Ağız Kokusu Önleyici Sprey En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
Ağız Kokusu Önleyici Sprey Alınır Mı?
Ağız Kokusu Önleyici Sprey Şu Andaki Değeri 184.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey Gerçekten İyi Mi?

Ağız Kokusu Önleyici Sprey Hakkında yaklaşık 9130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Ağız Kokusu Önleyici Sprey Ürün Açıklaması

Ağız Kokusu Önleyici Sprey Ürününün Satıcısı, GELLO Ağız Kokusu Önleyici Sprey ürününü 184.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey Yorumlar Ve Değerlendirmeler
184.99 Tl ye satışta olan Ağız Kokusu Önleyici Sprey Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: mükemmel stokladim
İsim: Sevgi t.
Tarih: 29 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: gello

Yorum: Stok yapılması gereken bi ürün bence bayıldımm
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: abim kullanıyordu bayıldım resmen bende kullanmaya başladım stoklanacaklar arasında yerini alan bir ürün oldu benim için
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Stok yaptığım ürün memnun kaldım
İsim: M** Y**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Ferah bir tadı bırakıyor ağzımda ağız kokusu artık tarihe karıştı sabahları evden çıkmadan sıkıyorum gün boyu rahat ediyorum
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: sabahları ilk işim bunu kullanıyorum çok pratik sürekli çantamda mutlaka alın
İsim: D** Ç**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Diş ve diş eti sorunlarımdan dolayı ağız kokusu vardı ve insanları rahatsız etmekten çekiyordum şimdi çok ferah ve temiz bi koku oldu çok beğendim
İsim: E** A**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Tek bir kere sıkmam bile gun boyunca ferah taze hissiyatı vermeye yetiyor dislerimde dolgu olduğu icin surekli agiz kokusu problemi yasiyordum kullandigim beri sorun ortadan kalkti kokuyu aninda gideriyor cok başarılı cantamdan ayirmiyorum
İsim: A** S**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: sabahları özellikle çok işe yarıyor ağzım mis gibi kokuyo
İsim: B** G**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Sabah evden çıkmadan muhakkak 2 defa fıslatıyorum gün boyu ferahlık etkisini hissediyorum
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün iki tanesini 70₺ ye aldım. Her zaman stoklayacağım bir spreymiş. Çok çok etkili dişlerimde dolgu var, 2 tane de çürüğüm var o sebeple ne kadar düzenli fırçalasam da koku oluyordu ve çok rahatsız ediyordu beni kurtarıcım oldu keşke belediyeler ücretsiz herkese dağıtsa kimse kokmasa boyu da gayet yeterli
İsim: Selin İ. A.
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Ağız Kokusu en büyük sıkıntımdi. Artık çantamda taşıyorum.
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: stoklayacagim
İsim: N** h** G**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Sigara kullanıyorum ürünü bunun için aldım ve sonuç harika hemen yedekliyorum
İsim: S** Y**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: stok yapılacak bir ürün cildi patlatıyor cildi nemlendiriyo makyaj öncesi baz olarakta kullanılabilir
İsim: Y** Ç**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: artik sabahlari uyandığımda agzimda o kötü koku olmuyor bu siprey gerçekten harika gün boyu ağzımda ferah bir koku
İsim: m** o**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: Kesınlıkle tavsıye ederım ağız kokusu sıfıra iniyor ferah temız eskıden agzımı acmaya cekınırdım sıgara kullanıldığım ıcın rahatladım artık bu ürün sayesınde
İsim: S** B**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: Ürün elime çok hızlı ulaştı, teslimat konusunda çok mmenun kaldım. Ürünü hemen denedim, bu kadar iyi bir sonuç vereceğini açıkçası düşünmüyodum. Ağız kokusunu gerçekten yok etti. İndirime girdikçe stoklayacağım bir ürün oldu 🥳 satıcıya ve tyexpresse gerçekten çok teşekkür ederim
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: sarımsak soğan yedigimiz zaman herkez gelloyu kapışıyor resmen ailecek severek kullanıyoruz
İsim: i** T**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: cok guzel paketlenmisti hemen kargolandi ertesi gun geldi tesekkurler yeni kullanmaya basladim ferah bi nefes icin guzel urun
İsim: K** S**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: Ben çok beğendim tam çantaya atmalık indirimden iki tane aldım stokladım
İsim: İ** P**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: Çantamda sürekli taşıdığım bir ürün çok memnunum
İsim: D** m** S**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Gün içerisinde çok fazla sigara tüketim yaptığım için aldım çok memnun kaldım 2. Paketimi sipariş verdim
İsim: G** E**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: İşyerinde ve normal hayatta benim kurtarıcım oldu resmen nefesimdeki ferahlık uzun süre kalıyor tam bir fiyat performans ürünü
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Ağız kokusu için tek kelimeyle şahane bir ürün çokta etkili denemenizi öneriyorum 🥰
İsim: N** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: düzenli kullanımda inanılmaz farkediyor,sigara kullanan biri olarak çok rahat ettim
İsim: AYÇA B.
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Düzenli dişlerimi fırçalasamda ağızım sürekli kokuyordu asla tanımdan ayırmıyorum çok memnun kaldım
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: annem için aldık çok güzel takım yumuşacık tam yazlık tavsiye ederim annem çok begend
İsim: L** Ş**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: sabahları buyuk kurtarıcım sıkıp cıkıyorum harıka bısey
İsim: N** B** G**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: sabahları ağız kokumdan migdem bulaniyordu bu spreyi kullandigimdan beri asla koku yok
İsim: A** h** k**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Ağız Kokusu Önleyici Sprey Merak Edilenler

Soru: nanelimi kokusu
Cevap: Merhaba efendim evet

Soru: Yorumlarda akma olduğu paketlemenin özensiz olduğu söyleniyor paketleme iyi olursa çok memnun olurum:)
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Tamamdır efendim

Soru: sigara kokusuna karşı da etkili midir acaba
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Evet efendim

Soru: Spreyin son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhabalar efendim 2025 dir

Soru: mrb çocuklarda da kullanılabilir mi acaba
Cevap: Merhabalar tabiki efendim

Soru: 2. si 1tl olmuyor neden yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhabalar efendim ürün kampanya süresi dışındadir

Soru: Son kullanma tarihi nedr
Cevap: Merhaba 2025 dir efendim.İyi alışverişler dileriz.

Soru: İçerik listesini paylaşır mısınız?
Cevap: *Ağız Kokusu Önleyici Sprey* Aqua, Aroma, Sorbitol, Phenoxyethanol, Glycerin, Sodium Saccharin, Ethylhexylglycerin, Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil.

Soru: iyi günler ürün şekerli mi acaba kalori olarak düşük mi diyette kullanılır mı
Cevap: Merhabalar efendim uygundur kullanım sağlayabilirsiniz iyi alışverişler dileriz

Soru: Merhabalar en düşük kaç yaş kullanabilir 14 15 uygun mudur?
Cevap: Merhaba 11 yaş ve üzeri kullanabilir. Sağlıklı günler dileriz.☺

Soru: Merhaba florür varmı içersinde diş macunlarında mevcut olan
Cevap: *Ağız Kokusu Önleyici Sprey* Aqua, Aroma, Sorbitol, Phenoxyethanol, Glycerin, Sodium Saccharin, Ethylhexylglycerin, Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Trendyol express efendim

Soru: nasıl kullanılmalı ve ne kadar kullanilmali
Cevap: Merhabalar Günde 2 saat aralıklarla sürülebilir.. Stick olduğu için kullanımı kolaydır. Sağlıklı günler dileriz.☺

Soru: niye o zaman ustune yaziyor
Cevap: Merhaba ürün görsellerine müdahale edemiyoruz maalesef

Soru: reflü sebepli ağız kokusunu giderir mi
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Evet efendim

Soru: kaç saat sürer etkisi
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ 2-3 saat kadar efendim

Soru: Merhabalar çocuklar için uygun mu acaba 8 yaşında oğlum var
Cevap: Merhabalar 14 yaş ve üzeri için uygundur efendim.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba kaç kere ağza sıkılması lazım?
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ ihtiyaç duyduğunuz kadar sıkabilirsiniz efendim

Soru: son kullanma tarihi ne zamana kadardır cvp verin lütfen
Cevap: Merhabalar efendim 2025 9. Ay

Soru: Merhaba sizden bu ürünü almıştım birkaç aydır kullanıyorum fakat Yorumlardaki gibi bir etki görmedim ağzıma sıktığımda karşımdaki insana sordugumda bana dediği şey garip kokuyor bunu sıktıktan sonra herhangi bir ferahlama da olmuyor sebebi nedir acaba çürük dişim de var ağzımda
Cevap: Merhabalar efendim hangi satıcıdan aldınız acaba ? İyi günler dileriz.

Ağız Kokusu Önleyici Sprey Detaylı Resimler

Ağız Kokusu Önleyici Sprey En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü