Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Satın Alır Mısınız ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Fiyatına Göre Alınır Mı?
Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Güncel Satış Fiyatı 230.55 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Kullanıcılar Memnun Mu?

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Hakkında yaklaşık 492 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Açıklama Ve Özellikler

Doselin Ağız Kokusu Önleyici SpreyDoselin Ağız Kokusu Giderici Sprey_x000D_
Ağzınızın içerisindeki kötü kokuları yok ederek daha taze ve ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar. _x000D_
Anti-bakteriyel formülü sayesinde ağız ve diş sağlığını koruyarak plak oluşumuna karşı etkin koruma sağlar. _x000D_
Diş etlerini ve çürüklere karşı da ekstra koruma sağlayarak dişlerin doğal beyazlığını korumaya yardımcı olur. _x000D_
KULLANIM:Günde 2-3 defa ağız içerisine 1-2 defa püskürtülerek kullanılması uygundur. _x000D_
_x000D_

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Ürününün Satıcısı, Doselin Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) ürününü 230.55 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Kullanıcı Geri Bildirimleri
230.55 Tl ye satışta olan Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
492 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Sigara kullandığım için aldım hem nefesimi tazeliyor ve gün boyu ferahlık sağlıyor çantamdan ayırmıyorum ,büyük kurtarıcım oldu
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Doselin

Yorum: sigara kullanan biri olarak sürekli yanımda taşıyorum. alkolsüz olması ilk tercih etme sebebimdi. ağızda ferahlık bırakıyor uzun süre ağız kokusunu önlüyor
İsim: B** B**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: mide rahatsızlığım sebebiyle sürekli bir ağız kokum var kalabalık ortamlarda beni çok rahatsız ediyordu bu durum ürünü denemek için aldım baya etkili oldu beğenerek kullanıyorum ve kalabalık ortamlara daha rahat katılıyorum..teşekkürler..
İsim: S** Y**

Yorum: 2.cisi 1 tl den ve kuponla 10 tl düşünce 2 adet 190 tl ye aldım gayet iyi paketlenmiş tadı bi miktar keskin diş eti problemim var masa başı çalışıyorum danışanlarım rahatsız olmasın diye bütün önlemleri alıyorum çok memnun kaldım bol satışlar olsun
İsim: N** A**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: eşime aldım ağız kokusuna baya iyi geldi çok memnun kaldık ferah bir nefes sağlıyor kargo da baya hızlı geldi
İsim: M** k**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Böyle ferah bir agız kokusu ilk defa kullanıyorum. Sıktıgınızda ilk tadı acı gelebilir ama nefesinizi hemen açıyor. Çantamdan eksik etmiyorum özellikle sigara kullanıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.
İsim: Z** Ç**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Ne kadar dişlerimi fircalasamda mide sorunum olduğu için ara ara ağız kokusu yaşıyorum bu ürün bayağı güzel gün içinde kullanıyorum alkolsüz olması da çok iyi

Yorum: Çantamdan ayırmıyorum gün içinde çok çay kahve tükettiğim için ağzımda oluşan kötü koku için kullanıyorum çok memnunum
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Fiyatını uygun görüp almıştım iyi ki almışım çok memnun kaldım sürekli çantamda taşıyorum ağız kokusunu çok güzel önlüyor
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Eşim için aldım çok beğendi tekrar sipariş vereceğim
İsim: Osman A.

Yorum: Alkolsüz olması sebebiyle sipariş verdim etkisini beğendim rahatsız edici bir tat bırakmıyor
İsim: Ş** Ç** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Şubat 2024

Yorum: günlük işim gereği hep çantamdadır toplantılarda erkek arkadaşımla görüştüğümde kullanırım kendimi daha rahat hissediyorum çok güzel ferah koku yayıyor 🤗
İsim: S** Ş**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: dişlerimi fırçaladıktan sonra iki fıs sıkıyorum. bütün gün ferahlığı sürüyor. etkili bir ürün çok memnunum
İsim: d** e**

Yorum: sigara kullandığım için mutlaka çantamda bulunduruyorum alkolsüz oluşu ve çok keskin tadı olmaması tercih sebebim 👍🏻
İsim: B** Ç**

Yorum: Hep çantamda gün içinde tazeliyorum valla herkes kullanmalı ağız kokusu sorununa kesin çözüm
İsim: N** Ç**
Beden: 17 Aralık 2023

Yorum: Ağzımda oluşan kötü kokudan dolayı arkadaşımın tavsiyesi ile bu spreyi kullanmaya başladım ve etkili sonuç aldım tadıda çok güzel
İsim: B** T**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: agzimda sürekli bir koku oluyordu mide probleminden dolayı Tesadüfen bu ürünü gördüm etkisi süper çok memnun kaldım
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Günlük kullanıma uygun misss gibi bir ferahlık. Ben yanımda kolaylıkla taşıyorum. Diş ve ağız sağlığı bakımıma çok etkili de oldu.
İsim: d** y**

Yorum: Çantamdan ayirmadigim bir sprey. Kokuyu hemen kesiyor. Ferahlatici bir etkisi de var. Ayrıca alkolsüz olmasıda çok iyi.
İsim: D** C**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: çantamda sürekli bulunduruyorum çok memnunum.
İsim: f** g**

Yorum: Bayıldım nefesim tazelendi. Daha önce başka bir marka almıştım o çok yakmıştı ama bu ürüne bayıldım gerçekten keşke iki tane alsaymışım dedim.
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Ozellikle sabah kalkinca ve sarmisak sogan yedigimde sıkıyorum agzimdaki kokunu gittigini dusunuyorum buda beni rahatlatiyor
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: gün boyu çantamdan eksik etmiyorum çok memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: T** k**

Yorum: öncelikle kargo çok hızlı, paketleme ise çok sağlamdı. Yorumlara güvenerek aldım ve iyi ki de almışım. ..
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Dışarda soğanlı bişey yediğimde lazım oluyordu markanın başka ürünlerini kullandığım için aldım gerçekten ağız kokusu konusunda efsane bir ürün
İsim: b** t**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: Günlük kullanımda vazgeçilmez ürünün diyebilirim
Beden: 01 Mart 2024

Yorum: Yanımda taşıyorum etkisini ferahlıgını sevdim artık öğlen yemeklerinde rahatça soğan sarımsaklı yiyorum
İsim: T** A**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün ağız kokumu anında engelliyor ve her zaman yanımda taşıdığım bir ürün
İsim: ö** t**
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: sigara kullandığım için böyle bir ürüne ihtiyacım vardı fresh ve ferah hissettiriyor fiyat olarak da oldukça uygun
İsim: M** G**
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: Ağız kokusu olanlar için kurtarıcı bir ürün çok ferah çok güzel gün içinde bnde kullanıyorum 👌

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Sürekli olan mide kaynaklı ağız kokusu için sıktığımızda kaç saat etkili peki
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Etkisi kişiye ve kullanıma göre değışkenlik göstermektedir. Günde 2-3 defa ağız içerisine 1-2 defa püskürtülerek kullanılması uygundur. sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: herhangi bir yan etkisi var mı
Cevap: Merhaba. Hiçbir yan etkisi yoktur. Alerji yapmaz. Kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Oruç bozar mı
Cevap: Merhaba. Bozmaz. Yutmayınız. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba, Tekrar doldurilulabir şişe de mi?
Cevap: Merhaba. Evet, çevirerek açmanız mümkündür. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba ağız kokusunu gideririmi yane kalıcı etkisi var mi sprey bittikten sonrada etkisi devam edermi ben tamamen yok olmasını istiyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Etkisi kişiye ve kullanıma göre değışkenlik göstermektedir. Günde 2-3 defa ağız içerisine 1-2 defa püskürtülerek kullanılması uygundur. sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Yutalabilir mi?
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Sprey formunda olduğu için yutma gargara tükürme vb. şeyler yapmanıza gerek yoktur. Günde 2-3 defa ağız içerisine 1-2 defa püskürtülerek kullanılması uygundur. Doselin ailesi olarak sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: yutuluyomu
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Evet. Güvenle kullanabilirsiniz. Doselin ailesi olarak sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: ne kadar süre ağız kokusunu engelliyor

Soru: merhaba boğaz a mı sıkıyoruz yoksa dişlere mi sıkacağız?

Soru: nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Günde 2-3 defa ağız içerisine 1-2 defa püskürtülerek kullanılması uygundur. sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba. Günde bir kaç defa kullanmanın bir zararı olur mu ?
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Hayır, zararı olmaz. Doselin ailesi olarak sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: cb12 ki gibu mi
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Sorunuz anlaşılmamıştır. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: emzirme döneminde ağza sıkınca hemen calkalayip tükürecek miyiz . belli Bi süresi var mı ve
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Hayır belli bir süresi yok. Doselin ailesi olarak sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba kullanımı nasıl ?
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Günde 2-3 defa ağız içerisine 1-2 defa püskürtülerek kullanılması uygundur. sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: alköl içerir mi?
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Hayır, içeriğinde alkol bulunmamaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: İcerik dogal mi
Cevap: Merhaba. İçindekiler : Sodium fluoride< %0,020 Deionized Aqua, Aroma ( Menthol & Eucaliptus ), Propylene Glycol, Glycerin, Chlorhexidin, Gluconate, Sodium Saccharin, Sodium, Benzoate, Sodium Fluoride

Soru: bir kez kullanımda kaç saat etkili

Soru: Her yaşa uygunmudur
Cevap: Merhaba. Kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: alkol var mı içinde
Cevap: Merhaba. ilginiz için teşekkür ederiz. Hayır, içeriğinde alkol bulunmamaktadır. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: içeriği nedir
Cevap: Merhaba. İçindekiler : Sodium fluoride< %0,020 Deionized Aqua, Aroma ( Menthol & Eucaliptus ), Propylene Glycol, Glycerin, Chlorhexidin, Gluconate, Sodium Saccharin, Sodium, Benzoate, Sodium Fluoride

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) Detaylı Fotoğraflar

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 30ml ( Alkolsüz ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü