorum: Cok cabuk ulastı korenin en popüler ürünü. Aksam sürüp sabah bebek gibi uyanıyorum
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Cildimin bebek gibi olmasini saglayan serumum ♥
İsim: M** D**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: yüzümün bazı bölgeleri çok kurur ve soyulurdu bunu kullandıktan sonra bu şikayetim geçti ve cildim güzelleşti indirim girdikçe stoklamalık
İsim: E** T**
Tarih: 10 Mart 2024
Satıcı: OZSOY DIS TICARET

Yorum: Kimden gördüğümü hatırlamıyorum bi influcerda görmüştüm , nemlendirici ihtiyacım varken bi şans vereyim dedim . Az bile övüyorlarmış ilk kullanımda etki etti , indirimde bulmuşken ikinci siparişi verdim ve bütün arkadaşlarıma siz de alın diye haber verdim . 4 kişi daha aldı. Marka bana prim vermeli fjfjfj . Satıcı da güvenilir ürün de orijinal benDevamını Oku
Tarih: 12 Temmuz 2024
Satıcı: Saciko

Yorum: Mükemmel bir ürün alın aldırın yok boyle bisey.Zaten kore ürünü kötü olma ihtimali yok.Nemlendirme ve parlatma etkisi çok ama çok iyi.İndirim oldukça stok yapıyorum.
İsim: s** ü**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: mükemmel ürün stok yapacağım sabahtan akşama yüzüm ışıl ışıl ✨
İsim: s** B**
Tarih: 28 Şubat 2024
Satıcı: Koolegant Kozmetik

Yorum: indirimde depoluyorum. çok başarılı.
İsim: ç** y**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: muthis utun cildim isil isil
İsim: y** d**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: 10 gün falan oldu sabah akşam kullanıyorum nem bombası resmen 💓
İsim: T** G**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: İlk basta pek bir sey anlamadım ama burnumdaki siyah noktaları aldı götürdü yumusacık oluyor cildim bu esansı sürünce bi aydınlık geliyor umarım fiyatı daha da artmaz sürekli kullanabileceğim bi ürün olur 💚
İsim: Z** P**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Bayildim. Geceleri suruyorum mis gibi bir ciltle uyaniyorum. Kore urunu 👌
İsim: S** O**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: muhtesem bir urun kullandiginiz an cildiniz muhtesem oluyir haftada 2 veya 3 kez gece yatmadan suruyorum bebek gibi oldu cildim
İsim: Tuğçe U.
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Ürün orijinal aldığım satıcıda bunun için çok teşekkür ederim ☺ daha önce de kullanıyordum fiyatları uçurdukları için ara vermiştim 675 tl ye aldım indirimden çok mutluyum 🥰ıslak cilde uygulayın ve sonucu görün
İsim: S** Ç**
Tarih: 05 Nisan 2024
Satıcı: Saciko

Yorum: Rozalı cildime çok iyi geliyor bayılıyorum ikinci şişem bittikçe alacağım
İsim: A** Ç**
Tarih: 11 Kasım 2023
Satıcı: Limonian Turkey

Yorum: Nemlendirici sonrası, yatarken kullanıyorum. Yuzum parıldadı resmen
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2023

Yorum: Bu nasıl bir nemlendirme 😍 bu nasıl bir his😍 indirimdeyken aldım sürekli stoklarım kargosu da gayet özenliydi çok teşekkür ederim
İsim: Hatice b. P.
Tarih: 03 Nisan 2024
Satıcı: Ledoria Kozmetik

Yorum: Cok severek kullandigim bir urun. İndirimden yedeklemek icin aldim, cok mutlu oldum
İsim: Neslihan K. S.
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: daha önce mizon markasının snail esansını kullanmıştım, şimdi bu ürünü kullanmaya başlayınca, bunu daha çok sevdim. her akşam tonik sonrası kullanıyorum bence çok başarılı bir ürün. daha bitmeden ikinci şişemi de aldım. indirime girdikçe almaya devam edeceğim.
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Nisan 2022
Satıcı: Korendy

Yorum: Sihirli bir ürün :) Kesinlikle faydasını göreceksiniz. Evet pahalı ama uzun süre gidiyor. İlk kullanımda bile gözle görülür şekilde cildi yeniliyor. Uyumadan önce kullanıyorum
İsim: M** A**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Gece cilt bakım rutinimde kullanıyorum. Çok ama çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Sabahları yumuşacık ve aydınlık bir cilt ile uyanıyorum
İsim: B** S**
Tarih: 07 Mart 2024
Satıcı: Niqqu

Yorum: Cilt tipim karma ve şu an cildimin en kötü dönemini yaşıyorum. Toparlicaz be inşallah! Ordinary serumlarla beraber kullanmayı düşünüyorum. Bu arada hediyeye baa yıl dıım! ✨🫶🏼🤩
İsim: Y** Z** G**
Tarih: 13 Şubat 2024
Satıcı: Niqqu

Yorum: Yüzümde çok fazla sivilce izi vardı. Etkisini 10 gün içinde gösterdi ve herkes ne kullanıyorsun diye sormaya başladı. Alerjik bir reaksiyon yapmadı. Bittikçe alacağım bir ürün mutlaka.
İsim: G** K**
Tarih: 15 Temmuz 2022
Satıcı: Jejudo Türkiye

Yorum: bi haftadir kullaniyorum guzel bi essence tek basina yeterli degil ama cildi guzel nemlendirip hazirliyo sabah aksam kullanilabilir bir pompa tum yuze yetio bereketli bi urun . bitirdim ve çok beğendim tekrar alacağım bir ürün.sivilceli ve karma cildime çok iyi geldi.goz çevremi de çok iyi nemlendirdi.kokusuz çok nazik ve başarılı bir ürün
Tarih: 17 Şubat 2022
Satıcı: KORESHA

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Merak Edilenler Neler?

Soru: Hangi içeriklerle aynı rutinde kullanılmamalı?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her ürünmle kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Bir tane satıcı her gün kullanıma uygun değildir diyor, başka satıcı günde iki defa kullanabilirsiniz diyor. Hangisi doğru.
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yetkili distribütör olarak Biz cilt yapısına göre günde 2 seferden fazla kullanımı önermiyoruz

Soru: Haftada kaç gün kullanılması lazım?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Günlük kullanıma uygundur hangi gün kullanabilirsiniz

Soru: cruelty free hayvan deneysiz ürün demek olurken vegan tabiri içerik olarak hayvansal hiçbir içerik barındırmaması demek. bilginize
Cevap: Cruelty-Free, bir ürünün üretim sürecinin herhangi bir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını, hayvanların hiçbir aşamada zulme uğramadığını ifade eder. Hassasiyetiniz için teşekkürler

Soru: Merhaba bu ürünü diğer serumlardan önce mi sonra mı kullanmaliyim. peptit içerikli serumla birlikte kullanılır mı? teşekkürler
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanabilirsiniz efendim. Sevgiler 🌸

Soru: yakın zamanda AC calming mild gelcek mi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yakın zamanda stoklarımızda olacaktır. Sevgiler 🌸

Soru: İYİCE PAKETLER MİSİNİZ HEDİYE OLACAK LÜTFEN
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,öncelikle sorunuz ve Sacikoyu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tabi efendim. Sevgiler

Soru: Temizleme jeli, tonik, bu ürün, nemlendirici, güneş koruyucu. Bu sıralamayla kullanabilir miyim? Bir de cildim çok hassas ve karma sivilce yapar mı?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sıralama ile kullanabilirsiniz efendim, yapmaz efendim. Sevgiler 🌸

Soru: içerik bilgisini paylaşabilir misin? Mesela parfüm ve alkol var mı?
Cevap: parfum ve alkol yok netden kolaylıkla bulabilirsiniz cok uzun bir liste

Soru: sadece yıkadıktan sonra tonik vesaire sürmeden sadece farklı bi markanın C vitaminini sürdükten sonra hafif nemli yüze kullanabilir miyim?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet bu şekilde uygulayabilirsiniz

Soru: ürün helal mi?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Saciko'yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz helaldir efendim. Sevgiler 🌸

Soru: C vitamini ve arbutin üzerine uygulanır mı
Cevap: Tabiki ustune gunes kremi tabiki disari cikarsniz

Soru: yağlı karma ciltlere uygunmudur ve hergün kullanmak yan etki yaparmı?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim uygundur, her gün kullanabilirsiniz günlük kullanıma uygundur

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Trendyol Express. Teşekkür ederiz.

Soru: İçeriğini yazarmısınız
Cevap: Degerli müsterimiz merhaba, Urün içerik bilgisi; Salyangoz Salgi Filtrati, Betain, Butilen Glikol, 1,2-Heksandiol, Sodyum Poliakrilat, Fenoksietanol, Sodyum Hiyalüronat, Allantoin, Etil Heksandiol, Karbomer, Pantenol, Arginin Sevgiler

Soru: Merhabalar ürünü serumlardan önce mi sonra mı kullanmalıyız
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,öncelikle sorunuz ve Sacikoyu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tonikten sonra serumdan önce kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhaba göz için kullanılabilir mi?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim göz çevresine uygulayabilirsiniz

Soru: Merhaba.Antalya'da yaşıyorum, burası çok güneşli biliyorsunuz,yazın kullanılabilir mi?Kullanılabilir ise,sabah mı akşam mı tercih etmeliyim? Teşekkürler.
Cevap: Merhabalar, yaz aylarında, sabah akşam kullanabilirsiniz. 😊 Sevgiler

Soru: merhaba Saciko sizin yetkili satıcınız mı acaba
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yetkili satıcımızdır efendim

Soru: haftada kaç defa kullanmalıyız
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle sorunuz ve Cosrx Türkiye’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Günlük kullanıma uygundur🌸

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans Ürünün Fotoğrafları

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Salyangoz Özlü Nemlendirici ve Besleyici Esans En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü