Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Satın Alır Mısınız ?

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Şu Andaki Değeri 329.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Hakkında yaklaşık 139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Detaylı Açıklama

_x000D_

Ağız Koku Giderici - Ağız Kokusu Önleyici - Ağız Koku Spreyi>

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Ürününün Satıcısı, Manisvie Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml ürününü 329.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Yorumlar Hakkında Bilgi
329.9 Tl ye satışta olan Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: artik sabahlari uyandığımda agzimda o kötü koku olmuyor bu siprey gerçekten harika gün boyu ağzımda ferah bir koku
İsim: Y** A**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İnteraktif Eczane

Yorum: ne kadar diş fırçalasam da ara ara rahatsız olduğum bir ağız kokusu oluyordu bu ürün kurtarıcım oldu
İsim: a** Y**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Sigara kullanıyorum bir türlü bırakamadım maalesef🥹 Kullanıyor olmama rağmen ağzımda kalan acı tat ve koku rahatsız ediyordu bu ürün rahatsızlığımı kurtardı vallahi. Hem acı tadı yok ediyor hemde kokusu çok iyi❤ Kargoda oldukça hızlıydı memnun kaldım bırakana kadar stoklanır💃🏻💃🏻💃🏻
İsim: S** T**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Eşim için aldım bu kadar etki edeceğini düşünmüyordum gerçekten başarılı bir ürün istediğimiz etkiyi gösterdi memnunuz teşekkürler 🌸👌🏻
İsim: S** K**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Kesinlikle önerdiğim bir ürün can sıkıcı durumlarda hayat kurtarıyor gayet etkili
İsim: D** e** K**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: urun uzundur aradığım üründü aşırı iyi geldi normalde kullanamam bu tarz urunler ama bu güzel, özellikle yemek sonrası vs eğer disaridaysaniz dış fırçalama işi olmadan kurtarıyor ml olarak çok iyi alkolsüz olması ayrıca avantaj
İsim: T** y**

Yorum: Tam çantada gezdirmelik boyda ağızda çok ferah bir tat bırakıyor alkolsüz ağız koku giderici bulmak zor agzimin tadi yerine gelsin diye canim sikildikça kullaniyorum
İsim: y** t**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Agız kokusunu ortadan kaldırdı düzenlı bı sekılde kullanıyorum ve sürekli yanımda taşıyorum ben bayıldım
İsim: F** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: Siz gerçekten mükemmelsiniz aldığımdan beri her sabah iki fıs sıkıyorum dişlerim daha sağlıklıymış gibi hissediyorum ve ağız kokusunu gideriyor
İsim: **** ****

Yorum: yanımdan ayırmadigim sprey ağız kokusunu hızlı bir şekilde gideriyor özellikle dışarıda olduğumda çok kolaylık sağlıyor bana

Yorum: Ağzımın içinde ferah bir koku bırakıyor sigara kullananlar için mükemmel bir çözüm
İsim: s** a**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: ağız kokusundan çok müzdaripdim bu ürünü kullanmaya başladığımdan itibaren kokudan kurtuldum sigara kokusunu bile gideriyor

Yorum: Ağız kokusunu önlüyor ve ferah nefes sağlıyor teşekkürler
İsim: Y** K**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: gün içinde kullanım için gayet uygun ağız içinde taze ve ferah bir his bırakıyor ağız kokusunu önlüyor severek kullanıyorum
İsim: h** g**

Yorum: Fresh naneli tadı var, hızlı kargo için teşekkür ederim şu anlık memnunum
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: günlük kullanıma uygun Bi ürün Ağız kokusunu engelliyor gerçekten aroması bile çok iyi
İsim: r** T**

Yorum: Kız arkadaşım sigara kokusunu sevmedigi için alıp bir şans vermek istedim Bayağı başarılı
İsim: T** c** Ü**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: 2 al 1 öde kampanyası ile aldım yorumu az olduğu için çekimser davrandım ama gayet memnunum günde 2 kere sıkıyorum sigara kokusundan kurtarıyo
İsim: o** ş**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: eşim için aldım kötü kokuları anında geciriyor ben çok beğendim tam istediğim gibi geldi teşekkürler
İsim: bahar ç.
Beden: 31 Temmuz 2024

Yorum: Ağız bakımına ne kadar dikkat etsem de illaki koku oluyordu. Bu sprey sayesinde kokudan kurtuldum çok beğendim
İsim: H** D**
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: Tam ihtiyacım olan bir ürün dişlerimde ki sorunlardan dolayı ağzım kokuyor ve bu kokudan ben çok rahatsız oluyordum bu ürün kokuyu önlüyor aynı zamanda kokuya neden olan sorunlara da engel oluyor gerçekten çok güzel bir ürün çok severek kullanıyorum
İsim: M** G**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: ağızda koku oluşumunu önlüyor gün boyu ferah bir nefes sağlıyor. günüm daha iyi geçiyor. memnunum
İsim: M** C**
Beden: 31 Temmuz 2024

Yorum: Sigara ve kahve agizda cok kotu koku birakiyor oyuzden cantamda hep agizda hos bir koku ve ferahlik sagliyor agiz kokusundan eser yok
İsim: Z** n** S**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: Sigaradan kaynaklı ağzımda aşırı bir koku vardı bu sprey sayesinde koku ortadan kalktı severek kullanıyorum
İsim: h** k**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: nane aromasi çok guzel hiç aci ve kotu bir tat birakmiyor kullandiğim zaman agizda serin ferah guzel bir koku birakiyor
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Etkili bir ürün, bir sıkım bile ferah bir etki bırakıyor. Bu yüzden uzun süre kullanılabilir.Memnun kaldım.ayrıca özenli bir şekilde gönderildiği için teşekkür ederim
Beden: 27 Temmuz 2024

Yorum: ağız kokusunu baya önlüyor ve ferahlık hissi bırakıyor baya memnun kaldım özellikle dışarda soğanlı şeyler yediğimde kullanıyorum yanımda taşıyorum
İsim: E** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Sabahları özellikle inanılmaz bir ağız kokusu oluyordu. birçok ürün denedim ancak faydalı olmadı bu ürünü denemeye karar verdim ve etkisine inanamadm. kendimi rahatsız hissettiğimde iki fıs şeklinde sıkıyorum ve ferah bir koku yayiliyor
İsim: H** Y**

Yorum: çok etkili bir ürün, ihtiyaç anında kullanıldığında uzun süre koruma sağlıyor, ferahlık veriyor ve tadıda kokusu da çok güzel, sürekli kullanıyorum ve çok memnunum

Yorum: Çok ağız kokusu önleyici sprey kullandım hepsi ağzımda kötü bir tat bırakıyordu bu üründe beni rahatsız eden birşey olmadı 2 haftadır düzenli bir şekilde kullanıyorum sevdim
İsim: A** Ö**

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba, ürün yutulabilir mi ?
Cevap: Merhaba. Evet, Ağız Koku Önleyici Spreyimiz yutulabilir ve tamamen güvenlidir. Tatlı bir nefes için keyifle kullanabilirsiniz :)

Soru: İçeriği doğal mı
Cevap: Merhaba. AQUA, SORBITOL, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, MENTHA PIPERITA OIL. EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER OIL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM SACCHARIN. ETHYLHEXYLGLYCERIN (Alkol İçermemektedir) Gönül rahatlığıyla yutabilirsiniz.

Soru: merhaba sigara kullanmıyorum ağız kokum var 1 sprey 1 günde ağzım kokar mı ne kadar koruma süresi var teşekkürler
Cevap: Merhabalar 🌸 1 Alana 1 Bedava kampanyamız mevcut 2 adet gönderim sağlıyoruz 1 Adet aldığınızda, Ürünümüz 2-4 Saate kadar etkilidir. Ürünümüz Dermatolojik olarak test edilmiştir ve son derece sağlıklıdır. Gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz 🌸

Soru: merhaba ben 1 adet istemiştim 2 adet geldi 1 tanesini nasıl ulastirabilirim size .
Cevap: Merhabalar, 1 Alana 1 bedava kampanyamız bulunduğu için 2 adet yolladık efendim 🌸 Güzel günlerde kullanın bizi değerlendirmeyi unutmayın 💕

Soru: kaç ml acaba
Cevap: Merhaba 🌸 Ağız koku giderici spreyimiz 50 Ml’dir. 😊✨

Soru: dişlerimde çürük ve dolgu var bazı dişlerimde de itihap var bu yüzden ağzımda sürekli bir koku car bunun için kullansam kokuyu kesermi?
Cevap: Merhaba! Dişlerinizdeki çürükler ve iltihaplar ağzınızda kokuya sebep olabilir, bu durumda ağız koku giderici spreyimiz harika bir çözüm sunar. Spreyimiz, ağız kokusunu etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olur ve size tazecik bir nefes kazandırır. Denemenizi sabırsızlıkla bekliyoruz! 🌸💫

Soru: Hangi kargoyla geliyor acaba
Cevap: Merhabalar 🌸 Trendyol Express ile çalışıyoruz efendim.

Soru: Ürünün içinde alkol var mı acaba
Cevap: Merhabalar 🌸 Ürünümüz alkolsüzdür efendim, Gönül rahatlığıyla yutabilir/kullanabilirsiniz.

Soru: içerik bilgisi nedir paylaşabilir misiniz ?
Cevap: Merhaba. AQUA, SORBITOL, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, MENTHA PIPERITA OIL. EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER OIL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM SACCHARIN. ETHYLHEXYLGLYCERIN (Alkol İçermemektedir)

Soru: 1 alana 1 bedava kampanyası bitti mi ?
Cevap: Merhaba 🌸 1 Alana 1 Bedava kampanyamız devam etmektedir efendim

Soru: Merhaba, kolay gelsin ürünün içinde alkol var mı acaba ?
Cevap: Merhaba. Ürünümüzde alkol bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla yutabilirisiniz efendim :)

Soru: Ben bu paylaştığınız terimleri bilmiyorum o yüzden doğal mı o yüzden sordum 🌸
Cevap: Efendim doğal ürünler bitkilerden yapılıyor yani bitkisel oluyor, Göndermiş olduğumuz içerik tamamen zararsız ürünlerden oluşmaktadır 🌸 ürünümüz Vegandır dermatolojik olarak test edilmiştir , ama bitkisel değildir

Soru: günlük kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhabalar 🌸 Evet efendim gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz 💫

Soru: merhaba şuan alırsam 2.cisi bedava mi. kampanyal devam ediyor mu
Cevap: Merhabalar , Evet efendim 2. Ürün 1₺ kampanyamız mevcuttur 🌸 Lütfen sepetinize 2 ürün ekleyiniz 💕

Soru: ne kadar süre etkilidir?
Cevap: Merhaba! Ağız kokusu giderici spreyimiz 4 saate kadar etkili. 😁⏰ Her kullanımda 4 saat boyunca taze nefesin tadını çıkarabilirsiniz! 🌬✨

Soru: merhaba ben şeker hastasıyım yemekten 1 saat sonra acikiyorum ve haliylr agzimda kokuyor bu geçirir mi ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun 🙏🏻 Ürünümüz Ağız kokusuna kesinlikle iyi gelmektedir. Ama siz bu ürünü sağlık açısından size uygun olup olmadığını doktorunuza danışdıktan sonra kullanmanızı tavsiye ederiz ☺

Soru: etkisi ne kadar sürer
Cevap: Merhaba! Ağız kokusu giderici spreyimiz 4 saate kadar etkili. 😁⏰ Her kullanımda 4 saat boyunca taze nefesin tadını çıkarabilirsiniz! 🌬✨

Soru: bademciklerimden koku geliyor gecermi
Cevap: Merhabalar 🌸 Düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz efendim.

Soru: merhaba. ağız çalkalama suları gibi şekerli mi bn şekerli tatlandırıcı ürünler kullanamıyorum
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz nane aromalıdır.

Soru: sipariş verdim cok TSK ederim hangi kargoyla gönderim sağlıyorsnz
Cevap: Biz teşekkür ederiz 🌸 Trendyol Express ile çalışıyoruz.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Ağız Kokusu Önleyici Sprey 50ml (ALKOLSÜZ) Ağız Kokusu Giderici 50ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü